Jump to content

[email protected]

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

About [email protected]

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

682 profile views
 1. Jeśli chodzi, o @Kirito to widziałem go wiele razy na serwerze i nie wydaje mi się by był dobrym administratorem.Nie raz, nie wiem czy w żartach, jak byłem MTF wyższym rangą od niego, ten otwarcie mówił, że nie ma zamiaru mnie słuchać.To chyba nie daje dobrego przykładu innym graczom. Do tego podanie napisane niechlujnie z wieloma błędami, co nie przystoi kandydatowi na administratora, zwłaszcza w podaniu. Jestem oczywiście na NIE.
 2. Dobra, według mnie jest dobrym i pomocnym graczem, Jestem na TAK
 3. @Kirito tylko, że z informacji od @Zangery mogłem wywnioskować co dzieje się w grze.To podpowiedź, nie ważne czy napisał prawdę, czy mnie okłamywał, skoro mogło w płynąć to na moją grę.
 4. 1. Nick: NocnyTajemnik 2. Steam ID: STEAM_0:0:49704470 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:49704470&Submit 4. Opis sytuacji: Dostałem bana za ghosting w dniu 20.12.2017 mimo, że tego nie robiłem.Do gracza Święty napisałem tego dnia tylko to i zrobiłem kiedy runda się skończyła a gracz itsKare był potwierdzony, że nie żyje.: Bana dał mi Cezary.
 5. Popieram jak najbardziej! -Dobrze się z nim gra i rozmawia -Jest wystarczająco kulturalny i spokojny -Nie raz widziałem jak tłumaczy komuś regulamin -Doświadczenie jako Admin Jestem na TAK.
 6. Byłem przy tym, i mogę potwierdzić, że Wilczy strzelał z auta.Do tego jak zwróciłem uwagę Wilczemu pewien osobnik napisał to: Oczywiście zreportowałem Darka, jednak nikt się tym nie przejął. #Sprawa wyjaśniona Limbo.
 7. @Deb @Centurion teraz o tym myślę to faktycznie to Deb namawiał do reportowanie, a @Centurion spytał się tylko o to czy reportujemy @Tehorous, ja w tedy powiedziałem, że właśnie to robię.Co nie zmienia faktu, że @Deb robił to bo @Tehorous łamał regulamin, i potrzebował świadków.Po prostu byłem zmęczony i zapomniałem o tym. @Tehorous, tylko, że ja dostałem gaga zanim przesłuchanie się zaczęło gdy tłumaczyłem ci fakty, a gdy @PutaMadre teleportował ostatnią osobę, dał mi tego właśnie gaga bez ostrzeżenia.
 8. @Wilczy rozumiem gdyby faktycznie @Centurion namawiał do reportowania @Tehorous dla żartu, ale on mówił o tym by go reportować, gdy ten faktycznie łamał regulamin(świadkowie się przydają). Dla mnie nie było żadnej prowokacji ze strony reportujących, a nawet jeśli dla niektórych była, to nie tłumaczy skrajnie agresywnego i wulgarnego zachowania @Tehorous.Jeśli chodzi o przeszkadzanie w pracy adminowi, to faktycznie był niezły chaos, zapewne z tego powodu, że wszyscy chcieli powiedzieć coś swojego, a było tam pół serwera.No i zapominajmy, że @Tehorous swoim zachowaniem(np.Mówieniem, że ma nagranie i nic mu nie zrobimy, bo na nim jest, że bawił się w derby i "ruch..nie samochodów".) na przesłuchaniu powodował, że mnie i innym powoli puszczały nerwy(jednak wszyscy mimo tego zachowali kulturę) @PutaMadre wytłumaczyłeś po tym jak zwróciłem ci uwagę na to zdanie, co nie zmienia faktu, że brzmi ono dość niezręcznie.Po za tym, po raz pierwszy widzę by na zbieranie informacji i osądzanie postaw osób, mówiono humor.
 9. Słowa ,,Straciłem do ciebie szacunek", dla mnie 3 dni bana za takie coś to nie w porządku.Pragnę poinformować też, że @PutaMadre powiedział "Długość bana zależy od humoru admina", po tym jak zwróciłem mu uwagę że @Tehorous dostał taką samą karę(a według mnie robił gorsze rzeczy).Potem spytałem się go czy na pewno tak powiedział, potwierdził.Samo mówienie czegoś takiego publicznie, przez Admina, wydaje się dość nieprofesjonalne, i może doprowadzić do wielu sprzecznych i szkodliwych wniosków.Wracając do tematu, osobiście uważam że ban jest niesłuszny, i powinien zostać zdjęty.Po za tym powiedzenie "Straciłem do ciebie szacunek" to nie jest to samo co naplucie komuś w twarz.
