Jump to content

Brzęczyszczykiewicz

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

1 Follower

About Brzęczyszczykiewicz

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 02/12/2001

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław

Recent Profile Visitors

817 profile views
 1. Brzęczyszczykiewicz

  Podanie na Administratora Placu Zabaw

  Nie mam pojęcia w jak mocnym stopniu on się czepia byle czego, lecz da się tego pozbyć (sam na początku reagowałem na byle gó*no). Jeśli jest to jedyny problem to myślę, że można dać mu szansę, żeby wyluzował podczas okresu próbnego. Po to chyba jest ten junior i okres próbny
 2. Brzęczyszczykiewicz

  [PLAC ZABAW] Mały A'Tuin

  Co prawda już nie gram, ale Szlachetny Turbot, Człowiek Atrapa, Gibki Rasista czy jak teraz się nazywa był przyjazny, przestrzegał regulaminu, pomagał innym. Dla mnie był idealnym kandydatem, i pewnie dalej jest.
 3. Brzęczyszczykiewicz

  RAM

  Zalezy do czego, jesli programy typu adobe premiere to lepiej 24gb, a tak to 16 powinno starczyc
 4. Brzęczyszczykiewicz

  [Plac Zabaw ] ANSi:)

  Oczywiście na tak. Jakiś czas temu, gdy jeszcze grałem, nie było z nim problemu a sam często pomagał innym. Fajnie się z nim gadało i myślę, że będzie dobrym zamiennikiem dla mnie
 5. Brzęczyszczykiewicz

  [ban] Rzuf

  Jestem jak najbardziej na tak, rzuf był osobą, która sprawiała, że czas na serwie był super spędzony, a teraz skoro chcecie plac wyłączyć to dobrze by było, by się pożegnał
 6. Brzęczyszczykiewicz

  Ban | Janusz Nowak

  Wyzywaleś nie tylko mnie, ale to drobnostka. Dostajesz ub, mam nadzieję, że się czegoś nauczyłeś.
 7. Brzęczyszczykiewicz

  [ban] Janusz Nowak

  Nie. Byłeś toksyczny, bardzo. Nie obrażałeś tylko mnie, ale też innych graczy. Może za jakiś czas, ale teraz nie ma opcji. I taka rada życiowa, jeśli chcesz komuś pojechać, obrazić kogoś, sprowokować czy kij wie co chciałbyś zrobić i po co, to nie jedź po rodzinie, bo zachowujesz się jakbyś miał iq równe rozmiarowi buta (tak jak ci powiedziałem). Jeśli ci zależy, żeby pograć to poczekaj trochę, a może ci się uda.
 8. Brzęczyszczykiewicz

  [Plac Zabaw] Pro(f)eska

  Stary, dobry gracz, nie jest nędznym trollem, pomaga nowym graczom, można z nim fajnie pogadać. Jestem na TAK
 9. Brzęczyszczykiewicz

  Odwołanie

  To co @Pr!d3 napisał, 0 skruchy, 0 wysiłku, serio? Tak ciężko znaleźć link do bana na sb? Jeśli chcesz pograć, to postaraj się trochę. Więc NOPE. Pozwolę sobie zamknąć temat, bo według mnie to żenada (i znając życie według innych też).
 10. Brzęczyszczykiewicz

  Skarga Tarcista Igor (AjgorsoN)

  Temat zostaje zamknięty. Gracz zostaje ukarany banem na 7 dni.
 11. Brzęczyszczykiewicz

  Skarga Tarcista Igor (AjgorsoN)

  Kapitan Brzęczy wkracza do akcji. Piszę przed obejrzeniem demka, bo wiem do czego jest on zdolny. @Jakub Jakub ;) gdybyś podał mi jakąś mapę byłbym wdzięczny, na razie (jeśli jest to prawda) dostaje on mute na 2t tygodnie, zobaczę, czy bana też. Gdyby ktoś go spotkał na serwerze niech mu powie, że następnym razem mute będzie na miesiąc, na 3 miesiące, potem perm mute.
 12. Brzęczyszczykiewicz

  <TTT> Tako

  Grałem jakiś czas na ttt, tako pamiętam bardzo dobrze. Jestem na tak.
 13. Brzęczyszczykiewicz

  [PLAC ZABAW] Henieq

  W sumie to samo, co garzki, aktualnie jestem na nie. Nie raz dostawałem informacje na priv, żebym wbił bo namawiasz/respisz się (nie wbijałem bo nie miałem jak). Powinieneś jeszcze trochę popracować nad sobą. Jak to zrobisz, jestem jak najbardziej na tak.
 14. Brzęczyszczykiewicz

  skarga snajper24

  Witam, na murderze nie gram, ale jak sobie czytam, co tam sie dzieje to znaczynam sie smiac. Permy? Za wyzywanie sie? I to dla osob, ktore nie mialy zadnego bana? Troche przesada Wtracam sie, bo to jest dla mnie absurdalne, a w sytuacji +/- sie orientuje. PS. Mute sa od tego, zeby karac wlasnie za takie rzeczy
 15. Brzęczyszczykiewicz

  [Ban] A$tor

  Witam, a$tora pamiętam jako dobrego gracza, bez większych problemów. Przyjemnie się z nim gadało. Nie wiem dlaczego użył autobh, lecz wierzę, że taka sytuacja się nie powtórzy.
×