Jump to content

smartpanda

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About smartpanda

 • Rank
  Świeżak
 • Birthday 04/27/2001

Metody kontaktu

 • ICQ
  ne
 • Gadu Gadu
  3888(...)
 • Skype
  ne

Informacje

 • Steam ID
  76561198181979845
 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Mazowieckie
 • O mnie
  #MurderTeam
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

561 profile views
 1. Dzień doberek, Malsa znam od około 1,5 roku. Przez ten czas pokazał, że: + to dobry i pomocny gracz, + lubiący też pośmieszkować, jeśli sytuacja na to pozwala, + można śmiało powiedzieć, że jest rozmowny i lubiany, zawsze próbuje wprowadzić miłą atmosferę do rozgrywki, + zna regulamin i co jakiś czas widzę, że zwraca uwagę graczom nowym/łamiącym zasady, + pomimo wieku, to muszę przyznać, że prowadząc jakąkolwiek rozmowę to nie czuję różnicy (aż!) 5 lat. Moim zdaniem to pokazuje, że w roli członka administracji odnalazłby się szybko i wierzę, że da sobie radę. A mówiąc zwięźle, jestem na tak.
 2. Hiyaa Zacznę od tego, że do samego podania nie można się za bardzo przyczepić... bo go po prostu prawie nie ma? Naprawdę ubogo, przynajmniej kilka zdań więcej wyglądało by lepiej Idąc dalej Twój czas spędzony na serwerze też nie powala co było już wspomniane w odpowiedzi wyżej, trochę sobie po prostu grasz, gdy masz ochotę i już. O doświadczeniu się wiele nie wypowiem, bo sama startując nie miałam żadnego, także plusik, że coś tam masz. Nie jesteś toksyczna, ale świetną reputacją na serwerze też się nie możesz pochwalić i sporo osób się ze mną pewnie zgodzi. Przy tym mogę wspomnieć o Twoim zachowaniu w czasie gry, czyli między innymi o częstym kampieniu pomimo próśb żebyś przestała (chociaż przyznam że od jakiegoś czasu zdarza Ci się to coraz rzadziej więc yay). No tak podsumowując to ja jestem na nie.
 3. 1. Wiek (preferowany >= 16): 18 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:1:110857058 ; discord smartpanda#2179 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: nie, ale każdy od czegoś zaczynał right? 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Usłyszałam kilka głosów, zarówno na serwerze jak i w prywatnych konwersacjach od stałych graczy Murdera, że nadawałabym się i powinnam spróbować dostać się do administracji. Myślałam nad tym dłuższy czas i oto jestem. Dlaczego uważam, że się nadaję? -Administrator powinien być odpowiedzialny, aktywny oraz przyjazny dla graczy i myślę, że spełniam te wymagania. -Znam najważniejsze komendy -Jeśli pojawia się problem to rozwiązuje go pokojowo, bez zbędnej awantury, aby nie psuć atmosfery -Często „pomagam” obecnej administracji np. poprzez zgłaszanie im graczy z niestosownymi sprayami czy cheatami gdy administracja jest poza serwerem. Sama również upominam łamiących regulamin i chętnie odpowiadam na pytania nowych graczy dotyczących rozgrywki -Na koniec dorzucę tylko argument, że obecnie skład administracyjny jest zbyt mały aby serwer dobrze prosperował i miał odpowiednią „opiekę” 6. Angielski bardzo dobry, I guess Z góry dziękuję za każdą odpowiedź która znajdzie się poniżej, pozytywną czy negatywną opinię, miłego dnia wszystkim
 4. Hiya! Wypowiem się krótko, Encik w zeszłym roku mocno przesadzał ze swoim toksycznym zachowaniem, ale potrafił też porozmawiać na poziomie jeśli tylko tego chciał. Sama jednak wspominam jego grę raczej dobrze, było z nim dużo śmiechu i zabawnych akcji. Co do ewentualnego unbana, to jestem na tak, przynajmniej aby zobaczyć czy naprawdę się ogarnął i zmienił jak sam mówi.
 5. Na serwerze nie gram od dawna, ale Andera widzę często. I co tu dużo mówić, spoko ziomek, miły, normalny, dobrze się z nim gra, ciężko byłoby mi znaleźć jakieś złe słowo na niego. Raczej nie ma ciszy czy nudy na serwerze, gdy on jest online, wprowadza dobrą atmosferę. No ogólnie stwierdzam, że się nadaje i jestem na tak :DD.
×
×
 • Create New...