Skocz do zawartości

Buchal

Zbanowany
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

O Buchal

 • Tytuł
  Początkujący poster

Informacje

 • Steam ID
  buchaliken
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Rybnik
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

426 wyświetleń profilu
 1. Buchal

  Odwołanie od Perm. Bana

  Jestem jak najbardziej za zdjęciem bana, kolega bazował na emocjach.
 2. Buchal

  [Plac Zabaw] Zenix

  jako osoba prywatnie jest bardzo ogarnięty, kulturalny oraz bezkonfliktowy. serwer zyskałby wspaniałego administratora i wielkim i cudownym sercu. myślę, że @Remzo zechciałby mieć takiego administratora w swych szeregach. (tu jest odnośnik ,,zenix") chyba o nim napisano tą książkę bracia lwie serce, czytałem bardzo wspaniałe opowiadanie, zupełnie jak nasz wcześniej wymieniony kandydat. jako gracz jest bardzo słaby i nie potrafi zabić zwykłego 10 latka, który nie posiada żadnych umiejętności władania myszą komputerową oraz klawiaturą membranową (większość adminów taka jest bez kappy). ale mimo wszystko jestem jak najbardziej za daniem szansy koledze na stanowisko administratora na serwerze strefy gier pod tytułem ,,[PL] -=PLAC ZABAW=- |4FUN|> !GLOVES !SKINY !KOSY<|" mieszczącym się na adresie IP 193.110.121.69 z portem 27015. mówiąc krótko jestem na tak. jeśli dotarłeś do końca mej jakże szlachetnej dla jarusia wypowiedzi prosto z mojego malutkiego serduszka, życzę Ci jak najlepszego wyniku na egzaminie języka rosyjskiego pt. suka bljet. do widzenia
 3. Buchal

  Chatbox vs. Discord

  discord to shit, tylko chatbox
 4. Buchal

  [ban] JAnek

  jestem za odbanowaniem kolegi, przemyślał sprawę i wziął sobie to głęboko do serca. Myślę, iż już więcej nie będzie popełniał takich błędów. Wracając jestem za daniem ostatniej szansy jankowi. Dziękuję i pozdrawiam.
 5. Buchal

  Nowy Tryb Hunger Games

  @Remzo @nonejm Co o tym sądzicie? temat już dosyć długo stoi a graczy dalej ubywa.
 6. Buchal

  [ban] buchal

  @Brzęczyszczykiewicz I tu Cię zaskoczę, to nie ja mu to pokazałem, nie wiem skąd to wiedział. Wcześniej dostał tego bana na 2 tygodnie czy ileś tam (nie pamiętam już). Nie zaproponowałem, zapytałem się a on sam wiedział co ma robić itp. Więc ja nie jestem przyczyną jego bugowania.
 7. Buchal

  [ban] buchal

  loli zrobił to dobrowolnie, sam się o to mnie zapytal:)
 8. Buchal

  [ban] buchal

  Nikogo tam nie zabilem, a nawet jesli bym zabil to m4 jest na srodku. Proszę o obejrzenie demka przez innego admina, bądź dokładnie przeanalizowanie go drugi raz przez @Brzęczyszczykiewicz
 9. Buchal

  [ban] buchal

  1. Nick, na który została nałożona kara: buchal 2. Steam ID: STEAM_1:1:220067430 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=buchal&Submit=Search 4. Opis sytuacji: zbugowałem broń na swagu 5. Coś od siebie: Przepraszam za swoje zachowanie.
 10. 1. Nick, na który została nałożona kara: Buchal 2. Steam ID: STEAM_0:1:220067430 3. Opis sytuacji: Dostałem pmute za brak mutacji, wcześniej żaden admin nie miał z tym problemu. 4. Coś od siebie: @Brzęczyszczykiewicz nałożył na mnie pmute za wspomniany wyżej brak mutacji. Wcześniej pmute zdjęty przez Jesusa z powodem posiadania.
 11. Buchal

  [Ban] rzuf

  to pierwsze takie poważniejsze złamanie regulaminu przez rzufika, częściej to są jakieś drobne przewinienia więc 2. Poza tym jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma swoje chwilę słabości.
 12. Buchal

  [Ban] rzuf

  jestem za daniem szansy dla tego gracza, przyznał się do swojego błędu, każdy zasługuje na drugą szansę.
 13. 1. Nick osoby oskarżonej: SWEET VIRTUS.PRO csmoney.pl 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:419323452 3. Przybliżona data zajścia: 12.05.2018 - 10:15-10:25 4. Nazwa mapy: ba_jail_rebellion 5. Opis sytuacji: Kolega był w ct bez mikrofonu, mass fk i wh 6. Coś od siebie: Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie skargi i zbanowanie kolegi.
 14. Buchal

  Nowy Tryb Hunger Games

  Survival Games jak w minecrafcie, respisz sie w kole i na srodku masz skrzynki itp i szukasz wiecej skrzynek
 15. Buchal

  Nowy Tryb Hunger Games

  Jestem jak najbardziej za, przydałoby się jakieś urozmaicenie, na pewno przyciągnęło by graczy
×