Jump to content

Sinon ❥ (Asada Shino)

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Sinon ❥ (Asada Shino)

 • Rank
  Piszący posty
 • Birthday 12/28/1999

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Japan,Tokyo
 • O mnie
  Pozostał po niej tylko duch i osobowość yandere jak i yangire.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1735 profile views
 1. Sinon ❥ (Asada Shino)

  <BR#2> Enzo

  Hej, więc lecimy Plusy (+): -Wiek -Ranga zaufanego -Wykonywanie obowiązków jako Zaufany -Aktywność -Pomagasz nowym graczom -Doświadczenie -Nie sprawiasz żadnych kłopotów Minusy (-): Nie zauważyłam jak na razie Moje zdanie pozostanie na TAK Powodzenia AkaMe
 2. Sinon ❥ (Asada Shino)

  <BR#1> skate036

  Przyzwyczaiłam się do plusów i minusów... więc zaczynajmy Plusy (+) -Pomagasz graczom -Masz doświadczenie -Nie łamiesz regulaminu -Jesteś codziennie/prawie codziennie aktywny (GT ci psikusy zrobił i raczej nie zapisało kilku przegranych dni na 2 nick'ach chyba) -Jesteś znany wśród Graczy/Administracji Minusy (-) -Jedynym minusem jest wiek (Bardzo mały minus) Moje ostateczne zdanie dla tego podania pozostaje POZYTYWNE
 3. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [Ban] Prośba o unbana.

  Hej, z tego co jeszcze sobie przypominam...Była to gdzieś godzina 23 lub 24... to było tak że ja byłam Personelem D Fidget J i uporczywie gonił mnie Agent CI po całym LCZ (Szyby nie były rozbite w punktach kontrolnych)... po czym uciekłam mu a następnie zabił mnie ktoś w pancerzu i był naukowcem... byłeś to właśnie ty @KJ315. Gdy rozpoczęła się następna runda to przeteleportowałam cię w spokojne miejsce aby spytać się dlaczego to zrobiłeś... nie jestem w stanie dokładnie opisać co działo się na tej rozprawie ale powiedziałam coś w stylu "Że przebaczam ale następny ban będzie 2x większy" <----miałeś 6 poziom więc powinieneś o tym wiedzieć że Naukowiec nie może zabijać bezbronnych D w LCZ... po tej rozprawie napisałeś coś mi na PW... nie jestem w stanie sobie przypomnieć sobie co, chyba coś o poziom ...(Nie jestem robotem aby pamiętać wszystko w szczegółach) było to miesiąc temu i około 15 może 16 dni ... nie wiem... (patrząc na datę w którym dostałeś bana, to ta sytuacja działa się wcześniej) następnie otrzymałam wiadomość od maxus'a na steam że ktoś się na mnie skarży czy coś w tym stylu... ale mniejsza o już o to. Jakiś czas potem dałeś mi zaproszenie do znajomych na steam, odrzuciłam je i zablokowałam ciebie ponieważ myślałam iż będziesz mnie nękać tak samo jak resztę administratorów + dodając jeszcze że nazwałeś mnie "hujem". Nie jestem pewna jak reszta Administracji która była nękana ale ja jestem w stanie przebaczyć to jak mnie nazwał, nękanie ma większą skalę więc to ich głównie przepraszaj. @KJ315 Mnie jeszcze nie przeprosiłeś ponieważ zablokowałam ciebie więc o jakim przeproszeniu my tu mówimy. Jak na moje... unban lub skrócenie bana zależy od reszty Administracji która była nękana... to tyle co chciałam powiedzieć w tym odwołaniu.
 4. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [ban] dank quickscoper

  Hej @quickscoper, może i nie ma punktu o wyrzucaniu skrzynek z amunicją... (był punkt o tym lecz już nie ma) ale jest to utrudnianie gry swojej klasie. Chodzi o punkt 28. Zakaz ranienia, zabijania oraz utrudniania gry, sabotowania graczy (zamykanie drzwi przed nosem, zabawa windą itp.), z tą samą klasą co Twoja oraz tych z klasą, która ma Ci pomóc (MTF/Ochrona pomaga Naukowcom). To tyle co chciałam dodać.
 5. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [Pomysł] SCP-513-1 + Przywrócenie i poprawki SCP-076 "Abel"

  Temat zostaje zamknięty z powodu braku wypowiedzenia się więcej osób.
 6. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [ban] ϢolnY

