Jump to content

Brzęczyszczykiewicz

Użytkownik
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

1 Follower

About Brzęczyszczykiewicz

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 02/12/2001

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław

Recent Profile Visitors

1056 profile views
 1. Rzuf, moze mam urojenia, jednak gdy slyszysz, ze istnieje zagrozenie twojego zycia zmieniasz podejscie do pewnych rzeczy. Nawet jesli kazdy ma to w du*ie, to ja mam czyste sumienie. Uwazam, ze osobom, ktore jednak poswiecily mi swoj czas naleza sie przeprosiny. Oczywiscie nie zycze ci tego, jednak w sytuacji, gdzie wiesz, ze smierc moze stac za rogiem nawet takie glupie rzeczy cie mecza.
 2. Postaram się przytoczyć sytuację poprawnie w 100%, jednak mam nadzieję, że ewentualnie ktoś mnie poprawi. Mówiąc krótko i łagodnie - dość mocno zaniedbałem rolę admina. Powiedziałem kilka słów, jakie nigdy nie powinny paść w stosunku do osoby, którą powinienem szanować, ponieważ jest ona starsza ode mnie oraz była wyżej w hierarchii, jak i z normalnego ludzkiego szacunku do drugiej osoby. Zachowałem się w stosunku do niej arogancko, a dodatkowo w stosunku do całej społeczności samolubnie. Z dnia na dzień przestałem grać na serwerze, zacząłem ignorować wiadomości od m. in. Remza, lecz i od innych administratorów i graczy. Mówiąc kolokwialnie - miałem wywalone jajca na serwer i na ludzi, z którymi chyba zbudowałem swego rodzaju więź poprzez spędzone chwile na serwerze. Chyba tyle z głównego wątku całej sytuacji.
 3. 1. Nick osoby oskarżonej: Brzeczyszyczkiewicz 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:202077397 3. Steam ID osoby zgłaszającej:STEAM_0:0:202077397 4. Przybliżona data zajścia: 23.04.2018 5. Nazwa mapy: brak 6. Opis sytuacji: Krótko i zwięźle, składając podanie nie spełniałem wymagań wiekowych. Jakby ktoś chciał coś więcej przeczytać. Ktoś może powiedzieć, że piszę skargę o takie gówno, na samego siebie i to po upływie sporego czasu, a w dodatku od długiego czasu nie jestem już adminem. Tak, piszę to, ponieważ ostatnie sytuacje, które zaszły w moim życiu skłoniły mnie do wielu refleksji. Jedną z nich była myśl, że przed możliwą dosyć bliską śmiercią, byłoby warto przeprosić niektóre osoby. Jeszcze przed tym chciałbym przeprosić i podziękować każdej osobie, która grała na Placu lub była z nim związana w jakikolwiek sposób, np. od strony technicznej. Jestem bardzo wdzięczny oraz przeprosić całą wtedy obecną administrację, która mi pomagała oraz uczyła, jak pilnować porządku; w szczególności @nonejm oraz @Remzo. (Remzo, gdybyśmy mogli zamienić kilka słów na pv, byłbym bardzo wdzięczny). Szczególnie te przeprosiny są dla mnie jednymi z ważniejszych, ponieważ PZ otworzył mi wiele furtek oraz pozwolił spędzić wiele godzin na świetnej zabawie. Oczywiście liczę się z ewentualnymi konsekwencjami jakie będę musiał ponieść. Jeszcze raz z całego serca pragnę przeprosić wszystkich, w szczególności Remza oraz Nonejma. Mam nadzieję, że plac zabaw zmartwychwstanie i da możliwość spędzenia graczom wielu godzin z fantastyczną społecznością, która nauczy ich kilku rzeczy, tak jak mnie nauczyła szacunku, pokory oraz tego, że każdy czyn ma swoje konsekwencje. Pozdrawiam. 7. Coś od siebie: Remzo, wiem, że potem jeszcze bardziej zje*ałem po całości, za to szczególnie mi głupio...
 4. Choć kiedyś dość mocno zjebałem, za co mi do dziś głupio, to chętnie się przyłączę do tworzenia nowego PZ. Mam też nadzieję, że przetrwa on czas również po kwarantannie i wakacjach.
 5. Nie mam pojęcia w jak mocnym stopniu on się czepia byle czego, lecz da się tego pozbyć (sam na początku reagowałem na byle gó*no). Jeśli jest to jedyny problem to myślę, że można dać mu szansę, żeby wyluzował podczas okresu próbnego. Po to chyba jest ten junior i okres próbny
 6. Co prawda już nie gram, ale Szlachetny Turbot, Człowiek Atrapa, Gibki Rasista czy jak teraz się nazywa był przyjazny, przestrzegał regulaminu, pomagał innym. Dla mnie był idealnym kandydatem, i pewnie dalej jest.
 7. Brzęczyszczykiewicz

  RAM

  Zalezy do czego, jesli programy typu adobe premiere to lepiej 24gb, a tak to 16 powinno starczyc
 8. Oczywiście na tak. Jakiś czas temu, gdy jeszcze grałem, nie było z nim problemu a sam często pomagał innym. Fajnie się z nim gadało i myślę, że będzie dobrym zamiennikiem dla mnie
 9. Jestem jak najbardziej na tak, rzuf był osobą, która sprawiała, że czas na serwie był super spędzony, a teraz skoro chcecie plac wyłączyć to dobrze by było, by się pożegnał
 10. Wyzywaleś nie tylko mnie, ale to drobnostka. Dostajesz ub, mam nadzieję, że się czegoś nauczyłeś.
 11. Nie. Byłeś toksyczny, bardzo. Nie obrażałeś tylko mnie, ale też innych graczy. Może za jakiś czas, ale teraz nie ma opcji. I taka rada życiowa, jeśli chcesz komuś pojechać, obrazić kogoś, sprowokować czy kij wie co chciałbyś zrobić i po co, to nie jedź po rodzinie, bo zachowujesz się jakbyś miał iq równe rozmiarowi buta (tak jak ci powiedziałem). Jeśli ci zależy, żeby pograć to poczekaj trochę, a może ci się uda.
 12. Stary, dobry gracz, nie jest nędznym trollem, pomaga nowym graczom, można z nim fajnie pogadać. Jestem na TAK
 13. To co @Pr!d3 napisał, 0 skruchy, 0 wysiłku, serio? Tak ciężko znaleźć link do bana na sb? Jeśli chcesz pograć, to postaraj się trochę. Więc NOPE. Pozwolę sobie zamknąć temat, bo według mnie to żenada (i znając życie według innych też).
 14. Temat zostaje zamknięty. Gracz zostaje ukarany banem na 7 dni.
 15. Kapitan Brzęczy wkracza do akcji. Piszę przed obejrzeniem demka, bo wiem do czego jest on zdolny. @Jakub Jakub ;) gdybyś podał mi jakąś mapę byłbym wdzięczny, na razie (jeśli jest to prawda) dostaje on mute na 2t tygodnie, zobaczę, czy bana też. Gdyby ktoś go spotkał na serwerze niech mu powie, że następnym razem mute będzie na miesiąc, na 3 miesiące, potem perm mute.
×
×
 • Create New...