Skocz do zawartości

PatrykWinner

Świeżak
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O PatrykWinner

 • Tytuł
  Świeżak totalny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. PatrykWinner

  [Ban]PatrykWinner Breach #2

  Witam dziękuje za odpowiedź Limbo,przeczytałem swoje poprzednie odwołanie od bana i znalazłem lub aczkolwiek domyślam się już teraz za co dostałem przedłużenie bana,zauważyłem także że napisałeś w poprzedniej mojej apelacji ,,Piszesz odwołanie, aby przejść do mikro skargi, gdzie obarczasz winną NeCkEr'a, że dał tobie bana za to, że złamałeś regulamin",nie zgodzę się z tym ponieważ nie pisałem to żeby obarczyć kogoś z administracji winą,jeżeli NeCkeR poczuł się urażony to przepraszam,przepraszam też za moje karygodne zachowanie i także osoby urażone w poprzedniej apelacji mojej,chciałbym mieć chociaż karę skróconą lub bana zdjętego,zależy mi na graniu na tym serwerze bo bardzo go lubię oraz obiecuje że do takich sytuacji już więcej nie dojdzie. ,,Emm no to czegoś nie rozumiem. Grasz już trochę więc chyba regulamin powinieneś znać, tym bardziej, że jest skrócony i jego przeczytanie zajmuje kilka minut.",dobra przyznaje się nie przeczytałem regulaminu,popełniłem błąd ok ?,ale żałuje tego i teraz przy najbliższej możliwości zapoznam się z regulaminem,każdemu się zdarza popełnić błąd,ja się przyznałem do tego błędu i chciałbym dostać drugą szanse,nie chcę żeby ktoś się czuł urażony przez to co napisałem w poprzedniej apelacji lub w tej,proszę o danie mi tej drugiej szansy i przynajmniej skróceniu bana. Dziękuje za odpowiedzi ze strony administracji i to był ostatni mój post pod tym wątkiem,pozdrawiam.
 2. 1. Nick, na który została nałożona kara: PatrykWinner 2. Steam ID: STEAM_0:1:77748972 3. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:77748972&advType=steamid 4. Opis sytuacji:No więc zostałem zbanowany na pięć dni za zabójstwo jako szpieg CI przed rozpoczęciem rundy,wszystko wyjaśniłem lub starałem się wyjaśnić we wcześniejszej apelacji którą tutaj napisałem Mój ban został przedłużony do 3 tygodni,nie wiem naprawdę dlaczego bo starałem się tylko odpowiadać administracji,nawet nie ,,pyskowałem" albo nie zwyzywałem nikogo,moje wypowiedzi były próbą tylko obrony mojej osoby. 5. Coś od siebie:Piszę tą apelację ponieważ chciałbym dostać unbana na serwerze Breach waszym,ogólnie nie chcę się tutaj za bardzo rozpisywać tutaj bo już wystarczająco się rozpisałem w poprzedniej apelacji,według mnie te ,,przedłużenie"było trochę nie sprawiedliwe dlatego że jedyne co to prowadziłem konwersację z administracją i starałem się jak najbardziej szczerze odpowiadać na zarzucane mi rzeczy,żałuje tego że nie popatrzyłem się na czas i stało się co się stało ale według mnie nikogo nie obraziłem w poprzedniej mojej apelacji ani nie prowokowałem a mimo tego mój ban został przedłużony na 3 tygodnie zamiast apelacji która została by odrzucona no ale nie chcę robić z tej apelacji mikro skargi tylko chcę ubiegać się o skrócenie lub zdjęcie bana ponieważ uważam że już ,,odczekałem swoje"za popełniony czyn,i chciałbym móc pograć sobie na serwerze bo mi na tym zależy,widać to nawet po tym że piszę kolejną apelację zamiast odpuścić sobie.Pod koniec kilka słów odemnie,uważam że administracja nie powinna zachowywać się tak amatorsko i dla mnie wyglądało to trochę mało profesjonalnie pod paroma względami ale jak już mówiłem pisze tutaj w sprawie unbana a nie w sprawie kłócenia się z kimś,a i NeCkeR co do tego mojego 3 poziomu,wiesz że na początku tych systemów levelowania po paru dniach był reset i każdy wtedy co miał któryś tam poziom musiał od 0 zaczynać ?,czy naprawdę wyznacznikiem czy ktoś grał długo na serwerze musi być level jego ?,wiesz że na początku kiedy ten tryb zaczynał nie było czegoś takiego jak poziomy oraz punkty expa ?,po drugie nie każdy ma czas dniami i nocami grać na serwerze a wbijanie poziomów nie należy do łatwych rzeczy,wiem bo już trochę gram na tym serwerze i nie dostaje się ,,od tak"tych poziomów tylko trzeba albo uciec jako SCP/Klasa D/naukowiec albo zabijać cały czas kogoś co też nie należy do łatwych bo jako klasa D albo naukowiec nie jest trudno zginąć z rąk SCP. To tyle z mojej strony,oczekuje na pozytywne rozpatrzenie tej sprawy,jeżeli ktoś z administracji uważa że kłamałem i jestem zwykłym odwalaczem który ma ochotę od czasu do czasu psuć innym rozgrywkę to zapraszam na jakikolwiek komunikator i możemy to wyjaśnić.
 3. PatrykWinner

