Skocz do zawartości

SirWilnik

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

1 obserwujący

O SirWilnik

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Steam ID
  SirWilnik
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. SirWilnik

  [BAN] [FA] Zjarany

  Informuję o pewnej istotnej rzeczy. Serwer breach jest w ogromnym stopniu serwerem RolePlay (poczytaj jeśli nie znasz tego pojęcia). Odwołując się do tego, kieruje się on pewnymi zasadami, które nie mogą zostać złamane przez pewne prawa. Osoby martwe na serwerach RP, nie mogą ingerować w żaden sposób na przebieg rozgrywki. Pisanie do Dyrektora Placówki jest psuciem zasad, jakimi się RP kieruje. Nie pomyślałeś, że może to być nie fair wobec graczy, którzy żyją i starają się jak najlepiej rozegrać swoją rolę, która została im przypisana? Moim zdaniem najpierw trzeba zapoznać się z zasadami gier RP i jego słownikiem pojęć, zanim zacznie się grę na takowym serwerze. Wiesz co to : PG, MG, RDM, RK, OOC lub IC? Wątpię, a wiele serwerów się kieruje tymi pojęciami. Moim zdaniem ban powinien zostać, gdyż psuje się nie tylko zabawę takim zachowaniem, lecz także przyjemność z gry. Nie wspominając już o tym, że jest to nieuczciwe wobec tych którzy uczciwie grać chcą i czerpać z tego największą możliwą radość. Pozdrawiam, SirWilnik
 2. SirWilnik

  <BR#1> SirWilnik

  1. Wiek => W sierpniu skończę 21. 2. Adres e-mail => [email protected] 3. Steam ID oraz namiary => STEAM_0:0:53671941 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator => Osobiście prowadzę własną sieć serwerów, lecz nie są to serwery od gier Garry's Mod. Mam Minecrafta, TeamSpeak'a3 oraz inne mniej znane gry. Administratorkę zacząłem w wieku 12 lat na różnych serwerach, także doświadczenie mam czasowe jak i techniczne. Potrafię sporządzać ładne, estetyczne regulaminy, tworzyć coś nowego (pomysły) oraz być przyjaznym, ale również sprawiedliwym wobec graczy. Nabiorę również doświadczenia w grach właśnie typu Garry's Mod. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. => Tak jak wspomniałem wcześniej, mam spore doświadczenie administratorskie, jeśli chodzi o zasady, przestrzeganie regulaminu oraz tworzeniu czegoś nowego. Oprócz tego staram się wchodzić regularnie na serwer. Bardzo często wchodzę w godzinach wieczornych, gdy nie jest już obecny żaden z administratorów. W wielu przypadkach zauważam graczy łamiących regulamin np. bugowanie śluzy, sojusz z SCP lub otwieranie jako technik IT zbrojowni (nie pamiętam już nicków i ID, ale w większości przypadków wysyłałem to do administracji: Limbo, Maxus6, Sinon, Łebski). Zrozumiem, jeśli moje podanie zostanie odrzucone, lecz zawsze chciałem spróbować swoich sił w czymś odmiennym. Odkąd gram, nigdy nie miałem bana lub nie byłem ukarany, fakt miałem kilka reportów, lecz były one albo źle sformułowane albo gracz, który mnie oskarżył nie znał regulaminu. Cały czas analizuję zachowanie administratorów, przez co wiem jak oni funkcjonują oraz na jakich zasadach jest pełniona ta funkcja. 6. https://www.gametracker.com/player/SirWilnik/193.110.121.75:29900/
 3. SirWilnik

  Głowica Nuklearna [1#]

  Wracając do tematu głowicy. Wpadłem dziś na kolejny pomysł! Głowicę mają prawo odpalić MTF NTF w przypadku, gdy upewnią się na obserwatorze, że nie ma już medyków na terenie placówki. Urozmaiciłoby według mnie to trochę grę np. od tej strony, że Personel D ubierałby pancerz udając ochroniarza lub medyka. Lub tak jak wspominali wcześniej, bardzo rzadka formacja Alpha np. MTF Alpha, która ma na celu zniszczyć placówkę.
 4. W dniu dzisiejszym wpadłem na taki pomysł. Odnosząc się do punktu regulaminu: 26. Zakaz aktywowania głowic nuklearnych. Wpadłem na pomysł, żeby była taka możliwość w jednym lub dwóch przypadkach. Żeby tą możliwość miał dyrektor placówki, w momencie gdy eskortuje przynajmniej 60% żyjących naukowców. Drugi wariant jest taki, żeby istniała bardzo rzadka klasa respiąca się tylko ze wsparciem MTF NTF (Nie CI), która ma do tego uprawnienia. Klasa ta byłaby bardzo, bardzo, bardzo rzadka, mógłby to być np. cytując Porsena : Szpieg NTF. Klasa, która ma na celu zniszczyć całą placówkę i wszystko co w niej żyje.
 5. SirWilnik

  Pomysły na SCP

  Nazwa: SCP-075 Atak Podstawowy(LPM): Gryzienie // Około 80 HP Proponowany skin: Jakiś ślimakowaty Klasyfikacja/Nastawienie: Keter / Wróg wszystkich / oprócz SCP Statystyki: 4000 HP / Wolny jak Technik IT Specjalna Umiejętność(PPM): Tymczasowo wchodzi pod skorupę (10-20 sekund) zyskując nieśmiertelność, niemożliwość ataku i niemożliwość poruszania się i regeneruje około 100-300 punktów HP umiejętność raz na 2 minuty. Proponowany Respawn: Losowo , jak SCP-023
 6. SirWilnik

