Skocz do zawartości

Sir. Danken Lore

Użytkownik
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

O Sir. Danken Lore

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny 13 Lipiec

Informacje

 • Steam ID
  76561198080045700
 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  ⠀Szkoła Wiedźmińska Tępienia Nerdów Cechu Yora
 • O mnie
  BANDITA NA EL STREFA GIERRO
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1198 wyświetleń profilu
 1. Sir. Danken Lore

  [ban] Zajuu

  Pragnę tylko dodać, żeby nie ufać spectowi w gmodzie stu procentowo. Nie przedstawia on widoku innego gracza 1:1, przez co często widać takie akcje jak na filmiku wyżej :P. Sam wiele razy widziałem jak np. Gerard czy inny starszy gracz najeżdża komuś na głowę, aimbot style. Przykład z tako (dzięki dnciak, za udostępnienie materiału):
 2. Sir. Danken Lore

  Zablokowanie spam boxa.

  Będąc osobą postronną w całym zdarzeniu, zachowanie mateło w ostatniej godzinie odebrałem jako prowokacje w stronę moderatora forum. W planach chyba miałeś napisanie prośby o UB na TTT za niecały rok, więc dam Ci przyjacielską radę. Zastanów się nad swoim zachowaniem i przestań pajacować/prowokować, bo i ta możliwość zostanie CI odebrana. Tak... pajacować/prowokować, inaczej po prostu nie da się opisać incydentów związanych z tobą, gdzie potrafisz z najmniejszej drobnostki zrobić dramę na forum w którą zamieszasz przy okazji 10 innych osób.
 3. Sir. Danken Lore

  Dach na Goldenie...

  Zastanawiało mnie, czemu ludzie dostawali za to kary. Wejście do tego T rooma jest akurat bardzo proste i też nie wymaga użycia prop flya. Ustawiasz beczkę na poręczy i voila, dostałeś się właśnie do T rooma. Proponowałbym też trzasnąć ankietę w tym temacie, gdzie jeśli przejdzie opcja "Zakaz wchodzenia do t roomów przez innocentów", można by każdy T room obwiązać czymś na rodzaj strefy, która zaczyna Cię palić jak przy wychodzeniu za mapę. Strefa ta oczywiście paliłaby tylko innocentów i tak, jest to do zrobienia. Podobny przykład: dwa wejścia do T roomu na mapie minecraft_b5, które zabijają każdego innocenta po przejściu przez drzwi.
 4. Sir. Danken Lore

  [TTT] LupoFajnie

  Słodkie, ale muszę być na NIE. Powód to młody wiek gracza.
 5. Sir. Danken Lore

  Dach na Goldenie...

  Jak dla mnie nie ma różnicy. To i to naraża gracza na niebezpieczeństwo. Wchodzenie po drabinie=traitor POWINIEN zabić odwiedzającego. Wyrzutnia=duża szansa, że zginiesz od upadku, jednak da się ten sposób wymasterować, gdzie za każdym razem będziesz trafiać w dach. Korzystanie z propów=stoisz w miejscu przez jakieś 10 sekund z magneto stickiem w łapie ( w tym czasie, często możesz: dostać granat/ściągnie Cię snajper/ktoś Ci puści serie po głowie).
 6. Sir. Danken Lore

  Dach na Goldenie...

  Jeśli się mylę, niech administracja usunie ten post :P. Z tego co mi wiadomo, była na ten temat już rozmowa i zostało postanowione, że w takie typu miejsca wchodzić można, ale nie za często. Moim zdaniem, jeśli innocent ma w jakiś sposób dostęp do T rooma, powinien móc do niego wbić bez obawiania się jakiejś kary za ten że czyn. chyba że rzeczywiście jeden gracz robi to non stop rundę w rundę, wtedy powinien otrzymać jakiegoś rodzaju ostrzeżenie, czy nawet jednego slaya. Dach na goldenprisonie także, jest akurat dostępny dla każdego, wystarczy dobrze wymierzyć skok z wyrzutni i voila, nie potrzeba tu żadnego propflya.
 7. Sir. Danken Lore

  Propozycje i pomysły

  Post dotyczy maskowania. Od momentu pobrania czyjejś tożsamości startuje, chyba 30s sekundowy timer, gdzie po tych 30s przebranie się przedawnia nie zależnie od tego czy zostało przez gracza użyte, czy też nie. Proponuję zmienić działanie timera, aby ten spadał do 0s tylko gdy przebranie jest w użyciu.
 8. Sir. Danken Lore

  [skarga]Laki

  Post piszę z zamiarem przybliżenia administracji jak gracz "poszkodowany" zachowuje się na serwerze. Yea, to co zrobił Laki z deka podchodzi pod prowokację, ale w sumie mu się nie dziwie. Mateło jest graczem, który swoje nastawienie do innych potrafi zmienić szybciej niż zdążysz powiedzieć "Przestań, bo dostaniesz gaga". W jednej chwili, może grać normalnie, w drugiej odpali mu się tryb hipokryty, gdzie jeśli dostanie slaya potrafi spędzić całą mapę nad kłótnią z adminem i wypominaniem mu regulaminu, jednak jeśli on zostanie zrdmowany woooooah bring down the exterminatus. Pomimo najczęściej młodego wieku tych złych rdmiarzy i dość małego czasu spędzonego na TTT, Mateło jak to Mateło nie zważając na ten fakt puszcza wiązanki, których młody gracz najzwyczajniej nie powinien słyszeć. Wiadomo innym osobnikom na serwerze także nie chcę się słuchać jego podwórkowego freestylu, jednak administracja z tego co zauważyłem nie używa swoich narzędzi do kontroli tłumu. Nie wiem dlaczego tak jest, podejrzewam że z powodu małego tsunami na steamie po gagu, gdzie mateło zalewa gagującego swoimi mądrościami. Dochodzi też sprawa, gdzie jeśli na serwerze nie ma osoby z uprawnieniami, do wiązanki w strone rdmiarza puszcza jeszcze parę wirtualnych kulek. wymierzając karę na swój sposób. Przypominam także, o nie tak dawnej sytuacji na strefowym chat boxie. Gracz ten moim zdaniem nie wnosi nic ciekawego na serwer, a nawet działa na jego szkodę poprzez utrudnianie pracy administratorom i zniechęcanie innych do grania, baa nawet zniechęcania administratorów do dalszego pełnienia ich funkcji. P.S. Mogę potwierdzić, że grożenie policją wystąpiło
 9. Sir. Danken Lore