  [Ban]PatrykWinner Breach #2

  Witaj dziękuje tobie za odpowiedź,co do twojej wypowiedzi wiem że jako członek administracji serwera patrzysz na graczy trochę mniej pobłażliwie bo musisz pilnować przestrzegania regulaminu ale człowiek czasami musi stanąć w drugiej skórze człowieka(jakkolwiek to dziwnie nie zabrzmi)chodzi mi o to że mówisz że wiem za co bana dostałem jednakże tak naprawdę miałeś moje tłumaczenie za przeproszeniem ,,trochę w dupie"bo odrazu jak pomyliłem się w moim tłumaczeniu na chacie to powiedziałeś co w stylu ,,Aha jednak się przyznałeś"i zamiast pomyśleć czy ta osoba zrobiła to specjalnie czy mógł być to tylko błąd który ona popełniła,już chciałeś mnie zbanować bo widziałem komendę !xbans. Chodzi mi też o to że zarzucasz mi że zrobiłem to specjalnie,jednakże jak bym to zrobił specjalny czy starałbym się wyjaśnić sprawę oraz przeprosić za te zajście ?,no pomyśl bo ja uważam że chyba nie.A z tym napisaniem ,,ale się spinasz o te 3 sekundy"to trochę wyolbrzymiasz bo napisałem to już pod koniec po drugie ja się z tobą nie ..kłóciłem"jak ty to ładnie nazwałeś lecz starałem się wyjaśnić sprawę jednakże nie zabardzo byłeś zainteresowany w moje tłumaczenie.I co z tego że ban jest na tylko 5 dni ?,dostań ty bana na 5 dni to pogadamy wtedy.A i jeszcze tej sprawy że niby to zrobiłem specjalnie,myślisz że chciałoby mi się aż tyle pisać tekstu tylko po to żeby grać dalej jak byłbym winny ?,wątpię,napisałbym cokolwiek wtedy lub odczekałbym bana. P.S:Tak gracze którzy dawno nie grali,według mnie przynajmniej powinni być traktowani z większym szacunkiem(wiem że to zabrzmi śmiesznie)dlatego że te osoby z jakiś powodów porzuciły granie i dopiero po jakimś określonym czasie wróciły pograć i powinno się trochę z przymrużeniem oka traktować,starać się im coś wytłumaczyć a nie jak ja się poczułem,tzw.śmieciem dlatego wyszedłem z gry.Necker ja rozumiem że ty chcesz przestrzegać tak porządnie regulamin ale wiesz że regulamin w każdej chwili może się zmienić ?,nie każdemu chce się czytać regulaminu składającego się z 4 paragrafów stron.I jeszcze jedna rzecz czemu nowi gracze niby mogą być niezaznajomieni z regulaminem a starsi gracze mają być traktowani jak osoby które nigdy się nie pomylą ?. Nie chcę mi się więcej pisać już więc zakończę tutaj moją wypowiedź,z góry przepraszam za jakieś błędy ortograficzne i pozdrawiam osoby które to czytają,a i wciąż uważam że kara za przypadkowe zabicie mtf'ów bo jakiś gracz dostał bólu dupy(sory ale inaczej nie mogę tego ująć)bo zginął jako mtf za odłączenie od grania na moim ulubionym serwerze na 5 dni jest według mnie dośc chamskie.
