Jump to content

lewuz

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About lewuz

 • Rank
  Świeżak

Metody kontaktu

 • ICQ
  -
 • Gadu Gadu
  -
 • Skype
  -

Informacje

 • Steam ID
  LEWUZZZZZZZ
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

669 profile views
 1. lewuz

  Minecraft (za bardzo niedługo)

  Chętnie postawię jakieś klocki, ale niestety nie dzisiaj :d
 2. lewuz

  [Perm Ban] lewuz

  1. Nick, na który została nałożona kara: lewuz 2. SteamID: STEAM_0:0:66567075 3. Link do bana na SourceBans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=lewuz&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Całe zdarzenie miało początek wtedy, gdy dostałem bana na 2 tygodnie za bodajże propkilling i niedługo po tym zacząłem omijać bana przy użyciu drugiego konta na steamie. Przez jakiś czas grywałem na alt koncie na strefie i po stylu gry zacząłem budzić podejrzenia wśród administracji i stałych graczy, wskutek czego zainteresowano się sytuacją. Zainteresował się nawet Arczi, który dał mi wkrótce permbana na oba konta po tym, jak zacząłem z nim pisać na prywatnym czacie, gdzie woda sodowa trochę uderzyła mi do głowy. Wydaje mi się, że było to po części spowodowane tym, że zagranie jako "noname" na strefie było czymś intrygującym i pozwalało spojrzeć na serwer i jego społeczność z innej strony. 5. Coś od siebie: Każdy może powiedzieć, że dałem plamę, bo mogłem to zrobić, nie omijając przy tym bana i każdy miałby rację. Przepraszam administrację (głównie Arcziego) i społeczność serwera ttt. Sądzę, że moje zachowanie było nie fair wobec reszty, bo złamałem regulamin i myślałem, że nie odbije się to znacząco na mojej sytuacji na strefie. Na końcu mogę tylko dodać, że liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o unbana i wyrozumiałość.
 3. lewuz

  balans

  Niezłe obliczenia, ale to jest jak socjalizm - działa tylko na papierze. Nie wiem czy niestety czy na szczęście, po prostu taka jest prawda. Nie wziąłeś pod uwagę, że deagle jest nadal bronią, która często pada ofiarą brutalnych hitboxów. Jeśli nie zaliczy ci strzału lub spudłujesz podczas strzelania z deagla to zazwyczaj twoje życie zakończy seria z jakiejkolwiek broni lub strzał w głowę np. ze snajperki. Chyba, że potrafisz walić headshota na ślepo, gdy masz czerwony ekran. Jestem za przywróceniem starego deagla, którego na strefie pamiętam od 2014. PS. Nie wiem kim jesteś matematyku, ale widzę, że skradłbyś całe show na kabaretonie.
 4. lewuz

  <TTT> RaVeR™

  W przypadku RaVeRa trolling się zdarza, ale jest on nieszkodliwy. Gracz jest przyjazny i pomocny podczas rozgrywki, a na dodatek używa mikrofonu. Zdecydowanie na TAK
 5. Raver skoczył niczym Mario po grzybka
 6. lewuz

  <TTT> SirFliper

  Ogarnięty, pomocny gracz. Sądzę, że sprawdziłby się w roli administratora zwłaszcza, że kiedyś miał tu operatora. Jestem na TAK.
 7. lewuz

  Propozycje i pomysły

  Pistolet nie jest taki zły jak na broń drugorzędną, bo może i wolno strzela to do dobicia rannej osoby jest świetnym wyborem. Mnożnik headshotów też całkiem nieźle wygląda z tego co wiem. Co do mp5 to przydałby się buff pod względem celności i dobra zmianą byłoby też lekkie zwiększenie szybkostrzelności.
 8. lewuz

  Złote myśli TTT

  Nieudana współpraca dwóch traitorów be like: *DEAD* hameraszymon: MIETEK JA CIE KURW UBIJE *DEAD* hameraszymon: MIETEK JA CIE UBIJE
 9. lewuz

  <TTT> Katyushka

  @WuruKatte Sugerujesz, że jeśli komuś nie wychodzi przestrzeganie regulaminu na co dzień to nagle się to zmieni gdy ta osoba zostanie adminem? Ja myślałem, że admin powinien być 'ogarnięty' nie tylko "jak przychodzi coś do czego"
 10. lewuz

  Propozycje i pomysły

  Osobiście zgadzam się ze stanowiskiem Xave. Mając przykładowy zestaw broni: skaut, digul i dajmy na to wyciszone m4 można i tak zrobić masakrę jak w Srebrenicy. Bronie w traitor shopie mają wystarczający potencjał, tylko trzeba dobrze pomyśleć jak ten potencjał wykorzystać. Dwie bronie to byłaby udręka dla wielu, bo połączenie snajperki i pompy w dobrych rękach to mieszanka wybuchowa. Dany pomysł spowodowałby zaburzenie pewnego balansu, który i tak jest już obecnie dość chwiejny.
 11. lewuz

  <TTT> DnCiak

  Nie grywam ostatnio często na strefie (po części z powodu bana), ale DenaCiaka DnCiaka kojarzę już od dawna jako miłego, pomocnego i rozsądnego gracza. Myślę, że warto dać mu szansę.
 12. lewuz

  PUBG, wspólne granie.

  W wolnej chwili też coś pyknę z chęcią
 13. lewuz

  Złote myśli TTT

  Panbananek podczas rozmowy z p? na temat używania granatu rozbrajającego do pozbawienia dete teleportu "Potem robisz mu gangbang i jest w dupie"
 14. lewuz

  Propozycje piosenek do basscanona

  Oto moje propozycje: 1. https://www.youtube.com/watch?v=Z2TDUnpA2Kk - od 1:02 2. https://www.youtube.com/watch?v=NTGfIEuy_ys - od 0:18 3. https://www.youtube.com/watch?v=RuoYgVlZysQ - od 0:00
 15. lewuz

  Propozycje i pomysły

  Część graczy pamięta, część może niekoniecznie - "Motylem jestem" do wyboru w basscanonie. Jestem zwolennikiem przywrócenia tego, bo nie przypominam sobie żeby ktoś miał na temat tego negatywną opinię. Było to ciekawe urozmaicenie. Generalnie, chętnie zobaczyłbym też wiele innych kawałków dostępnych w basscanonie.
×