Skocz do zawartości

Sinon ❥ (Asada Shino)

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Sinon ❥ (Asada Shino)

 1. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [Ban] Prośba o unbana.

  Hej, z tego co jeszcze sobie przypominam...Była to gdzieś godzina 23 lub 24... to było tak że ja byłam Personelem D Fidget J i uporczywie gonił mnie Agent CI po całym LCZ (Szyby nie były rozbite w punktach kontrolnych)... po czym uciekłam mu a następnie zabił mnie ktoś w pancerzu i był naukowcem... byłeś to właśnie ty @KJ315. Gdy rozpoczęła się następna runda to przeteleportowałam cię w spokojne miejsce aby spytać się dlaczego to zrobiłeś... nie jestem w stanie dokładnie opisać co działo się na tej rozprawie ale powiedziałam coś w stylu "Że przebaczam ale następny ban będzie 2x większy" <----miałeś 6 poziom więc powinieneś o tym wiedzieć że Naukowiec nie może zabijać bezbronnych D w LCZ... po tej rozprawie napisałeś coś mi na PW... nie jestem w stanie sobie przypomnieć sobie co, chyba coś o poziom ...(Nie jestem robotem aby pamiętać wszystko w szczegółach) było to miesiąc temu i około 15 może 16 dni ... nie wiem... (patrząc na datę w którym dostałeś bana, to ta sytuacja działa się wcześniej) następnie otrzymałam wiadomość od maxus'a na steam że ktoś się na mnie skarży czy coś w tym stylu... ale mniejsza o już o to. Jakiś czas potem dałeś mi zaproszenie do znajomych na steam, odrzuciłam je i zablokowałam ciebie ponieważ myślałam iż będziesz mnie nękać tak samo jak resztę administratorów + dodając jeszcze że nazwałeś mnie "hujem". Nie jestem pewna jak reszta Administracji która była nękana ale ja jestem w stanie przebaczyć to jak mnie nazwał, nękanie ma większą skalę więc to ich głównie przepraszaj. @KJ315 Mnie jeszcze nie przeprosiłeś ponieważ zablokowałam ciebie więc o jakim przeproszeniu my tu mówimy. Jak na moje... unban lub skrócenie bana zależy od reszty Administracji która była nękana... to tyle co chciałam powiedzieć w tym odwołaniu.
 2. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [ban] dank quickscoper

  Hej @quickscoper, może i nie ma punktu o wyrzucaniu skrzynek z amunicją... (był punkt o tym lecz już nie ma) ale jest to utrudnianie gry swojej klasie. Chodzi o punkt 28. Zakaz ranienia, zabijania oraz utrudniania gry, sabotowania graczy (zamykanie drzwi przed nosem, zabawa windą itp.), z tą samą klasą co Twoja oraz tych z klasą, która ma Ci pomóc (MTF/Ochrona pomaga Naukowcom). To tyle co chciałam dodać.
 3. 1 - Nazwa: SCP-513-1 2 - Atak Podstawowy(LPM): Zabierałby 25 HP ale po dotknięciu,zabierałby dodatkowe 10 HP wraz z "Nakładanym Efektem", który HP by nie zabierał(coś podobnego do SCP-966). 3 - Proponowany skin: Link do SCP 513-1: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=962708544&searchtext=scp+513 Link do nowego modelu dla SCP076 "Abel": https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=949648490&searchtext=scp+076 4 - Klasyfikacja/Nastawienie: Wrogi dla każdej klasy oprócz SCP035 (po prostu miałby zakaz zabijania SCP035) 5 - Statystyki: Statystyki miałby takie same jak SCP-HELL-J, jednakże jego HP wynosiłoby 3000. 6 - Specjalna Umiejętność(PPM): teleportowanie się w zasięgu zwroku (chodzi mi o to,że tam gdzie spojrzy i by kliknął PPM to tam by się teleportował), a Cooldown wynosiłby 40 sekund. 7 - Proponowany Respawn: Resp byłby w pomieszczeniu SCP-513 (Dzwonek),nie chodzi mi o resp SCP-1048a,ponieważ on respi się obok tego pomieszczenia. 8 - Coś od siebie: Myślę,że SCP 513-1 byłby dobrym pomysłem aby był dodany ^^ Otóż dlaczego do postu dodałem prośbę o przywrócenie SCP-076 "Abel"? Ponieważ wydaje mi się,że to był doskonały SCP do grania i też mam małą zmianę dla niego,jaką? -Nowy model dla SCP-076 "abel", ponieważ wcześniej jak był to jego model był Hmmmm... porównał bym to do "Samuraja". -Nie pamiętam ile on wcześniej miał HP, ale zaproponował bym 2800 HP. -Z tego co pamiętam to na PPM (Specjalna Umiejętność) miał Efekt Niewidzialności, zaproponował bym 10 sekund niewidzialności, a Cooldown wynosiłby 30 sekund. -atak Podstawowy (LPM),zadawałby 40 HP -Nie pamiętam też jaką miał prędkość, ale zaproponuję aby miał taką samą jak SCP-1471A Myślę,że to dobry pomysł na przywrócenie SCP-076 i dodanie nowego SCP , a także życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Ps.Chciałbym aby jak najwięcej ludzi się wypowiedziało na ten temat
 4. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [Pomysł] SCP-513-1 + Przywrócenie i poprawki SCP-076 "Abel"

