Skocz do zawartości

lewuz

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O lewuz

 • Tytuł
  Świeżak

Metody kontaktu

 • ICQ
  -
 • Gadu Gadu
  -
 • Skype
  -

Informacje

 • Steam ID
  LEWUZZZZZZZ
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

404 wyświetleń profilu
 1. lewuz

  balans

  Niezłe obliczenia, ale to jest jak socjalizm - działa tylko na papierze. Nie wiem czy niestety czy na szczęście, po prostu taka jest prawda. Nie wziąłeś pod uwagę, że deagle jest nadal bronią, która często pada ofiarą brutalnych hitboxów. Jeśli nie zaliczy ci strzału lub spudłujesz podczas strzelania z deagla to zazwyczaj twoje życie zakończy seria z jakiejkolwiek broni lub strzał w głowę np. ze snajperki. Chyba, że potrafisz walić headshota na ślepo, gdy masz czerwony ekran. Jestem za przywróceniem starego deagla, którego na strefie pamiętam od 2014. PS. Nie wiem kim jesteś matematyku, ale widzę, że skradłbyś całe show na kabaretonie.
 2. lewuz

  <TTT> RaVeR™

  W przypadku RaVeRa trolling się zdarza, ale jest on nieszkodliwy. Gracz jest przyjazny i pomocny podczas rozgrywki, a na dodatek używa mikrofonu. Zdecydowanie na TAK
 3. lewuz

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  Raver skoczył niczym Mario po grzybka
 4. lewuz

  <TTT> SirFliper

  Ogarnięty, pomocny gracz. Sądzę, że sprawdziłby się w roli administratora zwłaszcza, że kiedyś miał tu operatora. Jestem na TAK.
 5. lewuz

  Propozycje i pomysły

  Pistolet nie jest taki zły jak na broń drugorzędną, bo może i wolno strzela to do dobicia rannej osoby jest świetnym wyborem. Mnożnik headshotów też całkiem nieźle wygląda z tego co wiem. Co do mp5 to przydałby się buff pod względem celności i dobra zmianą byłoby też lekkie zwiększenie szybkostrzelności.
 6. lewuz

  Złote myśli TTT

  Nieudana współpraca dwóch traitorów be like: *DEAD* hameraszymon: MIETEK JA CIE KURW UBIJE *DEAD* hameraszymon: MIETEK JA CIE UBIJE
 7. lewuz

  <TTT> Katyushka

  @WuruKatte Sugerujesz, że jeśli komuś nie wychodzi przestrzeganie regulaminu na co dzień to nagle się to zmieni gdy ta osoba zostanie adminem? Ja myślałem, że admin powinien być 'ogarnięty' nie tylko "jak przychodzi coś do czego"
 8. lewuz

  Propozycje i pomysły

  Osobiście zgadzam się ze stanowiskiem Xave. Mając przykładowy zestaw broni: skaut, digul i dajmy na to wyciszone m4 można i tak zrobić masakrę jak w Srebrenicy. Bronie w traitor shopie mają wystarczający potencjał, tylko trzeba dobrze pomyśleć jak ten potencjał wykorzystać. Dwie bronie to byłaby udręka dla wielu, bo połączenie snajperki i pompy w dobrych rękach to mieszanka wybuchowa. Dany pomysł spowodowałby zaburzenie pewnego balansu, który i tak jest już obecnie dość chwiejny.
 9. lewuz

  <TTT> DnCiak

  Nie grywam ostatnio często na strefie (po części z powodu bana), ale DenaCiaka DnCiaka kojarzę już od dawna jako miłego, pomocnego i rozsądnego gracza. Myślę, że warto dać mu szansę.
 10. lewuz

  PUBG, wspólne granie.

  W wolnej chwili też coś pyknę z chęcią
 11. lewuz

  Złote myśli TTT

  Panbananek podczas rozmowy z p? na temat używania granatu rozbrajającego do pozbawienia dete teleportu "Potem robisz mu gangbang i jest w dupie"
 12. lewuz

  Propozycje piosenek do basscanona

  Oto moje propozycje: 1. https://www.youtube.com/watch?v=Z2TDUnpA2Kk - od 1:02 2. https://www.youtube.com/watch?v=NTGfIEuy_ys - od 0:18 3. https://www.youtube.com/watch?v=RuoYgVlZysQ - od 0:00
 13. lewuz

  Propozycje i pomysły

  Część graczy pamięta, część może niekoniecznie - "Motylem jestem" do wyboru w basscanonie. Jestem zwolennikiem przywrócenia tego, bo nie przypominam sobie żeby ktoś miał na temat tego negatywną opinię. Było to ciekawe urozmaicenie. Generalnie, chętnie zobaczyłbym też wiele innych kawałków dostępnych w basscanonie.
 14. lewuz

  Złote myśli TTT

  Podczas grania na pełnym serwerze, gdzie grał też (nie do końca wiadomo czy podchmielony, ale na pewno wesoły) Tomislav AnalWake: Tomislav po pijaku gra lepiej niż lewuz na trzeźwo
 15. lewuz

  Propozycje piosenek na zakończenie rundy

  1. Inno 3:40-3:52 2.1 Traitorzy 1:58-2:13 2.2 (też traitorzy) 0:45-0:58
×