Jump to content

maxus6

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

5 Followers

About maxus6

 • Rank
  Początkujący poster
 • Birthday 02/22/2001

Metody kontaktu

 • ICQ
  Steam i Discord ;v
 • Gadu Gadu
  nope nie mam
 • Skype
  mam ale nie używam od ponad roku xD

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:93707836
 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Przybywam z daleka
 • O mnie
  Nie wiem co mogę o sobie napisać >_>; Meeeh...
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1583 profile views
 1. maxus6

  <Br#2> Król snajperów

  SKATE TY ŻYJESZ!!!! Sieam, przyszedłem się wypowiedzieć pod tym cudownym podaniem :-) Nie kojarzę Cię z serwera, bo tam nie gram, ale za to na discordzie miałem okazję Cię poznać i to całkiem nieźle 😉 Co tu dużo mówić. Ostro odwalałeś na discordzie naszej cudownej serwerowni XD Idiotyczne wiadomości, robienie z siebie debila i, nie oszukujmy się, nękanie innej osoby XD (tak, mówię o podrywach w stronę Anielicy - Twojego "słowniczka", za które dostałeś bana na discordzie XDDD) No co tu dużo mówić koleżko Na NIE :-DDDDD
 2. maxus6

  [PBAN] [#2] T.C (From The Silver Rush)

  Moim zdaniem ban powinien zostać. To co zrobiłeś to w moim mniemaniu to najgorsza możliwa forma ghostigu. Do tego nie przekonuje mnie Twój powód wyjścia z serwera, bo jak widać na Sourcebanie po każdym przewinieniu wychodziłeś z serwera XD. I skoro oczekiwałeś, że otrzymasz bana na miesiąc to równie dobrze możesz odczekać z odwołaniem ten miesiąc ; - )
 3. maxus6

  Ban, konrad.proh.2010

  Proszę niech ktoś zamknie to odwołanie bo nie ma w nim ani skruchy, ani nawet wymaganego wzoru odwołania. Dobrze, że o wyzywaniu od ku*w (ładna cenzurka nie bijcie) wspomniałeś dopiero po tym jak NeCkeR Ci to wytknął ;/. Moim zdaniem ban powinien pozostać, a skarga zostać odrzucona, bo kolega nie potrafił nawet przeprosić za to co zrobił.
 4. maxus6

  PermBan Letmego1

  Skoro nadałem bana to postanowiłem się wypowiedzieć. O ile w odwołaniu widać skruchę to widać też, że jest ono praktycznie identyczne jak poprzednie. Poza drobną różnicą. W poprzednim odwołaniu napisałeś, że zbugowałeś śluzę, bo wiele osób tak robiło, więc czemu Ty miałbyś tak nie robić. Śmieszne, że w tym odwołaniu zmieniasz zdanie i piszesz, że to nie Ty (a doskonale pamiętam, że to zrobiłeś ;x). O ile ghosting byłbym skłonny wybaczyć, tak kłamanie w odwołaniu to lekka przesada. No serio .-. Jak już piszesz odwołanie to przynajmniej w nim nie kłam i nie przepisuj starego odwołania 1:1 plz Chyba oczywiste, że jestem przeciwny odbanowaniu tego osobnika ;/?
 5. maxus6

  BR#2 Just Billy

  Kolega świetnie się wczoraj bawił na discordzie SG z @RavikPL (nie muszę chyba tego opisywać. Wystarczy zobaczyć kanał Breach). Nie sądzę, żeby taka osoba nadawała się do bycia administratorem ;x Oczywiście, że na nie.
 6. maxus6

  BR#2 RavikPL

  No jesteś najbardziej bezkonfliktowym graczem jakiego spotkałem. Świetnie pokazuje to Twoje wczorajsze zachowanie na Discordzie SG (Prowokacje po otrzymaniu bana na Breachu zawsze spoko). Dałeś taki pokaz swojej bezkonfliktowości, że z radością dam Ci wielkie NIE. Liczę na to, że nigdy nie pojawisz się w gronie administracji ^^/ Nie pozdrawiam.
 7. maxus6