  Nowe Propozycje Dla Breach [1#]

  Bardzo dużo osób dostaje bana za RDM przez to, że ktoś jest Ochroniarzem MTF i ma wyższy lvl. Więc gdyby było bardziej niewiadome ludzie nie strzelali by od tak, gdyż wiedzieliby że szansa na zrespienie się jako ochroniarz jest większa i to może rzeczywiście być ochroniarz MTF. Ograniczyłoby to bany na serwerze = więcej graczy
 7. SirWilnik

  Nowe Propozycje Dla Breach [1#]

  Najlepiej by było, żeby urozmaicić grę, zmienić respienie się poszczególnych MTF lub Strażników, gdyż jak zaczyna się runda i widać osobę (Ochroniarza MTF) z lvl wyższym niż 3 to wszyscy do niego mówią: Cześć szpiegu CI i nie wiadomo czy można mu ufać czy nie.
 8. SirWilnik

  Nowe Propozycje Dla Breach [1#]

  J nie powiedziałem, że Flame będzie władać dyrektorem, tu chodziło mi o poziomy wymagane żeby dostać daną rangę. Tutaj nie powiedziałem o hierarchii dowodzenia tylko respienia. A po za tym istnieje bardzo małe/minimalne prawdopodobieństwo, że ktoś zrespi. Po za tym technik IT może spotkać na swojej drodze plagę, który go szybko przemieni (Podkładanie się ? xD). W 95% jakich do tej pory spotkałem ochroniarz MTF powyżej 3 lvl był szpiegiem, a zdarzyło się, że było ich dwóch! Sinon potwierdzi!
 9. Oto lista propozycji, które można wprowadzić by urozmaicić grę oraz ograniczyć 'występki' popełniane przez graczy. 1. Permanentnie zlikwidować SCP-173-02J, gdyż jest to bardzo zbugowany oraz irytujący SCP. Bardzo często można nim zbugować śluzę, zawiesić się w drzwiach czy zabić się w windzie. Dodatkowo ciężko się nim steruje, a z początku może zabić prawie wszystkich członków personelu D, gdyż zabija natychmiastowo i nie rusza się gdy ktoś spogląda mu w plecy (Co nie jest łatwe, gdyż przy mrugnięciu natychmiast się odwraca i zabija ofiarę), krótko mówiąc - nie jest zbalansowany, zbyt OP. Jestem pewny, że wiele osób potwierdzi to, że można zastąpić tego SCP dużo ciekawszym, np. SCP-610, więcej informacji na stronie fundacji SCP. 2. Zupełna zmiana w przynależności do MTF (ze względu na szpiega CI). Osoby będące Ochroniarzem MTF i mające 3 lvl lub wyższy, już w 100% można stwierdzić że jest szpiegiem CI. Dlatego moja propozycja jest taka, żeby dyrektor placówki był dla osób długo grających na serwerze, lub spędzających na nim dużo czasu. Hierarchia MTF w mojej propozycji. MTF Flame - 15 Poziom MTF SCU - 8 Poziom Dyrektor Placówki - 7 poziom (Po zdobyciu 100k expa OMNI) Dowódca MTF - 6 poziom MTF TAZ/Dowódca Ochrony - 5 Poziom Porucznik MTF - 4 Poziom Ochroniarz MTF/Szpieg CI - 3 Poziom (Żeby i Ochroniarz MTF i Szpieg CI byli na tym samym poziomie, wtedy ciężko by było stwierdzić komu można ufać + Żeby każdy gracz nawet mając 10 Poziom, mógł zrespić się jako zwykły ochroniarz MTF) Starszy Ochroniarz (Lub coś w tym stylu) - 2 Poziom Ochroniarz - 0-1 Poziom 3. Technik IT - Postać która jest uważana za najgorszą, gdyż idąc otworzyć przejście trafia na bardzo groźne SCP np. HellJ, Tank, 023 lub 035. Dlatego moją propozycją jest zredukowanie jego HP do np 75 punktów, lecz ustawienie jego szybkości na standardową odpowiadającą innym Medykom lub Naukowcom. 4. SCP-689 - Diabeł który teleportuje się i zabija... I to wszystko... Za zabicie oraz teleportacje nie dostaje EXP - Wiem bo sam sprawdzałem. Ciężko nim kogoś zabić, bardzo często zabijając kogoś można się zamknąć w SCP-914 lub w innym pomieszczeniu wymagającym kart (np. Zbrojownia). Dlatego proponuję skasować tego SCP, gdyż jest bardzo słaby i łatwo go zabić (nawet z pałki), wystarczy jedna powiększona apteczka i pistolet lub pałka.
 10. SirWilnik

  [Skarga] [1#] DAMIAN

  1. Nick osoby oskarżonej: DAMIAN 2. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:172595706 3. Przybliżona data zajścia: 04.02.2018 r., godzina ok 11:20 4. Numer/Nazwa serwera: 1# 5. Opis sytuacji: Zostałem zabity (Szpieg CI) przez Damiana (MTF) chociaż nie okazywałem tego że jestem owym szpiegiem! 6. Coś od siebie: Tutaj zamieszczam dowód zaistniałej sytuacji:
×