Jump to content

Sir. Danken Lore

Użytkownik
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

About Sir. Danken Lore

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday July 13

Informacje

 • Steam ID
  76561198080045700
 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Neckbeardia
 • O mnie
  Gas all weebs
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

2094 profile views
 1. First seen 18th December 2016 23:00. Przez ten czas kolega nabił zawrotne 4169 minut gameplayu na serwerze. W przybliżeniu są to ~3 dni gameplayu. Różnica między jego pojawieniem się na serwerze, a datą pisania tego głupiego posta to 1190 dni Nie jestem znawcą, ale 3 dni gameplayu na 1190 dni to chyba trochę mała aktywność, żeby aplikować na stanowisko osoby z uprawnieniami. Na NIE. See ya nerdy Dzbanken out
 2. Na TAK. Nie jest za buffem deagla jak niektóre tarty no i zobaczcie te lajki z kolesiostwa. Kandydat jak ta lala.
 3. Patrząc na wypowiedź kolegów i kreciqa wyżej, uważam że jak na razie nie powinieneś mieć dostępu do permisji. (To i fakt, że jesteś fanem najgorszej trash waifu ever, she doesn't exist elo) Na NIE.
 4. Mam problemy z trafieniem zwykłego try harda na bunny hopie, bo gram raz na ruski rok. Nie dawajcie tego syfu kolejnej roli, bo się staro poczuję jak mi jakiś striker przejedzie równo po twarzy śrutem.
 5. Przypomniał mi o tym snajpero. Bind "odwołuje kosa" nie jest nowym bindem, tylko podmienia bind "widzę x gracza", czego angielska wersja jezykowa gry nie rejestruje. Dla mnie odwołanie kosa wygląda tak: "I see x gracz". Wprowadza to na serwer element niepotrzebnego chaosu, czy można coś z tym zrobić?
 6. Nie wiem co wy odwalacie. Zamieszani admini w twojego niedawnego ub jak wiadomo z xave obracają się w wspólnym kółeczku adoracji, inaczej tego nie nazwę. Jednak to, że spędzasz dużo czasu z większą częścią aktywnej administracji na jakimś super tajnym discordzie tylko dla waszego kółeczka, nie daję wam prawa do ściągania banów osobie o dość sporej kartotece "dodatkowych szans" bez żadnego odwołania. Ta grupka adminków wykazała się tylko brakiem profesjonalizmu w całej sytuacji. Co do samej prośby ub to xD. O jakich ty własnych zasadach piszesz? Mamy gdzieś drugi regulamin który pozwala Ci na bezkarne propkillowanie graczy, czy to tylko ja o czymś nie wiem? Także patrząc na filmik wyżej oraz na twoją historię banów, twoja wersja wydarzeń xave jest tak wiarygodna, jak krzyczenie pewnego chłopca o nadciągających wilkach. Na sam koniec dodam, że zbytnio nie chcę by ten ban został zdjęty. Gerald poświęcił swój jakże drogocenny czas, by wlepić Ci tego perma. Po co dawać Ci kolejną szansę? Żeby musiał marnować 5 sekund swojego życia za jakiś tydzień na ponowne nałożenie blokady? Oszczędźmy mu te 5 sekund życia, plox. To tyle ode mnie Nie pozdrawiam całej grupki i do zobaczenia
 7. Świetny pomysł! Od razu dodajmy punkt regulaminu, który pozwoliłby na rzucanie granatów wybuchowych w tłumy ludzi, wszystko usprawiedliwione jeśli przed rzutem krzykniemy swoim fanboyowskim głosem "śmieszny granat". A co mi tam, od razu usuńmy cały regulamin żeby gameplayem przybliżyć serwer do tego you tubowego śmietniska. Jakbyś mógł sprecyzować co stworzył bladii, byłbym wdzięczny.
