Skocz do zawartości

Unknown

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Unknown

 • Tytuł
  Świeżak

Metody kontaktu

 • ICQ
  -
 • Gadu Gadu
  -
 • Skype
  -

Informacje

 • Steam ID
  PolskiKlos
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gdańsk
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Unknown

  [Skarga] Nfz

  Rozumiem @pomidor™ twoją odpowiedź, nie pisałbym tej skargi gdyby zrobił to pierwszy raz. Napisałbym na chacie FK i tyle. Ale.. zdałyło się to już, który raz z kolei, dlatego też interweniuje. Gdyby przyznał się do błedu sprawy by nie było, lecz cały sens jest w tym, że on tego nie widzi i nie rozumie, gdy wypomina się mu to po raz setny.
 2. Unknown

  [Skarga] Nfz

  Nfz jaki jest powód, że mnie wyzywasz ? Może to ty jesteś zacytuje "głupi" i nie potrafisz przyznać się do błędu. Sprawy by nie było gdybyś potrafił się przyznać do wszystkich swoich błędów, które popełniasz.
 3. Unknown

  [Skarga] Nfz

  Podałeś niesprecyzowane polecenie. Nie określiłeś dokładnie jak mam to wykonać więc według mnie wszystko było dobrze wykonane, lecz "freekill" był już nieuzasadniony. Mam na myśli polecenie "Wchodzicie na skakankę", gdzie rozumiem to w sposób taki, że mam znajdować się na skakance.
 4. Unknown

  [Skarga] Nfz

  Zrozumialem to w taki sposób, że mamy znajdować się nad skakanką więc według mnie wszystko zrobiłem zgodnie z regulaminem.
 5. Unknown

  [skagra] NFZ

  Długo gram na serwerze i ewidentnie widać, że rzuf ma wyskokie umiejętnośći co do grania czy to na mapach "SURF", "FFA" czy "MG". Oskarżenie w stronę rzufa moim zdaniem bezpodstawne.
 6. Unknown

  [Skarga] Nfz

  Nie obchodz mnie to, czy jesteś starszy czy młodszy. Być może mamy tyle samo lat. Próbuje ci pokazać, że zachowujesz się jak dziecko tylko cały problem w tym, że ty tego nie dostrzegasz.
 7. Unknown

  [Skarga] Nfz

  Może jesteś starszy ode mnie i pewnie wiesz więcej ode mnie, ale swoim zachowaniem prezentujesz postawę 5 latka. Czekam na odpowiedź administratorów w tej sprawie, bo nie mam zamiaru się kłócić kto jest "mądrzejszy.
 8. Unknown

  [Skarga] Nfz

  Kolejna bzdura, którą przedstawiasz Nfz na "swoją obronę". Nie spamuje linkiem ze skargą non stop. Wysłałem bodajże 2 razy. W kwestii "Wielu graczy" już się wypowiedziałem.
 9. Unknown

  [Skarga] Nfz

  Po pierwsze to nie slyszałem, żeby Donald Tusk się skarżył. Mając na mysli społeczność serwera mam na mysli graczy, którzy wspominali "twoje wyczyny na JAIL-u". Po drugie inni nie piszą na Ciebie skargi ze wzgledu na to, że wnioskując po prostu im się nie chce i czekają na wyczekiwaną reakcję administratora.
 10. Unknown

  [Skarga] Nfz

  Od momentu, gdy powiedziales "Macie zakaz stania na murku" od razu zeskoczylem na ramę skakanki i stałem tam przez dalszy czas do momentu nieuzasadnionego "freekilla"
 11. Unknown

  [Skarga] Nfz

  1. Nick osoby oskarżonej: Nfz 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:144847495 3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_0:0:149994171 4. Przybliżona data zajścia: Środa | 30.01.2019 | godz. 16:51 5. Nazwa mapy: jb_desert_fortress_v 6. Opis sytuacji: Wyżej wymieniony gracz (Nfz) rozpoczął zabawę "skakanka" przy której popełnił "freekill" podając niesprecyzowane polecenie, które brzmiało zacytuje "Wchodzicie na skakankę". Z racji, że wpisałem !rtd i otrzymałem "Froggy legs" wskoczyłem na murek, który otaczał skakankę. Oskarżony od razu zareagował i wydał polecenie, zacytuje "Nie możecie stać na murku". Postanowiłem, zeskoczyć do wnętrza skakanki i wskoczyć na ramę skakanki. Oskarżony nie podając kolejnych poleceń zabił mnie, tłumacząc, zacytuje kolejny raz "Mówiłem, że nie możecie stać na murku" w sytuacji, w której nie stałem na murku tylko na ramie skakanki jak wcześniej wspomniałem. 7. Coś od siebie: Nie wiem, które to już oskarżenie (pomyliłem się w liczeniu) i który zarzut w stronę oskarżonego (Nfz). Wielu graczy skarży się na gracza, za jego nieuzasadnione zachowania na mapach typu "JAIL" itp. Nie raz słyszałem, że społeczność serwera domaga się permanentnego bana dla oskarżonego na drużynę CT na mapie typu "JAIL" pod czym i ja się podpisuje i w zupełność się zgadzam. Podsumowując, według mnie karą dla gracza (wiem, że nie zależy to ode mnie) powinien być permanentny ban na drużynę CT na mapach typu "JAIL". Być może nauczy to gracza sposobu prowadzenia map typu "JAIL" i zrozumie swoje przewinienia, których wnioskując nie rozumie.
 12. Unknown

  Propozycje map

  surf_ski_2_go Fajnie byłoby powrócić na starą mapę.
 13. Unknown

  [Ban] A$tor

  Zapamiętałem a$stora jako miłego i kulturalnego gościa. Myślę, że żałuje tego co zrobił i że nie będzie łamał więcej regulaminu.
 14. 1. Nick osoby oskarżonej: black<3 blaka blaka 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:1:244287051 3. Przybliżona data zajścia: 03.03.2018 4. Nazwa mapy: ba_jail_MinecraftParty_v6 5. Opis sytuacji: Gracz popełnia "freekille", przebywa w drużynie CT bez mikrofonu. 6. Coś od siebie: Gracz powinien zostać permanentnie zbanowany w drużynie CT.
 15. 1. Nick osoby oskarżonej: You smell like ebola 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:1:87163221 3. Przybliżona data zajścia: 03.03.2018 16:50 4. Nazwa mapy: ba_jail_MinecraftParty_v6 5. Opis sytuacji: Gracz popełniał częste "freekille", nie rozumie o co chodzi w mapie typu JAIL, mimo to przebywał w drużynie CT. 6. Coś od siebie: Moim zdaniem gracz powinien zostać zbanowany w drużynie CT na pewien czas do momentu, gdy nauczy się o co chodzi w JAILU.
×