 10. Jestem na Tak Gra na serwerze wystarczająco długo, widuje go częściej już niektórych członków administracji.Wydaje się ogarnięty jak na standardy administracji.Jest aktywny na czacie głosowym, dobrze się z nim rozmawia, jest szczery.Po za tym przydałoby się więcej zaufanych/operatorów, od kiedy zabrano votekicka stałym graczom.
 11. Nexio, mogłem cię votekickować na podstawie punktu 15. bo złamałeś punkt 14. i 14.1, oraz 16. regulaminu.Zrobiłem to dwa razy, bo nie było żadnej administracji, a jak Ezral powiedział żeby tego nie robić, przestałem.Po za tym, chce zobaczyć nagranie na którym nazwałem cię downem.
 12. Przychylam się do prośby użytkownika Święty.Ja też miałem kilka razy do czynienia z graczem Nexioo<3, i mogę potwierdzić, że złamał punkty regulaminu: 13. Zakaz spamowania na czacie. 14. Zakaz nadużywania mikrofonu, szczególnie jeśli masz piskliwy i/lub drażniący głos, nie przeszedłeś mutacji, lub masz słabej jakości mikrofon (szum, trzeszczenie). 14.1. Zakaz zagłuszania, przerywania administratorowi, gdy prowadzi rozmowę w sprawie rozpatrywanego zgłoszenia, ogłasza informacje związane z serwerem itp 15. Gracz może zostać wydalony z serwera, jeżeli jego zachowanie jest kłopotliwe i/lub uciążliwe, lub na prośbę ogółu graczy, szczególnie jeśli nie zna / nie posługuje się językiem polskim. 16. Zakaz obrażania innych. Można przeklinać z umiarem, lecz jeżeli ktoś Ci zwraca uwagę, że przesadzasz, to opanuj swój język.16.1. Szczególny zakaz znieważania administratorów. 25.4 Zakaz używania umiejętności SCP (Prawy Przycisk Myszy), w okresie po zakończeniu rundy (napis 'Runda kończy się w tym miejscu'), a przed początkiem następnej. 25.8. Zakaz 'pixel walkingu' - wchodzenia na przełączniki, znaki, przyciski na ścianach, ramy drzwi itp. W czym 13 i 14 wielokrotnie.I smuci mnie to, że odebrano możliwość votekicku, mimo tego, że stali gracze robili tylko to na co pozwalał im 15. Punkt Regulaminu.Jeśli chodzi o samego Ezrala, proszę by sam się wypowiedział na ten temat, bo według mnie votekick na podstawie 14. i 14.1. punkty regulaminu jest uzasadniony w 100%.
 13. @Wilczy @NavySealPL Obiecuje, że przed ponownym wejściem na serwer przeczytam cały regulamin jeszcze raz, i będą uważał na aktualizację.A jeśli ponownie coś zrobię nie tak, nie będę się odwoływać.
 14. 1 Nick: NocnyTajemnik 2 Steam ID: STEAM_0:0:49704470 3 link do ban:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=NocnyTajemnik&Submit=Search 4 Powód:Tak współpracowałem jako SCP z klasą D na serwerze #1, bo nie ma już buldożera, i chciałem tylko uciec.Po za tym jak wyjechałem z windy na górę(był zemną jeden D) zaatakowałem go po daniu mu kilku sekund na ucieczkę, ale że byłem nie śmiałkiem nie udało mi się go zabić, do tego wlazł do samochodu(jak na chwilę wysiadł zaatakowałem go, ale do niego wrócił).Inaczej uciec nie mogłem bo wybiłem innych MTF i nie było wsparcie, a przynajmniej ja go nie widziałem.Ps.Potem faktycznie był za mną jeden D, ale wiedziałem, że umie grać, bo kilka razy mi uciekał(poza tym też miał samochód), więc pobiegłem do wyjścia. 5 Coś od siebie:Naprawdę przepraszam za zaistniałą sytuację i obiecuję, że to się już nie powtórzy.To mój pierwszy ban i prosiłbym o jego skrócenie do jednego dnia, bo jednak coś złego zrobiłem.
 15. 1 Nick: NocnyTajemnik 2 Steam ID: STEAM_0:0:49704470 3 Dowód: Najpierw wstawiam screen przed utratą, potem po. 4 Godzina: od 22:30 do 23:05 3 czerwca 2017r 5 Okoliczności: do 21:50 grałem długo na #2(screen 1) potem jak chciałem na niego wrócić miałem buga na latanie, zmieniłem więc serwer na #1 i akurat zostałem wsparciem, gdy runda się skończyła okazało się, że znowu straciłem EXPa. Ponowny powrót na #2(screen 2) nic nie dał. 6.Utrata: Straciłem jakieś 7300 EXPa i chciałbym je odzyskać.A i proszę oddać EXPa na serwerze #1 jeśli to nie problem /////// Zrobione Limbo
×
×
 • Create New...