Jump to content

Szuma

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

3 Followers

About Szuma

 • Rank
  Świeżak
 • Birthday 11/10/2003

Metody kontaktu

 • ICQ
  NIET
 • Gadu Gadu
  Nie mam
 • Skype
  Nie mam ale discord juz tak

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:11101
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

595 profile views
 1. 2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora. I nie ma znaczenia czy grałaś kiedyś ale liczy się czy grasz teraz bo każdy kto grał 5 lat temu mógł by pisać podania że kiedyś grał chociaż aktualnie ma 0 aktywności.
 2. Podanie okej ale aktywność 0 w przeciągu długiego czasu przegraj jakiś miesiąc aktywnie na serwie i potem pomyśl o byciu adminem. Jestem Neutralny. Pozdrawiam Szuma.
 3. Podanie napisane zwięźle i na temat może jesteś trochę tokstyczny ale na pewno jest o wiele lepiej niż przedtem. Moim zdaniem fajnie znowu było by cie zobaczyć jako admina breacha więc oznacza to że jestem na TAK. Pozdrawiam Szuma.
 4. Oh males males Miałeś już 1 pgaga i dostajesz kolejnego czyli widać że niczego się nie nauczyłeś z poprzedniego.Skrucha niby jakaś jest ale poczekał bym z jakiś czas by się nauczył więc na razie jestem żeby mu go nie zdejmować. Pozdrawiam Szuma.
 5. 1. Nick osoby oskarżonej: PR!D3 #DEJ_KAWE2. Przybliżona data zajścia:15:30 2019-4-253. Nazwa mapy:ttt_mc_jondome4. Opis sytuacji:Prajd zabrał mi moje i trola punkty i dał dam po 5tyś.5. Coś od siebie:W moim imieniu i trola proszę admina o oddanie naszych punktów (2.5mil) sami je zdobywaliśmy i dawali inni ludzie więc niedość że zabrał nasze punkty to innych graczy co nam je dawali.
 6. -Masz 20 minut na serwie -To że jesteś znamy przez "azusapl"nic nie znaczy -i obecnie mamy już wystarczającą ilość administratorów Napisz podanie za jakiś czas jak już wbijesz to godziny. Na razie jestem na Nie Pozdrawiam Szmula.
 7. Podanie napisane na szybko -Wiek(Skate ma 13 lat ale kolega azus mu zmienił na 16 widać tu przykład kolesiostwa albo troll podania) -Brak doświadczenia -Sam na discordzie powiedział "Pisałem byle co by było" +Godziny na serwerze +Znaja go gracze Jestem na NIE Pozdrawiam Szuma Przypominam, że kolor czerwony jest zarezerwowany dla administracji nonejm.
 8. Szuma

  <M> Adlino

  Miły,Przyjazny dużo osób go lubi zawsze komuś pomoże wyjaśni.Więc jestem na Tak
 9. 1. Wiek (preferowany >= 16): 14 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:119938382 / https://steamcommunity.com/id/szumalol/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Na serwerze AustwchwizRP byłem tam adminem przez 2 tyg.Dzięki temu Znam sie na ulx itp. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałbym nim zostać ponieważ bardzo lubię ten tryb i gdy mogę, to spędzam tam sporo czasu. Często pomagam innym graczą oraz tłumaczę regulamin i zasady. Jednak są przypadki gdzie mógłbym bardziej pomóc dlatego, chciałbym móc wesprzeć administracje w utrzymywaniu porzadku na serwerze.Zawsze jestem miły dla innych, oraz dobrzę dogaduję się z innymi graczami i administracją. 6. Znajomość angielskiego jest przydatna zdarzało mi się pomagać obcokrajowcom kiedy reszta darła się że to "polisz serwer".
 10. 1. Nick, na który została nałożona kara: Szuma2. Steam ID: STEAM_0:1:119938382 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=szuma&advType=name 4. Opis sytuacji:Grałem na serwerze pod "wstawiony" Użyłem słów "Umrzyj na raka" do kidopa NeCkeR byłem trochę wkurzony ponieważ zabił mnie na początku rundy melonem 5. Coś od siebie: Byłem trochę wkurzony ponieważ zabił mnie na początku rundy melonem. Przeprosiłem już go i żałuję ze tak do niego powiedziałem . Prosił bym o UnBana albo skrócenie kary. Pozdrawiam: Szuma
 11. Zgadzam się z cała argumentacja NavySealPL . Pozdrawiam #robię tak jak Faramour taki sam sens argumentacji Admin Minecraft nie ma prawie nic z adminem w gm moim zdaniem ten admin minecraft wygladał na postawienie serwera z kolegami.Mówisz każdemu żeby wpisywali !regulamin jak wchodzą na serwer to jest to ich obowiązek nie przeczytają ich sprawa . Cenię to że przyznałeś się ze popełniasz błędy. Jestem Neutralny
×
×
 • Create New...