Jump to content

Snajpero28

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Snajpero28

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:157742020
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

228 profile views
 1. Snajpero28

  [Ban] Filip

  Tako zrobił Mass RDM na mapie ttt_hauntedmanor, odpowiadał na reporty uśmiechami ":))))))))))))))))))". Bana dostał na kolejnej mapie na 45 dni (Potwierdzić to mogą Batumen oraz Szisz). Bana przedłużyłem, ponieważ dostałem informację od innych administratorów, że grał na multikoncie.
 2. Snajpero28

  [TTT] MR.Edzio72

  Edzio wchodzi często, kłopotów z nim nie ma, a nieużywanie mikrofonu to nie problem. TAK.
 3. Snajpero28

  [Skarga Wizi] [odwołanie od bana]

  Po nadaniu kary w postaci slayów przez @kreciq198, Reaunger napisał "niech cię matka wyrucha!" po czym wyszedł. Kreciq napisał wtedy do administracji czy coś z nim robimy, a po chwili bana nadał @Wizio. Reaunger często nie zgadzał się (często w wulgarny sposób) z moim tokiem myślenia o niesprawdzaniu reportów na moją osobę, po czym groził mi skargą na discordzie. Bana warto przedłużyć, Reaunger nadal nie rozumie, że postąpił źle obrażając członka administracji.
 4. Snajpero28

  [TTT] LupoFajnie

  Jeżeli ktoś nadzorowałby sposób w jaki Lupo sprawdza reporty i sprawuje porządek na serwerze to jak najbardziej byłbym na Tak. (Popieram pomysł Lakiego) Minusem jest wiek, lecz jeżeli Lupo rozumie większość spraw odbywających się na serwerze to czemu nie? Można dać mu szansę.
 5. Snajpero28

  BezspornieNajlepszyGraczTejGry (PERMGAG)

  Bezsporny wraz z Zurisem i Lighterem zaczęli "śmieszkować" z pewnego użytkownika płci pięknej. Sam byłem tylko świadkiem tego, że mówiliście o jej bierzmowaniu. Bezsporny dostał gaga po moim wcześniejszym komunikacie o tym, że jeżeli dalej będą się z niej żartować to dostaną gagi (tu zgłosił mi jeden gracz twoje zachowanie prosząc o gaga). Dostałeś ungaga na tej samej mapie na prośbę Cezarego, który w razie czego miał dać pgaga.
 6. Snajpero28

  [skarga]Laki

  Patrząc na tą sytuację postanowiłem dołożyć swoją cegiełkę. W tej wypowiedzi nie będę odnosić się do skargi, tylko bardziej do zachowania Mateo. Mateo graczy młodszych wyzywa dosyć często, przez co dwa razy dałem mu gaga. Gracz który dostał gaga postanowił nazywać mnie "szeryfem". Powiedziałem by tak mnie nie nazywał lecz gracz ten postanowił mnie zignorować. Widziałem wiele przypadków w którym Mateo mówił na admin czacie by dodano typowi oskarżonemu slaye. Sytuacja na Chatboxie nie działa na twoją korzyść. Moje małe podsumowanie -> Mateo jest irytujący i wyzywa młodszych graczy przez co nie powinien mieć dostępu do strefy gier.
 7. Snajpero28

  [ban] ϢolnY

  1. Bana dostałeś na trybie Breach, nie na TTT więc powinieneś złożyć odwołanie w dziale Breach'a. 2. Dostałeś bana za więcej niż tylko wysłanie obrazka obrażającego administratora.
 8. Snajpero28

  [Ban] Zangery

  Dostałeś bana na TTT. Cheaty mogłeś sprawdzić na serwerze prywatnym. Jestem przeciw odbanowaniu.
 9. Snajpero28

  |Skarga| RaKNeT

  Podczas trwania mapy ttt_goldenplixprison_v3 RaKNeT zabijał i wyzywał Matrixa. Na własne oczy widziałem jak zrobił revenge RDM - zabił, sprawdził ciało, wyrzucił za płot. Według mnie, lepiej byłoby zwrócić uwagę na mapę poprzednią (ttt_minecraft_b5) na której działo się coś więcej oprócz rdmów ze strony oskarżonego. Osoba na którą złożona jest ta skarga wypowiedziała mniej więcej takie słowa jakie napisał Matrix w punckie 6. Wtedy to przytoczyłem karmę Kreciqa "666" na co RaKNeT odpowiedział "ale on to może". Matrix jako zdrajca dał kosa na RaKNeTa podczas trwania mapy ttt_minecraft_b5). Gdy oboje już byliśmy martwi RaKNeT stwierdził, że Matrix to "debil". Gdy spytałem się oskarżonego o powód czemu nazwał tak Matrixa, nie znalazł żadnego argumentu. To tyle z mojej strony.
 10. Snajpero28

  [TTT] Snajpero

  1. Wiek (preferowany >= 16). -> 15 2. Adres e-mail. -> [email protected] 3. Steam ID oraz namiary. -> STEAM_0:0:157742020 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. -> Nie byłem nigdy adminem, nie posiadam doświadczenia jako administrator. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. -> W porze popołudniowej nie jest częsty widok zielonego nicku, a chciałbym to zmienić. Graczem jestem aktywnym, raczej niekonfliktowym, a dodatkowa para rąk zawsze się przyda.
 11. Snajpero28

  Propozycje i pomysły

  Proponuję by w sytuacji w której detektyw dostaje slaya, zostało rozpoczęte losowanie tak samo jak w przypadku gdy zdrajca dostaje slaya.
 12. Snajpero28

  [TTT]Puta to Kozak

  Puta łapał ghosterów nawet nie będąc w administracji, więc co sie będzie działo gdy już w niej będzie? Jestem na TAK.
 13. Snajpero28

  Pomysły i propozycje

  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1123414884&searchtext=anonymous+Player+Model Propozycja zamiennika dla modelu hakera.
 14. Snajpero28

  [ban] volin™

  Ghostowanie to psucie innym zabawy z gry. Nawet nie przeprosiłeś za ghostowanie. Jeżeli tak bardzo lubisz serwer TTT SG to przynajmniej byś sie postarał nad tym odwołaniem.
 15. Snajpero28

  [TTT]Laki

  Jestem na TAK Laki wywarł na mnie pozytywne wrażenie, i czuję że sprawdziłby się w roli operatora/administratora. Jedyną wadą jaką zauważyłem jest czas spędzony na serwerze ale to da się nadrobić.
×