 4. 1. Nick, na który została nałożona kara: PatrykWinner 2. Steam ID: STEAM_0:1:77748972 3. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:77748972&advType=steamid 4. Opis sytuacji:Otrzymałem bana za Zabicie MTF jako Szpieg CI przed rozpoczeciem rundy + ucieczka,no więc na wstępie chciałbym przeprosić za to co zrobiłem,nie było to celowe bo nie zauważyłem czasu że 3 sekundy do rozpoczęcia rundy były i starałem się póżniej wytłumaczyć z tego na voice chacie jak i na chacie tekstowym,jednakże wiedząc że Necker i tak mnie zbanuje bo zauważyłem po wpisaniu komendy jego !xbans czy jakoś tak zdenerwowałem się i opuściłem serwer,nie zrobiłem tego celowo zabijając tych graczy przed rozpoczęciem rundy,wiem że mogłem sprawdzić czy runda się już rozpoczeła ale dawno na serwerze nie grałem i pamiętam jak kiedyś czyli rok czy dwa lata temu niektórzy CI zabijali przed rozpoczęciem rundy.Chciałbym też przeprosić graczy którzy ,,poczuli się urażeni"tym że ich zabiłem bo widocznie tacy gracze byli skoro dostałem za to reporta,co jest według mnie trochę głupie skarżyć na gracza który dawno na tym serwerze nie grał bo każdy może się pomylić,wiem że też źle zrobiłem wychodząc z gry przed dostaniem bana ale nerwy mi już puściły ale mimo tego przepraszam oraz chciałbym dostać drugą szansę bo lubię na tym serwerze sobię pograć. 5. Coś od siebie:Już napisałem wyżej ale powodem dlaczego piszę tą apelację jest też to że kara według mnie jest też trochę niesprawiedliwa bo 5 dni za wykonywanie zadań jako CI czyli zabijanie MTF'ów a nie rdm to jest trochę dziwne tym samym że próbowałem wytłumaczyć sytuacje administracji i coś mi nie wyszło bo trochę przyznałem się według Neckera na chacie tekstowym,chociaż że nie robiłem tego specjalnie dlatego też starałem się to wyjaśnić na chacie głosowym,no ale nie chcę się tutaj kłócić o to,tylko chciałbym dostać unbana.Jeszcze raz przepraszam za moje zachowanie,postaram się już patrzeć na czas i starać się nie przekraczać tych 3 sekund przez rozpoczęciem rundy,najbardziej mnie też zabolało że napisałem Neckerowi przed moją ,,ucieczką" że starają się strasznie przestrzegać regulaminu a nie robić go tylko jako wyznacznik pomagający w grze bo według mnie dostać bana za te 3 sekundy to jest nie wporządku tym bardziej że miałem sytuacje w której moderator zabił mnie bo myślał że jestem CI mimo tego że pokazałem mu id i wcześniej wpisałem br_dropvest a po napisaniu !report na niego on usunął rapsa na niego i wszystko było ok ...,ale z mojej strony to wszystko,trochę się rozpisałem i porobiłem zapewne kilka błędów w pewnych miejscach ale licze na pozytywne rozpatrzenie tej sprawy i postaram się więcej nie doprowadzać do takich sytuacji :D.
×