Skocz do zawartości

Katka

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Katka

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny 07/05/2001

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  uć - miasto cudów
 • O mnie
  Jebnięty na łeb punkowiec bez zasad jo ♥
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Katka

  <TTT> ♥Xero♥

  Jedyny problem, to chyba jedynie brak mikro. Aczkolwiek ogólnie bardzo przyjazny człowiek, prócz gorszych dni i zachowań, ale no każdemu się zdarza. Jak najbardziej na TAK.
 2. Katka

  <TTT> Katyushka

  Dragon, nie próbuj teraz zniekształcać swojej wypowiedzi, by postawić się w pozytywnym lub chociaż neutralnym świetle. Z Twojej wypowiedzi od razu można wywnioskować, iż zgarnąłeś wszystkie kobiety do jednego worka "mam cycki - mogę wszystko". Jeszcze raz podkreślę "[...]w końcu była kobietą, więc czego można było się po niej spodziewać[...]". . "Meme kobiety"? Naprawdę? Nawet nie starasz się wykazać pozostałości swojej inteligencji mój drogi. Aż tak Cie boli określenie kobiety męskim "memiarzem"? I wybacz, że postanowiłam w swoim opisie umieścić zdystansowany opis siebie (?) (od kiedy emotka ^^ świadczy o memiczności? coś mnie ominęło?) . Do wypowiedzi Rayka nawet nie będę się odnosić, bo najzwyczajniej w świecie dla mnie ta sprawa jest już dawno zamknięta. . W dalszą dyskusję również się już nie wplątuję, bo jest bezowocna :v + Na rangę trzeba zasłużyć, więc z góry zakładam, iż taka osoba ma choć odrobinę oleju w głowie
 3. Katka

  <TTT> Katyushka

  Jak już w samym podaniu wspomniałam - wszystkie (prawie) są martwe, czyt. upadły, nie istnieją w spisie serwerów. -District - admin -MissClick - opiekun -SA - kidmod - ttt padło Funkcjonujący: -FireHorizon - kidmod - odeszłam Trudno, abyś mógł zweryfikować po podaniach, czy owym członkiem administracji byłam, skoro to chyba oczywiste, że logicznym ciągiem wydarzeń po upadku, zniknięciu serwera - forum/grupa również przestaje funkcjonować lel . Odnosząc się do Twojej wypowiedzi : "[...]w końcu była kobietą, więc czego można było się po niej spodziewać, oprócz cycków, które przysłoniły oczy administracji[...]", to dość smutne, że moderator forum potrafi w tak kretyński sposób wypowiedzieć się na temat mniejszości społecznej platformy gamingowej i powinieneś definitywnie naprawić sobie móżdżek. Szacunek do wyższych rangą szacunkiem, ale debilizm w żadnej formie i na każdej pozycji - nie powinien być akceptowany. Pozdrawiam.
 4. Katka

  <TTT> Katyushka

  40h? No coś Ty! Polecam Ci sprawdzić nickname'y Katka, Kat srat, Katyusha, Katya, Katka #złote_serduszko. Już ponad 65h ^^ . Odnosząc się do Twojej wcześniejszej wypowiedzi.. Łamiąc zasady lub lekko je naginając robisz to również z regulaminem. We wszystkim można znaleźć kruczki powiązane z jednym jak i drugim, dziury w treści itp. oraz zawsze znajdzie się osoba, która potrafi je wykorzystać. Niczego nie da się zrobić perfekcyjnie bez żadnych wad. Aby nie robić spamu: Nie znam twoich nicków, bo przypomnę nie grałem z tobą, a te dodatkowe 15h nie powala. Zawsze coś~ (P)Adlino
 5. Katka

  <TTT> Katyushka

  Nie sądzę, iż była to sugestia, a stwierdzenie faktu. Natomiast nie w odniesieniu do pozycji na jakiej się znajduję, a wydarzenia, wcześniej wspomnianej sytuacji. Jeżeli już nadejdzie zajście, w którym należy wszystko przeanalizować, na spokojnie wyjaśnić to, co miało miejsce - jak najbardziej podołam. . W odniesieniu do "..komuś nie wychodzi przestrzeganie regulaminu na co dzień.." Nie o tyle co "nie wychodzi", a prędzej sztywniacko sie go nie trzymam. Zabicie beczką kilka razy na pare dni, karma poniżej 800 - okay, a teraz szczerze. Komu się to nie zdażyło? ^^ Pamiętajmy, że jesteśmy tylko graczami, a gdzie jest zabawa podczas gry przestrzegając ciągle zasad? Bądź człowiekiem lewuz!
 6. Katka

  <TTT> Katyushka

  1. Wiek: 16 2. E-mail: [email protected] 3. ID: STEAM_1:0:151610746 4. Doświadczenie: Byłam moderatorem, administratorem i opiekunem na sporej ilości serwerów (rzecz jasna są już od dawna martwe #power_of_woman). Śmiem twierdzić, iż moje zapoznanie z wszelakimi zasadami obowiązującymi na TTT jest całkiem przyzwoite i godne pozycji moderatora etc. 5. Dlaczego ja? Osobiście uważam, iż serwer funkcjonuje dość dobrze pod wszelakimi względami, aczkolwiek małe grono dodatkowych rąk do pomocy nie przysporzy większych problemów. Jestem raczej osobą, która radzi sobie na takowych stanowiskach i potrafi poradzić sobie w wielu sytuacjach z chłodnym spojrzeniem na sytuację. Co prawda zdarzają mi się RDM'y czy kbany, no ale komu nie zdarzyło się odwalić jakiejś głupoty? ^^ Sporo osób mnie kojarzy, jestem na serwerku prawie codziennie niezależnie od tego czy są to dni wolne czy robocze/szkolne. Kastrat się odmeldowuje!
×