Jump to content

Matelooooo

Banned
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

About Matelooooo

 • Rank
  Początkujący poster
 • Birthday 04/17/1999

Metody kontaktu

 • ICQ
  A
 • Gadu Gadu
  42529189
 • Jabber
  Co to
 • Skype
  Nie mam

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z policji
 • O mnie
  Toxic chyba 😱
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie uważam, żeby ta wypowiedź dotyczyła ciebie więc ja wnioskuje o ukaranie ciebie - tak wiem, że dalej cie to boli że kilka miesięcy nazwałem cie randomem, zapisałeś sobie to w pamiętniczku i wyżalasz się do tego - rozumiem xD.
 2. Niedawno temu wszedłem sobie na forum strefy gier, przejrzałem spam boxa i widziałem tam jakąś kłótnie w którą nie miałem zamiaru interweniować, chciałem sobie spokojnie tylko popatrzeć co tam się dzieje, zjechałem trochę niżej i zobaczyłem post moderatora @VargasOgnisty złamał on w tym momencie regulamin, pisząc wiadomość pod wiadomością tworząc tym samym flood, który jak przejrzałem regulamin jest zabroniony. Tutaj post moderatora: A tutaj regulamin spam boxa, który przejrzałem. Dodatkowo mój post upominający moderatora został natychmiast usunięty, nie rozumiałem dlaczego więc napisałem ponownie na spam boxie wiadomość o treści A moderator vargas odpowiedział mi taką odpowiedzią cytuje: Przeglądając dalej regulamin forum, nie znalazłem punktu o tym że nie wolno zwracać uwagi moderatorowi który łamie regulamin i nie znalazłem także punktu że moderator ma zawsze racje, więc proszę o zdjęcie mi blokady używania spam boxa, ponieważ kara jest nadana emocjonalnie a osoba pełniąca tak ważną funkcje, nie powinna kierować się emocjami - pozdrawiam i tutaj przedstawiam dowody które wszystko wyjaśniają.
 3. W młodych siła, podbijesz ten świat WIELKIE TAK najlepszy kandydat
 4. 1. Nick osoby oskarżonej: Laki - operator serwera TTT. 2. Steam ID osoby oskarżonej: Niestety nie zdążyłem wziąć, ale pewnie macie to tam w swoich dokumentach 3. Przybliżona data zajścia: 27-02-2019 20:30 +/- 4. Nazwa mapy: TTT_Community_Bowling_v5a 5. Opis sytuacji: A więc rozmawiam sobie z graczem Moreno, że nie mam już slayów podbiega do mnie na serwerze operator Laki i oczywiście rysuje spraya który sugeruje 1000 złotych, wcześniej miał tam, coś że go zmutowałem. Zabiłem go, popełniłem rdm to się zgadza - zreportował mnie słowami "no orzeszku za co mnie zabiłeś" - podchodzi to pod trash report, co oczywiście jest uwzględnione w regulaminie, odpowiadam mu tym samym 1000 złotych panie policjancie, dostaje dwa slaye o których dyskutuje na czacie głosowym, no niestety dostaje gaga. Napisałem na czacie tekstowym to samo i zostałem zbanowany za, wymieniam już powód "notoryczne prowokacje" - tutaj chyba widać, kto kogo prowokował i kto łamał regulamin serwera, także no ten xD. 6. Coś od siebie: Wszystko wyjaśniłem na górze, dostałem trash reporta od "operatora" a następnie jak upominałem się o zdjęcie go dostałem gaga, potem już bana za napisanie słów panie policjancie - pozdrawiam i miłej nocy ; D // Poprzedni mój temat został zamknięty przez osobę której nawet nie było na serwerze podczas całego incydentu i nie została ona zobligowana przez całego w trawie do sprawdzania skarg, od tego jest Arczi i to na jego decyzje czekam.
 5. Czyli w sumie, także nie widzisz swojego zachowania a wypominasz to innym, fakt osoba która powinna mi proponować zmianę. Wcale nie prowokowałeś mnie przez rozpoczęcie rundy, nie napisałeś trash reporta i nie zgagowałeś mnie bez powodu, tak samo nie zbanowałęś - to moje urojenia, przepraszam.
