Skocz do zawartości

MarioKarabinier

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O MarioKarabinier

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cześć, ostatnio znów pogrywam i mam kilka szanownych UWAG co do samodzielnej interpretacji regulaminu przez CT: 1. Secrety. Regulamin mówi o zakazie kampienia. Natomiast często spotykam się, że CT nie kampi, a "powoli chodzi" pod wyjściem potencjalnego uciekiniera. Secret z założenia jest dla CT nieznany i trochę nieuczciwym jest do niego wchodzenie od drugiej strony. Tak samo mam uwagi do ostatniego zachowania IceTea, który był broniony przez innego admina w kwestii stania w zbrojowni - jak to ktoś powiedział z CT - on był ledwo jedną nogą w zbrojowni. A co to ma za znaczenie? Był w tej zbrojowni i mógł pilnować, żeby ktoś przez secret nie wyszedł. Sugeruję, żeby edytować punkt 12. regulaminu na taką treść: 12. Antyterroryści mają zakaz przebywania w zbrojowni oraz w ukrytych przejściach (secretach) i są zobligowani do jak najszybszego opuszczenia zbrojowni po pobraniu wybranej broni (do 30 sekund od startu rundy musi zostać opuszczona przez CT). I jeszcze jedno: Dodatkowy punkt: Antyterroryści mają zakaz wprowadzania w błąd terrorystów oraz ich oszukiwania. To by trzeba było ładniej rozpisać, ale mam do tego dwie sytuacje: 1. Wczoraj był komunikat "Wszyscy idą na pochylnię przed JAILem" - kilkanaście sekund później jeden CT zabija wszystkich terro, ponieważ: TO NIE POCHYLNIA TYLKO SCHODY. I pochylni nie było żadnej w okolicy, więc wg CT obowiązywał poprzedni punkt czyli "bezruch na łóżkach" - i za złamanie bezruchu wszyscy niby zginęli. Trochę nieuczciwe, nie? Sam ledwo znając mapę nie wiedziałem czy są schody czy nie, ale inni i tak naprzemiennie nazywają schody pochylnią i odwrotnie i nikt na to uwagi nie zwraca. 2. Chyba przedwczoraj "uciekłem" secretem, po czym któryś CT mówi mi, że mogę dołączyć i mnie nie zabije. Dołączam, a ten mnie jednak zabija. Jeżeli SŁOWO SIĘ RZEKŁO, to powinniśmy się tego słowa chyba trzymać, prawda? Taka niby formalność, ale trochę drażni. Pozdrawiam, Mario
 2. MarioKarabinier

  Propozycje map

  Hej. Legendarny BA_JAIL_CAMPUS: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=399003350 Ta mapka wraz z summerem zatrzymały mnie na tym serwerze i właśnie one są takimi ikonami tego serwa dla mnie Plus widzę, że przyjęły się dollsy, czyli mapa typu rat style. To też klasyka, polecam drugiego klasyka z tego zestawu: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=422197818&searchtext=rats Tak, wiem, że nie będzie więcej map FFA, ale przemyślałbym jakąś rotację z dollsami albo cuś Pozdro!
 3. MarioKarabinier

  [PlacZabaw] MarijoKarabinier

  1. Wiek: 19.................x...20 2. Kontakt: nie podaję takich rzeczy publicznie. Jeśli konieczne - napiszcie PW. 3. STEAM_0:1:10239673 4. Link do profilu hlstatsx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=677932 5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd. Student, a zachowuję się jak 10 latek. Wygrałem olimpiadę ortograficzną w 3 liceum. Zawodowo kradnę radia z samochodów i przyklejam pisanki do farbek. Lubię zapach spalonego procesora, oraz jarają mnie kartki złożone na pół. Adminem byłem już nieraz. A dlaczego to mnie właśnie szukacie? Nie wiem, ale mnie znaleźliście Może dlatego, że Bóg to mój daleki kuzyn. Pozdro 700! Dobra, wracam do gry. A - adminem tu byłem ok dwóch lat na serwerze CS:S - teraz robię comeback Obiecuję ogarnąć się z kulturą, po prostu czasem wybucham jak wyczuwam, że ktoś ma 10 lat nawet bez mikro.
×