Jump to content

kreciq198

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

About kreciq198

 • Rank
  Piszący posty

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

369 profile views
 1. kreciq198

  Mapy do Dodania

  Dodam tylko,że doskonale wiem,że niektóre z tych map były na serwerze już wcześniej, jednak jak wspomniano wyżej było to X czasu temu. Co się zmieniło od tego czasu? Zapewne tyle,że te mapy mogą otrzymać drugą szansę. Po rozmowie z kilkoma stałymi graczami z serwera, dowiedziałem się,iż ttt_icebreaker oraz ttt_waterworld są wspominane bardzo dobrze i chętnie by je zobaczyli na naszym serwerze. Osoby grające 2.5 roku temu na serwerze aktualnie należą do mniejszości, więc nie widzę powodu by te mapy odrzucić, ponieważ będą one nowe dla lwiej części serwera. Trochę OFF co do wyboru mapy na następna rundę wolałbym usunąć masowego gaga i namówić graczy do wyboru map, których nie znają, a są dobre/ciekawe. W przyszłości urozmaiciło by to wybór map, ponieważ staram sie forcować nowe lub mniej grane mapy jednak skuteczność określiłbym na mizerną. Irytuje mnie cykl dollsy-->mcdollsy-->golden-->67-->MC losowy-->aircraft-->plaza--> losowy MC --> plaza.
 2. kreciq198

  Mapy do Dodania

  Witam, po ostatnich udanych (ttt_submarine, ttt_countrytrain) lub tych mniej udanych (ttt_bunker, ttt_arctic) przychodzę z kolejną dawką propozycji na nasz serwer. Pragnę podziękować graczowi @Zajuu za pomoc w sprawdzaniu wszystkich mapek, a teraz do rzeczy: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=187908771 TTT_Icbreaker_Final_FIX --> mapa z dwoma środowiskami, zarówno dla osób lubiących zabijać z blisko jak i zesnajpić ofiarę, wybór należy do Was. Dla każdego znajdzie się miejsce https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=867635838 ttt_grovestreet --> ah shit(...), nienajwiększa mapa jednak z klimatem z dobrze nam znanej gry, dodatkowo dla młodszych graczy H E L I K O P T E R. Na mapie znajduje się również troom i nie zauważalnych błędów https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=157420728 ttt_waterworld --> poprzedni powód usunięcia tej mapy jest dla mnie śmieszny, nie widzę przeszków aby ta mapa nie została dodana https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1727488779 ttt_Condemned --> ciekawa mapa, niezłe pułapki oraz fajny klimat z gasnącymi światłami. Minus = sporo propów https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1475589106 ttt_bikinibottom --> co tu dużo mówić, nazwa mówi sama za siebie, nienajgorzej wykonana, kilka pułapek w tym jedna przeurocza https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1796051616 ttt_Trinity_Church --> kościółek wraz z domkami dla ministrantów (XD) miejscowka do snajpienia jest, poza tym glownie na blisko jednak nie ma bledow na mapie https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=820510691 ttt_MC_67thway --> co by się stało gdyby połączyć ulubiony rodzaj map (minecraftowe) z jedną z ulubionych przez graczy map (67).. zanim ktos sie odezwie, ze to ta sama mapa tylko w wersji MC odpowiem patrz dollsy, jeśli gracze coś lubią to trzeba dać im więcej, a ta mapa jest całkiem przyjemna i nie jest 1:1 taka sama Zachęcam do zapoznania się z zaproponowanymi mapami i pozdrawiam, Kreciq the discoverer of the map.
 3. kreciq198

  un ban

  Witam, ban zostanie zdjęty automatycznie po 12h od jego nadania. Pozdrawiam i zamykam.
 4. krótka historia o żydzie
 5. Przepraszam, cheatuję.
 6. nie umiem w wycinanie ale rozbawiło mnie to
 7. kreciq198

  Rola detektywa

  @Sir. Danken Lore oczywiście "moja propozycja" do najłtwiejszych do zrealizowania nie należy, aczkolwiek po pierwsze "smark", który będzie tym detektywem najprawdopodobniej nie będzie ogarniał ani tej roli, ani co więcej nie przeczyta o tej możliwości, więc nie wyda Ci takiego polecenia. Oczywiście może się to wydarzyć, jednak oceniam tą szansę na tyle nisko, że Ty w tym czasie zdążysz go zabić 5 razy i jeszcze nikt tego nie zauważy. Co do "tryhardów" w roli dete, to oni w tym czasie zapewne w Twoim przypadku urządzą polowanie niż karzą Ci się zatrzymać, wiec nie masz się o co martwić. Jak napisał @Wachu dokładne "możliwości" detektywa byłyby doprecyzowane i zostanie to przegadane przez nas. Uważam, że polecenie zatrzymania się w miejscu, którym jest maksymalnie jeden inny gracz, można uznać za miejsce na tyle bezpieczne by detektyw mógł przeprowadzić to co tam chcę[HELLO 2V1]. Od siebie dodam,że detektyw nie powinien zakazywać na wchodzenie do jakiegoś miejsca oraz korzystanie/forcowanie sprawdzarki jedynie wtedy jeżeli ktoś dał fake kosa/innocent został zabity na czyichś(idk jak się to pisze) oczach i ta osoba nie chce go zabić.
 8. kreciq198