  Więc zaczynając... Dlaczego ban taki długi ? Jak już ci wspomniałam na rozprawie... Obserwowałam ciebie od dłuższego czasu jak próbujesz uciec z jakimś prop'em (Arbuzem,Wieszakiem lub przedmiotem który zrespił SCP-343) <---- A to nie twój pierwszy raz kiedy próbujesz to zrobić, więc na moje robisz to celowo albo specjalnie. Latając tym arbuzem mogłeś przeszkadzać reszcie graczy, choćby raniąc nim lub nawet zabijając czy blokując drzwi,windę,śluzę kiedy ktoś by je zamknął. Czas się nie liczy lecz to że z nim latałeś i co mogło się stać, z resztą puściłeś arbuza kiedy runda się skończyła. Kto wie czy byś go nie upuścił jakby się runda nie skończyła. Na rozprawie tłumaczyłeś się, że nie wiedziałeś o tym czy coś w tym stylu... Jak na moje kłamiesz ponieważ to jest któryś raz kiedy podejmujesz próbę ucieczki z prop'em a raczej bez celu tego nie robisz. Podsumowując wszystko ban zostaje skrócony do tygodnia lecz gdy jeszcze raz zauważę lub od kogoś bym się dowiedziała o tym,że ponownie podjąłeś ucieczkę z prop'em to wracasz do bana na 3 tygodnie. Temat zamykam ~~ Limbo Dodam coś od siebie, grasz tyle na serwerze i powinieneś wiedziec, że ucieczki z propami są zakazane na serwerze. Tydzień to i tak mało zważając na twoją historię banów. Po drugie nikt nie był na tyle głupi, aby to zrobić przez dłuższy czas. Tak ty wygrałeś, to miano bycia przykładem.
 7. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [Perm Gag] [#1]

  14.2. Zakaz śpiewania na wspólnym czacie głosowym dla obserwatorów. Więc.... otrzymałeś ode mnie gag'a właśnie za śpiewanie na obserwatorze... gag był przez parę rund po czym spotkałam ciebie przy Gate B i wtedy usłyszałam jak używasz czatu głosowego, wtedy z powrotem otrzymałeś gag'a. Spytałam się Matrix'a i Maxus'a czy to może ktoś z nich dał ci ungag'a ale to nie oni lecz ty zrobiłeś relog'a aby ominąć gag'a (Sprawdziłam w konsoli ) W następnej rundzie otrzymałam wiadomość prywatną, która brzmi "dawaj ungaga albo sam se dam ungaga" <----- uważam iż takie zachowania są nieodpowiednie... Potem zacząłeś śmieszkować? popisywać się? dokładniej chodzi mi o to co napisałeś: "maxus6 wez mi do kompletu daj permmute" czy nawet "to jak już nie mogę mówić to idę się zapisać do administracji xD" Podsumowując... Perm gag powinien pozostać abyś następnym razem przemyślał co piszesz i jak się zachowujesz.
 8. Sinon ❥ (Asada Shino)

  <BR#1> Mr.Black

  Hej, widuję cię już od sporego czasu jeszcze zza mojej kadencji i nigdy przez ten czas nie sprawiałeś/nie sprawiasz żadnych problemów w tym pomagasz graczom jak tylko potrafisz a także spora liczba graczy ciebie kojarzy + posiadasz Zaufanego. Patrząc na Source Bans posiadasz tylko 2 bany: Jeden za kampienie jako MTF NTF na powierzchni a drugi za zabicie SCP-035 jako SCP-173 (Mniejsza o nie, każdy popełnia błędy), Podsumowując, nie mam na twój temat żadnych negatywnych opinii (Jeżeli chodzi patrzenie na to z mojej perspektywy) jak na moje zasługujesz na Okres Próbny, tyle z mojej strony .
 9. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [ban#1] LeonardoDiKarpio

  Więc zaczynając od tego dlaczego ban taki długi. Otóż kiedy LeonardoDiKarpio dostał gromadę reportów (W sumie aż 6 lub 7 w jednej rundzie, 2 kolejne były o inną sprawę) to natychmiast zszedł z serwera, wyglądało to tak jakby chciał uciec przed reportami jakie otrzymał, więc brałem to pod uwagę. Ponadto rozmawiałem ze wszystkimi osobami które zgłosiły ciebie @ddvdsvdsvdszvdsvsdzvzsdvsd (Oczywiście na przesłuchaniu bez ciebie, ponieważ zszedłeś + rozmawiałem ze świadkami, którzy wszystko widzieli i potwierdzili jak miałeś sojusz z 035 jako 939,strzelałeś przez niezniszczoną Bramę B i zabiłeś bezbronnego D w LCZ jako Naukowiec/Medyk. Na dodatek z tego co pamiętam masz 3,4 lub 5 poziom, więc wydaje mi się iż regulamin powinieneś Znać. Ale przechodząc do rzeczy... Po.1 Od kiedy ban to grzech ? Po.2 Sojusz z 035 jako 939 (Nie odwrotnie, tak jak napisałeś) Po.3 Jakaś skrucha w tym odwołaniu jest ... Podsumowując Mam nadzieję, iż Regulamin przeczytałeś (Chodzi mi o forum) lub go przeczytasz po swoim banie na serwerze, bana skracam do 6 dni a Temat można zamknąć.
 10. Sinon ❥ (Asada Shino)

