Jump to content

Unknown

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

About Unknown

 • Rank
  Początkujący poster

Metody kontaktu

 • ICQ
  -
 • Gadu Gadu
  -
 • Skype
  -

Informacje

 • Steam ID
  TajemniczyGosc
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gdańsk
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Recent Profile Visitors

684 profile views
 1. 1. Nick, na który została nałożona kara: 99 in 4 2. Steam ID: STEAM_0:0:149994171 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:149994171&advType=steamid&Submit 4. Opis sytuacji: Po wczytaniu mapy z warsztatu i finalnym połączeniu z serwerem, bez żadnego ważniejszego powodu wyrzuciło mnie do menu CS:GO z informacją, że zostałem zbanowany itd. Sprawdziłem powód na sourcebans, który brzmi ,,[SourceSleuth] Duplicate account". Znaczy to tyle, że ktoś z tym samym adresem IP co ja w tym momencie otrzymał już kied
 2. Często odwiedzam serwer licząc na wyższą frekwencję w porównaniu do ostatnich tygodni. Widuję dwóch, trzech graczy, którzy pograją 10-15 min i opuszczają serwer. Bardzo często zdarza się, że na serwerze nie ma nikogo. Czekam wytrwale na dzień, w którym serwer będzie zapełniony graczami i przełamie dotychczasową niską frekwencję. Pozdrawiam Unknown P.S. Nie wiem czy można uznać to za błąd czy nie. Gdy byłem sam na serwerze po odświeżeniu chciałem poznać nowo dodane mapy, lecz przeszkodą było to, że były ostatnio grane. Zauważyłem również, że jeżeli serwer zostanie z
 3. Osobiście byłem świadkiem owej sytuacji gdzie widziałem jak GUCCI namówił graczy do voteban'a, który doszedł do skutku. Oskarżony powinien zostać ukarany surowo, ponieważ posiada również obraźliwy clantag zacytuje "JEBAĆRIPSONA" gdzie administrator @Nex17 upominał już go wiele razy, by zmienił clantag.
 4. Mimo iż nie było mnie przy zdarzeniu na serwerze, postanowiłem obejrzeć demko z danej mapy na podstawie, którego można ustalić przebieg wydarzeń jakie miały miejsce w tamtej chwili. 1. Gracz Bemzyl namawiał innych do votebana na gracza is OwO illegal? za wyrażenie własnego zdania na temat JAIL'A. 2. Odnosząc się do tematu skargi, a mianowicie Freekilla popełnionego przez gracza Bemzyl. Sprawa wygląda komicznie, ponieważ w momencie, gdy gracz @MaXiuR został niesłusznie zabity i poinformował o tym Bemzyl'a, administrator @Nex17 wprowadził w błąd gracza twierdząc, że to
 5. Bardzo dobry pomysł z wprowadzeniem, unowocześnieniem serwerowych spray'ów. Uważam, że odświeżyłoby to dotychczasowe spray'e i wpłynęło na większe urozmaicenie gry. Problem tkwi (jak już wcześniej wspomniano) w terminie realizacji. Wszystko zależy od chęci i możliwości.
 6. Witam Z góry chcę przekazać iż nie znalazłem bardziej docelowej zakładki więc postanowiłem pisać w owej pod nazwą konkursy. Do rzeczy. Chciałbym się dowiedzieć, być może inni gracze też czy zostaną wznowione i będą kontynuowane comiesięczne konkursy. Nie znalazłem postu, który informowałby iż konkursy zostały wstrzymane do odwołania z konkretnego powodu lub informacji kiedy miałyby być wznowione. Z góry dziękuję za odpowiedź Unknown P.S. Zwróciłbym się z tą sprawą do administratora w wiadomości prywatnej, lecz pomyślałem iż inni gracze też chcą coś od siebie
 7. Przeprosiny przyjęte. Ja również mocno przepraszam za zastrzelenie cie na mapie mg_oaks_laborarory_fix co uniemożliwiło Ci zdobycie zasłużonych zabójstw za przejście mapy jako pierwsza osoba. Mam nadzieje, że nasze relacje się polepszą i nie będą przeistaczały się w nienawiść do drugiej osoby. Myślę, że ograniczysz nadużycie praw autorskich. Rozumiem również sytuację z twojej perspektywy, więc najlepiej byłoby dla wszystkich jakby temat został zamknięty. Unknown
 8. 1. Nick osoby oskarżonej: Mały A'Tuin 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:153422726 3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_0:0:149994171 4. Przybliżona data zajścia: Poniedziałek | 18.02.2019 | ok. 17:00 5. Nazwa mapy: mg_oaks_laboratory_fix 6. Opis sytuacji: Gracz, który jest obecnie administratorem na serwerze Placu Zabaw nadużywa swoich praw. Notorycznie slap'uje się na mapach typu "COURSE" na koniec mapy i obraża graczy, gdy opuszcza serwer od zacytuje "nara gówiarze i gówniarki". Odnosząc się do sytuacji na mapie mg_oaks_laboratory_fix gracz, a zarazem administ
 9. Rozumiem @pomidor™ twoją odpowiedź, nie pisałbym tej skargi gdyby zrobił to pierwszy raz. Napisałbym na chacie FK i tyle. Ale.. zdałyło się to już, który raz z kolei, dlatego też interweniuje. Gdyby przyznał się do błedu sprawy by nie było, lecz cały sens jest w tym, że on tego nie widzi i nie rozumie, gdy wypomina się mu to po raz setny.
 10. Nfz jaki jest powód, że mnie wyzywasz ? Może to ty jesteś zacytuje "głupi" i nie potrafisz przyznać się do błędu. Sprawy by nie było gdybyś potrafił się przyznać do wszystkich swoich błędów, które popełniasz.
 11. Podałeś niesprecyzowane polecenie. Nie określiłeś dokładnie jak mam to wykonać więc według mnie wszystko było dobrze wykonane, lecz "freekill" był już nieuzasadniony. Mam na myśli polecenie "Wchodzicie na skakankę", gdzie rozumiem to w sposób taki, że mam znajdować się na skakance.
 12. Zrozumialem to w taki sposób, że mamy znajdować się nad skakanką więc według mnie wszystko zrobiłem zgodnie z regulaminem.
 13. Długo gram na serwerze i ewidentnie widać, że rzuf ma wyskokie umiejętnośći co do grania czy to na mapach "SURF", "FFA" czy "MG". Oskarżenie w stronę rzufa moim zdaniem bezpodstawne.
 14. Nie obchodz mnie to, czy jesteś starszy czy młodszy. Być może mamy tyle samo lat. Próbuje ci pokazać, że zachowujesz się jak dziecko tylko cały problem w tym, że ty tego nie dostrzegasz.
 15. Może jesteś starszy ode mnie i pewnie wiesz więcej ode mnie, ale swoim zachowaniem prezentujesz postawę 5 latka. Czekam na odpowiedź administratorów w tej sprawie, bo nie mam zamiaru się kłócić kto jest "mądrzejszy.
×
×
 • Create New...