Skocz do zawartości

Sinon ❥ (Asada Shino)

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Sinon ❥ (Asada Shino)

 • Tytuł
  Piszący posty
 • Urodziny 12/28/1999

Metody kontaktu

 • ICQ
  Kontaktować można się ze mną tylko przez Steam.
 • Gadu Gadu
  Nie używam
 • Jabber
  Jabber? Co to jest,nie mam pojęcia xD
 • Skype
  już nie używam

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:90828602
 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  South Korea,Seoul
 • O mnie
  Eliminate.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1120 wyświetleń profilu
 1. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [Perm Gag] [#1]

  14.2. Zakaz śpiewania na wspólnym czacie głosowym dla obserwatorów. Więc.... otrzymałeś ode mnie gag'a właśnie za śpiewanie na obserwatorze... gag był przez parę rund po czym spotkałam ciebie przy Gate B i wtedy usłyszałam jak używasz czatu głosowego, wtedy z powrotem otrzymałeś gag'a. Spytałam się Matrix'a i Maxus'a czy to może ktoś z nich dał ci ungag'a ale to nie oni lecz ty zrobiłeś relog'a aby ominąć gag'a (Sprawdziłam w konsoli ) W następnej rundzie otrzymałam wiadomość prywatną, która brzmi "dawaj ungaga albo sam se dam ungaga" <----- uważam iż takie zachowania są nieodpowiednie... Potem zacząłeś śmieszkować? popisywać się? dokładniej chodzi mi o to co napisałeś: "maxus6 wez mi do kompletu daj permmute" czy nawet "to jak już nie mogę mówić to idę się zapisać do administracji xD" Podsumowując... Perm gag powinien pozostać abyś następnym razem przemyślał co piszesz i jak się zachowujesz.
 2. Sinon ❥ (Asada Shino)

  <BR#1> Mr.Black

  Hej, widuję cię już od sporego czasu jeszcze zza mojej kadencji i nigdy przez ten czas nie sprawiałeś/nie sprawiasz żadnych problemów w tym pomagasz graczom jak tylko potrafisz a także spora liczba graczy ciebie kojarzy + posiadasz Zaufanego. Patrząc na Source Bans posiadasz tylko 2 bany: Jeden za kampienie jako MTF NTF na powierzchni a drugi za zabicie SCP-035 jako SCP-173 (Mniejsza o nie, każdy popełnia błędy), Podsumowując, nie mam na twój temat żadnych negatywnych opinii (Jeżeli chodzi patrzenie na to z mojej perspektywy) jak na moje zasługujesz na Okres Próbny, tyle z mojej strony .
 3. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [ban#1] LeonardoDiKarpio

  Więc zaczynając od tego dlaczego ban taki długi. Otóż kiedy LeonardoDiKarpio dostał gromadę reportów (W sumie aż 6 lub 7 w jednej rundzie, 2 kolejne były o inną sprawę) to natychmiast zszedł z serwera, wyglądało to tak jakby chciał uciec przed reportami jakie otrzymał, więc brałem to pod uwagę. Ponadto rozmawiałem ze wszystkimi osobami które zgłosiły ciebie @ddvdsvdsvdszvdsvsdzvzsdvsd (Oczywiście na przesłuchaniu bez ciebie, ponieważ zszedłeś + rozmawiałem ze świadkami, którzy wszystko widzieli i potwierdzili jak miałeś sojusz z 035 jako 939,strzelałeś przez niezniszczoną Bramę B i zabiłeś bezbronnego D w LCZ jako Naukowiec/Medyk. Na dodatek z tego co pamiętam masz 3,4 lub 5 poziom, więc wydaje mi się iż regulamin powinieneś Znać. Ale przechodząc do rzeczy... Po.1 Od kiedy ban to grzech ? Po.2 Sojusz z 035 jako 939 (Nie odwrotnie, tak jak napisałeś) Po.3 Jakaś skrucha w tym odwołaniu jest ... Podsumowując Mam nadzieję, iż Regulamin przeczytałeś (Chodzi mi o forum) lub go przeczytasz po swoim banie na serwerze, bana skracam do 6 dni a Temat można zamknąć.
 4. Sinon ❥ (Asada Shino)

  <BR#1> SirWilnik

  Chętnie się wypowiem na temat tego podania . Osobiście uważam, iż SirWilnik nada się na tą rolę i można nadać mu okres próbny. Plusy (+): -Masz Zaufanego -Ne nadużywasz komend jako Zaufany, i dobrze wykonujesz obowiązki -Ne sprawiasz problemów -Znasz doskonale regulamin i masz doświadczenie -Wchodzisz regularnie na serwer -Pomagasz mi w rozprawach, będąc świadkiem -Jesteś przyjazny i większość ludzi ciebie zna Minusy (-): Żadne, nawet ich ne masz Pozdrawiam Sinon ❥ (Asada Shino)
 5. Sinon ❥ (Asada Shino)

  prośba o unbana

  @D.va/Diva Nie mam pojęcia dlaczego napisałeś: Będąc świadkiem i widząc tą sytuację, chciałbym ci przypomnieć, iż bawiłeś się "Wieszakiem" na Spawn'nie MTF jako SCP-1471-A. Jestem za pozostawieniem Bana, ponieważ nie wykazałeś żadnej skruchy + mówisz, że ban był za nic.
 6. Sinon ❥ (Asada Shino)