 8. Ja to tu zostawię (no hard feelings) Oczywiście na NIE
 9. Czego tomislavovi nie można odmówić to doświadczenia i tego jak widać wyżej, że jest lubiany przez społeczność serwera (tą co nie gra i tą co gra). Z góry jednak daję NIE. Tak nastrojowo chwiejna osoba jak Ty nie powinna być dopuszczana do stanowiska osoby z uprawnieniami pod żadnym warunkiem, nie zależnie od twojego zachowania teraz. Prędzej czy później coś wytrąci Cię z równowagi, coś co nie jest do końca trudne, sam wiem najlepiej bo raz mi się udało. I co potem? Znowu: dasz sobie bana; strzelisz wielkiego focha na większość serwera; zaczniesz obrzucać mięsem za plecami; zrobisz sobie rzekomo roczną przerwę od strefy, której nigdy się nie trzymasz, wrócisz i zaczniesz wszystkich przepraszać? X kadencji na stanowisku osoby z uprawnieniami i tyle samo "dram" z najbardziej błahych powodów jakie mogłeś znaleźć. Nie chcę widzieć kolejnej. Mam nadzieję że wachu razem z kreciqiem i resztą administracji rozpatrzą to podanie przynajmniej tyle razy, ile dałeś sobie bana.
 10. Dobry jeśli chodzi o pilnowanie porządku, gorszy jako kolega w drużynie. Snajpero jest powszechnie znany z bycia absolutnym botem i wywalania się na start rundy, pod wpływem presji czy dzikiego nistro z shotgunem. Na TAK, jak zbanuje permamentnie wcześniej wspomnianego nicponia +może jeszcze tako do tego. Cieplutko pozdrawiam, widzimy się w sekretcie.
 11. Kret złożył rezygnacje (chyba), więc przyda się ktoś za niego z tak samo denerwującym głosem i wspaniałym podejściem do dzieci. Może w końcu będziesz tym wybrańcem, który zakończy łańcuszek podań obiecujących rozwój serwera i odciążenie administracji. Na TAG, jak zmieni kolor włosów na inny kolor niż bezduszny.
 12. Nie ma to jak wbić na serwer bez czytania regulaminu, płakać coś administratorom, a potem ośmieszyć się debilną skargą. Tak jak ty masz gdzieś regulamin, tak "moderator" ; "administrator" jak zwał tak zwał, gdzieś ma twoje reporty. Cieplutko pozdrawiam, mam nadzieję, że zobaczę Cię kiedyś na source bansach z banem permamentnym :D.
 13. O Zajączku (bo tak go nazywają kidy) nie można za dużo powiedzieć. Na serwerze jest cicho, czasami coś powie na team chacie dla t. Lata tylko po mapie i strzela heady jak brudny try hard, jakim jest. Slaye dostaje rzadko, hell, nawet nie widziałem żeby dostał choć jednego. Jego styl gry i brak problemów świadczy tylko o tym, że rozumie z czym się je te te te. Uważam, że po nauczeniu go podstaw z rdm menagerem i komendami, byłby dobrym materiałem na admina. Na TAK.
 14. Da faq. Gość wbija na mulciaku, kiedy na głównym ma bana. Dostaje bana na multi i tego samego dnia piszę odwołanie. Śmieszne, że ktoś myśli o daniu szansy tak szybko. Równie dobrze, za granie na mulciaku z kb na mainie można by dawać bana na kilka dni, wtedy zbanowany nie musiałby tracić czasu na odwołanie, jeśli społeczność serwera i tak chcę go wpuścić do piaskownicy po kilku dniach banicji. Tonika pamiętam bardzo dobrze, trollowanko, propkille i kłótnie na voice chacie. Na NIE. Mateo style, przynajmniej nie napisał, że grał zgodnie z regulaminem.
 15. Bez kitu ten t ban byłby dobry. Takich shitlordów jak tako można pobanować, żeby w8 nie obniżali.
×
×
 • Create New...