Skocz do zawartości

PATR1OTIC

Świeżak
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O PATR1OTIC

 • Tytuł
  Świeżak totalny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod
  ARMA 3

Ostatnie wizyty

167 wyświetleń profilu
 1. PATR1OTIC

  Br#2 Akeno

  Akeno często pomagał mi, gdy było mnóstwo reportów np. w szukaniu ID graczy, ale pytaniu światków na obserwatorze. Działając pod kryptonimem 'taktycznej bagiety' pomagał administracji. Myśle, ze nawet za same czyny zasługuje wkoncu na szansę. Miły, rozpoznawalny gracz. Udzielający się. Stanowczy, przydatny. Reportujący dużo, a jednak praktycznie zawsze trafnie. Jestem na TAK.
 2. PATR1OTIC

  <BR#2> PATR1OTIC

  A podałem coś fałszywego? Z tego co wiem to GT się psuje jak się zmienia nick a miesiąc temu nie myślałem o złożeniu podania. Wydaje mi się ze wróciłem do Breacha cos koło 30 paru dni temu, ale mogę się mylić. Rozumiem, ze podanie odrzucone?
 3. PATR1OTIC

  <BR#2> PATR1OTIC

  1. Wiek (preferowany >= 16): 15 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:108898059 i https://steamcommunity.com/profiles/76561198178061847/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: mam doświadczenie w byciu administratorem przez ponad sto godzin przegranych na serwerze breach f*z* (którego już chyba nie ma). Znam praktycznie wszystkie potrzebne komendy, a kilka pozostałych mogę zawsze odpalić z menu lub się nauczyć. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Mimo, że administracja wchodzi na serwer jest wiele momentów, gdy nie ma nikogo z uprawnieniami i zaczyna robić się nie fajnie. Myślę, że jestem zaufaną osobą i kojarzoną dobrze z serwera. Chciał bym pomóc prowadzić serwer najlepiej jak się da. Gdy ktoś szuka porady staram się służyć pomocą oraz ułatwiać zadania administracji. W skrócie, skoro już gram na tym serwerze, chciałbym żeby grało się na nim jak najlepiej. 6. https://www.gametracker.com/player/PATR1OTIC/193.110.121.82:2302/
×