Jump to content

maxus6

Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

5 Followers

About maxus6

 • Rank
  Początkujący poster
 • Birthday 02/22/2001

Metody kontaktu

 • ICQ
  Steam i Discord ;v
 • Gadu Gadu
  nope nie mam
 • Skype
  mam ale nie używam od ponad roku xD

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:93707836
 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Przybywam z daleka
 • O mnie
  Nie wiem co mogę o sobie napisać >_>; Meeeh...
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1858 profile views
 1. Sieam o.o Sam napisałem na Ciebie skargę na discordzie za obrażanie administracji Breacha, odstraszanie nowych graczy i najzwyczajniejsze w świecie pajacowanie. Trzeba być prawdziwym troglodytą, by po czymś takim napisać podanie. Była to pierwsza skarga w historii discorda Strefy Gier. Zostałeś za to ukarany i to słusznie, a teraz, gdy nagle ludzie zaczęli wracać na serwer to polubiłeś znów na nim grać, Azusa, administrację. No cud miód. Szkoda, że kilka tygodni temu zachowywałeś się jak pajac, i to nie pierwszy raz, bo wciąż pamiętam wybryki sprzed pierwszego podania, gdy dawałeś ssy ludzi łamiących regulamin, po czym pisałeś, że nie doniesiesz na nich. Wtedy też otrzymałeś karę. Nie widzę takiej osoby w administracji Breacha. Oczywiście na nie.
 2. Dobry wieczór Widząc te podanie chcę zwrócić uwagę na kilka podstawowych rzeczy. Po pierwsze, kandydat nie posiadał trzydziestu dni na serwerze wymaganych do napisania podania. Skoro teraz brakuje wciąż kilku to nie trudno się domyślić, że wcześniej było ich jeszcze mniej. Następną sprawą jest postawa kandydata. Zakładanie z góry, że dostanie się do administracji, a nawet stwierdzenie "mogę stracić zaufanego, bo i tak będę w administracji" raczej nie pasuje do osoby kandydującej. No i po trzecie i ostatnie. Ostatnio miałem okazję zobaczyć screena na którym widać, że dopuszczasz się pixel walkingu. Co tu więcej mówić? Na nie.
 3. SKATE TY ŻYJESZ!!!! Sieam, przyszedłem się wypowiedzieć pod tym cudownym podaniem :-) Nie kojarzę Cię z serwera, bo tam nie gram, ale za to na discordzie miałem okazję Cię poznać i to całkiem nieźle Co tu dużo mówić. Ostro odwalałeś na discordzie naszej cudownej serwerowni XD Idiotyczne wiadomości, robienie z siebie debila i, nie oszukujmy się, nękanie innej osoby XD (tak, mówię o podrywach w stronę Anielicy - Twojego "słowniczka", za które dostałeś bana na discordzie XDDD) No co tu dużo mówić koleżko Na NIE :-DDDDD
 4. Moim zdaniem ban powinien zostać. To co zrobiłeś to w moim mniemaniu to najgorsza możliwa forma ghostigu. Do tego nie przekonuje mnie Twój powód wyjścia z serwera, bo jak widać na Sourcebanie po każdym przewinieniu wychodziłeś z serwera XD. I skoro oczekiwałeś, że otrzymasz bana na miesiąc to równie dobrze możesz odczekać z odwołaniem ten miesiąc ; - )
 5. Proszę niech ktoś zamknie to odwołanie bo nie ma w nim ani skruchy, ani nawet wymaganego wzoru odwołania. Dobrze, że o wyzywaniu od ku*w (ładna cenzurka nie bijcie) wspomniałeś dopiero po tym jak NeCkeR Ci to wytknął ;/. Moim zdaniem ban powinien pozostać, a skarga zostać odrzucona, bo kolega nie potrafił nawet przeprosić za to co zrobił.
 6. Skoro nadałem bana to postanowiłem się wypowiedzieć. O ile w odwołaniu widać skruchę to widać też, że jest ono praktycznie identyczne jak poprzednie. Poza drobną różnicą. W poprzednim odwołaniu napisałeś, że zbugowałeś śluzę, bo wiele osób tak robiło, więc czemu Ty miałbyś tak nie robić. Śmieszne, że w tym odwołaniu zmieniasz zdanie i piszesz, że to nie Ty (a doskonale pamiętam, że to zrobiłeś ;x). O ile ghosting byłbym skłonny wybaczyć, tak kłamanie w odwołaniu to lekka przesada. No serio .-. Jak już piszesz odwołanie to przynajmniej w nim nie kłam i nie przepisuj starego odwołania 1:1 plz Chyba oczywiste, że jestem przeciwny odbanowaniu tego osobnika ;/?
 7. Kolega świetnie się wczoraj bawił na discordzie SG z @RavikPL (nie muszę chyba tego opisywać. Wystarczy zobaczyć kanał Breach). Nie sądzę, żeby taka osoba nadawała się do bycia administratorem ;x Oczywiście, że na nie.
 8. No jesteś najbardziej bezkonfliktowym graczem jakiego spotkałem. Świetnie pokazuje to Twoje wczorajsze zachowanie na Discordzie SG (Prowokacje po otrzymaniu bana na Breachu zawsze spoko). Dałeś taki pokaz swojej bezkonfliktowości, że z radością dam Ci wielkie NIE. Liczę na to, że nigdy nie pojawisz się w gronie administracji ^^/ Nie pozdrawiam.
 9. maxus6

