Skocz do zawartości

Mareczek13

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mareczek13

 1. Mareczek13

  jakie darmowe gry polecacie?

  Znalazłem jeszcze Empire & Puzzles na Android. Graliście? W miarę nowa pozycja. Ja straciłem już tygodnie na tym
 2. Mareczek13

  Kawały

  Jak już mówimy o sucharach... - Czy w tej sukience wyglądam grubo? - A mogę być szczery? - Oczywiście! - Sypiam z twoją siostrą.
 3. Mareczek13

  Przydatne linki

  Podrzucam coś do siebie. Dla tych, którym się w końcu Steam znudzi Pewnie nie tak szybko, co nie panowie? U mnie niestety czasu coraz mniej, to się przerzuciłem na przeglądarkowe i gram kiedy tylko mogę.
 4. Mareczek13

  Czy to jest legalne?

  Zgadzam się, przypadki kar za ściąganie plików są marginalne. Co oczywiście nie powinno usprawiedliwiać takich praktyk. Nie mniej, niewiele za to grozi i istnieje małe prawdopodobieństwo, że spotka Cię jakakolwiek nieprzyjemność.
 5. Mareczek13

  Problem z grami na Steam

  Miałem podobny problem. Po prostu od czasu do czasu wywalało grę. Pomógł dysk SSD w nowym lapku, ale dokupienie go jest naprawdę sporym wydatkiem, zwłaszcza, że tradycyjne maja o wiele większą pojemność... No nic, pozdrawiam serdecznie i liczę na odpowiedź, czy problem występuje nadal
 6. Mareczek13

  Dobór procesora do płyty głównej

  Holender, takie wybieranie nowego procka, mając na uwadze "nie chcę za dużo wydać, a już na pewno nie przepłacić" jest piekielnie ciężkie. Sam szukałem sobie coś przez wiele miesięcy i przekładałem i zastanawiałem się... Niestety w przypadku tych parametrów nie mogę pomóc, ale trzymam kciuki. Pozdrawiam serdecznie!
 7. Mareczek13

  jakie darmowe gry polecacie?

  Jak tak bardzo zależy Ci na darmowych gierkach to możesz sobie pograć online, dla mnie to najlepszy sposób na nieangażowanie się w grę i niewydawanie dzięki temu na nią pieniędzy Często sobie wyszukuję gierki poprzez ten portal: http://grynaprzegladarke.net
×