Jump to content

Snajpero28

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

About Snajpero28

 • Rank
  Początkujący poster

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:157742020
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeżeli nie posiadasz tekstur, na większości map będziesz widział czarno-różowe kwadraty symbolizujące brak tekstury. Jeżeli chcesz by wcześniej wspomniane kwadraty zostały zastąpione to mam przygotowane dla ciebie 2 sposoby. 1. Pierwszym sposobem jest zainstalowanie gry Counter Strike: Source, następnie wejście do gry, kliknięcia przycisku kontrolera i zaznaczenie miejsca obok CSS'a. 2. Drugim sposobem jaki przygotowałem jest pobranie zawartości gry Counter Strike: Source poprzez link: https://mega.nz/file/aIYHRYgS#z7ASATWZaxfkiMXzTjgiyEbxvE7ikR9CiVYvOwZqqTM następnie rozpakowanie pobranego pliku oraz umieszczenie go w folderze addons. Ścieżka do folderu będzie wyglądać mniej więcej tak: D:\Steam\steamapps\common\GarrysMod\garrysmod\addons Od teraz brak tekstur nie powinien być twoim problemem. Pamiętaj by zresetować grę by tekstury mogły się załadować.
 2. Ban zdjęty, zapraszam na serwer.
 3. Program do spraya By zabrać się do konwertowania spray'a na silnik gry należy posiadać program VTF Edit. Link do strony z której można pobrać program. Pobieramy aplikację, a następnie ją instalujemy. Przygotowania związane z aplikacją zakończone! Tworzenie pliku vtf Ważne! Garry's mod nie będzie odczytywać spray'a jeżeli będzie on większy niż 511KB. Co to oznacza? Oznacza to że maksymalna rozdzielczość naszego spray'a może wynosić 1024x1020 pikseli. Do stworzenia spray'a będziesz potrzebować dwóch plików: VTF i VTM. W tej sekcji zajmiemy się plikiem VTF. Po zainstalowaniu i otworzeniu aplikacji powinno pokazać się takie okno: By wybrać zdjęcie należy kliknąć File a następnie Import. Po wybraniu zdjęcia otworzy ci się tabela. Zaznacz wszystkie opcje tak, jak na zdjęciu powyżej, a w zaznaczony obszar, wstaw wymiary twojego przyszłego spraya. Height - Wysokość | Width - Szerokość Najlepiej by spray był właśnie o takich wymiarach jakie wybierzecie w tabeli, by zapobiec ucięciu pikseli i innych niepożądanych sytuacji. Po ustawieniu wszystkiego w tabeli, grafika twojego przyszłego spray'a zostanie ukazana w aplikacji. Jeżeli grafika jest transparentna może dojść do sytuacji w której grafika będzie wyglądać tak: W takiej sytuacji należy kliknąć View a następnie Mask (ewentualnie skorzystać z skrótu klawiszowego Ctrl + M). Spray pokazał Ci się w aplikacji. Teraz zaznacz te dwa pola Zanim zapiszesz, wszystko powinno wyglądać w ten sposób: Zapisz w widocznym miejscu, najlepiej na pulpicie. Plik VTF mamy z głowy. Lokacja spray'ów do Garry's mod'a oraz tworzenie pliku VTM Po stworzeniu pliku VTF, należy umieścić go w plikach Garry's mod'a, a mianowicie w folderze logos. Moja ścieżka plików może różnić się od twojej, lecz będzie ona wyglądać mniej więcej tak: Po umieszczeniu pliku VTF do folderu logos, można zająć się plikiem VTM. By stworzyć taki plik wchodzimy w zakładkę Tools a następnie Create VMT File. Pojawi się takie okno: Na razie przejdziemy do drugiej zakładki - opcje. Zasada jest prosta, odznacz wszystko po lewej stronie, a po prawej stronie zaznacz wszystko Po zaznaczeniu pól, wracamy do pierwszej zakładki. W miejsce Base Texture 1 (klikając przycisk z trzema kropkami) wybieramy plik VTF (nasz spray) z folderu logos. Swój spray nazwałem Cpt_price więc szukam takiego właśnie pliku i go wybieram. Po wybraniu pliku (spraya) pierwsza zakładka powinna wyglądać tak: Jeżeli okno wygląda tak jak na zdjęciu (nie licząc nazwy pliku), to należy kliknąć przycisk Create. Otworzy to okno do zapisania pliku VTM. Zapisz go w tym samym folderze co wcześniej zapisany został plik VTF. Spray gotowy! Teraz możesz swobodnie wybrać go w opcjach gry. Uwaga! Spray'e nie działają w trybie jednoosobowym! Końcowy wygląd Spray zrobiony w taki sposób będzie wyglądał tak:
 4. Według mnie pośpieszyłeś się trochę z tym podaniem. Dopiero tydzień temu zacząłeś regularnie grać, przez co mieliśmy zbyt mało czasu by Ciebie poznać. Co prawda na razie nie sprawiasz kłopotów, lecz sam nie powierzyłbyś ważniejszej funkcji osobie której nie znasz nieprawdaż? W pierwszym spoilerze zamieszczam zasadę o aktywności, a w drugim twój czas spędzony na serwerze na tle miesiąca.
 5. Propem można zabijać nie tylko mając go na magnetosticku, można także strzelić w propa z loko. Według mnie addon nie powinien wejść, nie rozwiąże sprawy propkilli. Problem z granatem dymnym jest taki, że nadal pokazywane są przez niego nicki, a nie jego gęstość/wielkość. Nie wiem czy takiego smoke'a bym użył grając jako T. Item typu no-fun. Nie masz jak się przed tym obronić. Podniesiesz odpowiednią broń przed startem rundy, kiedy nikt nie może być T albo się z nią zrespisz. Potem to jest czysta ruletka, albo zostaniesz zabity albo nie. Nie jestem ani przeciw, ani za tym pomysłem - Neutral. Wszystko pisałem jako gracz, moja opinia może nie pokrywać się z opiniami innych administratorów.
 6. Drogi m1kko, powodem twojego bana jest to, że podałeś informację o twoim zabójcy do żyjącego gracza. Twoim zabójcą był Fifi, a osobą której tą informację podałeś był rajek. W spojlerze poniżej został załączony zrzut ekranu pokazujący, że rajek nie miał prawa zobaczyć twojej śmierci. Nagle z jakiegoś powodu rajek wie kto jest zdrajcą i daje na tą osobę kosa Gdy Fifi zgłosił rajka, rajek odpowiedział "Trudno było nie zobaczyć takiego zabójstwa"... well, jeżeli twój kolega nie zobaczył twojej śmierci za pomocą wallhacka (a ciężko by było bo stoi plecami do miejsca twojej śmierci), to musiał od kogoś dostać info. Podobno nie znasz osoby z którą zostałeś zbanowany za ghosting... well Jeżeli nie podasz żadnego sensownego argumentu na twoją niewinność, to odwołanie zostanie zamknięte za 24 godziny.
 7. [EPIC] Watch Dogs - https://www.epicgames.com/store/pl/product/watch-dogs/home [EPIC] The Stanley Parable - https://www.epicgames.com/store/pl/product/the-stanley-parable/home
 8. Bana dostałeś od Pomidora na placu. Przenoszę z TTT na Plac. Link do twojego bana http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:27501002&advType=steamid
 9. Xave... pamiętaj o tym, że na serwerze grają także osoby które mają styczność z trybem TTT pierwszy raz. Często celują oni w głowę innym bez powodu. Zabijasz osoby za podejrzenia i sądzisz, że nie jest to RDM. ??? Nie dość, że nie wnosi to nic do tematu, to jeszcze stawiasz siebie wyżej od innych graczy... Regulamin tego nie zabrania, lecz sposób w jaki zabiłeś Dimoon pozostawia wiele do życzenia. Podszedłeś do niej z beczką i po prostu ją zabiłeś. Jakbyś nie miał zamiaru jej proppushować/propkillować to czemu do niej podchodziłeś z beczką? Ban 1 - Współpraca Inno z T, T z inno. Ban 2 - trolling oraz propkillowanie Ban 3 - Nadmierne przeszkadzanie graczom poprzez propkilling ? ? ? 