Jump to content

trexiR

Świeżak
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About trexiR

 • Rank
  Świeżak totalny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

198 profile views
 1. trexiR

  <BR#1> trexiR

  @Adlino To zdanie co zacytowałeś to powiedzmy że źle to zrozumiałeś . Z nawiasem chodziło o tą drugą część zadania, której już nie zacytowałeś , a na breachu i tak będe grał. Ale być może to po prostu moja wina przez może mało zrozumiale napisane zdanie.
 2. trexiR

  <BR#1> trexiR

  1.Wiek >> 12 lat 2.Adres E-Mail >> [email protected] 3.Steam ID i namiary >> STEAM_1:1:196154002 Profil steam 4.Doświadczenie jako administrator >> Co prawda nigdy nie byłem żadnego rodzaju administratorem, jednakże szybko się uczę. 5.Czemu chcesz otrzymać rangę >> Po pierwsze bardzo lubię pomagać innym graczom. Często staram się odpowiadać na pytania przez nich zadawane. Często przyglądam się rozprawom, czasami nawet się staram w nich jakoś udzielać. Staram się zgłaszać każde naruszenie regulaminu przez innych graczy, i do póki w większości przypadków sprawa zostaje rozpatrzona przez członka administracji, zdarzają się sytuację gdzie nie ma osoby która jest w stanie to też zrobić. Poza tym częstą sytuacją jest przypadłość gdzie gracz nie przyzna się do winy, a ja nie posiadając odpowiednich dowodów ( jestem jedynym świadkiem, nie zrobiłem screena ), nawet kiedy sytuacja jest prawdą, nie mogę nic z tym zrobić. Staram się być bardzo aktywny (bo mam za dużo wolnego czasu) nie ważne czy to dzień szkolny czy dzień wolny, a zważywszy na fakt, iż niedługo zaczną się wakacje, będę w stanie pojawiać się na serwerze jeszcze częściej i ( o ile to podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie ) pilnować porządku. Obecnie posiadam rangę zaufanego, z której staram się korzystać, oczywiście nie nadużywając jej. 6.Link do gametrackera >> Kliknij tu Mam szczere nadzieje że podanie to zostanie rozpatrzone pozytywnie oraz że mój młody wiek nie stanie przeszkodą.
 3. trexiR

  <BR#1> SirWilnik

  SirWilnik jest bardzo ogarniętym graczem, jeszcze nigdy nie zauważyłem żeby złamał on regulamin, jest dość rozpoznawalny i jest miły dla innych, a prawdą jest to że potrzeba więcej obsady na godziny wieczorne, awięc ja jestem zdecydowanie na TAK.
×