Jump to content

Jonek

Użytkownik
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Jonek

 1. Dzień dobry, obserwując Bodzia na serwerze, wydaje się on być osobą miłą, spokojną i opanowaną. Był już kiedyś w Administracji, dzięki czemu ma doświadczenie w pełnieniu tej funkcji. Za "discordowej dramy" mnie nie było, jednak uważam, że każdemu można dać drugą szansę, jeśli ta osoba na nią zasługuje. W mojej osobistej opinii Bodzio na nią zasługuje. Nie ma człowieka idealnego, ja w życiu kieruję się tą zasadą Więc mój głos jest pozytywny. Pozdrawiam, Jonek2531
 2. Dzień dobry o/ Skate zero trzydzieści sześć to osoba, z którą znam się już od starych czasów breacha. Gdy graliśmy jeszcze na aktualnie nieistniejącym serwerze breach#1, Skate był jedną z osób, która pozytywnie wyróżniała się na serwerze. Obecnie Skate posiada rangę Zaufanego Mugetsu, co oznacza, że Administracja mu ufa. Swoje uprawnienia używa zgodnie z ich przeznaczeniem (np. kickuje za afk) oraz ich nie nadużywa. Jako Zaufany często tłumaczy graczom co wolno, a czego nie robić, by nie złamać zasady regulaminu. Gaguje i Mutuje, jeśli ktoś nadużywa mikrofonu (np. bułeczka) lu
 3. 1. Wiek (preferowany >= 16). 14 lat (za około 2 tygodnie skończę 15 lat). 2. Adres e-mail. [email protected] 3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:154655682 oraz Namiary. Discord: Jonek#3313. 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Tak, byłem Operatorem na serwerze BR#1. Doświadczenie administracyjne posiadam wysokie oraz dobrze znam komendy. Dzięki temu, że byłem Operatorem, umiem porządnie przeprowadzić przesłuchanie oraz odpowiednio ukarać oskarżonego. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Uważam, że powinienem zostać pr
 4. Rudolf jest graczem opanowanym, cierpliwym oraz aktywnym. Pomaga graczom, ogólnie z użytkownikiem bardzo miło się gra. Na serwerze jest codziennie przez co najmniej 1/4 dnia, ma spoko głos. xD A podanie zawiera troszku mało informacji. Myślę że kandydatowi można dać szansę, jestem na TAK. Pozdrawiam, Jonek dwa pięć trzy jeden.
 5. Nazwa moda: Furniture Mod Link do moda: http://www.minecraftmods.com/furniture-mod/ Co zmienia: Dodaje możliwość tworzenia mebli w grze.
 6. Obczaiłem czym to może być spowodowane. A dokładnie, może być to spowodowane stylem forum Na 99,99% styl powoduje bug.
 7. Jestem na TAK Gracza pamiętam jako ogarniętego, nigdy nie widziałem, aby złamał jakikolwiek punkt regulaminu.
 8. Dodam, że specjalnie RDMuje oraz ma około 20 banów za RDM.
 9. Ja również dam coś prostego
 10. The Flame in the Flood
 11. Czasami mam tak samo, lecz nie wiedziałem, że to występuje gdy ma się włączone kilka kart oraz przyjdzie wtedy powiadomienie.
 12. Jestem na TAK Tylko, że będzie problem, że jak nie będzie admina to ktoś tak będzie mówił, a nie zawsze ktokolwiek będzie nagrywał rozgrywkę #bladiimaperma
 13. https://discordapp.com/invite/Jr7BUj Discord Strefy Gier
 14. Spóźniłeś się ¯\_(ツ)_/¯
 15. Wy tak na serio myśleliście, że chce nowe emotki? X DDDD To był prima aprilisowy żart. Chciałem to zakończyć w jeszcze prima aprilis, ale nieźle się potoczyło i nieco przedłużyłem, lecz trzeba to już zakończyć. Temat do zamknięcia.
 16. Lol jesteś #8 w gt zamiast #82 po prostu świetnie gz
 17. Lososa gra na steam za darmo: https://lowcygier.pl/darmowe/darmowe-gry-na-steama-31-03/
 18. Niech Deagle napisze podanie na stałego na grupie
 19. Angry Birds - każda część gry
 20. Tak teraz wpadłem na pomysł, że można by było dodać nową zakładkę w emotikonach "customowe emotikony", w których było by m. in. kappa, pepe frog, froggyjerry itp itd.
 21. Witam, grałem w tę grę i ją polecam, lecz jeśli grałeś w inne części to nie polecam, bo prawie niczym nie różni się od pozostałych części. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...