  Temat zostaje zamknięty z powodu braku wypowiedzenia się więcej osób.
 5. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [ban] ϢolnY

  Więc zaczynając... Dlaczego ban taki długi ? Jak już ci wspomniałam na rozprawie... Obserwowałam ciebie od dłuższego czasu jak próbujesz uciec z jakimś prop'em (Arbuzem,Wieszakiem lub przedmiotem który zrespił SCP-343) <---- A to nie twój pierwszy raz kiedy próbujesz to zrobić, więc na moje robisz to celowo albo specjalnie. Latając tym arbuzem mogłeś przeszkadzać reszcie graczy, choćby raniąc nim lub nawet zabijając czy blokując drzwi,windę,śluzę kiedy ktoś by je zamknął. Czas się nie liczy lecz to że z nim latałeś i co mogło się stać, z resztą puściłeś arbuza kiedy runda się skończyła. Kto wie czy byś go nie upuścił jakby się runda nie skończyła. Na rozprawie tłumaczyłeś się, że nie wiedziałeś o tym czy coś w tym stylu... Jak na moje kłamiesz ponieważ to jest któryś raz kiedy podejmujesz próbę ucieczki z prop'em a raczej bez celu tego nie robisz. Podsumowując wszystko ban zostaje skrócony do tygodnia lecz gdy jeszcze raz zauważę lub od kogoś bym się dowiedziała o tym,że ponownie podjąłeś ucieczkę z prop'em to wracasz do bana na 3 tygodnie. Temat zamykam ~~ Limbo Dodam coś od siebie, grasz tyle na serwerze i powinieneś wiedziec, że ucieczki z propami są zakazane na serwerze. Tydzień to i tak mało zważając na twoją historię banów. Po drugie nikt nie był na tyle głupi, aby to zrobić przez dłuższy czas. Tak ty wygrałeś, to miano bycia przykładem.
 6. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [Perm Gag] [#1]

  14.2. Zakaz śpiewania na wspólnym czacie głosowym dla obserwatorów. Więc.... otrzymałeś ode mnie gag'a właśnie za śpiewanie na obserwatorze... gag był przez parę rund po czym spotkałam ciebie przy Gate B i wtedy usłyszałam jak używasz czatu głosowego, wtedy z powrotem otrzymałeś gag'a. Spytałam się Matrix'a i Maxus'a czy to może ktoś z nich dał ci ungag'a ale to nie oni lecz ty zrobiłeś relog'a aby ominąć gag'a (Sprawdziłam w konsoli ) W następnej rundzie otrzymałam wiadomość prywatną, która brzmi "dawaj ungaga albo sam se dam ungaga" <----- uważam iż takie zachowania są nieodpowiednie... Potem zacząłeś śmieszkować? popisywać się? dokładniej chodzi mi o to co napisałeś: "maxus6 wez mi do kompletu daj permmute" czy nawet "to jak już nie mogę mówić to idę się zapisać do administracji xD" Podsumowując... Perm gag powinien pozostać abyś następnym razem przemyślał co piszesz i jak się zachowujesz.
 7. Sinon ❥ (Asada Shino)

