Skocz do zawartości

Afromenti

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Afromenti

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:58961434
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Nibylandia
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Afromenti

  Ban JoKeR

  ~ Do imagura dołączyłem ssy z dowodami, że nie tylko ja posiadam takie ip. Takich osób jest z tego co wiem około 50. Wyszło na to, że okradł mnie własny znajomy (...). Co to twojego stwierdzenia w pełni się zgadzam, że posiadam takie ip. Tylko problem jest taki, że właśnie to Ja jestem osobą poszkodowaną. W swoich postach, ssach itp nikogo nie okłamałem. Zresztą po co miałbym to robić? Konto odzyskalem, chciałbym pograć na rozbudowanym TTT, a tu takie problemy . Przepraszam za zamieszanie, ale jestem już poirytowany, ciągle coś wychodzi na przekór mnie. Proszę o odpowiedź oraz zakończenie sprawy. Dziękuję i pozdrawiam.
 2. Afromenti

  Ban JoKeR

  Wachu mam Internet osiedlowy, każdy kto z niego korzysta ma takie samo ip. Już raz nawet nie mogłem przez to wejść na serwery w Minecraft. Nie wiem ja na waszym serwie nigdy nie gralem, konto odzyskalem nie dawno około 10 lipca. Więc proszę o odpowiedź - Jak graliśmy raz na znajomego serwie, kolega dostał bana i wszystkich wywaliło. Możliwe, że okradł mnie moj własny znajomy... Nie mam pojęcia.
 3. Afromenti

  Ban JoKeR

  https://imgur.com/a/DBBF27h 2 ssy są wzięte z około miesiąca, kiedy wraz z kolegą odzyskiwalismy konto. Reszta została wzięta z rozmowy ze supportem. Zmienili mi email i wtedy zacząłem odzyskiwać konto w sensie zmieniłem hasło dodałem steam guarda itp. Najprawdopodobniej zostało sprzedane jakiemuś dzieciaczkowi, ponieważ było na nich dużo komentarzy, które szybko usunąłem. Proszę o rozpatrzenie sprawy! Dziękuję i pozdrawiam.
 4. Afromenti

  Ban JoKeR

  Na jaki hosting najlepiej wrzucić ss?
 5. Afromenti

  Ban JoKeR

  1. Nick, na który została nałożona kara: JoKeR. 2. Steam ID: STEAM_0:0:58961434 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:58961434&advType=steamid 4. Opis sytuacji: Nie dawno udało mi się odzyskać konto, które zostało skradzione ponad rok temu przez jakiegoś delikwenta poprzez wejście w zły link. Po napisaniu do supportu prosili o przykładowe dowody których nie mogłem znaleźć. Nie dawno przeglądając stare pudelka z grami, znalazłem jedną z kluczem do gry na steam. Odblokowali mi je po 2 dniach, ale jak chciałem pograć na waszych serwerach okazało się, że dostałem bana, którego powód jest w tym linku. Wasza serwerownia jest tak zbudowana, że na każdym serwerze mam bana, a nie sądzę, że delikwent na każdym z nich grał. Przede wszystkim przepraszam za swoją głupotę, że wszedłem ( co prawda przypadkiem, ale jednak w ten link) za jego zachowanie i wszystkie wyzwiska jakie wam wyrządził. 5. Coś od siebie: Naprawdę chciałbym dostać unbana, ponieważ mi zależy na graniu na waszych serwerach. Poprawiłem, bo nie dało się tego czytać. ~Wachu
×