  <BR#2>Ksenos2521

  Hey Ksenos2521, fajnie że starasz się o Administratora , ale twój czas w grze to zaledwie (2 dni) i tak jak @Adlino nie jestem przekonany czy znasz zasady panujące na serwerze i czy w ogóle poznałeś tryb + dodam jeszcze jedno, aby starać się o Administratora trzeba mieć przegrany co najmniej miesiąc. Moje zdanie pozostaje w tym przypadku na NIE.
 7. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [Skarga] Słona Zupa

  Witaj @Adam_k5, zastanawia mnie w tej skardze tylko jedna rzecz, a oficjalnie: Skoro był @Matrix1773 na serwerze,to czemu mu o tym nie napisałeś tylko napisałeś skargę na forum ? Naprawdę,nie rozumiem tego,przecież on mógłby to załatwić .
 8. Sinon ❥ (Asada Shino)

  >BR#1> Sinon ❥ (Asada Shino)

  Dałem mu Admina,poniewaź myślałem iż mogę mu dać szansę i zaufać (Miałem go nie zapraszać na swojego discord'a na początku).Parę dni później zaczął mi pisać na prywatnej wiadomości czy nie zmienię mu rangi na rangę specjalną która będzie związana z "Ciastkami" (Wiem to może wydawać się dziwne) a ja się na to nie zgadzałem. Później Coobalt zaczął mi znowu pisać abym mu taką rangę dał ale w dalszym ciągu odmawiałem i dodałem aby przestał tak spamić bo go wrzucę z Disord'a. Dzień później znowu pisał do mnie o to samo. Juz nie patrząć na to co do mnie piszę, chciałem go po prostu usunąć z Discord'a, prawie by mi się to udało ale zauważyłem, że on sam zszedł z mojego serwera. Podsumowując Coobalt'a powiem tak: Nie dam mu już kolejnej szansy na wejście do Discord'a po tym jak spamił do mnie o rangę.
 9. Sinon ❥ (Asada Shino)

  >BR#1> Sinon ❥ (Asada Shino)

  1. Wiek (preferowany >= 16) : 17 2. Adres e-mail : [email protected] 3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:1:90828602 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator : Byłem Adminem na serwerze BF2 (z około 3 lata temu). Jeżeli chodzi o SG Breach to uważam, iż nie miałbym problemów jeżeli chodzi o komendy, po prostu już z wiekiem czasu jaki spędziłem na Breach'u zapamiętałem komendy jakie używa Administracja. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty : Administratorem sieci SG chciałbym być ponieważ na Breach'u #1 jest odczuwalny brak Administracji,gdzie w większości najbardziej widuję tylko Maxus'a6,Jonk'a2531, czasem Łebskiego a także Limbo . Administratorem chciałbym zostać także dlatego aby pilnować porządku (Jestem na serwerze codziennie, więc myślę iż problemu z tym by nie było a także widzę co się dzieje na Breach'u #1),rozwiązywać konflikty które doszły między graczami przy tym szukając rozwiązania a także pomagać graczom.a także chciałbym sprawdzić się w nowej roli. Uważam, iż powinienem zostać przyjęty ponieważ mam bardzo wysokie doświadczenie, jeżeli chodzi o Breach'a a także już dużo czasu przebywam na Breach'u. Mając Zaufanego nie nadużywam komend i wyrzucam dopiero wtedy gdy nie ma Administracji, a jeśli jest ktoś z Administracji to piszę to na "@" (Oczywiście jeżeli widzę,że ktoś jest AFK, a nie gdy mi ktoś to po prostu napisze na prywatnej wiadomość-pierw muszę zobaczyć czy taka osoba naprawdę jest AFK i czy mineło z około 3 minut). Będąc Administratorem starałbym się wysłuchać jak najbardziej obu stron przy tym próbując ich pogodzić a w ostateczności dopiero banować jeżeli obie strony nie pogodzą się. Banując taką osobę zwracałbym uwagę na poziom jaki posiada, w sytuację jaką wpadł i czy taka osoba wyraziła jakąkolwiek skruchę. 6.https://www.gametracker.com/player/Sinon ❥ (Asada Shino)/193.110.121.75:29900/ Ps. Wiem,że może trochę za szybko napisałem kolejne podanie, ale myślę że nie zaszkodzi spróbować jeszcze raz . Pozdrawiam Sinon ❥ (Asada Shino)
 10. Sinon ❥ (Asada Shino)

