Skocz do zawartości

Kudlaty

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kudlaty

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  ARMA 3

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kudlaty

  Stopnie na serwerze

  Jakoś ten temat umknął mojej uwadze a już trochę czasu gram. Nick: Kudlaty
 2. Kudlaty

  Propozycje i Pomysły

  Nie wiem czy nie powinienem napisać tego w dziale 'Propozycje misji', ale chyba jednak bardziej pasuje to tutaj. Na serwerze głównie jest grana misja Liberation i wszystkie jej wersje działają raczej bezproblemowo. Jako że jest możliwość odpalania innych misji poprzez głosowanie przydałoby się zerknąć, które z dostępnych są aktualne i czy jakoś sensownie działają. W kilka osób próbowaliśmy grać Insurgency albo nawet Bohemiowe Escape i są z nimi problemy. Głównie chodzi o boty (przeciwników) zablokowanych w miejscu w jakiejś animacji. Niektóre misje wykorzystują też stare skrypty, które 'nakładają się' na nowe/aktualne funkcje gry. W przypadku wspomnianego Insurgency były problemy z używaniem Task Force Radio. W skrócie chodzi o zrobienie generalnych, wiosennych porządków w dostępnych misjach - zaktualizować wszystkie misje, które da się zaktualizować, a kompletnie przestarzałe lub w ogóle nie grane usnąć. Ewentualnie zrobić serwer 'Liberation only', ale to raczej kiepskie rozwiązanie.
 3. Kudlaty

  [ZEUS] [MALDEN ] Sobota 10 Marca 2018

  Postaram się pojawić. Niewykluczone, że trochę się spóźnię (20:00?).
 4. Kudlaty

  Dozwolone Dodatki / Skrypty w misjach

  Miło byłoby zobaczyć na serwerze Mag Repack. Skrypt pozwala na łączenie niepełnych magazynków w bardzo prosty sposób. Podczas niektórych akcji, w których rzadko odwiedzamy bazę/respawn, bardzo łatwo można znaleźć się w sytuacji kiedy mamy kilka prawie pustych magazynków. Jest dostępny w postaci samodzielnej modyfikacji jak i skryptu. Jeżeli udostępnienie go jako modyfikacji po stronie klienta będzie problematyczne, można dodać skrypt do misji najczęściej grywanych na serwerze. Dodanie skryptu do misji wymaga jedynie wklejenia jednego folderu do plików misji i dodanie po jednej linijce tekstu do description.ext i init.sqf . //Dziś postaram się naprawić liberation + dodać ten skrypt
 5. Kudlaty

  Przywitaj się!

  Witam! Nazywam się Piotrek, przebrnąłem przez 27 wiosen. Przygodę z Armą zacząłem od A2, chociaż dość późno po jej premierze. W A3 gram (z pewnymi przerwami) od momentu kiedy pierwsza wersja ujrzała światło dzienne. Jakiś czas temu postanowiliśmy ze starym znajomym znów popykać i tak trafiliśmy na ten serwer Bardzo przypadły mi do gustu atmosfera, wyluzowane, ale jednak skoordynowane granie, misja Liberation (jedna z lepszych moim zdaniem) i brak modów nie licząc TFAR. Szczerze mówiąc mam trochę dość RHS'ów i tym podobnych. Nigdy nie przepadałem za typowo milsimowymi grupami, ale jednocześnie lubię gdy gra i ludzie podchodzą do tematu choć trochę na poważnie. To co najczęściej mnie irytuje na publicznych serwerach to zjawisko 'jednoosobowej armii'. Na Waszym serwerze do tej pory rzadko się z tym spotykam, zazwyczaj tylko jeśli graczy jest niewielu. Generalnie mam niewiele okazji żeby faktycznie wczuć się w grę i komunikować głosowo ze względu na cienkie ściany, ale zawsze jestem chętny do współpracy. Co do mojego stylu gry. Najbardziej lubię prostą piechotę lub zwiad. Rozpoznać cel, sporządzić plan, wykonać bez strat używając minimalnych środków. Nie lubię strasznie wbiegania na hura do celu,strzelania do wszystkiego co się rusza, miotania granatami na lewo i prawo jednocześnie zasypując cel artylerią zrównując z ziemią całe miasto (moje cenne FPS'y ). Radzę sobie również jako tako z pilotażem śmigłowców i bez problemu mogę robić za kierowcę pojazdów opancerzonych/czołgów. Niektórzy uważają to za bardzo nudne, ale w ostateczności jest chyba bardziej wymagające i odpowiedzialne niż samo strzelanie. Jeżeli chodzi o inne gry jakie zabierają mi czas to jest tego sporo, chociaż ostatnio wpadłem w sidła symulatorów wyścigowych. Konkretnie rFactor2 - jeżeli ktoś ma jakiekolwiek ciągoty do samochodów, kierownicę z FFB (lub może kupić), trochę czasu do poświęcenia na nauczenie się tras, a przede wszystkim sporo cierpliwości i dyscypliny to szczerze polecam! Może być trudno zacząć, ale satysfakcja z ukończonego wyścigu jest niesamowita. Będę próbował częściej zaglądać na serwer i postaram się ogarnąć starych kumpli żeby zrobić trochę ruchu. Liczę na to, że uda nam się kiedyś zagrać ciekawą dobrze zorganizowaną sesję większą grupką!
×