  <BR#1> Mr.Black

  Hej, widuję cię już od sporego czasu jeszcze zza mojej kadencji i nigdy przez ten czas nie sprawiałeś/nie sprawiasz żadnych problemów w tym pomagasz graczom jak tylko potrafisz a także spora liczba graczy ciebie kojarzy + posiadasz Zaufanego. Patrząc na Source Bans posiadasz tylko 2 bany: Jeden za kampienie jako MTF NTF na powierzchni a drugi za zabicie SCP-035 jako SCP-173 (Mniejsza o nie, każdy popełnia błędy), Podsumowując, nie mam na twój temat żadnych negatywnych opinii (Jeżeli chodzi patrzenie na to z mojej perspektywy) jak na moje zasługujesz na Okres Próbny, tyle z mojej strony .
 8. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [ban#1] LeonardoDiKarpio

  Więc zaczynając od tego dlaczego ban taki długi. Otóż kiedy LeonardoDiKarpio dostał gromadę reportów (W sumie aż 6 lub 7 w jednej rundzie, 2 kolejne były o inną sprawę) to natychmiast zszedł z serwera, wyglądało to tak jakby chciał uciec przed reportami jakie otrzymał, więc brałem to pod uwagę. Ponadto rozmawiałem ze wszystkimi osobami które zgłosiły ciebie @ddvdsvdsvdszvdsvsdzvzsdvsd (Oczywiście na przesłuchaniu bez ciebie, ponieważ zszedłeś + rozmawiałem ze świadkami, którzy wszystko widzieli i potwierdzili jak miałeś sojusz z 035 jako 939,strzelałeś przez niezniszczoną Bramę B i zabiłeś bezbronnego D w LCZ jako Naukowiec/Medyk. Na dodatek z tego co pamiętam masz 3,4 lub 5 poziom, więc wydaje mi się iż regulamin powinieneś Znać. Ale przechodząc do rzeczy... Po.1 Od kiedy ban to grzech ? Po.2 Sojusz z 035 jako 939 (Nie odwrotnie, tak jak napisałeś) Po.3 Jakaś skrucha w tym odwołaniu jest ... Podsumowując Mam nadzieję, iż Regulamin przeczytałeś (Chodzi mi o forum) lub go przeczytasz po swoim banie na serwerze, bana skracam do 6 dni a Temat można zamknąć.
 9. Sinon ❥ (Asada Shino)

  <BR#1> SirWilnik

  Chętnie się wypowiem na temat tego podania . Osobiście uważam, iż SirWilnik nada się na tą rolę i można nadać mu okres próbny. Plusy (+): -Masz Zaufanego -Ne nadużywasz komend jako Zaufany, i dobrze wykonujesz obowiązki -Ne sprawiasz problemów -Znasz doskonale regulamin i masz doświadczenie -Wchodzisz regularnie na serwer -Pomagasz mi w rozprawach, będąc świadkiem -Jesteś przyjazny i większość ludzi ciebie zna Minusy (-): Żadne, nawet ich ne masz Pozdrawiam Sinon ❥ (Asada Shino)
 10. Sinon ❥ (Asada Shino)

  prośba o unbana

  @D.va/Diva Nie mam pojęcia dlaczego napisałeś: Będąc świadkiem i widząc tą sytuację, chciałbym ci przypomnieć, iż bawiłeś się "Wieszakiem" na Spawn'nie MTF jako SCP-1471-A. Jestem za pozostawieniem Bana, ponieważ nie wykazałeś żadnej skruchy + mówisz, że ban był za nic.
 11. Sinon ❥ (Asada Shino)

  <BR#2>Ksenos2521

  Hey Ksenos2521, fajnie że starasz się o Administratora , ale twój czas w grze to zaledwie (2 dni) i tak jak @Adlino nie jestem przekonany czy znasz zasady panujące na serwerze i czy w ogóle poznałeś tryb + dodam jeszcze jedno, aby starać się o Administratora trzeba mieć przegrany co najmniej miesiąc. Moje zdanie pozostaje w tym przypadku na NIE.
 12. Sinon ❥ (Asada Shino)

  [Skarga] Słona Zupa

  Witaj @Adam_k5, zastanawia mnie w tej skardze tylko jedna rzecz, a oficjalnie: Skoro był @Matrix1773 na serwerze,to czemu mu o tym nie napisałeś tylko napisałeś skargę na forum ? Naprawdę,nie rozumiem tego,przecież on mógłby to załatwić .
 13. Sinon ❥ (Asada Shino)

  >BR#1> Sinon ❥ (Asada Shino)

