Skocz do zawartości

Snajpero28

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

O Snajpero28

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:157742020
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Snajpero28

  [ban] ϢolnY

  1. Bana dostałeś na trybie Breach, nie na TTT więc powinieneś złożyć odwołanie w dziale Breach'a. 2. Dostałeś bana za więcej niż tylko wysłanie obrazka obrażającego administratora.
 2. Snajpero28

  [Ban] Zangery

  Dostałeś bana na TTT. Cheaty mogłeś sprawdzić na serwerze prywatnym. Jestem przeciw odbanowaniu.
 3. Snajpero28

  |Skarga| RaKNeT

  Podczas trwania mapy ttt_goldenplixprison_v3 RaKNeT zabijał i wyzywał Matrixa. Na własne oczy widziałem jak zrobił revenge RDM - zabił, sprawdził ciało, wyrzucił za płot. Według mnie, lepiej byłoby zwrócić uwagę na mapę poprzednią (ttt_minecraft_b5) na której działo się coś więcej oprócz rdmów ze strony oskarżonego. Osoba na którą złożona jest ta skarga wypowiedziała mniej więcej takie słowa jakie napisał Matrix w punckie 6. Wtedy to przytoczyłem karmę Kreciqa "666" na co RaKNeT odpowiedział "ale on to może". Matrix jako zdrajca dał kosa na RaKNeTa podczas trwania mapy ttt_minecraft_b5). Gdy oboje już byliśmy martwi RaKNeT stwierdził, że Matrix to "debil". Gdy spytałem się oskarżonego o powód czemu nazwał tak Matrixa, nie znalazł żadnego argumentu. To tyle z mojej strony.
 4. Snajpero28

  [TTT] Snajpero

  1. Wiek (preferowany >= 16). -> 15 2. Adres e-mail. -> [email protected] 3. Steam ID oraz namiary. -> STEAM_0:0:157742020 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. -> Nie byłem nigdy adminem, nie posiadam doświadczenia jako administrator. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. -> W porze popołudniowej nie jest częsty widok zielonego nicku, a chciałbym to zmienić. Graczem jestem aktywnym, raczej niekonfliktowym, a dodatkowa para rąk zawsze się przyda.
 5. Snajpero28

  Propozycje i pomysły

  Proponuję by w sytuacji w której detektyw dostaje slaya, zostało rozpoczęte losowanie tak samo jak w przypadku gdy zdrajca dostaje slaya.
 6. Snajpero28

  [TTT]Puta to Kozak

  Puta łapał ghosterów nawet nie będąc w administracji, więc co sie będzie działo gdy już w niej będzie? Jestem na TAK.
 7. Snajpero28

  Pomysły i propozycje

  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1123414884&searchtext=anonymous+Player+Model Propozycja zamiennika dla modelu hakera.
 8. Snajpero28

  [ban] volin™

  Ghostowanie to psucie innym zabawy z gry. Nawet nie przeprosiłeś za ghostowanie. Jeżeli tak bardzo lubisz serwer TTT SG to przynajmniej byś sie postarał nad tym odwołaniem.
 9. Snajpero28

  [TTT]Laki

  Jestem na TAK Laki wywarł na mnie pozytywne wrażenie, i czuję że sprawdziłby się w roli operatora/administratora. Jedyną wadą jaką zauważyłem jest czas spędzony na serwerze ale to da się nadrobić.
×