Jump to content

AstoreKKK

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About AstoreKKK

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AstoreKKK

  Mapy do usunięcia/poprawy

  Mapa : mg_dev_galaxy_course Powód: może grać tylko jedna osoba //Dodałem config, powinno pomóc ~Timon
 2. AstoreKKK

  Mapy do usunięcia/poprawy

  Mapa: mg_ataraxia Powód: Dołączyć do CT może tylko jedna osoba //Dodałem config, powinno pomóc ~Timon
 3. AstoreKKK

  Plac Zabaw Sam_Fart

  Jestem na tak miły gracz przestrzegający regulamin.
 4. AstoreKKK

  [PLAC ZABAW] Mały A'Tuin

  Oczywiście , że na Tak miły gracz i co najważniejsze przestrzega regulamin
 5. AstoreKKK

  [Skarga] Profeska

  Całkowicie się zgadzam to przestało być śmieszne.
 6. AstoreKKK

  [PermBan] MLEKO NA STOLE?

  No myślę, że ten gracz powinien dostać drugą szanse, gdyż auto hotkey to nie najgorszy czyn, który można popełnić na serwerze tak samo jak było ze mną
 7. AstoreKKK

  [PERM BAN] MLEKO NA STOLE?

  Piotrek poczekaj miesiąc lub dwa
 8. AstoreKKK

  [PERM BAN] MLEKO NA STOLE?

  To niestety prawda Piotrek bo sam musiałem troszkę poczekać a to nie było takie proste chociaż to aż 3-4 miesiące nie trwało.
 9. AstoreKKK

  [Konkursy] - Pomysły na konkurs

  Skoro za przejście nie wszystkich ale nie których coursów dostaje się punkty ( chodzi mi o kille w tabeli ) to może na koniec cours'a kto będzie miał ich najwięcej wygrywa jakąś nagrodę Pozdrawiam AstoreKKK
 10. AstoreKKK

  [Ban] A$tor

  1. Nick, na który została nałożona kara: A$tor 2. Steam_ID: 0:1:438503966 3. Link do bana na sourcebans : http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=A%24tor&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Grając na serwerze używałem auto hotkeya przez co dostałem perm bana. 5. Coś od siebie : Przepraszam za używanie na serwerze auto hotkeya żałuje tego, nie użyje już tego nigdy, chciałbym bardzo wrócić na serwer i otrzymać szansę i pograć znów na ulubionym serwerze.
 11. AstoreKKK

  [BAN] A$tor

  1. Nick, na który została nałożona kara: A$tor 2. Steam_ID: 0:1:438503966 3. Link do bana na sourcebans : http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=A%24tor&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Używałem niestety auto hotkeya i teraz się z tym źle czuje ze mam bana na moim ulubionym serwerze, na którym codziennie grałem :<. 5. Coś od siebie : Przepraszam za używanie auto hotkeya, cała administracje i graczy, których tym skrzywdziłem bardzo zależy mi żeby wrócić na plac chciałbym znów na nim codziennie grać tak jak kiedyś.
 12. AstoreKKK

  [BAN] A$tor

  1. Nick, na który została nałożona kara: A$tor 2. Steam_ID: 0:1:438503966 3. Link do bana na sourcebans : http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=A%24tor&Submit=Search 4. Opis sytuacji: grając na serwerze używałem auto hotkeya :c 5. Coś od siebie : Przepraszam za używanie auto hotkeya, więcej razy taka sytuacja nie będzie miała miejsca.
×