  [skarga] Kreciq

  Jak już pewnie sam zauważyłeś, nie tobie to oceniać bo sytuacja skończyć się może skargą, tak jak w tym przypadku (Sherlock Holmes right here lul). Anyway, do operatora jako takich uwag zbytnio nie mam... no może z wyjątkiem dwóch. 1. Pierwsza jest niepotwierdzona, bo sam tego na oczy nie widziałem, tylko słyszałem od Puty/Tako. Sytuacja wyglądała tak, że Kreciq dla poniektórych graczy po prostu odznaczał reporta jako finished, bez sprawdzenia go. Nie wiem czy to prawda. 2. Druga sprawa, operator dosyć łatwo ulega emocjom. Przykład? Wystarczy spojrzeć na mojego ostatniego bana (który tak, był przypadkowy, każdemu może się zdarzyć, zostałem za to przeproszony, wszystko spoczko), jednakże można z łatwością zauważyć jedną niezgodność. Powód bana brzmi cyt. "opanuj się mój drogi i wróc za 10 dni gdy już to zrobisz" jednak długość bana została zapisana na ponad miesiąc. Wchodząc na serwer praktycznie natychmiastowo po unbanie, zapytałem się o co z tym chodzi. Odp. jaką dostałem cyt. "Troszeczkę się wkurzyłem". Link do bana niżej. Osobiście, średnio mnie interesuje to, czy Kreciq po zaistniałej skardze, otrzyma jakąś karę. Co mnie interesuje, to przybliżenie zachowania gracza i plotek wokół niego administracji, by ta zadecydowała o jego losie. Tyle ode mnie Pozdrawiam i żegnam Dunken
 10. Sir. Danken Lore

  [TTT] Cezary_PL

  Cezary na pozycji osoby z uprawnieniami na pewno nie będzie MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA MUDA (useless dla tych, którzy nie oglądają JoJo). Na serwerze nie spotkałem się z sytuacją, w której wyżej wymieniony gracz łamał regulamin w sposób nagradzany większą karą niż jeden slay. Cezary także, wydaje mi się graczem dość trudnym do wytrącenia z równowagi, przez co łatwiej będzie mu się zachować profesjonalnie w sytuacjach, które wymagały by od niego użycia narzędzi administratora do ukarania troublemakerów (inne niż aslay), nawet jeśli byłby w jakiś sposób prowokowany. Do tego spędził dość dużo czasu na serwerku i często można go spotkać. Będę zmuszony dać grube i soczyste... wait a to co? Suddenly JoJo refrence. To tyle ode mnie Pozdrawiam i żegnam, dunken
 11. Sir. Danken Lore

  [Ban] Zangery

  Bardzo podoba mi się ten fragment twojej wypowiedzi. Na serwerze z tego co mam rozumieć nie grałeś, jednak bana tutaj za haksy masz. Dodatkowo, grałeś w ekipie, czyli w tym momencie ukrywasz innych haksiorów (nie dbam o to czy tu grali, czy też nie). Na twoim miejscu zastanowiłbym się nad karierą w jakimś Vegas czy innym zbiorowisku talentów, bo całkiem nieźle próbujesz czarować. Jak dla mnie, ban powinien być trochę dłuższy, tak o permamentnie, zamiast "perma, odwołaj się po 3 miesiącach i dostań ub".
 12. Sir. Danken Lore

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  Zebrało mi się na sentymenty i przeleciałem swoją biblioteczkę klipów z gmoda. Niżej parę starszych klipów.
 13. Sir. Danken Lore

  Propozycje i pomysły

  Yo, post ten dotyczy Blinka. Coraz więcej osób dowiaduje się o bugu związanym z tym przedmiotem, toteż na serwerze zawsze jest osoba która go w jakiś sposób wykorzystuje. Bug pojawia się w momencie gdy gracz używający blinka, zaraz po mignięciu zmieni broń na jakikolwiek inny slot. Efekt? Użytkownik migacza może pokonać całą długość mapy, w jakieś 2-3 sekundy i dodatkowo przeżyć. Nie tak dawno, pojawiło się także inne zastosowanie tego buga, niż samo pokonanie dużej odległości. Niżej filmik. Proponuje usunięcie addonu z serwera. To tyle z mojej strony. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie propozycji. Dziękuje MajoRowi za udostępnienie materiału. Pozdrawiam i żegnam Dunken
 14. Sir. Danken Lore

  Propozycje i pomysły

  Zmiana dźwięku strzału M24 na bardziej "czytelny". Obecnie, niezależnie od miejsca oddania strzału, audio działa jak większość ambient soundów, gdzie źródłem zawsze będzie obecna pozycja gracza.
 15. Sir. Danken Lore

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  Tytuł filmu świetnie podsumowuje sytuacje.
×