  1. Wiek (preferowany >= 16) : 17 2. Adres e-mail : [email protected] 3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:1:90828602 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator : Byłem Adminem na serwerze BF2 (z około 3 lata temu). Jeżeli chodzi o SG Breach to uważam, iż nie miałbym problemów jeżeli chodzi o komendy, po prostu już z wiekiem czasu jaki spędziłem na Breach'u zapamiętałem komendy jakie używa Administracja. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty : Administratorem sieci SG chciałbym być ponieważ na Breach'u #1 jest odczuwalny brak Administracji,gdzie w większości najbardziej widuję tylko Maxus'a6,Jonk'a2531, czasem Łebskiego a także Limbo . Administratorem chciałbym zostać także dlatego aby pilnować porządku (Jestem na serwerze codziennie, więc myślę iż problemu z tym by nie było a także widzę co się dzieje na Breach'u #1),rozwiązywać konflikty które doszły między graczami przy tym szukając rozwiązania a także pomagać graczom.a także chciałbym sprawdzić się w nowej roli. Uważam, iż powinienem zostać przyjęty ponieważ mam bardzo wysokie doświadczenie, jeżeli chodzi o Breach'a a także już dużo czasu przebywam na Breach'u. Mając Zaufanego nie nadużywam komend i wyrzucam dopiero wtedy gdy nie ma Administracji, a jeśli jest ktoś z Administracji to piszę to na "@" (Oczywiście jeżeli widzę,że ktoś jest AFK, a nie gdy mi ktoś to po prostu napisze na prywatnej wiadomość-pierw muszę zobaczyć czy taka osoba naprawdę jest AFK i czy mineło z około 3 minut). Będąc Administratorem starałbym się wysłuchać jak najbardziej obu stron przy tym próbując ich pogodzić a w ostateczności dopiero banować jeżeli obie strony nie pogodzą się. Banując taką osobę zwracałbym uwagę na poziom jaki posiada, w sytuację jaką wpadł i czy taka osoba wyraziła jakąkolwiek skruchę. 6.https://www.gametracker.com/player/Sinon ❥ (Asada Shino)/193.110.121.75:29900/ Ps. Wiem,że może trochę za szybko napisałem kolejne podanie, ale myślę że nie zaszkodzi spróbować jeszcze raz . Pozdrawiam Sinon ❥ (Asada Shino)
 14. Sinon ❥ (Asada Shino)

  >BR#1> Sinon ❥ (Asada Shino)

  Dałem mu Admina,poniewaź myślałem iż mogę mu dać szansę i zaufać (Miałem go nie zapraszać na swojego discord'a na początku).Parę dni później zaczął mi pisać na prywatnej wiadomości czy nie zmienię mu rangi na rangę specjalną która będzie związana z "Ciastkami" (Wiem to może wydawać się dziwne) a ja się na to nie zgadzałem. Później Coobalt zaczął mi znowu pisać abym mu taką rangę dał ale w dalszym ciągu odmawiałem i dodałem aby przestał tak spamić bo go wrzucę z Disord'a. Dzień później znowu pisał do mnie o to samo. Juz nie patrząć na to co do mnie piszę, chciałem go po prostu usunąć z Discord'a, prawie by mi się to udało ale zauważyłem, że on sam zszedł z mojego serwera. Podsumowując Coobalt'a powiem tak: Nie dam mu już kolejnej szansy na wejście do Discord'a po tym jak spamił do mnie o rangę.
 15. Sinon ❥ (Asada Shino)

  Problemy|Breach#1

  Od 5 dni widnieje pewien "Bug" może "Crash" (1 raz ten "Bug","Crash" trwał zaledwie parę godzin czy 1 dzień,a to jest 2 raz i trwa już 5 dni,zaniepokoiłem się i postanowiłem napisać o tym na forum :P) przez którego nie widać Hud'a-Amunicji,klasą jaką jesteś,czasu rozgrywki itp. Niestety widnieją jeszcze inne problemy,których za pierwszym razem kiedy widniał ten błąd, to ich nie było,a dokładniej Jako D czy SCP możesz "zespawnić" się przy spawnie Obserwator'a,kiedy strzelasz w SCP czy dowolną inną klasę to cały serwer laguje,kiedy byłem SCP-457 Miałem na sobie 5/6 razy więcej "Ognia" przez co dalsza rozgrywka nie miała sensu,bo nawet przez "Ogień" nic nie widziałem, nawet S-Nav Ultimate nie działa i SCP-966 widać bez noktowizora. Jeszcze co tu mogę dopowiedzieć to,to że ten błąd widnieje tylko na Breach'u #1 (#2 działa normalnie,nie wiem jak jest z #3,akurat tam nie zaglądałem.) Pozdrawiam Wszystkich Sinon ❥ (Asada Shino)
 16. Sinon ❥ (Asada Shino)

