Jump to content

Gaspcio

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Everything posted by Gaspcio

 1. Nie do końca widzę powód tej skargi każdy popełnia błędy i nie trzeba takich małych pomyłek wytykać. Zwłaszcza jeśli nie była to całkowicie wina Skatea a bug komendy oraz dezinformacja ze strony spectatorów. Temat zamykam i nie widzę sensu w dalszym rozpisywaniu się nad tą sprawą.
 2. Bana otrzymałeś słusznie nie ze względu na to że akurat jeden D nie miał broni lecz dlatego, że nie wykonałeś zadania naukowca (Uciekania jeśli jest tak możliwość a taka istniałą skoro był tam MTF) tylko poszedłeś w głąb lighta za fragami. Natomiast uważam, że w tym przypadku wystarczy ci już ban na 4 dni tak więc bana z dniem dzisiejszym zdejmuję oraz życzę miłego powrotu na serwer.
 3. Miałeś swoją szansę którą zmarnowałeś i musisz się bardziej postarać żeby mnie przekonać niż to. Plus piszesz drugie praktycznie takie samo zanim jeszcze to zostało zamknięte... Ban zostaję żegnam.
 4. Widzę że starasz się udowodnić, że się poprawiłeś nie poddając się w poprzez pisanie kolejny raz o uprawnienia, starając się pilnować porządku poprzez składanie reportów. Widzę również że w wielu aspektach twoje zachowanie poprawiło się natomiast są jeszcze takie w których musisz popracować nad sobą. Kończąc czuję że nie jestem jeszcze wstanie ci zaufać na tyle abyś dostał ponownie uprawnienia także podanie odrzucam.
 5. Podanie odrzucone.
 6. Podanie przyjęte. Po odbiór rangi napisz do mnie na discordzie.
 7. Podanie przyjmuję. Po rangę napisz do mnie na discordzie.
 8. Podanie przyjęte. Po odbiór rangi napisz do mnie na discordzie.
 9. Przez długi czas zastanawiałem się co zrobić z tym podaniem po przeanalizowaniu wypowiedzi pod podanie stwierdzam, iż pomimo tego, więcej osób wypowiedziało się na tak to osoby które wypowiedziały się negatywnie posiadały uzasadnione i lepsze argumenty. Tak więc kończąc moją wypowiedź podanie odrzucam.
 10. Podanie przyjęte. Po odbiór rangi zgłoś się do mnie na discordzie.
 11. Gaspcio

  (BR)-RAV

  Podanie przyjmuję. Po odbiór rangi zgłoś się do mnie na discordzie.
 12. Podanie odrzucone ze względu na niespełnienie punktu 6.
 13. Swoje przeczekałeś tak więc bana zdejmę i mam nadzieję, że drugi raz taka sytuacja się nie powtórzy.
 14. Bana dostałeś na TTT więc decyzję o twoim banie pozostawiam im. A ciebie zapraszam do napisania odwołania na forum TTT zgodnie ze wzorem poniżej.
 15. Jak już kolega wyżej napisał zostałeś zbanowany na TTT więc tam zapraszam do napisania odwołania. Natomiast ten temat zamykam.
 16. Swoje odczekaliście tak więc bany zostają zdjęte a ja życzę miłego powrotu na serwer i mam nadzieje, że to się nie powtórzy.
 17. Bana zdejmuję życzę miłego powrotu na serwer i mam nadzieję, że nie popełnisz ponownie tego błędu.
 18. Widać że tym razem postarałeś się nad napisaniem tego odwołania i przemyślałeś sytuację oraz zauważyłeś swoje błędy. Miejmy nadzieję, że wyciągnąłeś z nich wnioski i taka sytuacja się już nie powtórzy. Kończąc bana zdejmuję a tobie życzę miłego powrotu na serwer.
 19. Podanie przyjęte. Po odbiór rangi zgłoś się do mnie na discord.
 20. 1. Po pierwsze nie mogę nigdzie nic znaleźć o tym, że Klasy SCP-J mają być bezpieczne po drugie to tylko gra 2. Wszystko co jest w regulaminie ma za zadanie sprawić aby rozgrywka na serwerze był przyjemniejsza 3. SCP 096 ma model który można pobrać tutaj 4. Przepraszamy, że mamy życie i nie możemy wchodzić 24/7 5. Jak ktoś jest chamem to jest i regulamin nic tu nie ma do rzeczy Pozdrawiam i mam nadzieje, że moja odpowiedź cie zadowala ~Gaspcio
 21. Po analizie zdarzenia dochodzę do wniosku, iż nie chciałeś ghostować Bodziowi a jedynie poinformować go jako administratora, ze gracz miał jakiś problem. Niestety Bodzio źle zrozumiał twoje intencje czego wynikiem był ban. Na przyszłość aby uniknąć takich sytuacji proszę podawaj jedynie nick i problem osoby pokrzywdzonej. Kończąc, bana zdejmuję i życzę miłego powrotu na serwer. Pozdrawiam Gaspcio
 22. Witam W odwołaniu nie pokazujesz ani trochę skruchy i jedyne o czym piszesz to o fakcie, iż cię wywaliło. Uważam że nie jest to główny powód bana bo z tego co pamiętam nie dajemy banów za to, że komuś prąd wywali. Patrząc na twoje podejście do sytuacji wydaję mi się że gdybyś wrócił na serwer nie przyniosło by to nic dobrego i szybko poskutkowało by to powrotem na perma. Aktualnie ban zostaję a tobie proponuję głęboko przemyśleć sytuację oraz swojego zachowanie i dopiero wtedy ponowne napisanie kolejnego odwołania.
×
×
 • Create New...