Jump to content

♛Piotrek♛

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About ♛Piotrek♛

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ♛Piotrek♛

  [PermBan] MLEKO NA STOLE?

  1 Nick, na który została nałożona kara: MLEKO NA STOLE? 2 Steam_ID: STEAM_1:0:179015889 3 Opis sytuacji : Dnia 9-21-18 o godzinie 20:12 zostałem zbanowany przez Ojojoja za auto hotkeya.4 Link do bana : http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=MLEKO+NA+STOLE%3F&Submit=Search5 Coś od siebie: Przepraszam graczy placu zabaw i całą administrację za używanie auto hotkeya, ponieważ czułem sie gorszy patrząc jak inni bhop'ują co mnie nie usprawiedliwia, chciałbym dostać unbana, gdyż jest to mój ulubiony serwer i przez jeden głupi błąd, którym było użycie skryptu nie grać na ulubionym serwerze jeszcze raz przepraszam.
 2. ♛Piotrek♛

  [PERM BAN] MLEKO NA STOLE?

  No ale ty używałeś ile tydzień lub ileś nwm a ja tylko 4 h i usunąłem i kurwa żałuje...
 3. ♛Piotrek♛

  [PERM BAN] MLEKO NA STOLE?

  Wiem , no ale ja po prostu pobrałem auto hotkeya na 1 dzień używałem go połowe dnia a ty mnie przyłapałeś... i mi teraz głupio że tego użyłem i bana dostałem.
 4. ♛Piotrek♛

  [PERM BAN] MLEKO NA STOLE?

  1 Nick, na który została nałożona kara: MLEKO NA STOLE? 2 Steam_ID: STEAM_1:0:179015889 3 link do bana : http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=MLEKO+NA+STOLE%3F&Submit=Search 4 Opis sytuacji : Hej, dostałem perma dnia 9-21-18 godzina 20:12 za auto hotkeya. 5 Coś od siebie: No proszę dajcie mi tą 1 szansie Głupio zrobiłem wiem ale bardzo tego żałuje ...
 5. ♛Piotrek♛

  [PERM BAN] MLEKO NA STOLE?

  1 Nick, na który została nałożona kara: MLEKO NA STOLE? 2 Steam_ID: STEAM_1:0:179015889 3 link do bana : http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=MLEKO+NA+STOLE%3F&Submit=Search 4 Opis sytuacji : Hej, dostałem perma dnia 9-21-18 godzina 20:12 za auto hotkeya. 5 Coś od siebie: Pobrałem auto hotkeya o tak z dupy, używałem go do puki nie dostałem bana dostałem bana usunąłem auto hotkeya, bardzo tego żałuje czy miał bym szansie na skrócenie bana... pisze 2 odwołanie tak szybko bo mi zależy.
 6. ♛Piotrek♛

  Odwołanie Perm

  1 Nick, na który została nałożona kara: MLEKO NA STOLE? 2 Steam_ID: STEAM_1:0:179015889 3 Opis sytuacji : Hej, dostałem perma dnia 9-21-18 godzina 20:12 link do soursbana http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=MLEKO+NA+STOLE%3F&Submit=Szukaj 4 Coś od siebie: Byłem słaby w bunny hopie dlatego pobralem auto hot keya ale po tym banie go usunąłem żałuje że użyłem tego gówna na moim ulubionym serwie, ta akcja se już nie powtórzy gdy bym dostał ub...
 7. ♛Piotrek♛

  [Ban] A$tor

  Znam a$stora długo spoko morda i tez wierzę, że taka sytuacja się nie powtórzy.
 8. ♛Piotrek♛

  [BAN] A$tor

  Astor to dobra morda znam go długo jak powie, Że czegoś nie zrobi to tego nie zrobi :> dałbym mu szanse lub skrócił bana to tygodnia.
×