Jump to content

Jonek

Użytkownik
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by Jonek

 1. Dzień dobry, obserwując Bodzia na serwerze, wydaje się on być osobą miłą, spokojną i opanowaną. Był już kiedyś w Administracji, dzięki czemu ma doświadczenie w pełnieniu tej funkcji. Za "discordowej dramy" mnie nie było, jednak uważam, że każdemu można dać drugą szansę, jeśli ta osoba na nią zasługuje. W mojej osobistej opinii Bodzio na nią zasługuje. Nie ma człowieka idealnego, ja w życiu kieruję się tą zasadą 🤷‍♀️

  Więc mój głos jest pozytywny.

   

  Pozdrawiam,

  Jonek2531

   

   

 2. Dzień dobry o/

  Skate zero trzydzieści sześć to osoba, z którą znam się już od starych czasów breacha. Gdy graliśmy jeszcze na aktualnie nieistniejącym serwerze breach#1, Skate był jedną z osób, która pozytywnie wyróżniała się na serwerze.

   

  Obecnie Skate posiada rangę Zaufanego Mugetsu, co oznacza, że Administracja mu ufa. Swoje uprawnienia używa zgodnie z ich przeznaczeniem (np. kickuje za afk) oraz ich nie nadużywa. Jako Zaufany często tłumaczy graczom co wolno, a czego nie robić, by nie złamać zasady regulaminu. Gaguje i Mutuje, jeśli ktoś nadużywa mikrofonu (np. bułeczka) lub robi niechciany spam na chat'cie.

   

  Rozmawia się z nim przyjemnie, posiada dystans do siebie. Można się z nim pośmiać i miło spędzić czas. Jak napisał Skate w podaniu, czasami puszczają mu nerwy, ale według mnie dosyć szybko je opanowuje.

   

  Podanie jest treściwe, zawiera mniej więcej wszystko, by uznać je za dobrze napisane.

   

  Podsumowując, jestem na TAK. Uważam że Skate to odpowiednia osoba na to stanowisko. 

   

  Pozdrawiam,

  J o n e k

   

   

 3. 1. Wiek (preferowany >= 16). 14 lat (za około 2 tygodnie skończę 15 lat).
  2. Adres e-mail. [email protected]
  3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:154655682 oraz Namiary. Discord: Jonek#3313.
  4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Tak, byłem Operatorem na serwerze BR#1. Doświadczenie administracyjne posiadam wysokie oraz dobrze znam komendy. Dzięki temu, że byłem Operatorem, umiem porządnie przeprowadzić przesłuchanie oraz odpowiednio ukarać oskarżonego.
  5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Uważam, że powinienem zostać przyjęty do grona administracyjnego, ponieważ przede wszystkim - jestem cierpliwy oraz odpowiedzialny. Gram codziennie bardzo aktywnie po kilka, a nawet kilkanaście godzin, pomagam użytkownikom serwera, jeśli potrzebują pomocy. Jako osoba na randze Zaufany, kick'uję osoby, które są z dala od komputera (afk). Jestem osobą rozpoznawalną przez wielu graczy oraz bardzo często korzystam z mikrofonu. Generalnie jestem również miłą, przyjemną osobą, z którą da się normalnie pogadać. Sam regulamin znam bardzo dobrze, upominam graczy w prywatnej wiadomości, aby go nie łamali, jeśli to robią. 

  6. Link do GameTrackera (miałem również ponad 300h na BR#1).

   

  Pozdrawiam oraz dziękuję za przeczytanie,

  Jonek2531

 4. Rudolf jest graczem opanowanym, cierpliwym oraz aktywnym. Pomaga graczom, ogólnie z użytkownikiem bardzo miło się gra. Na serwerze jest codziennie przez co najmniej 1/4 dnia, ma spoko głos. xD A podanie zawiera troszku mało informacji. Myślę że kandydatowi można dać szansę, jestem na TAK.

   

  Pozdrawiam,

  Jonek dwa pięć trzy jeden.

 5. Wy tak na serio myśleliście, że chce nowe emotki? X DDDD

  To był prima aprilisowy żart. Chciałem to zakończyć w jeszcze prima aprilis, ale nieźle się potoczyło i nieco przedłużyłem, lecz trzeba to już zakończyć. :bitchplease:

  Temat do zamknięcia. :Image00017:

   

   

×
×
 • Create New...