Jump to content

trexiR

Świeżak
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by trexiR

  1. @Adlino To zdanie co zacytowałeś to powiedzmy że źle to zrozumiałeś . Z nawiasem chodziło o tą drugą część zadania, której już nie zacytowałeś , a na breachu i tak będe grał. Ale być może to po prostu moja wina przez może mało zrozumiale napisane zdanie.
  2. 1.Wiek >> 12 lat 2.Adres E-Mail >> [email protected] 3.Steam ID i namiary >> STEAM_1:1:196154002 Profil steam 4.Doświadczenie jako administrator >> Co prawda nigdy nie byłem żadnego rodzaju administratorem, jednakże szybko się uczę. 5.Czemu chcesz otrzymać rangę >> Po pierwsze bardzo lubię pomagać innym graczom. Często staram się odpowiadać na pytania przez nich zadawane. Często przyglądam się rozprawom, czasami nawet się staram w nich jakoś udzielać. Staram się zgłaszać każde naruszenie regulaminu przez innych graczy, i do póki w wi
  3. SirWilnik jest bardzo ogarniętym graczem, jeszcze nigdy nie zauważyłem żeby złamał on regulamin, jest dość rozpoznawalny i jest miły dla innych, a prawdą jest to że potrzeba więcej obsady na godziny wieczorne, awięc ja jestem zdecydowanie na TAK.
×
×
  • Create New...