  BR#2 ViP

  Też sobie ocenię podanko, a co :3 No to zaczynając; jak na standardy Breacha to wiek jest g i t , nie ma się o co przyczepić. Tak samo aktywność. Serio podziwiam, że jesteś w stanie tyle godzin tam spędzać dziennie X D. Więc za te dwa punkty masz plusika (wypisywanie plusów i minusów o t a k). Ale co do podania to ugh... Możesz tłumaczyć innym graczom co mogą/czego nie mogą, bez rangi. Serio nie potrzebujesz jej do tego. To, że znasz regulamin to raczej oczywiste. Każdy gracz powinien go znać (ale czytanie go co tydzień mnie bawi XD, odpalasz go sobie do obiadu w niedzielę i czytasz XDD?). Osobami, które RDM'ują i łamią regulamin w inny sposób też możesz się zająć. Wystarczy, że zgłosisz ich na discordzie Strefy Gier w kanale Breacha. Więc do zajmowania się takimi osobami ranga też nie jest zbytnio potrzebna ¯\_(ツ)_/¯. Chyba nie muszę pisać, że to podanie mnie nie przekonało i za to masz m i n u s a ? No to czas na ostatnią cegiełkę. Doszły mnie słuchy, że rozpowiadasz ciekawe rzeczy o banowaniu ludzi xD. "Jeśli rozprawa jest na dachu przy gate A i ktoś wejdzie na wieżę słuchać to ma otrzymać bana za to samo co oskarżony" < serio skąd taki pomysł X D D D. Przecież żaden admin nigdy tak nie banował. To by było idotyczne. "Za pierwszy RDM nie dawać bana, a za każdy kolejny dowolna kara" < tak samo. Pomysł wyssany z palca xD. Nie tak działa banowanie graczy. Ogólnie to bym Ci dał neutral, ale przez te wspaniałe wypowiedzi o banowaniu z wielką ochotą moją ocenę zmienię na negatywną. Na N I E .
 8. maxus6

  [Ban] Hasaci

  Polecam napisać odwołanie od aktualnie trwającego bana. Zdecydowanie zwiększy szanse na bycie odbanowanym h3h3 //Zamykam ~Łebski
 9. maxus6

  <BR#2> Makklowicz ♥

  Makk, Makk, Makk... Drugie podanie i nadal te same błędy. Nawet pokuszę się o stwierdzenie, że pierwsze podanie było lepiej napisane niż to. Już wolałem argumenty z poprzedniego podania, soreczki. Pewnie dałbym na nie za sam wygląd podania, gdyby nie twoje zachowania na serwerze. Chyba wziąłeś sobie do serca porady zawarte w odpowiedziach do poprzedniego podania (i bardzo słusznie xD). Zauważyłem, że gdy tylko jakiś gracz pyta się o treść regulaminu, ty udzielasz mu odpowiedzi, co jest moim zdaniem ogromnym plusem. Gdy nie ma administracji na serwerze zgłaszasz na discordzie osoby łamiące regulamin (głównie przez pv, danke). Kolejnym plusem jest też twoja aktywność. Mimo ilości administratorów na Breachu #2, zdarzają się momenty, że nie ma nikogo z rangą, a ty ze swoją aktywnością mógłbyś tą pustkę zapełnić. Do mniejszych plusików można zaliczyć doświadczenie i wiek. No więc, mimo nie najlepiej napisanego podania, jestem za przyjęciem twojej persony w szeregi administracji.
 10. maxus6