 6. Miło że temat został otworzony, no ale teraz to minimalizujemy wine Lakiego a maksymalizujemy moją - coś tu chyba nie gra, jeżeli chciał mi dać bana za całokształt czemu wymusił go prowokacjami na serwerze, dodatkowo nadużył swojej posady jako "ADMINA" Czemu nagle nikt nie mówi o tym że administracja często obraża graczy, czemu nie wspomina się o Tako który miał operatora i mu poklaskiwaliście "bo był waszym kolega" to są równi i równiejsi jednak nikt nie jest jednakowy? ja wiem, że nie byłem najmilszy i tak obrażałem graczy, odpowiadałem na zaczepki ale czemu nagle cała "SYTUACJA" serwerowa odbija się echem tylko na mnie, jak operator obrażał wam graczy to milczeliście jako ADMINISTRACJA, no bo przecież to wasz zielony kolega. jak opiekun serwera robił złe rzeczy, często mówił do kogoś w bardzo wulgranych słowach no także milczeliście no przecież, trzeba poklaskać rękami opiekunowi żeby zasłużyć na awans. wszystkie wypowiedzi które widzę nie są szczere, jeżeli ja mam dostać bana to bana powinien otrzymać również kreciq, tako, wielokrotnie także obrażali a tu proszę nie ma bana - a no nie ma bana, bo to koledzy administracji i nigdy nie próbowali walczyć o swoje racje na serwerze, to przymykamy na to oko. tak, przytoczcie mi przykład, patrz na siebie ale to co są równi i równiejsi czy każdy ma być karany tak samo? // Puta nie rozumiem opuściłeś serwer, dopiero teraz mimo że przestałem aktywnie grać i mam przegrane 13 godzin w ciągu dwóch tygodni, przecież to się nie klei od dwóch tygodni może z 3 razy byłem na serwerze.
 7. Wszystko koloryzujesz bo ani razu nie upomniałeś mnie, żebym cie tak nie nazywał - btw ty też prowokujesz tym sprayem, więc nie widzę powodu mojego bana czyżby hipokryzja i brak argumentów?
 8. 1. Nick osoby oskarżonej: Laki - operator serwera TTT. 2. Steam ID osoby oskarżonej: Niestety nie zdążyłem wziąć, ale pewnie macie to tam w swoich dokumentach 3. Przybliżona data zajścia: 27-02-2019 20:30 +/- 4. Nazwa mapy: TTT_Community_Bowling_v5a 5. Opis sytuacji: A więc rozmawiam sobie z graczem Moreno, że nie mam już slayów podbiega do mnie na serwerze operator Laki i oczywiście rysuje spraya który sugeruje 1000 złotych, wcześniej miał tam, coś że go zmutowałem. Zabiłem go, popełniłem rdm to się zgadza - zreportował mnie słowami "no orzeszku za co mnie zabiłeś" - podchodzi to pod trash report, co oczywiście jest uwzględnione w regulaminie, odpowiadam mu tym samym 1000 złotych panie policjancie, dostaje dwa slaye o których dyskutuje na czacie głosowym, no niestety dostaje gaga. Napisałem na czacie tekstowym to samo i zostałem zbanowany za, wymieniam już powód "notoryczne prowokacje" - tutaj chyba widać, kto kogo prowokował i kto łamał regulamin serwera, także no ten xD. 6. Coś od siebie: Wszystko wyjaśniłem na górze, dostałem trash reporta od "operatora" a następnie jak upominałem się o zdjęcie go dostałem gaga, potem już bana za napisanie słów panie policjancie - pozdrawiam i miłej nocy ; D // PS nie wiem jak sie wyjmuje ten tekst z ramki, więc jakby ktoś był miły to dziękuje. // Tekst wyjęty z ramki ~Remzo
 9. ttt_minecraft_redux - mapa powoduję bardzo duże spadki FPSÓW, dodatkowo różni się tylko statkiem i innym wejściem do netheru od poprzedniej wersji.
 10. W porządku gracz, sprawdził się na poprzedniej roli administratora. Jestem w stu procentach na TAK ; D
