Jump to content

Kasia Tusk

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About Kasia Tusk

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie, restricty to głupota. Szczególnie jestem ciekaw jaki jest powód restrictów na automatyczne snajperki, tak zwane "autokampy"? Jest ta broń w grze, dlaczego z niej nie korzystać? P90 też zrestrictujecie, bo przecież "tO bRoŃ dLa LaMuSóW"?
 2. Potwierdzam wszystkie stawiane zarzuty w niniejszej skardze. Zachowuje się ten gracz/administrator bardziej jak marny troll niż jak władza serwerowa... Sytuacja sprzed chwili: ktoś notorycznie wybiera tę samą minimapę na mapie mg_yolo_multigames_v2, ja mówię do niego żeby sprawdził to na demku później i ukarał delikwenta to nie dołączę się do skargi, reakcja? "Nie będzie mi się chciało". To fajny administrator. Już tyłek wylizany, to może napisz co sądzisz o opisanej w skardze sytuacji?
 3. Na SB zostałem za to brzydko mówiąc z*ebany, więc zakładam nowy temat. Nie rozumiem dlaczego tematy ze skargami są tak szybko zamykane. Ludzie często nawet nie mają się szansy odnieść do nierzadko dziwacznych lub nawet bzdurnych postów administratorów. Trochę jak w tym memie "no to pora na CSa". Dzisiaj taka sytuacja miała miejsce dwukrotnie, pierwszy raz pod skargą rzufa na którą odpisał pomidor: Co jest dosyć ciekawe, bo... faktycznie to nie podpada pod łamanie regulaminu. W nim nie ma zapisane, że obrażanie graczy na serwerze jest karane. Zakładam, że to (dosyć spore) niedopatrzenie (albo ja go nie widzę, co też jest możliwe), gdyż to jest chyba jeden z najczęstszych powodów za które ludzie dostają dłuższe bany na Placu Zabaw. Jeśli nie to proszę mnie przeprosić, bo zostałem za to zbanowany permanentnie jakiś czas temu. A druga sprawa to już jest w ogóle jakaś kpina, bo temat został zamknięty po napisaniu przez Remzo takiego czegoś: No i nawet nie ma szansy dyskusji, która - chyba każdy widzi - w tym wypadku jest oczywista. Za co ty chcesz banować ludzi należących do tej grupy? Za nie lubienie Narodowego Funduszu Zdrowia? Nie ma ani w opisie, ani w logu niczego co by sugerowało poniżanie jakiejkolwiek osoby. Ja zostaje nazywany śmieciem na serwerze, składam skargę i admin mi pisze, że "mamy się pogodzić", tutaj jest grupa o państwowej jednostce organizacyjnej i chcesz banować ludzi za samo NALEŻENIE do niej? To wygląda jakbyście się bali dyskusji. Skoro jesteście tacy pewni swojego zdania to dlaczego nie dacie sobie pola do popisu? Rozumiem, że może wam się nie chcieć i macie lepsze rzeczy do roboty, ale możecie się też w ogóle nie wypowiadać jeśli macie takie podejście do graczy.
 4. Póki co mamy podstawy tylko do bana na CT. Chociaż mocno pracujesz na to żeby ludzie chcieli się ciebie pozbyć. Już w tym temacie nazwałeś niektórych "głupkami z IQ poniżej 1". Masz jakieś problemy?
 5. bardzo ciekawy eufemizm na notoryczne łamanie regulaminu w dodatku nikt go nie chce się pozbyć z serwera co ty sugerujesz, jedynie zablokować mu możliwość prowadzenia jaili.
 6. Oskarżanie kogoś o poważne wykroczenie, w tym przypadku cheating, bez podania nawet JEDNEGO małego dowodu. Jedna z bardziej obrzydliwych rzeczy jaką można zrobić drugiemu człowiekowi. To się nazywa pomówienie i według polskiego prawa jest karane.
 7. Gracz wielokrotnie wykazywał nieznajomość lub niezrozumienie regulaminu na mapach typu jail. Rozważyłbym ban na CT dla niego na kilka miesięcy, aż się nauczy, podpatrzy jak robią to profesjonaliści (na przykład ja) i może zacznie ich naśladować. Nie zawsze admin jest na serwerze, a tak oczywiste freekille jakie momentami robi ten gracz są wysoce irytujące. W dodatku w rozmowie z nim na serwerze można zauważyć ubytki w rozsądnym myśleniu.
 8. 8 miesięcy! Mamma Mia! Szmat czasu spędzonego w czyśćcu, które zostały odpokutowane wzorowo jak to wyżej rzuf napisał. Janek był jednym z graczy najczęściej grających na serwerze i przyczyniającym się do dobrej atmosfery dlatego też jestem na TAK. Więksi zbrodniarze już kiedyś dostawali drugą szansę.
 9. 1. Nick osoby oskarżonej: Paciekkk 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:1:243471722 3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_1:0:439707524 4. Przybliżona data zajścia: 30.12.2018, około godz 19.50 5. Nazwa mapy: de_westwood_csgo_v2 6. Opis sytuacji: Gdy przypomniałem oskarżonemu graczowi, że zdominowałem oraz wygrałem z nim mecz rankingowy o który wcześniej mnie błagał, ten się wściekł oraz zaczął wyzywać mnie od "debili" i "śmieci". 7. Coś od siebie: Rozumiem gorycz porażki, ale nie ma miejsca na takie chamstwo na naszym serwerze. Liczę na adekwatną karę, gracz jest młody (prawdopodobnie nie przeszedł jeszcze mutacji) i jestem pewien że zrozumie swoje przewinienie, dlatego nie żywię do niego urazy.
 10. Jestem stanowczo na NIE gracz ten często freekilluje oraz nie zna zasad serwera. Dzisiaj na mapie typu jail podczas freedaya kampił wraz ze swoim kolegą w zbrojowni, co świadczy o skandalicznym braku znajomości regulaminu.
×
×
 • Create New...