Jump to content

Szuma

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

3 Followers

About Szuma

 • Rank
  Świeżak
 • Birthday 11/10/2003

Metody kontaktu

 • ICQ
  NIET
 • Gadu Gadu
  Nie mam
 • Skype
  Nie mam ale discord juz tak

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:11101
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

899 profile views
 1. 2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora. I nie ma znaczenia czy grałaś kiedyś ale liczy się czy grasz teraz bo każdy kto grał 5 lat temu mógł by pisać podania że kiedyś grał chociaż aktualnie ma 0 aktywności.
 2. Podanie okej ale aktywność 0 w przeciągu długiego czasu przegraj jakiś miesiąc aktywnie na serwie i potem pomyśl o byciu adminem. Jestem Neutralny. Pozdrawiam Szuma.
 3. Podanie napisane zwięźle i na temat może jesteś trochę tokstyczny ale na pewno jest o wiele lepiej niż przedtem. Moim zdaniem fajnie znowu było by cie zobaczyć jako admina breacha więc oznacza to że jestem na TAK. Pozdrawiam Szuma.
 4. Oh males males Miałeś już 1 pgaga i dostajesz kolejnego czyli widać że niczego się nie nauczyłeś z poprzedniego.Skrucha niby jakaś jest ale poczekał bym z jakiś czas by się nauczył więc na razie jestem żeby mu go nie zdejmować. Pozdrawiam Szuma.
 5. 1. Nick osoby oskarżonej: PR!D3 #DEJ_KAWE2. Przybliżona data zajścia:15:30 2019-4-253. Nazwa mapy:ttt_mc_jondome4. Opis sytuacji:Prajd zabrał mi moje i trola punkty i dał dam po 5tyś.5. Coś od siebie:W moim imieniu i trola proszę admina o oddanie naszych punktów (2.5mil) sami je zdobywaliśmy i dawali inni ludzie więc niedość że zabrał nasze punkty to innych graczy co nam je dawali.
 6. -Masz 20 minut na serwie -To że jesteś znamy przez "azusapl"nic nie znaczy -i obecnie mamy już wystarczającą ilość administratorów Napisz podanie za jakiś czas jak już wbijesz to godziny. Na razie jestem na Nie Pozdrawiam Szmula.
 7. Podanie napisane na szybko -Wiek(Skate ma 13 lat ale kolega azus mu zmienił na 16 widać tu przykład kolesiostwa albo troll podania) -Brak doświadczenia -Sam na discordzie powiedział "Pisałem byle co by było" +Godziny na serwerze +Znaja go gracze Jestem na NIE Pozdrawiam Szuma Przypominam, że kolor czerwony jest zarezerwowany dla administracji nonejm.
 8. Miły,Przyjazny dużo osób go lubi zawsze komuś pomoże wyjaśni.Więc jestem na Tak
 9. 1. Wiek (preferowany >= 16): 14 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:119938382 / https://steamcommunity.com/id/szumalol/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Na serwerze AustwchwizRP byłem tam adminem przez 2 tyg.Dzięki temu Znam sie na ulx itp. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałbym nim zostać ponieważ bardzo lubię ten tryb i gdy mogę, to spędzam tam sporo czasu. Często pomagam innym graczą oraz tłumaczę regulamin i zasady. Jednak są przypadki gdzie mógłbym bardziej pomóc dlatego, chciałbym móc wesprz
 10. 1. Nick, na który została nałożona kara: Szuma2. Steam ID: STEAM_0:1:119938382 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=szuma&advType=name 4. Opis sytuacji:Grałem na serwerze pod "wstawiony" Użyłem słów "Umrzyj na raka" do kidopa NeCkeR byłem trochę wkurzony ponieważ zabił mnie na początku rundy melonem 5. Coś od siebie: Byłem trochę wkurzony ponieważ zabił mnie na początku rundy melonem. Przeprosiłem już go i żałuję ze tak do niego powiedziałem . Prosił bym o UnBana albo skrócenie kary.
 11. Zgadzam się z cała argumentacja NavySealPL . Pozdrawiam #robię tak jak Faramour taki sam sens argumentacji Admin Minecraft nie ma prawie nic z adminem w gm moim zdaniem ten admin minecraft wygladał na postawienie serwera z kolegami.Mówisz każdemu żeby wpisywali !regulamin jak wchodzą na serwer to jest to ich obowiązek nie przeczytają ich sprawa . Cenię to że przyznałeś się ze popełniasz błędy. Jestem Neutralny
×
×
 • Create New...