Skocz do zawartości

Adam_k5

Świeżak
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Adam_k5

 • Tytuł
  Świeżak totalny

Metody kontaktu

 • ICQ
  -
 • Gadu Gadu
  -
 • Jabber
  -
 • Skype
  -

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:86708882
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Olsztyn
 • O mnie
  Zwykły artysta od rysunków, który gra w strategi i FPSy oraz kocha muzikale z Hrabią Monte Cristo, Doctora Who i poniacze XD
  I nie nie jestem bronies (chyba)
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

112 wyświetleń profilu
 1. Adam_k5

  [Ban] Słona Zupa

  Jako osoba, która sprawiła że dostałeś tego bana postanawiam żeby zadecydował o tym @Limbo. Lecz również na osobności pogadałem z oskarżonym o tym co zrobił. Niejaki był nie świadomy o nie stosowaniu komendy prywatnej !menu do informowania o pozostałych w rundzie graczach chociaż sam powiedział, że czytał regulamin, w którym nie jest nic napisane o odpowiednim wykorzystywaniu komendy. Nie jestem do końca pewny co robię, ale ja mu wierzę i jestem za zniesieniem perma bądź chociaż zmniejszenie jego kary. Czekam na decyzje od Ciebie @Limbo.
 2. 1. Nick osoby oskarżonej: Słona Zupa 2. Steam ID oskarżonego: ....Nie mam. Nie wiem ją zdobyć. 3. Przybliżona data zajścia: 23 IV 18, o godz. ok. 21 4. Numer serwera: #1 5. Opis sytuacji: Podczas rozgrywki jako SCP-035 zostałem tylko ja oraz SCP-999. Oskarżony napisał do mnie na !menu, żebym się zabił bo przedłużam rundę chociaż tego nie robiłem. Podał miprzez to informacje że zostałem sam z glutkiem. 6. Coś od siebie: Dowód. Screan z konsoli Ps: Matrix1773 był wtedy więc może to potfierdzić. Chyba
 3. Adam_k5

  [Ban] Adam_k5

  Ohh pamiętam ten moment. Myślałem że gdyby ich zaczął zabijać to by się runda szybciej skończyła no ale jak widać nie powinienem tego robić. Szczerze mówiąc jest mi trochę głupio i chciałbym za to odpokutować. I jak już o tym wiesz Brech #1 to jedyny wasz serwer na którym gram i jest po prostu genialny. Nie tak że zaczynam wam pochlebiać że chce od was przebaczenia czy coś, ale myślałem o tym by moja kara mogła by być zmieniona. Nie wiem na tydzień bądź 10 dni lub nawet 2 tygodnie, ale chciałbym od ciebie usłyszeć, że będzie jeszcze szansa bym mógł zagrać na waszym serwerze. Jeszcze raz przepraszam i proszę o wybaczenie. PS: A tak w wsprawie ghostingu skoro uwarzacie że to jest zabronione to czemu wszyscy gracze na tym serwerze mają dostep do tej komendy ( !menu - chat ) ? Prosze o odpowiedź.
 4. Adam_k5

  [Ban] Adam_k5

  1. Nick: Adam_k5 2. Steam ID: STEAM_0:0:86708882 3. Link do bana ( perma ) na sourceban: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:86708882&advType=steamid&Submit 4. Opis sytuacji: więc tak jako Dowódca Ochroniarzy znalazłem sobie m14 w kiblu potem poszedłem do tesli i zobaczyłem deka ( Agenta Ci ) wbiegającego do windy z nukiem ( Matrix1773 ). Potem zobaczyłem palącego więc zacząłem do niego strzelać. Nagle usłyszałem windę więc to musiał być ten dek, a akurat wziął sobie zbroje Ochroniarza MTF, która sie tam respi więc go zabiłem. Gdy go zabiłem wracałem sobie do zbrojowni gdy nagle Matrix zaczął pisać do mnie ( użył !menu ) skąd wiedziałem że to on, a wtedy ja mu odpisałem ( też tą komendą ) skąd wiedziałem, lecz wtedy zauważył to "Limbo" i dał mi perma za "NIBY" ghosting. 5. Coś od siebie: W moim szczerym imieniu miałem momenty że przez przypadek kogoś zabiłem albo coś i dostawałem bana na 3 dni, ale teraz się zaniepokoiłem. Na przyszłość będę bardziej uważał. 6. A i jeszcze chciałbym ( gdyby chciał ) pogadać właśnie z Limbo na ten temat. Jeszcze raz przepraszam i proszę o przebaczenie. PS: W sumie z waszych serwerów gram jedynie na brichu #1 bo nie chce by mi level spadł. Proszę o odpowiedź.
×