  Głowica Nuklearna [1#]

  Osobiście sądzę,iż byłby ten pomysł nawet dobry. Można by było zrobić coś takiego,że ze wsparciem MTF Epsilon-11 "Nine Tailed Fox" pojawiała by się jeszcze jedna Mobilna Formacja Operacyjna,która miała by dostęp do wysadzenia Ośrodka.Posiadała by kartę Omni, a przy Głowicy był by skaner na który jest potrzebna karta Omni. Ps.Ta Mobilna Formacja Operacyjna pojawiała by się przy Gate A a Ośrodek można by było wysadzić dopiero przy 5 lub 4 minucie.Jest tu także,ten problem ze strony technicznej tak jak napisał @Łebski
 17. Sinon ❥ (Asada Shino)

  <BR#1> Matrix1773

  Więc i ja coś napiszę Plusy (+): -Pomocny -Znasz Regulamin -Ranga Zaufanego -Jesteś znany na serwerze Minusy (-): Na razie nie znalazłem żadnych Podsumowując wszystko,jestem na Tak i myślę,iż sobie poradzisz na stanowisku Operatora Ps: Jak to możliwe,że masz 13 lat,nie mogę w to uwierzyć przez mikrofon brzmisz na więcej. Pozdrawiam Sinon ❥ (Asada Shino)
 18. Sinon ❥ (Asada Shino)

  Nowe Propozycje Dla Breach [1#]

  Co do nowych graczy którzy wchodzą na serwer,To zgadzam się z tobą @Kirito,ale dodam także,iż gdy jest się Szpiegiem CI i zabijasz któregoś z MTF (który był nowym graczem i doszedł na serwer) to nagle możesz dostać report'a za RDM bo ktoś nie przeczytał regulaminu (z takimi przypadkami to już się spotkałem i to samo tyczy się do zabijania D jako Agent CI). To jest przygnębiające,że ludzie nie potrafią poświęcić kilku minut na przeczytanie regulaminu.
 19. Sinon ❥ (Asada Shino)

  Nowe Propozycje Dla Breach [1#]

  Tak to jest prawda, jeżeli ktoś posiada większy poziom niż 3 to w 95% jest to Szpieg CI (Bardzo mało jest sytuacji,iż to może być Ochroniarz MTF). Mogę też dodać tutaj coś ze swojego doświadczenia a dokładniej,zauważyłem iż gdy ma się większy poziom to coraz mniej jest się Ochroniarzem MTF albo nawet wogóle nim się już nie jest,a więcej jest się Szpiegiem CI (Moim zdaniem Powinno zostać to zrównoważone ponieważ łatwo można się domyśleć kto może być Szpiegiem CI ) sam takich sytuacji doświadczam, gdy jestem Szpiegiem CI, ludzie widzą,że mam zbyt wysoki poziom i jak trzymam L85A2 to od razu mówią,że jestem Szpiegiem CI i żeby uciekać Dlatego jak wspomniałem wcześniej,moim zdaniem szansa na Szpiega CI i Ochroniarza MTF (Powinien być to Strażnik a nie żaden Ochroniarz MTF :D) powinna być zrównoważona ~Sinon ❥ (Asada Shino)
 20. Sinon ❥ (Asada Shino)

  Nowe Propozycje Dla Breach [1#]

  Niezbyt rozumiem,dlaczego Flame miałby dowodzić takim Dyrektorem Placówki Przecież to Dyrektor Placówki ma większą władzę i dowodzenie,bo to on zarządza całą tą placówką/ośrodkiem (jak kto woli :D). Jeżeli chodzi o Technik'a IT to zgadzam się tutaj z tobą IT trafia na HellJ,Tank J,023 lub 049 czy 035 i to zawsze jego ścigają SCP (sam tego doświadczam).Moim zdaniem można by zrobić tak jak napisał tutaj SirWilnik czyli dać mu 75 HP i prędkość taką samą jak Naukowcy/Medycy lub niech zostanie HP i prędkość i zmienić jego Respawn .
 21. Sinon ❥ (Asada Shino)

