Jump to content

Xave

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Xave

 • Rank
  Świeżak

Metody kontaktu

 • ICQ
  brak
 • Gadu Gadu
  brak
 • Jabber
  brak
 • Skype
  brak

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:101398455
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Khorinis.
 • O mnie
  chciałbym strzelić sobie w łeb ^^
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Xave

  TiTiTi Putsi (Filip)

  Puta jest już kompletnie zepsuty, od czasu gdy zaczął grać na Breachu. Stał się jeszcze gorszy, gdy zmienił nick na Filip. Udaje, że umie bunnyhopa ale jest w ogromnym błędzie. Sądzi, że potrafi zbanować Sir. Danken Lore. Obłudna deklaracja. Na dodatek stara się udawać dobrego i pokornego sługę, a tak na prawdę jest haniebnym draniem, który pozostawi Cię na pastwę losu w najgorszych sytuacjach. Stara się, lecz mu nie wychodzi. Mam nadzieję, że taka osoba otrzyma uprawnienia do pełnienia funkcji administratora. Green>Yellow
 2. 1. Hasiok & Maciej Maleńczuk - Synu 2:58-3:12 Timeout 2. Pull The Wire - Papieros 1:17-1:34 Innocents win 3. Rammstein - Amerika 0:15-0:30 Traitors win
 3. Xave

  [ban] Xave

  Ciekawe dlaczego tak nie awanturniczy człowiek jak ty, miał kłótnie z tak sporą liczbą graczy. Przecież gdy chciałem dodać ciebie do znajomych, w celu wyjaśnienia sprawy, ty usunąłeś mój komentarz pod twoim profilem oraz mnie wyrzuciłeś. Idziemy w całkiem przyzwoitym kierunku. o.O PS: Czemu shitpostujesz pod każdym z moich odwołań, skoro zawsze wiadomo co w twojej wypowiedzi będzie się znajdować? Wydaję mi się, że czerpiesz niezły fun w powielaniu zdania osób, i starasz się zabłysnąć aby w końcu Cię dostrzegli. PPS: Dobrze, że potrafisz dostrzec coś, czego nawet ja nie jestem w stanie dostrzec. Mianowicie wymuszanie na innych kb.
 4. Xave

  [ban] Xave

  Zakładając, że postscriptum jest wyrażone sarkastycznie, ze względu na twoją niechęć do mojej osoby, od razu chce Ci odpowiedzieć. Ani razu nie wypowiedziałem się na temat SG negatywnie. Wręcz przeciwnie. Zachęcałem innych graczy, aby przetestowali serwer. Zastanawia mnie od kogo wyciągnałeś takie informacje. Wydaje mi się, że promocja naszego serwera działa na jego korzyść. A co do powodów to jest kilka. Na przykład możliwość przetestowania mnie pod kątem zachowania oraz rozgrywki. Możliwość zyskania następnego wartościowego gracza, zwiększając tym sposobem poziom serwera. Możesz sam przekonać się, że zmieniłem zachowania i tym samym zwiększyć własne zaufanie do ludzi. Rozumiem, że popełniłem błąd, ale proszę, abyś na niego nie patrzył, i spróbował dać mi szansę. Niczym nie ryzykujesz, bo gdybym znów zaczął trollować, zobaczyłbyś to praktycznie od razu. Pozdrawiam znowu.
 5. Xave

  [ban] Xave

  1. Nick, na który została nałożona kara: Xave 2. Steam ID: STEAM_0:0:101398455 3. Administrator, który nałożył karę: Gerard123 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Xave&Submit=Search 5. Opis sytuacji: Pewnego cudownego wieczoru postanowiłem pograć sobie na Strefowym TTT. Atmosfera była całkiem luźna, a więc rozluźnienie wkradło się również w moją wartościową rozgrywkę. Od tamtej chwili poczęłem zabijać ludzi ciężkimi przedmiotami. Dostałem za tę zabójstwa 3/4 reporty, na które odpowiedziałem nie według mojego toku rozumowania. Chwilę później, na wiadomości prywatnej, zostałem poinformowany, że to nie spodobało się aktualnie przesiadującym na serwerze, administratorem Gerardem. Chwilę potem, na ekranie, wygenerowana została wiadomość, że zostałem permanentnie zbanowany na serwerowni. 6. Coś od siebie: Osobiście według mnie sytuacja opisana powyżej jest całkiem zabawna, jeśli chodzi o perspektywę osób trzecich. Gracz o nicku Xave, który starał się o odwołanie poprzedniego bana, został znowu zbanowany permanentnie za taką błahostkę jak zpropkillowanie kilku graczy, a odstęp między dwoma banicjami wynosi niecały tydzień! Rozumiem, że postąpiłem źle, żałuję powyższych decyzji oraz obiecuję poprawę. Grając na innych serwerach nauczyłem się być wartościowym graczem TTT, który jest już potocznie nazywany tryhardem. Obecnie obrzydło mi trollowanie, i niestety zauważyłem, że zaczęłem mścić się na takich graczach, jakim sam byłem. Chciałbym przeprosić za swoje negatywne zachowanie i wyrażając skruchę, prosić o to, abyście popatrzyli na wyżej napisane odwołanie z zaufaniem dziecka, i pozwolili jeszcze raz ujrzeć mój nick na liście aktualnie grających osób. Przepraszam i pozdrawiam Xave the Dark Harvester PS: Nowe konto na forum jest swoistym odcięciem się od błędów przeszłości.
×