  BR#2 ViP

  Też sobie ocenię podanko, a co :3 No to zaczynając; jak na standardy Breacha to wiek jest g i t , nie ma się o co przyczepić. Tak samo aktywność. Serio podziwiam, że jesteś w stanie tyle godzin tam spędzać dziennie X D. Więc za te dwa punkty masz plusika (wypisywanie plusów i minusów o t a k). Ale co do podania to ugh... Możesz tłumaczyć innym graczom co mogą/czego nie mogą, bez rangi. Serio nie potrzebujesz jej do tego. To, że znasz regulamin to raczej oczywiste. Każdy gracz powinien go znać (ale czytanie go co tydzień mnie bawi XD, odpalasz go sobie do obiadu w niedzielę i czytasz XDD?). Osobami, które RDM'ują i łamią regulamin w inny sposób też możesz się zająć. Wystarczy, że zgłosisz ich na discordzie Strefy Gier w kanale Breacha. Więc do zajmowania się takimi osobami ranga też nie jest zbytnio potrzebna ¯\_(ツ)_/¯. Chyba nie muszę pisać, że to podanie mnie nie przekonało i za to masz m i n u s a ? No to czas na ostatnią cegiełkę. Doszły mnie słuchy, że rozpowiadasz ciekawe rzeczy o banowaniu ludzi xD. "Jeśli rozprawa jest na dachu przy gate A i ktoś wejdzie na wieżę słuchać to ma otrzymać bana za to samo co oskarżony" < serio skąd taki pomysł X D D D. Przecież żaden admin nigdy tak nie banował. To by było idotyczne. "Za pierwszy RDM nie dawać bana, a za każdy kolejny dowolna kara" < tak samo. Pomysł wyssany z palca xD. Nie tak działa banowanie graczy. Ogólnie to bym Ci dał neutral, ale przez te wspaniałe wypowiedzi o banowaniu z wielką ochotą moją ocenę zmienię na negatywną. Na N I E .
 10. Polecam napisać odwołanie od aktualnie trwającego bana. Zdecydowanie zwiększy szanse na bycie odbanowanym h3h3 //Zamykam ~Łebski
 11. Makk, Makk, Makk... Drugie podanie i nadal te same błędy. Nawet pokuszę się o stwierdzenie, że pierwsze podanie było lepiej napisane niż to. Już wolałem argumenty z poprzedniego podania, soreczki. Pewnie dałbym na nie za sam wygląd podania, gdyby nie twoje zachowania na serwerze. Chyba wziąłeś sobie do serca porady zawarte w odpowiedziach do poprzedniego podania (i bardzo słusznie xD). Zauważyłem, że gdy tylko jakiś gracz pyta się o treść regulaminu, ty udzielasz mu odpowiedzi, co jest moim zdaniem ogromnym plusem. Gdy nie ma administracji na serwerze zgłaszasz na discordzie osoby łamiące regulamin (głównie przez pv, danke). Kolejnym plusem jest też twoja aktywność. Mimo ilości administratorów na Breachu #2, zdarzają się momenty, że nie ma nikogo z rangą, a ty ze swoją aktywnością mógłbyś tą pustkę zapełnić. Do mniejszych plusików można zaliczyć doświadczenie i wiek. No więc, mimo nie najlepiej napisanego podania, jestem za przyjęciem twojej persony w szeregi administracji.
