Jump to content

SCP-Natsuki

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About SCP-Natsuki

 • Rank
  Początkujący poster
 • Birthday 05/12/2004

Metody kontaktu

 • ICQ
  Discord Steam
 • Gadu Gadu
  nie mam
 • Jabber
  co to jest? XD
 • Skype
  nie mam

Informacje

 • Steam ID
  Scp-Natsuki STEAM_1:1:213431420
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Jestem z Bricza znaczy z Warszawy
 • O mnie
  Jestem Adminem z Breacha i jest kozakiem change my mind.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

622 profile views
 1. SCP-Natsuki

  <Br#2> Król snajperów

  Hejka! ^=^ Aktywność masz nawet dobrą, więc teraz skomentuje resztę. Na discordzie robisz z siebie błazna. Wymyślasz jakieś historyjki, że każdy kto dał ci na NIE, bo po prostu cię nie lubi, lub się mści? ,,Snajper pewnie najpierw dał głos na nie A dopiero potem pisał powody NeCkeR to według wielu cham A mści się na mnie za to że zgłosiłem go Naviemu A VIP to jest na mnie pewnie nadal zły za to że to wyjaśniłem regulaminem.'' Serio? Podanie podsumowali osoby wyżej, więc nie będę nic o nim pisał. Banów masz już sporo, a to jest dużym -. Jestem na NIE, takiej osobie bym nawet zaufanego nie dał, a co dopiero KidOP-a. Pozdrawiam, Natsuki
 2. SCP-Natsuki

  <BR#2> Zolak :) DK

  Zolaka uśmieszek DK znam dosyć długo. Jednak przez ten czas otrzymał pbana. Aktywność masz dosyć slabą, więc to jest minus. Czasami potrafisz powiedzieć odrobinę za dużo. Masz rangę, Zaufany'', ale według mnie powinieneś zostać na tej randze. Według mnie Zolak nie nadaję się na Admina, więc jestem na NIE. Powodzenia następnym razem! ^=^ Natsuki
 3. SCP-Natsuki

  <BR#2> Netii

  Hejka! ^=^ Netiiego znam dosyć długo, bo zaczęliśmy grać w podobnym czasie. Na serwerze jesteś dość często. Nie widziałem, żebyś dostał reporta ostatnimi czasy, więc przestrzegasz regulamin. Podanie jest napisane z błędami, ale niektórzy popełniali gorsze błędy (np. ja). Podsumowując chciałbym zobaczyć ciebie w administracji, więc jestem na TAK! Powodzenia! ^^ Natsuki
 4. SCP-Natsuki

  <BR#2> VerSe

  Hejka! ^=^ VerSe jest przyjaznym graczem. Nigdy nie widziałem, żeby obrażał graczy. Setki razy widziałem jak kandydat pomaga graczom i administracji. Podanie napisane dobrze (Nie zauważyłem żadnego błedu). Jestem na TAK, bo VerSe nie sprawia problemów i nie widziałem żadnego negatywnego zachowania. Pozdrawiam! Natsuki!
 5. SCP-Natsuki

  perm ban graczscp (prorock)

  Hejka! ^=^ Wykorzystywałeś informacje swojego kolegi, który ci podpowiadał, kto i gdzie jest i przekazywałeś te informację innym graczom. Jest to równoznaczne z Ghostingiem. Poczekaj ze dwa miesiące i dopiero potem napisz odwołanie. Zamykam.
 6. SCP-Natsuki

  Który scp jest waszym ulubionym?

  SCP-106, bo ez exp lol.
 7. SCP-Natsuki

  <BR#2> Bodzio

  Hejka! ^=^ Aktywność masz dosyć dobrą, więc przejdę do konkretów. Bodzia znam bardzo długo i przez ten czas rzadko robił problemy. Niestety ostatnio stracił zaufanego ( I napisał podanie na KidOP'a a parę dni potem znowu na zaufanego. Szczerze nie wiem po co). Na serwerze nie sprawiasz większych problemów. Edit: Zaufam ci i dam tobie na TAK, nie zawiedź mnie. Oyasumi Nasai.
 8. SCP-Natsuki

  [PBAN] [#2] T.C (From The Silver Rush)

  Witam! ^=^ Pisanie odwołania po 1 dniu od wykroczenia? Według mnie, powinieneś poczekać miesiąc a potem pisać odwołanie. Ban według mnie, powinien zostać. Oyasumi Nasai!
 9. SCP-Natsuki

  [PBAN] [#2] pawvlus

  Hejka! ^=^ Ty serio starasz się o ub, kiedy grasz na swoim mk na strefie? XD. Obrażałeś graczy i administrację, gdzie tylko przeprosiłeś Anielice, ale już reszty nie mogłeś? Napisałeś głupi post, gdzie się chwalisz tym, że masz multikonto i wysoki poziom. Jeszcze obrażasz Ravika z kolegami, ponieważ nie dał na tak w odwołaniu kubicy. Taka osoba NIE powinna nigdy się pojawić znowu na Strefie Gier. Natsuki
 10. SCP-Natsuki

