Jump to content

marcin95111

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About marcin95111

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
 1. Mam nadzieję, że gracz otrzyma jeszcze jedną szansę. Nie było mnie przez pewien okres na serwerze, ale po powrocie ewidentnie trochę brakuje tego gracza. Zawsze fajnie można było porozmawiać czy też popatrzeć na jego zagrania, których podejrzewam nikt nie jest w stanie tutaj powtórzyć. Pozdrawiam Mephisto
 2. Nigdy nie było z nim problemów. Zawsze można swobodnie porozmawiać i chyba nigdy nie spotkałem go na serwerze z negatywnym nastawieniem. Jak najbardziej jestem na TAK.
 3. @KorQi w sumie też prawda. Niech administracja zadecyduje. Ja jestem za tym, że Ice Tea troszke mógłby być czasem trochę "milszy" Mam nadzieję, że to, jak ta sprawa się potoczy nie spowoduje, że ktoś poczuje się urażony bądź stwierdzi, że ktoś się na nim uwziął, a sprawi, że wszyscy będą zadowoleni. Tyle ode mnie.
 4. @KorQi Nikt nie mówi o pozbyciu, a na pewno nie ja tylko o tym, że kara na pewien czas uspokoiła by może jego "niefajne" w ostatnim czasie zachowania. Dlaczego ludzie za namawianie są banowani na określoną liczbę dni, a tutaj ma być tylko mute? To właśnie pokazuje, że jednak nie wszyscy traktowani są w ten sam sposób nie sądzisz?? Nie mówię tu o dniach czy tygodniach, bo lubię Ice Tea'iego, ale wg mnie troche trzeba przyhamować czasem.
 5. @KorQi Skomentuje to jednym słowem "żartujesz"?? Nie raz są mówione słowa, że mapa jest do d*** czy inne tylko w tym celu, żeby ludzi pisali RTV. Tak samo nie chodzi o mutowanie kogoś, bo jeżeli ktoś łamie regulamin, to trzeba coś z tym zrobić. Wydaje mi się, że jeżeli mapa nie odpowiada to właśnie ta osoba nie powinna jej grać, a nie wejść, powiedzieć że jest ch**** a potem AFK do końca. To jest czasem problem. Wystarczy dać przykład surf 10x-reloaded. Jeżeli zostaje Ice Tea i 1 osoba z drużyny przeciwnej i ona wpada do jaila, a Ice Tea jest afk, to ta osoba musi wpisać killa tylko dlatego, że Ice Tea nie lubi mapy i w dupie ma innych i zamiast iść na spectate lub wyjść z serwera, woli siedzieć na spawnie. Jeżeli chodzi o mnie to od długiego czasu Ice Tea przesadza na placu. Samo to jaki stosunek ma do osób, a szczególnie "tępe" teksty, bo inaczej się tego nie da nazwać w moim kierunku. Gdy wchodzę na serwer, a szanowny Pan Ice Tea jest na nim wszyscy potrafią powiedzieć bądź napisać "Cześć" tylko jedna osoba ma z tym problem i od razu tekst "K**** znowu ten" lub inne teksty, które od razu prowokują. To samo tyczy się głupich rang, że niby gram dla rangi i jedyną osobą, która ma z tym problem jest Ice Tea i zawsze jakiś tekst dopierd****** musi się znaleźć. Na początku miałem to gdzieś i traktowałem jako żart, ale po dłuższym czasie staje się to żenujące. Odnośnie namawiania na mapy, czasami Ice Tea mówi to w formie rzeczywiście "Jaka chuj*** mapa" itd. ale czasem bezpośrednio namawia do RTV. Miałbym to gdzieś, ale jeżeli inni gracze są za to karani, to czemu Ice Tea ma mieć jakieś przywileje. Wydaje mi sie ze dużej ilości osób przeszkadza często prowokanckie zachowanie Ice Tea'iego, ale połowa nawet się nie wypowie. Uważam że jakaś kara mogłaby by pohamować hamskie zagrywki tego gracza bo mam wrażenie że czasem wydaje mu się, że nikt mu nic nie zrobi.
 6. 1. Kander | society.gg 2. STEAM_1:1:101379731 13:29 92 2 active 196608 3. 19.12.2017, ~17:25 4. de_westwood 5. Powyżej wskazany gracz chciał chyba popisać się swoją inteligencją, i zadał super zagadkę: "Zaczyna się na R i kończy na V". Po tym wpisie ktoś dał mu znać, że za to jest ban bo to jest namawianie. Gracz nic z tego sobie nie zobił i dalej próbował być "fajny". Z każdą kolejną osobą, która wpisała RTV odliczał ile jeszcze zostało. Ciągłe namawianie typu jeszcze tylko 3, jeszcze tylko 2, jeszcze tylko 1 jest strasznie denerwujące w szczególności, że nie jedna osoba powiedziała, że ma tak nie robić. Proszę o ukarania gracza karą, na jaką sobie zasłużył tym postępowanie. Pozdrawiam, Mephisto 6. Dużo osób nie lubi tej mapy ze względu na to, iż jest bardzo często grana i nie daje dużo zabawy, jak inne mapy typu jail czy mg. Nie zmienia to faktu że są osoby, które lubią grać takie mapy. Jeżeli została wybrana większością głosów, to czemu jej nie zagrać. Żałosne jest zachowanie innych ludzi również. Chyba Peszko powiedział voteban na Kander'a za namawianie, po czym ktoś reaguje: Jest to namawianie, ale nie zbanuje go, bo nie lubię tej mapy i leci cała seria RTV.
 7. Jak najbardziej jestem na TAK. Rzuf jest bardzo aktywnym graczem i w wielu kwestiach jest bardzo pomocny.
 8. 1. Nick osoby oskarżonej: AimFromPoland csgo-skins.com 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:213538912 3. Przybliżona data zajścia: 14-07-2017 4. Nazwa mapy: workshop/483093092/ba_2017_minecraft_b 5. Opis sytuacji: Gracz notorycznie wyzywa innych graczy. Mnie już wyzwał któryś raz z rzędu mimo, że zawsze mówię mu żeby nie wyzywał. Można na historii chatu w linku zobaczyć jak zwraca się do graczy słowami typu: "Ty kur....", bądź "Ciot.... to twoja matka". Takie sytuacje zdarzają się prawie co udział tego gracza w jailu. http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=712645 6. Coś od siebie: Proszę o rozpatrzenie skargi, ponieważ taka osoba wprowadza niepotrzebne "spiny" na serwerze.
×
×
 • Create New...