2 bany są za to samo. 3 bany, to bany permanentne. Poprawy w twoim zachowaniu nie widać, więc nie sądzę, że kiedyś ona nastąpi. Osoby które mają zerowy związek ze sprawą mogą wypowiedzieć się obiektywnie. Zdecydowanie bardziej obiektywnie niż ty lub osoby którym przeszkadzałeś. Pokaż mi proszę gdzie jest to "Głupie dogadywanie" o którym mówisz. Osoby które się wypowiedziały odniosły się do twojego odwołania. Po wytknięciu Ci błędów, dopowiadasz coś do tego co napisałeś wcześniej, by powiedzieć, że "Moje zasady = logika, a wszyscy inni którzy myślą inaczej - mylą się" Dowody mamy, propkill na Dimoon i twoja pierwsza wypowiedź w zupełności wystarczą. Mówisz, że inne osoby które były świadkami twojego propkillingu nie są racjonalne? Czemu tak sądzisz? Dopóki nie podasz RACJONALNEGO POWODU to uszanuj zdanie innych graczy i słuchaj czegoś więcej niż to co chcesz usłyszeć. Może wtedy zauważysz gdzie popełniasz błędy. Dalsza część twojej wypowiedzi nie odnosi się do sprawy, więc nie zamierzam odnosić się do tego fragmentu. Mam nadzieję, że ban zostanie, a ty zauważysz gdzie popełniłeś błąd.
 10. Odczekałeś 3 miesiące, przeprosiłeś... i jest to twój pierwszy ban. Jako iż postanowiłeś założyć konto, i napisać to odwołanie to w jakimś stopniu zależy tobie na serwerze. Ban zdjęty, Pozdrawiam.
 11. Odwołanie skromne nie powiem, lecz nie wiem czy sam bym coś więcej napisał gdybym nie pamiętał sytuacji. Odczekałeś prawie pół roku więc bana zdejmuję. Pozdrawiam.
 12. 1. Wiek (preferowany >= 16). -> 15 2. Adres e-mail. -> [email protected] 3. Steam ID oraz namiary. -> STEAM_0:0:157742020 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. -> Na strefie byłem operatorem przez 4 miesiące a następnie przez 2 miesiące pełniłem funkcję administratora. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. -> Chcę zostać administratorem, ponieważ administracji nadal brakuje. Oczywiście jest to zrozumiałe - Admin też człowiek, nie każdemu chce się spędzać cały wolny czas przy serwerze. Chciałbym pomagać nowym graczom i w razie potrzeby zapanować nad sytuacją na serwerze. Zbliża się okres świąteczny, a z nim - nowi gracze których będzie trzeba nauczyć trybu. Sądzę, iż w tym okresie przyda się dodatkowa para rąk.
 13. Całe twoje odwołanie można zamknąć w dwóch cytatach, a mianowicie: Mi tam się wydaje, że obrażanie administracji i serwera jest problemem. Dostałeś perma za bycie toxic. Wracasz z perma, nadal obrażasz innych graczy... i jeszcze piszesz że ban ci się nie należy? A co ma piernik do wiatraka? Miniorek zajmował się twoim banem, wiedział, że dostałeś drugą szansę więc postanowił dać ci surowszą karę. Nie pytał o wybaczenie przez drugiego gracza, gdyż... well... wróciłeś z perma, więc powinieneś się czegoś na nim nauczyć. >Nie sprawiałem problemów >Nie zwyzywałem ani administratora ani osób które grały na serwerze jak ostatnio nie licząc osoby z reporta. Podajesz dwa sprzeczne wnioski. Miły = obrażanie graczy, i pisanie wulgarnych reportów? Kay... Na nie.
 14. Sevler odczekał 7 miesięcy, zrozumiał swój błąd i za niego przeprasza. Well, każdy zasługuje na drugą szansę. Jestem za zdjęciem bana.
 15. Zajuu przestrzega regulaminu, jest rozpoznawalny, kulturalny oraz opanowany. Jak najbardziej na Tak.
×
×
 • Create New...