  [Perm Ban] [#2] (L)obert Kurwica

  Konnichiwa! ^=^ Sytuacja dotyczy mnie, więc czas się wypowiedzieć! Kubica wyzywał mnie z 3 miesiące temu na discordzie Strefy Gier po tym jak go sprowokowałem używając w jego kierunku jak i paru jego kolegów słowa ,,pajac''. Lobert Kubica przeprosił mnie po tym zdarzeniu (jak i paru graczy za to co zrobił), więc mam nadzieję, że zrozumiał swój błąd. Według mnie, ban powinien zostać zdjęty lub skrócony do 2 miesięcy. Pozdrawiam, Natsuki!
 11. SCP-Natsuki

  <BR#2> logiś

  Konbanwa! ^^ Rozpocznę od aktywności, bo jest na dobrym poziomie! ^^. Podanie jest napisane krótko, ale na temat, więc masz plusa u mnie <3. Na serwerze (mimo, że mało gram xd) pomagasz innym i nie stwarzasz żadnych problemów. Nie widzę przeciwwskazań żebyś dołączył do administracji! ^^ Na TAK oczywiście! Miłego dnia! Natsuki!
 12. SCP-Natsuki

  <BR> NeCkeR

  Hejka! Podanie jest bardzo dobrze napisane! Widać, że spędziłeś przy nim więcej niż 10minut, więc na moje starasz się powrócić do administracji breacha. Zachowanie NeCkeRa bardzo się poprawiło i nie jest już toksyczny jak kiedyś. Na serwerze jak i na discordzie pomaga innym. Aktywność masz dobrą i mam nadzieje, że taka pozostanie. Oczywiście jestem na TAK Pozdrawiam, Natsuki!
 13. SCP-Natsuki

  Ban, konrad.proh.2010

  Hejka! Z tego co widzę wyzywałeś innych bo cię wyzywali? Według mnie, powinieneś pokazać, że choć trochę myślisz i nie odpowiadać im tylko powiedzieć to komuś z administracji (Oczywiście osoby które cię wyzywały nie są bez winne). Czyli wyzywałeś gracza/administratorkę (nie wiem na jakim stopniu wtedy była) od nie powiem jak? W całym odwołaniu nie widać w ogóle skruchy tylko zrzucasz winę na tych co cię wyzywali, Ban według mnie powinien zostać. Pozdrawiam, Natsuki!
 14. SCP-Natsuki

  [Perm Ban] [#2] (L)obert Kubica

  Hejka! Jest to w pewnym sensie mój ban, więc czas się wypowiedzieć! Zacznijmy od tego, iż nazwałem was pajacami, ponieważ byliście na pewnym discordzie gdzie był pan o nicku Pavwlus. Dostał on perma za ,,Toksycznego Kuzyna''. Nie dostał wtedy UB, więc postanowił wbić z 700 razy na serwer z nickami obrażającymi Blacka i Anielice. Co wy zrobiliście? Śmieliście się zamiast powiedzieć mu żeby przestał. Stałem się wrogi? Że napisałem, że nie potrzebujemy cię na SG? Pisałeś do Nonejma kiedy miał problem, żeby dał alt f4 to pomoże (Bardzo śmieszne muszę ci powiedzieć kappa) Co do odwołania: Nazwałem was pajacami w znaczeniu: ,,Osoba która zachowuje się niepoważnie'' Nie, że jesteście ułomni czy coś. (Według mnie ,,Jesteś niepoważny'' nie jest wyzwiskiem, ale mogę się mylić). Kończąc według mnie po słowach takich jak ,,Debil'' czy ,,Pajac'' nie powinieneś tak bardzo po mnie jechać i po Maxusie (ss w spoilerze), Ale skoro cię to uraziło to bardzo przepraszam za użycie tych złych określeń. Ban powinien zostać skrócony do miesiąca, ale zostawiam ostateczną decyzję Alucardowi. Pozdrawiam Natsuki!
 15. SCP-Natsuki

  BR#2 skate036

  Hejka! Znam Skate'a z serwera i jest idealnym kandydatem na Operatora. Jest bardzo dojrzały (ma te 16 lat). Często reportuje graczy na discordzie i jest godny zaufania (Potwierdza to rangą ZAUFANY). Aktywność jest średnia, ale można przymknąć na to oko. Podanie jest średnio napisane, ale każdemu można dać szansę! Kończąc jestem na TAK Dobra a teraz tak na poważnie. Podanie napisane ,,na odwal się''. Jest próba argumentacji (normalnie jak Pani od Polskiego), ale te argumenty są słabe. Do zachowania na serwerze nie mam nic przeciwko. Kończąc jestem na NIE. Pozdrawiam i życzę powodzenia w przyszłości! Natsuki.
×