Jump to content

Snajpero28

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

About Snajpero28

 • Rank
  Początkujący poster

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:157742020
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Snajpero28

  [ban] Czerwona Panda

  Bana dostałeś od Pomidora na placu. Przenoszę z TTT na Plac. Link do twojego bana http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:27501002&advType=steamid
 2. Snajpero28

  [ban] Xave

  Xave... pamiętaj o tym, że na serwerze grają także osoby które mają styczność z trybem TTT pierwszy raz. Często celują oni w głowę innym bez powodu. Zabijasz osoby za podejrzenia i sądzisz, że nie jest to RDM. ??? Nie dość, że nie wnosi to nic do tematu, to jeszcze stawiasz siebie wyżej od innych graczy... Regulamin tego nie zabrania, lecz sposób w jaki zabiłeś Dimoon pozostawia wiele do życzenia. Podszedłeś do niej z beczką i po prostu ją zabiłeś. Jakbyś nie miał zamiaru jej proppushować/propkillować to czemu do niej podchodziłeś z beczką? Ban 1 - Współpraca Inno z T, T z inno. Ban 2 - trolling oraz propkillowanie Ban 3 - Nadmierne przeszkadzanie graczom poprzez propkilling ? ? ? 2 bany są za to samo. 3 bany, to bany permanentne. Poprawy w twoim zachowaniu nie widać, więc nie sądzę, że kiedyś ona nastąpi. Osoby które mają zerowy związek ze sprawą mogą wypowiedzieć się obiektywnie. Zdecydowanie bardziej obiektywnie niż ty lub osoby którym przeszkadzałeś. Pokaż mi proszę gdzie jest to "Głupie dogadywanie" o którym mówisz. Osoby które się wypowiedziały odniosły się do twojego odwołania. Po wytknięciu Ci błędów, dopowiadasz coś do tego co napisałeś wcześniej, by powiedzieć, że "Moje zasady = logika, a wszyscy inni którzy myślą inaczej - mylą się" Dowody mamy, propkill na Dimoon i twoja pierwsza wypowiedź w zupełności wystarczą. Mówisz, że inne osoby które były świadkami twojego propkillingu nie są racjonalne? Czemu tak sądzisz? Dopóki nie podasz RACJONALNEGO POWODU to uszanuj zdanie innych graczy i słuchaj czegoś więcej niż to co chcesz usłyszeć. Może wtedy zauważysz gdzie popełniasz błędy. Dalsza część twojej wypowiedzi nie odnosi się do sprawy, więc nie zamierzam odnosić się do tego fragmentu. Mam nadzieję, że ban zostanie, a ty zauważysz gdzie popełniłeś błąd.
 3. Snajpero28

  [Ban] Anter

  Odczekałeś 3 miesiące, przeprosiłeś... i jest to twój pierwszy ban. Jako iż postanowiłeś założyć konto, i napisać to odwołanie to w jakimś stopniu zależy tobie na serwerze. Ban zdjęty, Pozdrawiam.
 4. Snajpero28

  Ban Camilos

  Odwołanie skromne nie powiem, lecz nie wiem czy sam bym coś więcej napisał gdybym nie pamiętał sytuacji. Odczekałeś prawie pół roku więc bana zdejmuję. Pozdrawiam.
 5. Snajpero28

  <TTT> Snajpero

  1. Wiek (preferowany >= 16). -> 15 2. Adres e-mail. -> [email protected] 3. Steam ID oraz namiary. -> STEAM_0:0:157742020 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. -> Na strefie byłem operatorem przez 4 miesiące a następnie przez 2 miesiące pełniłem funkcję administratora. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. -> Chcę zostać administratorem, ponieważ administracji nadal brakuje. Oczywiście jest to zrozumiałe - Admin też człowiek, nie każdemu chce się spędzać cały wolny czas przy serwerze. Chciałbym pomagać nowym graczom i w razie potrzeby zapanować nad sytuacją na serwerze. Zbliża się okres świąteczny, a z nim - nowi gracze których będzie trzeba nauczyć trybu. Sądzę, iż w tym okresie przyda się dodatkowa para rąk.
 6. Snajpero28

