Jump to content

kreciq198

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

About kreciq198

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

314 profile views
 1. kreciq198

  [BAN]

  Ban zdjęty. Oby to się nie powtórzyło.
 2. kreciq198

  BAN

  PRZEPRASZAM TO NAJŚMIESZNIEJSZA SYTUACJA Z JAKĄ MIAŁEM KIEDYKOLWIEK DO CZYNIENIA, JEDNAK ZAPEWNE TAK BYŁO MASZ BANA NA 1DZIEŃ TAKŻE SPOKOJNIE. MYŚLĘ,ŻE W TYM CZASIE ZDĄŻYSZ ZMIENIĆ AVATAR. POZDRAWIAM CIEPLUTKO!
 3. kreciq198

  [BAN]

  Witam, Wszelkie próby ghostingu za niedopuszczalne i doskonale o tym wiesz. Otrzymałem wiadomość od jednego z graczy o Twoim haniebnym zachowaniu treść pierwszej [Psay]: MicunLosser do You: carl johnson mi na pchacie ghostował treść drugiej : [Psay]: MicunLosser do You: [Psay]: Carl Johnson do You: konwoy kos ludzie Żaden przypływ emocji nie powinien wpływać na to, że ułatwiasz bądź utrudniasz komuś rozgrywkę. Jednak z racji tego,że nie dostrzegłem podczas Twojej gry żadnych złych zachowań mogę skrócić bana do dwóch tygodni (z pierwotnych czerech, a nie trzech), pod warunkiem,że za każde następne wykroczenie skończysz z permem. Pozdrawiam.
 4. kreciq198

  Mapy do Dodania

  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=228041314&searchtext=ttt -> ciekawa mapa na lodowcu, jednak nie na full serwer https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=320963369&searchtext=ttt -> rozwałka na uczelni/w szkole? czemu nie! https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=133847491&searchtext=ttt -> spory powojenny bunkier https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=472909258&searchtext=ttt -> dużo pułapek dla traitów, jakieś objectivy dla traitów https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=303059376&searchtext=ttt -> pułapki i mrok https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=401209171&searchtext=ttt -> długi sekret(jesli dobrze pamietam), otwarta mapa https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=949158837&searchtext=ttt -> yellow submarine ^_^ Zachęcam do przejrzenia!
 5. kreciq198

  [Skarga Wizi] [odwołanie od bana]

  Z tego co pamiętam Twoje słowa mogą potwierdzić @Snajpero, @Wizio, @edzio72 i bodajże @Zajuu (ale tu nie jestem w 100% pewny czy był wtedy na serwerze). Tak się składa,że jestem powiązany z tą sprawą tak samo jak Wizio, ponieważ byliśmy wtedy obecni na serwerze i to,że dostałeś akurat od niego bana nie zmienia faktu,że ja czy Snajpero zrobilibyśmy to samo.
 6. kreciq198

  [Skarga Wizi] [odwołanie od bana]

  Witam, jeśli dobrze pamiętam te słowa były skierowane w moją stronę po wymierzeniu slayi w stronę "pokrzywdzonego". "Pokrzywdzony" napisał na chacie (mniej więcej) "kurwa rucham twoją matkę". Po tej sytuacji napisałem na admin chacie z zapytaniem "co z nim robimy?", chwię później @Wizio nadał słusznego bana.
 7. kreciq198

  [TTT] MR.Edzio72

  Grasz na tym serwerze już bardzo długo i jesteś znany przez praktycznie wszystkich. Nie przypominam sobie toksycznych zachowań w Twoim wykonaniu, na serwerze widuję Cię często. Przyjemnie się z Tobą gra, mimo że nie mówisz nic na voice (no poza jednym wyjątkiem ^_^). Nie używasz voice to prawda, ale uważam,że przez Twój sam staż na serwerze zasługujesz na szansę. To jest przykład stałego i znanego przez społeczność gracza, a nie tak jak poprzednik. Jak najbardziej jestem za daniem mu szansy. TAK
 8. kreciq198

  [TTT] LupoFajnie

  Jestem na NIE. Uważam,że 11 lat to zdecydowanie za mało jeżeli preferowany wiek to 16. Po drugie sam punkt 5 jest napisany jakby od niechcenia. Doskonale wiesz,że nie spełniasz wymagania wiekowego, zamiast postarać się pisząc jakiś sensowny powód to Ty piszesz jakieś bzdury. Może nie stwarzasz problemu na serwerze, ale nie uważam by póki co była to funkcja dla Ciebie.
 9. kreciq198

  [skarga] Laki

  Skoro jesteś tak doświadczonym graczem, to powinieneś wiedzieć,że bardzo często dochodzi do rdmów na osobach afczących, po wytłumaczeniu na voice od oskarżonego mogłeś ustawić sobie na TABie ów gracza jako unikaj i mieć na niego oko podczas tej rundy. Jego życie wynosiło zaledwie 30punktów,więc zabiłbyś go zapewne bez problemu skoro jesteś aż tak DOŚWIADCZONY. Oskarżony wszystko Ci wyjaśnił podczas rundy, więc slay jak najbardziej słuszny moim zdaniem. Swoją drogą jeśli uważasz,że ranga zostałaby odebrana za jednego "niewłaściwego" slayia to masz do tego bardzo ciekawe podejście.
 10. kreciq198

  BezspornieNajlepszyGraczTejGry (PERMGAG)

  Osobiście uważam,że jak dana osoba otrzymała już jednego gaga danego dnia to przed kolejnym nie powinno się już ostrzegać,bo jest to najzwyczajniej w świecie bezcelowe.
 11. kreciq198

  BezspornieNajlepszyGraczTejGry (PERMGAG)

  Moja perspektywa, tako napisał na admin chacie z prośbą o gaga, również pokrzywdzony użytkownik płci pięknej skarżył się na niego, bezpsporny otrzymał gaga. Ściągnąłem mu go z tego co pamiętam pod koniec minecraftcity. Niedługo potem opuściłem serwer,więc dalszy przebieg zdarzeń zna zapewne snajpero i Cezary.
 12. kreciq198

  <TTT> DnCiak

  Jeśli tylko przestaniesz rzucać we mnie HE granatami [PATRZ: WCZORAJ] to jak najbardziej na TAK.
 13. kreciq198

  Mapy do Dodania

  No to w takim razie bez tych dwóch jeśli kiedyś były, teraz niby więcej slotów jest na serwerze z drugiej strony, no ale można je pominąć.
 14. kreciq198

  Mapy do Dodania

  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=323400541 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=104518391 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=240258950 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=718794801 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=410160707 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=644073837 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=422801063 Propozycje ode mnie nowych mapek.
 15. kreciq198

  Seriale

  mr robot, legion
×