  Sinon ❥ (Asada Shino) <BR#1>

  1. Wiek (preferowany >= 16) : 17 2. Adres e-mail : [email protected] 3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:1:90828602 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator : Oczywiście,że tak ale to było w Cs'ie 1.6 na serwerze BF2 z około 3 lata temu,a jeżeli chodzi o SG to myślę że z tym problemu nie będę miał ponieważ mam 91 poziom i zapamiętałem niektóre z komend jakie używają Administratorzy ^^ 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty : Chcę być Administratorem SG ponieważ jest odczuwalny brak Administracji, a w większości obecnie widuję maxus'a lub jonka2531 lub Zaufanych. Myślę,że ktoś taki doświadczony jak ja może pomóc całej Administracji choćby w reportach i pilnowaniu "czystego ładu" na serwerze,ponieważ przesiaduję na serwerze codziennie i widzę co się dzieje na Breach'u #1 np.ktoś podaje report'a bez dowodu lub niektórzy dają reporty kiedy nie ma administracji na serwerze, a to może być mały/lub nawet duży problem w rozwiązaniu sprawy . Staram się pomagać w chwili obecnej KidOp'om lub innym Administratorom jeżeli są na serwerze choćby w ten spośob jeśli ktoś jest AFK lub kiedy ktoś utknął gdzieś to piszę im to na @ , a także kiedy nie ma administracji i jestem jedynym Zaufanym na serwerze i np.widzę,że ktoś jest AFK to pytam się "Jesteś AFK?" i jeżeli nie odpowiada to kick'uje. Będąc Administratorem starałbym się wysłuchać najdokładniej obu stron,będąc przy tym neutralny(nie stając po kogoś stronie,jeżeli takiej sytuacji nie widziałem) a karając kogoś,patrząc na sytuację w jaką wpadł,czy ignoruje administrację nic nie odpowiadając i patrząc na poziom jaki ma. 6. https://www.gametracker.com/player/Sinon ❥ (Asada Shino)/193.110.121.75:29900/
 22. Sinon ❥ (Asada Shino)

  Nowe stroje dla MTF

  A to mój błąd,nie dopatrzyłem tego Po prostu myślałem że to będzie ciężkie do znalezienia ^^ Ale jednak wydaje mi się,że całkowite usunięcie pancerzy i zmienienie modeli będzie Najlepszym Rozwiązaniem, ponieważ i tak mało kto używa pancerzy a także było było by łatwiej dla wszystkich
 23. Sinon ❥ (Asada Shino)

  Nowe stroje dla MTF

  Tak tylko,że znalezienie takich modelów jest "niezwykle trudne" np. znalezienie jakiegoś modelu-żołnierza bez kamizelki kuloodpornej. (bezsensu jest to,że gdy ma się założony pancerz i zdejmie się pancerz to widać kamizelkę kuloodporną ) Taką sytuację obecnie ma Żołnierz CI. Chyba chodzi o to aby takich błędów nie popełniać Choć widzę też 2 rozwiązania co zrobić z tymi "Pancerzami" a dokładniej, można by usunąć pancerze i zamiast modelu "Naukowca" u MTF dać jakiś inny model lub można by po prostu usunąć komendę "br_dropvest" i nikt by tych pancerzy nie zdejmował,ale tu się rodzi pewien problem,klasa D była by szybsza od takiego mtf w pancerzu (tutaj ewentualnie można by zmienić prędkość chodzenia w pancerzu .)
 24. Sinon ❥ (Asada Shino)

  Nowe stroje dla MTF

  Garnitur tyczy się tylko do modelu Dyrektora Placówki a nie do MTF NTF, napisałeś to tak jakby garnitur tyczył się także do MTF NTF ^^
 25. Sinon ❥ (Asada Shino)

  Nowe stroje dla MTF

  Wreście powstał taki temat Myślałem,że nikt na to nie wpadnie ale u mnie chodzi dokładniej zmienienie pancerzu u wsparcia CI-Chaos Insurgency i MTF Epsilon-11 "Nine Tailed Fox",a także dla Dyrektora Placówki, a tutaj link do modelów: Te 2 pierwsze linki tyczą się do CI: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246155183&searchtext=Operator https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=358536583 ten do NTF: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=143525679 Link do modelu dla Dyrektora Placówki: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=856224295 Ps. Modele które podałem dla Dyrektora Placówki i CI, mają różne modele którym można dawać różne dodatki Np. Różne kolory garnituru czy krawatu lub dla CI różnego typu kamizelki,spodni,kurtek,hełmów,noktowizorów,słuchawek itp. Mam nadzieję,że ktoś kiedyś weźmie ten pomysł pod uwagę ^^
×