Jump to content

kreciq198

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

About kreciq198

 • Rank
  Forumowicz

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

813 profile views
 1. Stworzenie MK w momencie pisania drugiego odwołania... JUST WOW ???? Miłego dnia wszystkim życzę i proszę o banowanie wszelkich kont Mateopodobnych!
 2. Ban zostaje. Proszę nie nękać więcej moich kolegów z administracji w wiadomościach prywatnych.
 3. Podanie odrzucone. Pozdrawiam.
 4. Zbanowanie wszystkich osób używających wybuchającej apteczki do przemieszczania się do wyżej wymienionego miejsca.
 5. Ja to tylko tu zostawię i zamknę temat. Nie róbcie tak.
 6. Zgłoś się za jakiś czas to pomyślimy nad zdjęciem bana. Miłego czwartku.
 7. Witam, sytuacja wyglądała nieco inaczej. Jedna ze zbanowanych osób jako traitor postawiła C4 na widoku drugiej osoby (innocenta), która totalnie ją olała. Następnie rozpoczęła się Wasza zabawa, która polegała na rozmowie między sobą (?). Totalnie nie realizowaliście celów gry, ani innocent nie próbował zabić osoby, która podłożyła C4, ani traitor nie miał zamiaru Cię zabić. Uznałem to za współpracę i nie mam zamiaru zdejmować bana. Zamykam za 24h, chociaż wątpię żeby tu było coś do dodania, bo zdarzenie było dla mnie oczywiste. Pozdrawiam.
 8. kreciq198

  [ban]

  Ban zostaje. Pozdrawiam.
 9. Podanie odrzucone. Nie podjąłeś jakichkolwiek prób by postarać się o posadę w naszych szeregach. Pisząc to podanie z góry nastawiłeś się na to, że Cię przyjmiemy i przejmowałeś się tym jak zachowujesz się w stosunku do administracji czy innych graczy. Zamiast pomagać, przeszkadzałeś im. Masz ogromne pojęcie o grze i o tym jak działa, ale z przykrością stwierdzam, że na ten moment nie ma miejsca dla Ciebie w naszych szeregach. Pozdrawiam.
 10. Podanie odrzucone, pograj jeszcze trochę i spróbuj następnym razem. Pozdrawiam.
 11. Cóż wysililiście się na tyle żeby udowadniać mi przez X czasu całą sytuację (m.in. rysując wszystko w paincie), więc z racji, że nie mam żadnego nagrania z tamtej sytuacji ani el śmierdzielo go nie ma, postanawiam zdjąć bana i wierzyć w Wasze dobre intencje. Pozdrawiam i życzę miłej oraz uczciwej gry. Ban zdjęty dla Was wszystkich ofc.
 12. Dystans, który musiałeś pokonać w celu sprawdzenia ciała kolegi był wystarczający byś nie wiedział kto zabił tą osobę. Przypadków z podłożonym remotem na temtej mapie było znacznie więcej, jednak gdy dopiero został podłożony na jednego z Twoich kolegów zacząłeś głosić kto jest zdrajcą, zupełnie jakby to wysadzone ciało Ci to powiedziało. Co do sytuacji na czerwono to nie było w niej Twojej winy, a raczej Twoich kolegów, którzy zamiast Cię zabić jak byłeś oznaczony jako ZDRAJCA hasali wokół Ciebie jak gdybyś był jakimś nietykalnym bóstwem. Do ghostingu doszło z całą pewnością, jeśli chcesz mnie przekonać o tym, że nie ghostujecie to zgłoś się w wakacje wtedy zdejmę Wam bana, bo myślę, że ten czas nauczy Was normalnego grania. (Dodam na koniec, że na nowej mapie po wejściu do pułapki traitora jeden z Twoich kolegów/lub Ty od razu mnie skosowaliście mimo, że w pomieszczeniu były 3-4 osoby) Pozdrawiam.
 13. Witam, Sytuacja wyglądała następująco od 1 rundy na nowej mapie podejrzewałem Was o ten haniebny czyn. W końcu dzieki @el smierdzielo udalo się wykryc, ze to robicie. Otóż ten gracz podlożył Ci remote'a będąc tyłem i Twój kolega nie miał szans by zobaczyć kto go podłożył, zapewne umierając mu się to wyświetliło, nagle Ty jako wszechwiedzący BÓG mówisz, że umarł Twój kolega krupnikofff, oczywiście pomyliłeś jeszcze ksywki i Wasz ghosting stał się jeszcze bardziej nieudolny, bowiem zginął Wasz drugi kolega o czym za chwilę poinformowałeś. Dodam jeszcze sytuację, w której był KOS na jednego z Twoich kolegów ZAZNACZONY NA CZERWONO przez detektywa, a Ty stałeś obok niego zupełnie jakbyś wiedział, że w tej rundzie akurat nie jest traitorem. Wnioski pozostawiam Wam, a jak el śmierdzielo ma coś jeszcze do dodania to zamknę za 24h, ponieważ nie mam zamiaru zdejmować tego bana. Pozdrawiam.
 14. Nie zmarnuj tej szansy. Pozdrawiam.
 15. Skarga zamknięta ze względu na brak jakichkolwiek dowodów na oskarżonego. Następnym razem dostarcz jakichkolwiek dowodów o rzekomych "przestępstwach" Twoich prześladowców. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...