  <#Br2> CriS

  Po pierwsze, regulamin obowiązuje każdego gracza, więc argument, że go znasz nie jest jakiś super przekonywujący. W sumie to mnie wcale nie przekonuje. Po drugie, pozostałe argumenty za przyjęciem w punkcie piątym są tak powalające, że powaliły poziom tego podania na samo dno. (Serio mogłeś napisać coś lepszego niż kampienie pod SCP-914 i chodzenie z buldożerem x D Wystarczyłoby samo "nie ma żadnego administratora na serwerze" bo odnoszę wrażenie, że motyw kampienia i buldożera dałeś tylko po to, żeby nabić ilość słów). Po trzecie, (Teraz ważne! Zapamiętaj to, bo ci się przyda na przyszłość!) jest opcja kontaktu z administracją (też jestem w szoku!) poprzez np discorda albo steama. A nawet jeśli nie masz administracji w znajomych możesz napisać reporta na discordzie SG. A nawet jeśli nie masz discorda to możesz napisać skargę na forum. Wybierasz sobie najdogodniejszy sposób zgłoszenia delikwenta kampiącego pod SCP-914 albo chodzącego z buldożerem (jak rozumiem z twojej argumentacji inne wykroczenia się nie zdarzają i nie ma się co nimi przejmować, bo przecież tylko takie wymieniłeś), piszesz skargę albo reporta zgodnie ze wzorem i już (nie zapomnij zrobić scr udowadniającego winę osoby zgłoszonej, bez tego ciężko o pozytywne rozpatrzenie skargi ;3!). Jeśli dowody będą wystarczające, osoba łamiąca regulamin otrzyma nagrodę w postaci banicji z serwerów Strefy. Ale chwila... Czy to oznacza, że nie masz dobrego argumentu w punkcie piątym? Jak mogło do tego dojść D:? Jedyne plusy to wiek (yey nareszcie ktoś z prawie preferowanym wiekiem) i to, że znasz parę komend (co z tego, że komendy są najprostszą rzeczą w pełnieniu funkcji administratora ¯\_(ツ)_/¯ ). Chyba nie muszę mówić, że jestem na nie.
 11. maxus6

  Odwołanie Letmego1

  Za kłamanie w dwóch poprzednich odwołaniach i obrazę Limbo, nie masz nawet co liczyć na unbana przez najbliższy czas. Ban zostaje.
 12. maxus6

  <BR#1> skate036

  Bez zbędnego przedłużania. Skate faktycznie pomaga graczom, gdy pytają się o coś związanego z regulaminem, działaniem SCP lub jakąkolwiek inną rzeczą związaną z Breachem, więc tu zdecydowanie plusik. Może i nie widać tego na GT, lecz skate gra praktycznie codziennie (poprostu zmienia nick często), więc aktywność jest kolejnym plusikiem. Niestety wiek jest dość niski, ale to naprawdę malutki minus. No i nie ma się co oszukiwać. Breach #1 potrzebuje administracji, a skate jest wręcz idealnym kandydatem (gdyby nie wiek :v) Podsumowując, z radością oddaję swój głos za przyjęciem kandydata.
 13. maxus6

  <TTT> Tako

  Tako jest zdecydowanie idealnym kandydatem. Tak jak napisali już wyżej, jest ogarniety i ma spore doświadczenie. Gdybym miał dla kogoś grać na TTT to dla niego Zdecydowanie na tak
 14. maxus6

  odwołanie od bana

  Pamiętam, że nie należałeś do zbyt grzecznych graczy, a perm za ghosting to standard (zwłaszcza po 11 poprzednich banach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)), lecz od bana minęło już całkiem sporo czasu. Niestety, to odwołanie mnie nie przekonywuje do natychmiastowego unbana. Mogę za to skrócić ci bana do jednego miesiąca, tak jak zaproponował @snajper24.
 15. maxus6

  <BR#2> Makklowicz ♥

  Dopóki nie sprawdziłem Gametrackera, nawet nie wiedziałem, że grałem razem z tobą na Breach #2. Jedyne co mi pasuje w tym podaniu to wiek, doświadczenie i aktywność. Argument za przyjęciem cię do administracji nie przemawia zarówno do innych jak widać wyżej, jak i do mnie. Jestem naprawdę zdziwiony, że byliśmy w tym samym momencie na serwerze. Mam wrażenie, że nic nie piszesz ani mówisz, zarówno jako obserwator jak i podczas gry. Tym bardziej nie widziałem, żebyś komuś tłumaczył regulamin albo upominał, że ma za głośno mikrofon lub się z kimś przekrzykuje, co podałeś jako powód przyjęcia. Naprawdę, jeśli ktoś gra dziennie po około 6 godzin i nie wyróżnia się na tle innych graczy, nie świadczy raczej o takiej osobie pozytywnie, zwłaszcza gdy ubiega się o rangę administratora. Mimo, że nie bywam za często na Breach #2 to u ciebie mogę jasno stwierdzić, że jestem na nie.
×