Skocz do zawartości

Salker©

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Salker©

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny 10/11/2002

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:102703916
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  z za siedmiogórogrodu
 • O mnie
  no life
  Obecnie gram na BR# 2
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Salker©

  <BR#3> Zmiana

  Słyszałem co nieco o tym co ma się stać z br#3 więc mam propozycję przerobienia go na serwer breach whitelisted aby tylko grali tam gracze którzy nie trolują lub nie robią innych rzeczy na nie korzyść graczy lub ich rozgrywki. Uważam, że to był by dobry początek na spróbowanie czegoś nowego i przy okazji może mój pomysł na serwer by się przyjął.
 2. Salker©

  <BR#2> Faramour

  Witam Pomyślełem że napiszę coś pod tym podanie ponieważ znam, bardziej niż trochę Faramour'a. Nie chcę się rozpisywać więc dam plusy i minusy Plusy: -Doświadczony -Pomocny(w większości przypadków) -Gdy jeszcze miał zaufanego nie nadużywał komend -Wiek Minusy -Aktywność -Czasami jest niemiły dla graczy Jeszce dodam od siebie. Uważam, że będzie grał regularnie ponieważ chyba już się trochę nagrał w tę RPG/MMO podsumowując jestem na TAK powinien dostać drugą szansęp
 3. Salker©

  <BR#2> Salker

  1. Wiek - 15 rocznikowo 16 2. Adres e-mail - [email protected] 3. Namiary - https://steamcommunity.com/profiles/76561198165673560/ i Steam ID - STEAM_0:0:102703916 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator - nie nigdy nie byłem administratorem, ale poprosiłem paru administratorów aby trochę mnie "wprowadzili" 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty - Witam nazywam się Adrian a to jest już moje drugie podanie. Moim zdaniem głównym problemem na serwerze jest niewystarczająca liczba administracji "24/7", ponieważ nieraz widziałem jak gracze łamali regulamin, a administracji nie było na serwerze, wiem że od tego jest discord, ale w końcu nie każdy użytkownik z niego korzysta albo czasami nie posiada dowodów, np. otwieranie zbrojownie w LCZ jako technik IT, Spawnkill wraz z RDM lub wychodzenie za mapę. Wiem że mam parę banów, ale to nie znaczy, że nie znam zasad lub regulaminu, w końcu każdy popełnia błędy. A teraz do rzeczy, czemu uważam że powinienem przynależeć do administracji, uważam że nadawał bym się na administratora; bo lubię pomagać ludziom z ich problemami, już nie raz nie dwa ludzie zwracali się do mnie z swoimi problemami i pytali się czy coś jest dozwolone w regulaminie czy nie, lub sam im oferowałem pomoc, więc wydaje mi się, że byłem pomocny i oszczędziłem administracji pracy przy bezsensownych reportach przez co mogli się skupić na ważniejszych sprawach, lub kontrolować zachowanie innych graczy i ich pilnować, albo po prostu bawić się w grze; w końcu o to w nich chodzi. Może w między czasie popełniłem parę błędów, ale w końcu jestem tylko człowiekiem. Ludzie mówią o mnie różne rzeczy np. że jestem bardzo pomocny, ale mam też znacznie więcej atutów/zalet. Więc uważam, że nadawał bym się na administratora głównie daltego, że potrafię dogadywać się dobrze z ludźmi oraz mam możliwość spędzania dużej ilości czasu na serwerze. Gdybym dostał się do administracji zrobił bym co w mojej mocy aby jak najmniej graczy łamało regulamin na serwerze. Pozdrawiam 6. GT - https://www.gametracker.com/server_info/193.110.121.82:2302/top_players/?query=Salker oraz ss starego GT https://cdn.discordapp.com/attachments/417384924321153025/431027458985164810/Screenshot_2018-04-04-10-44-36.png
 4. Salker©

  Diablo III

  Szukam osoby chętnej do gry w raz ze mną w Diablo III. Posiadam wszystkie DLC i jestem w stanie grać na T13/U13 i robić na nich GR, oraz mogę wybustować komuś postać lub jak to kiedyś się mówiło zrobić taxi.
 5. Salker©

  Mój szmelc

  Chciałbym zakupić komputer za max 750£ ponieważ mam obecnie jakiegoś grata z odpustu. Wiem że nie wszyscy mieszkają w Wielkiej Brytanii ale gdyby ktoś mógł podesłać mi linka na jakiegoś Amazona lub Argosa był bym wdzięczny.
 6. Salker©

  BR#2 Salker

  1. Wiek (preferowany >= 16) 15 2. Adres e-mail- [email protected] 3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:102703916 oraz http://steamcommunity.com/profiles/76561198165673560/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Nie nigdy nie byłem częścią administracji w Gmod ani w jakiejkolwiek innej grze jednak znam podstawowe komendy i trochę innych. Jestem pewien że nie poddam się presji i jestem także pewien siebie. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Czemu chciał bym należeć do administracji jako operator? otóż lubię pomagać innym i ''karać'' innych za ich niecne występki. Myślę że powinienem zostać przyjęty ponieważ czasami mogę zauważyć braki administracji w godzinach 22:30-24:00, ponieważ żyję w Wielkiej Brytanii moja godzina jest wcześniejsza o 60 min więc mogę wchodzić na serwer wcześniej i wychodzić później oczywiście postaram się być aktywnym po zakończeniu dnia szkolnego czyli od 15:30 ale czasami wracam do domu 1 godz później. Używam voice-chat'u i mój głos przez mikro jest donośny i zrozumiały. Sam popełniłem trochę niecnych czynów za które zostałem słusznie ukarany ale każdy uczy się na własnych błędach. Uważam że jestem dosyć rozpoznawalny na serwerze. Nauczyłem się już trochę jak rozwiązywać rozprawy bo sam większość w których uczestniczyłem wygrałem poza tym nikt nie jest przecież idealny nawet Azus każdy ma swoje wady i zalety. zazwyczaj gram mniej więcej 6 i pół godziny od poniedziałku do piątku natomiast w soboty i niedziele gram około 10 godz. Zapoznałem się z regulaminem, ale żeby upewnić się że na pewno go się z nim zapoznałem będę sprawdzał go wieczorkami na telefonie. Uważam że jestem bardzo aktywny może nie było mnie tylko jeden raz przez 1 dzień kiedy nie miałem bana. Poza tym mam znajomość Angielskiego która zawszę może się przydać nawet na polskim serwerze. Uważam że jestem dosyć lubiany na serwerze. 6. https://www.gametracker.com/server_info/193.110.121.82:2302/top_players/?query=Salker Niedawno założony, ale ludzie/gracze z BR#2 mogą potwierdzić aktywność.
×