 12. Po pierwsze, regulamin obowiązuje każdego gracza, więc argument, że go znasz nie jest jakiś super przekonywujący. W sumie to mnie wcale nie przekonuje. Po drugie, pozostałe argumenty za przyjęciem w punkcie piątym są tak powalające, że powaliły poziom tego podania na samo dno. (Serio mogłeś napisać coś lepszego niż kampienie pod SCP-914 i chodzenie z buldożerem x D Wystarczyłoby samo "nie ma żadnego administratora na serwerze" bo odnoszę wrażenie, że motyw kampienia i buldożera dałeś tylko po to, żeby nabić ilość słów). Po trzecie, (Teraz ważne! Zapamiętaj to, bo ci się przyda na przyszłość!) jest opcja kontaktu z administracją (też jestem w szoku!) poprzez np discorda albo steama. A nawet jeśli nie masz administracji w znajomych możesz napisać reporta na discordzie SG. A nawet jeśli nie masz discorda to możesz napisać skargę na forum. Wybierasz sobie najdogodniejszy sposób zgłoszenia delikwenta kampiącego pod SCP-914 albo chodzącego z buldożerem (jak rozumiem z twojej argumentacji inne wykroczenia się nie zdarzają i nie ma się co nimi przejmować, bo przecież tylko takie wymieniłeś), piszesz skargę albo reporta zgodnie ze wzorem i już (nie zapomnij zrobić scr udowadniającego winę osoby zgłoszonej, bez tego ciężko o pozytywne rozpatrzenie skargi ;3!). Jeśli dowody będą wystarczające, osoba łamiąca regulamin otrzyma nagrodę w postaci banicji z serwerów Strefy. Ale chwila... Czy to oznacza, że nie masz dobrego argumentu w punkcie piątym? Jak mogło do tego dojść D:? Jedyne plusy to wiek (yey nareszcie ktoś z prawie preferowanym wiekiem) i to, że znasz parę komend (co z tego, że komendy są najprostszą rzeczą w pełnieniu funkcji administratora ¯\_(ツ)_/¯ ). Chyba nie muszę mówić, że jestem na nie.
 13. Za kłamanie w dwóch poprzednich odwołaniach i obrazę Limbo, nie masz nawet co liczyć na unbana przez najbliższy czas. Ban zostaje.
 14. Bez zbędnego przedłużania. Skate faktycznie pomaga graczom, gdy pytają się o coś związanego z regulaminem, działaniem SCP lub jakąkolwiek inną rzeczą związaną z Breachem, więc tu zdecydowanie plusik. Może i nie widać tego na GT, lecz skate gra praktycznie codziennie (poprostu zmienia nick często), więc aktywność jest kolejnym plusikiem. Niestety wiek jest dość niski, ale to naprawdę malutki minus. No i nie ma się co oszukiwać. Breach #1 potrzebuje administracji, a skate jest wręcz idealnym kandydatem (gdyby nie wiek :v) Podsumowując, z radością oddaję swój głos za przyjęciem kandydata.
 15. Tako jest zdecydowanie idealnym kandydatem. Tak jak napisali już wyżej, jest ogarniety i ma spore doświadczenie. Gdybym miał dla kogoś grać na TTT to dla niego Zdecydowanie na tak
×
×
 • Create New...