Skocz do zawartości

Buchal

Użytkownik
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

O Buchal

 • Tytuł
  Początkujący poster

Informacje

 • Steam ID
  buchaliken
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Rybnik
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

304 wyświetleń profilu
 1. Buchal

  Chatbox vs. Discord

  discord to shit, tylko chatbox
 2. Buchal

  [ban] JAnek

  jestem za odbanowaniem kolegi, przemyślał sprawę i wziął sobie to głęboko do serca. Myślę, iż już więcej nie będzie popełniał takich błędów. Wracając jestem za daniem ostatniej szansy jankowi. Dziękuję i pozdrawiam.
 3. Buchal

  Nowy Tryb Hunger Games

  @Remzo @nonejm Co o tym sądzicie? temat już dosyć długo stoi a graczy dalej ubywa.
 4. Buchal

  [ban] buchal

  @Brzęczyszczykiewicz I tu Cię zaskoczę, to nie ja mu to pokazałem, nie wiem skąd to wiedział. Wcześniej dostał tego bana na 2 tygodnie czy ileś tam (nie pamiętam już). Nie zaproponowałem, zapytałem się a on sam wiedział co ma robić itp. Więc ja nie jestem przyczyną jego bugowania.
 5. Buchal

  [ban] buchal

  loli zrobił to dobrowolnie, sam się o to mnie zapytal:)
 6. Buchal

  [ban] buchal

  Nikogo tam nie zabilem, a nawet jesli bym zabil to m4 jest na srodku. Proszę o obejrzenie demka przez innego admina, bądź dokładnie przeanalizowanie go drugi raz przez @Brzęczyszczykiewicz
 7. Buchal

  [ban] buchal

  1. Nick, na który została nałożona kara: buchal 2. Steam ID: STEAM_1:1:220067430 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=buchal&Submit=Search 4. Opis sytuacji: zbugowałem broń na swagu 5. Coś od siebie: Przepraszam za swoje zachowanie.
 8. 1. Nick, na który została nałożona kara: Buchal 2. Steam ID: STEAM_0:1:220067430 3. Opis sytuacji: Dostałem pmute za brak mutacji, wcześniej żaden admin nie miał z tym problemu. 4. Coś od siebie: @Brzęczyszczykiewicz nałożył na mnie pmute za wspomniany wyżej brak mutacji. Wcześniej pmute zdjęty przez Jesusa z powodem posiadania.
 9. Buchal

  [Ban] rzuf

  to pierwsze takie poważniejsze złamanie regulaminu przez rzufika, częściej to są jakieś drobne przewinienia więc 2. Poza tym jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma swoje chwilę słabości.
 10. Buchal

  [Ban] rzuf

  jestem za daniem szansy dla tego gracza, przyznał się do swojego błędu, każdy zasługuje na drugą szansę.
 11. 1. Nick osoby oskarżonej: SWEET VIRTUS.PRO csmoney.pl 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:419323452 3. Przybliżona data zajścia: 12.05.2018 - 10:15-10:25 4. Nazwa mapy: ba_jail_rebellion 5. Opis sytuacji: Kolega był w ct bez mikrofonu, mass fk i wh 6. Coś od siebie: Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie skargi i zbanowanie kolegi.
 12. Buchal

  Nowy Tryb Hunger Games

  Survival Games jak w minecrafcie, respisz sie w kole i na srodku masz skrzynki itp i szukasz wiecej skrzynek
 13. Buchal

  Nowy Tryb Hunger Games

  Jestem jak najbardziej za, przydałoby się jakieś urozmaicenie, na pewno przyciągnęło by graczy
 14. Buchal

  Memy z Placu.

  Taka mała zabawa na buck-wildzie
 15. Buchal

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Zdecydowane NIE. Kiedyś mówiłeś, że masz 14 lat i za 2 lata będziesz składał podanie na admina, nagle za przeproszeniem z dupy masz 17:)
×