  <BR#1> SirWilnik

  Chętnie się wypowiem na temat tego podania . Osobiście uważam, iż SirWilnik nada się na tą rolę i można nadać mu okres próbny. Plusy (+): -Masz Zaufanego -Ne nadużywasz komend jako Zaufany, i dobrze wykonujesz obowiązki -Ne sprawiasz problemów -Znasz doskonale regulamin i masz doświadczenie -Wchodzisz regularnie na serwer -Pomagasz mi w rozprawach, będąc świadkiem -Jesteś przyjazny i większość ludzi ciebie zna Minusy (-): Żadne, nawet ich ne masz Pozdrawiam Sinon ❥ (Asada Shino)
 11. Sinon ❥ (Asada Shino)

  prośba o unbana

  @D.va/Diva Nie mam pojęcia dlaczego napisałeś: Będąc świadkiem i widząc tą sytuację, chciałbym ci przypomnieć, iż bawiłeś się "Wieszakiem" na Spawn'nie MTF jako SCP-1471-A. Jestem za pozostawieniem Bana, ponieważ nie wykazałeś żadnej skruchy + mówisz, że ban był za nic.
 12. Sinon ❥ (Asada Shino)

  <BR#2>Ksenos2521

  Hey Ksenos2521, fajnie że starasz się o Administratora , ale twój czas w grze to zaledwie (2 dni) i tak jak @Adlino nie jestem przekonany czy znasz zasady panujące na serwerze i czy w ogóle poznałeś tryb + dodam jeszcze jedno, aby starać się o Administratora trzeba mieć przegrany co najmniej miesiąc. Moje zdanie pozostaje w tym przypadku na NIE.
 13. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [Skarga] Słona Zupa

  Witaj @Adam_k5, zastanawia mnie w tej skardze tylko jedna rzecz, a oficjalnie: Skoro był @Matrix1773 na serwerze,to czemu mu o tym nie napisałeś tylko napisałeś skargę na forum ? Naprawdę,nie rozumiem tego,przecież on mógłby to załatwić .
 14. Sinon ❥ (Asada Shino)

  >BR#1> Sinon ❥ (Asada Shino)

  Dałem mu Admina,poniewaź myślałem iż mogę mu dać szansę i zaufać (Miałem go nie zapraszać na swojego discord'a na początku).Parę dni później zaczął mi pisać na prywatnej wiadomości czy nie zmienię mu rangi na rangę specjalną która będzie związana z "Ciastkami" (Wiem to może wydawać się dziwne) a ja się na to nie zgadzałem. Później Coobalt zaczął mi znowu pisać abym mu taką rangę dał ale w dalszym ciągu odmawiałem i dodałem aby przestał tak spamić bo go wrzucę z Disord'a. Dzień później znowu pisał do mnie o to samo. Juz nie patrząć na to co do mnie piszę, chciałem go po prostu usunąć z Discord'a, prawie by mi się to udało ale zauważyłem, że on sam zszedł z mojego serwera. Podsumowując Coobalt'a powiem tak: Nie dam mu już kolejnej szansy na wejście do Discord'a po tym jak spamił do mnie o rangę.
 15. Sinon ❥ (Asada Shino)

  >BR#1> Sinon ❥ (Asada Shino)

  1. Wiek (preferowany >= 16) : 17 2. Adres e-mail : [email protected] 3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:1:90828602 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator : Byłem Adminem na serwerze BF2 (z około 3 lata temu). Jeżeli chodzi o SG Breach to uważam, iż nie miałbym problemów jeżeli chodzi o komendy, po prostu już z wiekiem czasu jaki spędziłem na Breach'u zapamiętałem komendy jakie używa Administracja. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty : Administratorem sieci SG chciałbym być ponieważ na Breach'u #1 jest odczuwalny brak Administracji,gdzie w większości najbardziej widuję tylko Maxus'a6,Jonk'a2531, czasem Łebskiego a także Limbo . Administratorem chciałbym zostać także dlatego aby pilnować porządku (Jestem na serwerze codziennie, więc myślę iż problemu z tym by nie było a także widzę co się dzieje na Breach'u #1),rozwiązywać konflikty które doszły między graczami przy tym szukając rozwiązania a także pomagać graczom.a także chciałbym sprawdzić się w nowej roli. Uważam, iż powinienem zostać przyjęty ponieważ mam bardzo wysokie doświadczenie, jeżeli chodzi o Breach'a a także już dużo czasu przebywam na Breach'u. Mając Zaufanego nie nadużywam komend i wyrzucam dopiero wtedy gdy nie ma Administracji, a jeśli jest ktoś z Administracji to piszę to na "@" (Oczywiście jeżeli widzę,że ktoś jest AFK, a nie gdy mi ktoś to po prostu napisze na prywatnej wiadomość-pierw muszę zobaczyć czy taka osoba naprawdę jest AFK i czy mineło z około 3 minut). Będąc Administratorem starałbym się wysłuchać jak najbardziej obu stron przy tym próbując ich pogodzić a w ostateczności dopiero banować jeżeli obie strony nie pogodzą się. Banując taką osobę zwracałbym uwagę na poziom jaki posiada, w sytuację jaką wpadł i czy taka osoba wyraziła jakąkolwiek skruchę. 6.https://www.gametracker.com/player/Sinon ❥ (Asada Shino)/193.110.121.75:29900/ Ps. Wiem,że może trochę za szybko napisałem kolejne podanie, ale myślę że nie zaszkodzi spróbować jeszcze raz . Pozdrawiam Sinon ❥ (Asada Shino)
×