  Rola detektywa

  Moim zdaniem zdecydowanie opcja nr.2, gdyby opcja nr.1 była dostępna, to sama nazwa DETEKTYW, moim zdaniem byłaby nieadekwatna. Uważam,że detektyw powinien móc rozkazać innocentowi na zatrzymanie się jedynie jeżeli innocent nie będzie wystawiony na otwarty ostrzał z karabinu snajperskiego lub innej broni. Nie mogłoby to być nadużywane, za otwartą przestrzeń można uznać środek miasta na 67th np, albo przestrzeń na górze mapy mincetaft_b5 etc.
 9. kreciq198

  [skarga] MR.Edzio72

  Moja opinia jest taka,że sam report został tak napisany, że nie można z niego nic wywnioskować. Jako osoba trzecia nie wiemy jak wyglądała sytuacja, a zadaniem administratora nie jest zagłebianie się w szczegóły, tylko krótkie zanalizowanie sytuacji przedstawionej przez "pokrzywdzonego". Nie rozumiem z czego wynikały zatem te slayie. Jeśli ktoś uważa inaczej, proszę o odpowiednią argumentację.
 10. kreciq198

  [BAN]

  Ban zdjęty. Oby to się nie powtórzyło.
 11. kreciq198

  BAN

  PRZEPRASZAM TO NAJŚMIESZNIEJSZA SYTUACJA Z JAKĄ MIAŁEM KIEDYKOLWIEK DO CZYNIENIA, JEDNAK ZAPEWNE TAK BYŁO MASZ BANA NA 1DZIEŃ TAKŻE SPOKOJNIE. MYŚLĘ,ŻE W TYM CZASIE ZDĄŻYSZ ZMIENIĆ AVATAR. POZDRAWIAM CIEPLUTKO!
 12. kreciq198

  [BAN]

  Witam, Wszelkie próby ghostingu za niedopuszczalne i doskonale o tym wiesz. Otrzymałem wiadomość od jednego z graczy o Twoim haniebnym zachowaniu treść pierwszej [Psay]: MicunLosser do You: carl johnson mi na pchacie ghostował treść drugiej : [Psay]: MicunLosser do You: [Psay]: Carl Johnson do You: konwoy kos ludzie Żaden przypływ emocji nie powinien wpływać na to, że ułatwiasz bądź utrudniasz komuś rozgrywkę. Jednak z racji tego,że nie dostrzegłem podczas Twojej gry żadnych złych zachowań mogę skrócić bana do dwóch tygodni (z pierwotnych czerech, a nie trzech), pod warunkiem,że za każde następne wykroczenie skończysz z permem. Pozdrawiam.
 13. kreciq198

  Mapy do Dodania

  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=228041314&searchtext=ttt -> ciekawa mapa na lodowcu, jednak nie na full serwer https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=320963369&searchtext=ttt -> rozwałka na uczelni/w szkole? czemu nie! https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=133847491&searchtext=ttt -> spory powojenny bunkier https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=472909258&searchtext=ttt -> dużo pułapek dla traitów, jakieś objectivy dla traitów https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=303059376&searchtext=ttt -> pułapki i mrok https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=401209171&searchtext=ttt -> długi sekret(jesli dobrze pamietam), otwarta mapa https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=949158837&searchtext=ttt -> yellow submarine ^_^ Zachęcam do przejrzenia!
 14. kreciq198

  [Skarga Wizi] [odwołanie od bana]

  Z tego co pamiętam Twoje słowa mogą potwierdzić @Snajpero, @Wizio, @edzio72 i bodajże @Zajuu (ale tu nie jestem w 100% pewny czy był wtedy na serwerze). Tak się składa,że jestem powiązany z tą sprawą tak samo jak Wizio, ponieważ byliśmy wtedy obecni na serwerze i to,że dostałeś akurat od niego bana nie zmienia faktu,że ja czy Snajpero zrobilibyśmy to samo.
 15. kreciq198

  [Skarga Wizi] [odwołanie od bana]

  Witam, jeśli dobrze pamiętam te słowa były skierowane w moją stronę po wymierzeniu slayi w stronę "pokrzywdzonego". "Pokrzywdzony" napisał na chacie (mniej więcej) "kurwa rucham twoją matkę". Po tej sytuacji napisałem na admin chacie z zapytaniem "co z nim robimy?", chwię później @Wizio nadał słusznego bana.
×