  [ban] kacper1234545

  Całe twoje odwołanie można zamknąć w dwóch cytatach, a mianowicie: Mi tam się wydaje, że obrażanie administracji i serwera jest problemem. Dostałeś perma za bycie toxic. Wracasz z perma, nadal obrażasz innych graczy... i jeszcze piszesz że ban ci się nie należy? A co ma piernik do wiatraka? Miniorek zajmował się twoim banem, wiedział, że dostałeś drugą szansę więc postanowił dać ci surowszą karę. Nie pytał o wybaczenie przez drugiego gracza, gdyż... well... wróciłeś z perma, więc powinieneś się czegoś na nim nauczyć. >Nie sprawiałem problemów >Nie zwyzywałem ani administratora ani osób które grały na serwerze jak ostatnio nie licząc osoby z reporta. Podajesz dwa sprzeczne wnioski. Miły = obrażanie graczy, i pisanie wulgarnych reportów? Kay... Na nie.
 7. Snajpero28

  [Perm] Sevler

  Sevler odczekał 7 miesięcy, zrozumiał swój błąd i za niego przeprasza. Well, każdy zasługuje na drugą szansę. Jestem za zdjęciem bana.
 8. Snajpero28

  [TTT] Zajuu

  Zajuu przestrzega regulaminu, jest rozpoznawalny, kulturalny oraz opanowany. Jak najbardziej na Tak.
 9. Snajpero28

  [ban] t0nik

  Wszedłeś na serwer na multikoncie i w tym samym dniu piszesz odwołanie? Na nie.
 10. Snajpero28

  Perm ban xde

  Sprawdziłem to i owszem da się strzelać przez obiekty oznaczone errorami, lecz tak czy siak xde nie powinien wykorzystywać tego na swoją korzyść. Zabił 3 inne osoby jako innocent przez ścianę ciężarówki. Wykorzystał błąd, by zyskać zabójstwa (3) jako innocent chociaż wiedział iż znajduje się w jakimś obiekcie (Jeżeli nie masz tekstur a staniesz na propa z errorem to co chwilę odbijasz się od niego).
 11. Snajpero28

  Perm ban xde

  To jakim cudem wszedłeś do ciężarówki z której strzelałeś do ludzi? Zabiłeś 2 osoby przez ścianę ciężarówki, osobę w niej się znajdującą, a następnie wyszedłeś z serwera. Brak tekstur nie umożliwia ci strzelania przez ściany.
 12. Snajpero28

  Rola detektywa

  Opcja 2 byłaby dobra jeżeli Dete: -mógłby kazać iść do testera tylko wtedy gdy dali fake kosa. -kazałby zatrzymać się osobie w pomieszczeniu tylko wtedy gdy przebywa w nim Dete-Sprawdzany lub Dete-Proveni-Sprawdzany (w innym wypadku nie mógłby kazać). -mógłby kazać pokazać broń główną/boczną/granat w większości sytuacji.
 13. Snajpero28

  [Ban] Filip

  Tako zrobił Mass RDM na mapie ttt_hauntedmanor, odpowiadał na reporty uśmiechami ":))))))))))))))))))". Bana dostał na kolejnej mapie na 45 dni (Potwierdzić to mogą Batumen oraz Szisz). Bana przedłużyłem, ponieważ dostałem informację od innych administratorów, że grał na multikoncie.
 14. Snajpero28

  [TTT] MR.Edzio72

  Edzio wchodzi często, kłopotów z nim nie ma, a nieużywanie mikrofonu to nie problem. TAK.
 15. Snajpero28

  [Skarga Wizi] [odwołanie od bana]

  Po nadaniu kary w postaci slayów przez @kreciq198, Reaunger napisał "niech cię matka wyrucha!" po czym wyszedł. Kreciq napisał wtedy do administracji czy coś z nim robimy, a po chwili bana nadał @Wizio. Reaunger często nie zgadzał się (często w wulgarny sposób) z moim tokiem myślenia o niesprawdzaniu reportów na moją osobę, po czym groził mi skargą na discordzie. Bana warto przedłużyć, Reaunger nadal nie rozumie, że postąpił źle obrażając członka administracji.
×