  Problemy|Breach#1

  Od 5 dni widnieje pewien "Bug" może "Crash" (1 raz ten "Bug","Crash" trwał zaledwie parę godzin czy 1 dzień,a to jest 2 raz i trwa już 5 dni,zaniepokoiłem się i postanowiłem napisać o tym na forum :P) przez którego nie widać Hud'a-Amunicji,klasą jaką jesteś,czasu rozgrywki itp. Niestety widnieją jeszcze inne problemy,których za pierwszym razem kiedy widniał ten błąd, to ich nie było,a dokładniej Jako D czy SCP możesz "zespawnić" się przy spawnie Obserwator'a,kiedy strzelasz w SCP czy dowolną inną klasę to cały serwer laguje,kiedy byłem SCP-457 Miałem na sobie 5/6 razy więcej "Ognia" przez co dalsza rozgrywka nie miała sensu,bo nawet przez "Ogień" nic nie widziałem, nawet S-Nav Ultimate nie działa i SCP-966 widać bez noktowizora. Jeszcze co tu mogę dopowiedzieć to,to że ten błąd widnieje tylko na Breach'u #1 (#2 działa normalnie,nie wiem jak jest z #3,akurat tam nie zaglądałem.) Pozdrawiam Wszystkich Sinon ❥ (Asada Shino)
 11. Sinon ❥ (Asada Shino)

  Głowica Nuklearna [1#]

  Osobiście sądzę,iż byłby ten pomysł nawet dobry. Można by było zrobić coś takiego,że ze wsparciem MTF Epsilon-11 "Nine Tailed Fox" pojawiała by się jeszcze jedna Mobilna Formacja Operacyjna,która miała by dostęp do wysadzenia Ośrodka.Posiadała by kartę Omni, a przy Głowicy był by skaner na który jest potrzebna karta Omni. Ps.Ta Mobilna Formacja Operacyjna pojawiała by się przy Gate A a Ośrodek można by było wysadzić dopiero przy 5 lub 4 minucie.Jest tu także,ten problem ze strony technicznej tak jak napisał @Łebski
 12. Sinon ❥ (Asada Shino)

  <BR#1> Matrix1773

  Więc i ja coś napiszę Plusy (+): -Pomocny -Znasz Regulamin -Ranga Zaufanego -Jesteś znany na serwerze Minusy (-): Na razie nie znalazłem żadnych Podsumowując wszystko,jestem na Tak i myślę,iż sobie poradzisz na stanowisku Operatora Ps: Jak to możliwe,że masz 13 lat,nie mogę w to uwierzyć przez mikrofon brzmisz na więcej. Pozdrawiam Sinon ❥ (Asada Shino)
 13. Sinon ❥ (Asada Shino)

  Nowe Propozycje Dla Breach [1#]

  Co do nowych graczy którzy wchodzą na serwer,To zgadzam się z tobą @Kirito,ale dodam także,iż gdy jest się Szpiegiem CI i zabijasz któregoś z MTF (który był nowym graczem i doszedł na serwer) to nagle możesz dostać report'a za RDM bo ktoś nie przeczytał regulaminu (z takimi przypadkami to już się spotkałem i to samo tyczy się do zabijania D jako Agent CI). To jest przygnębiające,że ludzie nie potrafią poświęcić kilku minut na przeczytanie regulaminu.
 14. Sinon ❥ (Asada Shino)

  Nowe Propozycje Dla Breach [1#]

  Tak to jest prawda, jeżeli ktoś posiada większy poziom niż 3 to w 95% jest to Szpieg CI (Bardzo mało jest sytuacji,iż to może być Ochroniarz MTF). Mogę też dodać tutaj coś ze swojego doświadczenia a dokładniej,zauważyłem iż gdy ma się większy poziom to coraz mniej jest się Ochroniarzem MTF albo nawet wogóle nim się już nie jest,a więcej jest się Szpiegiem CI (Moim zdaniem Powinno zostać to zrównoważone ponieważ łatwo można się domyśleć kto może być Szpiegiem CI ) sam takich sytuacji doświadczam, gdy jestem Szpiegiem CI, ludzie widzą,że mam zbyt wysoki poziom i jak trzymam L85A2 to od razu mówią,że jestem Szpiegiem CI i żeby uciekać Dlatego jak wspomniałem wcześniej,moim zdaniem szansa na Szpiega CI i Ochroniarza MTF (Powinien być to Strażnik a nie żaden Ochroniarz MTF :D) powinna być zrównoważona ~Sinon ❥ (Asada Shino)
 15. Sinon ❥ (Asada Shino)

  Nowe Propozycje Dla Breach [1#]

  Niezbyt rozumiem,dlaczego Flame miałby dowodzić takim Dyrektorem Placówki Przecież to Dyrektor Placówki ma większą władzę i dowodzenie,bo to on zarządza całą tą placówką/ośrodkiem (jak kto woli :D). Jeżeli chodzi o Technik'a IT to zgadzam się tutaj z tobą IT trafia na HellJ,Tank J,023 lub 049 czy 035 i to zawsze jego ścigają SCP (sam tego doświadczam).Moim zdaniem można by zrobić tak jak napisał tutaj SirWilnik czyli dać mu 75 HP i prędkość taką samą jak Naukowcy/Medycy lub niech zostanie HP i prędkość i zmienić jego Respawn .
×