Jump to content

Snajpero28

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

About Snajpero28

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:157742020
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Snajpero28

  <TTT> Snajpero

  1. Wiek (preferowany >= 16). -> 15 2. Adres e-mail. -> [email protected] 3. Steam ID oraz namiary. -> STEAM_0:0:157742020 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. -> Na strefie byłem operatorem przez 4 miesiące a następnie przez 2 miesiące pełniłem funkcję administratora. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. -> Chcę zostać administratorem, ponieważ administracji nadal brakuje. Oczywiście jest to zrozumiałe - Admin też człowiek, nie każdemu chce się spędzać cały wolny czas przy serwerze. Chciałbym pomagać nowym graczom i w razie potrzeby zapanować nad sytuacją na serwerze. Zbliża się okres świąteczny, a z nim - nowi gracze których będzie trzeba nauczyć trybu. Sądzę, iż w tym okresie przyda się dodatkowa para rąk.
 2. Snajpero28

  [ban] kacper1234545

  Całe twoje odwołanie można zamknąć w dwóch cytatach, a mianowicie: Mi tam się wydaje, że obrażanie administracji i serwera jest problemem. Dostałeś perma za bycie toxic. Wracasz z perma, nadal obrażasz innych graczy... i jeszcze piszesz że ban ci się nie należy? A co ma piernik do wiatraka? Miniorek zajmował się twoim banem, wiedział, że dostałeś drugą szansę więc postanowił dać ci surowszą karę. Nie pytał o wybaczenie przez drugiego gracza, gdyż... well... wróciłeś z perma, więc powinieneś się czegoś na nim nauczyć. >Nie sprawiałem problemów >Nie zwyzywałem ani administratora ani osób które grały na serwerze jak ostatnio nie licząc osoby z reporta. Podajesz dwa sprzeczne wnioski. Miły = obrażanie graczy, i pisanie wulgarnych reportów? Kay... Na nie.
 3. Snajpero28

  [Perm] Sevler

  Sevler odczekał 7 miesięcy, zrozumiał swój błąd i za niego przeprasza. Well, każdy zasługuje na drugą szansę. Jestem za zdjęciem bana.
 4. Snajpero28

  [TTT] Zajuu

  Zajuu przestrzega regulaminu, jest rozpoznawalny, kulturalny oraz opanowany. Jak najbardziej na Tak.
 5. Snajpero28

  [ban] t0nik

  Wszedłeś na serwer na multikoncie i w tym samym dniu piszesz odwołanie? Na nie.
 6. Snajpero28

  Perm ban xde

  Sprawdziłem to i owszem da się strzelać przez obiekty oznaczone errorami, lecz tak czy siak xde nie powinien wykorzystywać tego na swoją korzyść. Zabił 3 inne osoby jako innocent przez ścianę ciężarówki. Wykorzystał błąd, by zyskać zabójstwa (3) jako innocent chociaż wiedział iż znajduje się w jakimś obiekcie (Jeżeli nie masz tekstur a staniesz na propa z errorem to co chwilę odbijasz się od niego).
 7. Snajpero28

  Perm ban xde

  To jakim cudem wszedłeś do ciężarówki z której strzelałeś do ludzi? Zabiłeś 2 osoby przez ścianę ciężarówki, osobę w niej się znajdującą, a następnie wyszedłeś z serwera. Brak tekstur nie umożliwia ci strzelania przez ściany.
 8. Snajpero28

  Rola detektywa

  Opcja 2 byłaby dobra jeżeli Dete: -mógłby kazać iść do testera tylko wtedy gdy dali fake kosa. -kazałby zatrzymać się osobie w pomieszczeniu tylko wtedy gdy przebywa w nim Dete-Sprawdzany lub Dete-Proveni-Sprawdzany (w innym wypadku nie mógłby kazać). -mógłby kazać pokazać broń główną/boczną/granat w większości sytuacji.
 9. Snajpero28

  [Ban] Filip

  Tako zrobił Mass RDM na mapie ttt_hauntedmanor, odpowiadał na reporty uśmiechami ":))))))))))))))))))". Bana dostał na kolejnej mapie na 45 dni (Potwierdzić to mogą Batumen oraz Szisz). Bana przedłużyłem, ponieważ dostałem informację od innych administratorów, że grał na multikoncie.
 10. Snajpero28

  [TTT] MR.Edzio72

  Edzio wchodzi często, kłopotów z nim nie ma, a nieużywanie mikrofonu to nie problem. TAK.
 11. Snajpero28

  [Skarga Wizi] [odwołanie od bana]

  Po nadaniu kary w postaci slayów przez @kreciq198, Reaunger napisał "niech cię matka wyrucha!" po czym wyszedł. Kreciq napisał wtedy do administracji czy coś z nim robimy, a po chwili bana nadał @Wizio. Reaunger często nie zgadzał się (często w wulgarny sposób) z moim tokiem myślenia o niesprawdzaniu reportów na moją osobę, po czym groził mi skargą na discordzie. Bana warto przedłużyć, Reaunger nadal nie rozumie, że postąpił źle obrażając członka administracji.
 12. Snajpero28

  [TTT] LupoFajnie

  Jeżeli ktoś nadzorowałby sposób w jaki Lupo sprawdza reporty i sprawuje porządek na serwerze to jak najbardziej byłbym na Tak. (Popieram pomysł Lakiego) Minusem jest wiek, lecz jeżeli Lupo rozumie większość spraw odbywających się na serwerze to czemu nie? Można dać mu szansę.
 13. Snajpero28

  BezspornieNajlepszyGraczTejGry (PERMGAG)

  Bezsporny wraz z Zurisem i Lighterem zaczęli "śmieszkować" z pewnego użytkownika płci pięknej. Sam byłem tylko świadkiem tego, że mówiliście o jej bierzmowaniu. Bezsporny dostał gaga po moim wcześniejszym komunikacie o tym, że jeżeli dalej będą się z niej żartować to dostaną gagi (tu zgłosił mi jeden gracz twoje zachowanie prosząc o gaga). Dostałeś ungaga na tej samej mapie na prośbę Cezarego, który w razie czego miał dać pgaga.
 14. Snajpero28

  [skarga]Laki

  Patrząc na tą sytuację postanowiłem dołożyć swoją cegiełkę. W tej wypowiedzi nie będę odnosić się do skargi, tylko bardziej do zachowania Mateo. Mateo graczy młodszych wyzywa dosyć często, przez co dwa razy dałem mu gaga. Gracz który dostał gaga postanowił nazywać mnie "szeryfem". Powiedziałem by tak mnie nie nazywał lecz gracz ten postanowił mnie zignorować. Widziałem wiele przypadków w którym Mateo mówił na admin czacie by dodano typowi oskarżonemu slaye. Sytuacja na Chatboxie nie działa na twoją korzyść. Moje małe podsumowanie -> Mateo jest irytujący i wyzywa młodszych graczy przez co nie powinien mieć dostępu do strefy gier.
 15. Snajpero28

  [ban] ϢolnY

  1. Bana dostałeś na trybie Breach, nie na TTT więc powinieneś złożyć odwołanie w dziale Breach'a. 2. Dostałeś bana za więcej niż tylko wysłanie obrazka obrażającego administratora.
×