Jump to content

Gaspcio

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

1 Follower

About Gaspcio

 • Rank
  Początkujący poster

Metody kontaktu

 • ICQ
  ICQ
 • Gadu Gadu
  -
 • Skype
  -

Informacje

 • Steam ID
  Gaspcio
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Ziemia
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

849 profile views
 1. Swoje przeczekałeś tak więc bana zdejmę i mam nadzieję, że drugi raz taka sytuacja się nie powtórzy.
 2. Bana dostałeś na TTT więc decyzję o twoim banie pozostawiam im. A ciebie zapraszam do napisania odwołania na forum TTT zgodnie ze wzorem poniżej.
 3. Jak już kolega wyżej napisał zostałeś zbanowany na TTT więc tam zapraszam do napisania odwołania. Natomiast ten temat zamykam.
 4. Swoje odczekaliście tak więc bany zostają zdjęte a ja życzę miłego powrotu na serwer i mam nadzieje, że to się nie powtórzy.
 5. Bana zdejmuję życzę miłego powrotu na serwer i mam nadzieję, że nie popełnisz ponownie tego błędu.
 6. Widać że tym razem postarałeś się nad napisaniem tego odwołania i przemyślałeś sytuację oraz zauważyłeś swoje błędy. Miejmy nadzieję, że wyciągnąłeś z nich wnioski i taka sytuacja się już nie powtórzy. Kończąc bana zdejmuję a tobie życzę miłego powrotu na serwer.
 7. Podanie przyjęte. Po odbiór rangi zgłoś się do mnie na discord.
 8. 1. Po pierwsze nie mogę nigdzie nic znaleźć o tym, że Klasy SCP-J mają być bezpieczne po drugie to tylko gra 2. Wszystko co jest w regulaminie ma za zadanie sprawić aby rozgrywka na serwerze był przyjemniejsza 3. SCP 096 ma model który można pobrać tutaj 4. Przepraszamy, że mamy życie i nie możemy wchodzić 24/7 5. Jak ktoś jest chamem to jest i regulamin nic tu nie ma do rzeczy Pozdrawiam i mam nadzieje, że moja odpowiedź cie zadowala ~Gaspcio
 9. Po analizie zdarzenia dochodzę do wniosku, iż nie chciałeś ghostować Bodziowi a jedynie poinformować go jako administratora, ze gracz miał jakiś problem. Niestety Bodzio źle zrozumiał twoje intencje czego wynikiem był ban. Na przyszłość aby uniknąć takich sytuacji proszę podawaj jedynie nick i problem osoby pokrzywdzonej. Kończąc, bana zdejmuję i życzę miłego powrotu na serwer. Pozdrawiam Gaspcio
 10. Witam W odwołaniu nie pokazujesz ani trochę skruchy i jedyne o czym piszesz to o fakcie, iż cię wywaliło. Uważam że nie jest to główny powód bana bo z tego co pamiętam nie dajemy banów za to, że komuś prąd wywali. Patrząc na twoje podejście do sytuacji wydaję mi się że gdybyś wrócił na serwer nie przyniosło by to nic dobrego i szybko poskutkowało by to powrotem na perma. Aktualnie ban zostaję a tobie proponuję głęboko przemyśleć sytuację oraz swojego zachowanie i dopiero wtedy ponowne napisanie kolejnego odwołania.
 11. Podanie odrzucam. Jeśli poprawisz aktywność za miesiąc myślę, że masz szansę dostać się do administracji.
 12. Swoje odczekałeś tak więc bana zdejmuję i życzę miłego powrotu na serwer.
 13. Mogłeś chociaż trochę się postarać pisząc to odwołanie zwłaszcza, że powodem bana są groźby wobec jednego z byłych administratorów. Odwołanie odrzucam.
 14. Witam Po obejrzeniu nagrania dochodzę do wniosku, iż głównym błędem Miniorka było pozwolenie Leszkowi na przeszkadzanie w rozprawie oraz danie mu broni do której nie powinien mieć dostępu. Uważam że błędy te nie są wystarczające na degrada dlatego w jego przypadku skończy się to na upomnieniu. Przechodząc do sprawy Leszka z tego co widzę jego zachowanie było karygodne. Utrudniał on prowadzenie rozprawy do tego stopnia, że ciężko było nadążyć za tym co się działo. A co dopiero musiał sobie myśleć nowy gracz który postanowił go zgłosić za coś co myślał, że było złamaniem regulaminu. Zamiast wytłumaczyć mu jak wyglądała sytuacja Leszek postanowił zacząć grozić mu permem. Kończąc moją wypowiedź karą dla Leszka będzie utrata uprawnień na serwerze.
×
×
 • Create New...