 11. Fal został znerfiony, bo był za celny (podobno) a aktualnie ta broń nie nadaje się do niczego, wcześniej był lekko za mocny ale był do użytku. Lencin (lee enfield) ta broń jest jak wyciszona awp, a czasem nawet lepsza ale przy wyjmowaniu jej jest jakieś światło z lufy co może sugerować, że ktoś do nas strzela (wiele razy sam się tam pomyliłem) m24 to w ogóle jest nieporozumienie przytoczę przynajmniej 3 przykłady. Stoję koło gościa z m24 nagle pada strzał, dźwięk poszedł z innego budynku co ciekawe dostałem głowę bo ktoś do kogo strzelał ten osobnik nie trafił nie miałem prawa się zorientować że to on strzelił no bo ten dźwięk xD. Sytuacja z majorem na mapie więziennej słyszałem wystrzał z broni majora zabijam go, sprawdzam logi okey to nie on wystrzelił, trzecia sytuacja dostaje z danego kierunku są 2 m24 idę za dźwiękiem i zabijam gościa oczywiście złego, ta broń ma tak popsuty dźwięk że można strzelać przy detektywie a on się nie skapnie o co chodzi. HE: Nie zgodzę się dodania go do t shoopu jest to broń zbalansowana i z tego co widzę to mały odsetek graczy potrafi nią robić prawdziwe zniszczenie no chyba, że tomislav. Brakuje też dopisów do auga, którego celność też powinna być poprawiona. Dodanie buffa m4, mp5 i mac10 żeby te bronie też były w końcu używane i potrzebne na serwer. Relatywnie dobrze zbalansowana bronią jest famas którym da się strzelać na dalsze dystanse i na bliższe i jest bardzo celny co jest jego dużym plusem.
 12. Podkreśliłem twoje wypowiedzi i nie rozumiem tego: jak opisujesz w sytuacji dostałeś z deagle w nogi, następnie podążałeś za graczem który zmienił z deagle na snajpe czyli "miał snajpe" więc kazałeś mu pokazać swoją broń główną którą była snajperka, a przypomnijmy dostałeś z DEAGLE więc po co ci broń główna gościa który przed tobą uciekał? BTW: Nikt prócz detektywa nie ma prawa rozkazywać innemu graczowi pokazać broni głównej, tak samo jest ze sprawdzarką z tym wyjątkiem, że nikt nie na prawa zmusić cię wejść do sprawdzarki. Puta dał ci słusznego slaya, a że byłeś irytujący spamując Pucie Kozakowi na pw to cie zbanował, przekroczyłeś granice w tak młodym wieku wyzywając Pute od kurw za slaya, ale wytłumacz mi to co opisałem.
 13. Ogarnięta osoba, stały gracz łapiący ghosterów i wszelkich szkodników typu Tako, jestem na TAK
 14. Operatorów nigdy za dużo, jesteś mało konfliktowym gościem i grasz już trochę czasu na serwerze, ja jestem na tak
 15. Dodam istotny punkt, bo jak widać nie jestem osamotniony ; D "Z Wachem nie wygrasz. Kilkukrotnie reporty na niego były odrzucane czy to przez niego czy przez innych adminów.90% reportów które na niego pisałem były za RDM na AFK'u, co najciekawsze odpowiedzi brzmiały: " Nie trzeba było afczyć" lub " Był live check" Cytat, przez jedną osobę która odezwała się do mnie po tej apelacji ta osoba nie życzy sobie upublicznienia więc tego nie zrobię ale jednak @Laki jeżeli już któraś osoba z rzędu mówi że administracja nie kara administracji to coś jest chyba z tym związanego? ja serdecznie pozdrawiam i czekam na wypowiedź osoby inne niż administracja i puta ~ dobry kolega Lakiego. Które wypowiedzą się jeszcze o mojej toksyczności, jak na razie nie widzę tu tłumów zapowiadanych przez lakiego którzy świętowali moją banicje, uhh pewnie trzeba było być posłusznym barankiem który poprosi grzecznie pana administratora o skrócenie kary i może i tak było lepiej, no ale jak już mamy poruszać podwójne standardy administracja też nie jest banowana za kulturę w tym wypadku wachu jak to tam wygląda @Laki podwójne standardy część druga?
×
×
 • Create New...