Jump to content

Gaspcio

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

1 Follower

About Gaspcio

 • Rank
  Świeżak

Metody kontaktu

 • ICQ
  ICQ
 • Gadu Gadu
  -
 • Skype
  -

Informacje

 • Steam ID
  Gaspcio
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Ziemia
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

710 profile views
 1. Gaspcio

  [ban] kacper1234545

  Witam W odwołaniu nie pokazujesz ani trochę skruchy i jedyne o czym piszesz to o fakcie, iż cię wywaliło. Uważam że nie jest to główny powód bana bo z tego co pamiętam nie dajemy banów za to, że komuś prąd wywali. Patrząc na twoje podejście do sytuacji wydaję mi się że gdybyś wrócił na serwer nie przyniosło by to nic dobrego i szybko poskutkowało by to powrotem na perma. Aktualnie ban zostaję a tobie proponuję głęboko przemyśleć sytuację oraz swojego zachowanie i dopiero wtedy ponowne napisanie kolejnego odwołania.
 2. Gaspcio

  <BR#2>MASTER_DEMON

  Podanie odrzucam. Jeśli poprawisz aktywność za miesiąc myślę, że masz szansę dostać się do administracji.
 3. Gaspcio

  [Ban] Verskyy

  Swoje odczekałeś tak więc bana zdejmuję i życzę miłego powrotu na serwer.
 4. Gaspcio

  [BAN] loltek

  Mogłeś chociaż trochę się postarać pisząc to odwołanie zwłaszcza, że powodem bana są groźby wobec jednego z byłych administratorów. Odwołanie odrzucam.
 5. Gaspcio

  [SKARGA] Miniorek i xDLeszekxD

  Witam Po obejrzeniu nagrania dochodzę do wniosku, iż głównym błędem Miniorka było pozwolenie Leszkowi na przeszkadzanie w rozprawie oraz danie mu broni do której nie powinien mieć dostępu. Uważam że błędy te nie są wystarczające na degrada dlatego w jego przypadku skończy się to na upomnieniu. Przechodząc do sprawy Leszka z tego co widzę jego zachowanie było karygodne. Utrudniał on prowadzenie rozprawy do tego stopnia, że ciężko było nadążyć za tym co się działo. A co dopiero musiał sobie myśleć nowy gracz który postanowił go zgłosić za coś co myślał, że było złamaniem regulaminu. Zamiast wytłumaczyć mu jak wyglądała sytuacja Leszek postanowił zacząć grozić mu permem. Kończąc moją wypowiedź karą dla Leszka będzie utrata uprawnień na serwerze.
 6. Gaspcio

  [Ban] Pamiętamy

  Swoje odczekałeś tak więc bana zdejmuję. Mam nadzieję, że nie powtórzysz tego "Wyczynu" i dobrze wykorzystasz swoją szansę.
 7. Gaspcio

  [Skarga] RavikPL

  Osobiście nie widziałem zdjęć o których piszesz w skardze, natomiast ravik sam się przyznał i usunął je gdy zrozumiał, że nie powinien wysyłać waszego wizerunku. Jak to napisał Wilczy wszyscy popełniamy błędy. Ravik z tego co widać wyżej żałuje tego co zrobił i starał się naprawić swój błąd. Na ten moment skargę zamykam a z Ravikiem porozmawiam o tej sytuacji.
 8. Gaspcio

  [Perm ban] Czapka25

  Bana dostałeś na TTT więc tam też zapraszam do napisania odwołania. Tutaj masz link do swojego bana bo widzę, że sam nie potrafiłeś go znaleźć.
 9. Gaspcio

  <Br#2> Król snajperów

  Podanie odrzucone
 10. Gaspcio

  Unban PlayBoy

  Podanie rozpatrzone pozytywnie. Życzę miłego powrotu na serwer i pamiętaj, że jeśli coś podobnego zrobisz w przyszłości kolejnej szansy nie będzie.
 11. Gaspcio

  [ban] Menelek

  Podanie odrzucone. Ban zostaję.
 12. Gaspcio

  [PBAN] [#2] pawvlus

  Witam Patrząc na twój poprzedni temat i to co piszesz tutaj naprawdę nie mogę uwierzyć, że zostały napisane w tak krótkim odstępie czasu to tak jakbyś z dnia na dzień zmienił się na zupełnie inną osobę. Nie przeciągając ban zostaje a z następnym odwołaniem musisz odczekać przynajmniej rok i upewnić się że wszystkie osoby które obraziłeś już ci wybaczyły. Temat zamykam.
 13. Gaspcio

  BR#2 skate036

  Witam! Co tu dużo mówić podanie jest... Nawet nie jestem pewien czy można powiedzieć, że jest. Kompletnie nie postarałeś się aby w głównej części podania zawrzeć cokolwiek. Masz tam dwa zdania w których nie podałeś żadnego argumentu za przyjęciem cię do administracji, poza standardowym: "Nie ma administracji na serwerze." Kojarzę cię jako miłą i pomocną osobę z serwera natomiast aktualnie jestem na NIE. Pozdrawiam i mam nadzieję, że nad następnym podaniem chociaż trochę się postarasz Gaspcio
 14. Gaspcio

  BR#2 RavikPL

  Witam. Tak więc nie przedłużając Ravika ciężko ominąć na serwerze. Z uwagi na to, że spędza tan naprawdę dużo czasu, co osobiście podziwiam. Nie oszukujmy się pomiędzy 300-500 minut codziennie to naprawdę dużo. Drugą rzeczą jest fakt, że mocno angażujesz się w życie serwera. Czasem może zbyt bardzo, zwłaszcza jeśli na serwerze znajdują się twoi serwerowi znajomi. Co może prowadzić do niepożądanych sytuacji. Natomiast z tego co zauważyłem nie przekraczasz pewnych granic i trzymasz się regulaminu serwera. Nie raz zdarzało mi się słyszeć jak pomagasz graczom poprzez tłumaczenie zasad rozgrywki oraz administracji poprzez reporty na discordzie itp. Samo podanie jest dosyć ubogie lecz to opisali moi przedmówcy więc nie będę się na ten temat rozpisywał. Podsumowując aktualnie jestem na Tak. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gaspcio.
 15. Gaspcio

  <TTT> Tako

  Tako jest dobrym kandydatem na to stanowiska posiada duże doświadczenie. Jest przyjazny i ogarnięty. Jestem pewien, że sprawdzi się idealnie. Jestem na Tak
×