Jump to content

kreciq198

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

About kreciq198

 • Rank
  Forumowicz

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

648 profile views
 1. Witam w 2k20. Bana zdejmuję, bo odczekałeś swoje. Pozdrawiam.
 2. Witam, masz rację, że na serwerze były straszne lagi i w wyniku tego otrzymałeś bana przez pomyłkę zamiast innej osoby. Za chwilę Ci go zdejmę. Pozdrawiam.
 3. Ban zdjęty. Pozdrawiam.
 4. Podanie odrzucone. Senior Operator. Z poważaniem ~ Kreciq
 5. Podanie przyjęte. Pozdrawiam, zgłoś się po uprawnienia.
 6. Podanie ODRZUCONE. Pozdrawiam.
 7. Plusy : - aktywność minusy : - nie używanie voice przez co mało kto Cię kojarzy w wyniku czego x osób spytało się mnie kim Ty do cholery jesteś - propkilling - niska rozpoznawalność na serwerze, poza grupką osób, z którymi trzymasz nikt Cię nie zna, a administrator to pewien autorytet Ciężko mi powiedzieć coś więcej. Moim zdaniem jest dużo za wcześnie na taką rolę dla Ciebie. Jestem na NIE Pozdrawiam.
 8. Witam, Twoje podanie jest napisane bardzo skromnie, a dodatkowo zawiera pewno MALUTKIE KŁAMSTEWKO. Rzeczywiście mało brakuje. Tylko 29 dni. Podanie oczywiście zostaje zamknięte oraz dodatkowo jeśli będziesz chciał napisać kolejne musisz przegrać nie jeden, a dwa miesiące. Pozdrawiam.
 9. No widzisz, zapewne do tego źle podchodzisz, bo ja zazwyczaj pouczam takie osoby jak mam realny interes (czytaj jestem provenem). Mówię detę zabiłem osobę A była zdrajcą kup mi mikrofalówke brauvera sklep masz pod C. W 75% przypadków takie osoby mi kupują i to ich już czegoś uczy. Człowiek uczy się na błędach, zapewniam Cię, że Ty i ja na początku popełnialiśmy takie same błędy jak oni, więc cierpliwości.
 10. Wystarczy trochę pomóc nowym osobom jeśli widzisz, że nie ogarnia, a akurat jesteś inno, to powiedz jej jak kupić mikrofale lub użyć tego skanera. Co do samego TAB-a to sam często usuwam to co zaznacza detektyw, ponieważ albo nie ufam w jego kompetencje albo mam podejrzenia, że coś tu nie gram, więc to nie do końca jest miarodajne. Moim zdaniem jeśli ktoś zagra te 10 razy jako dete będzie już dobrze wiedział z czym to się je i to w zupełności wystarczy do tego by ta osoba bardziej ogarnęła tą najbardziej skomplikowaną rolę na naszym serwerze.
 11. Ban zostaje. Pozdrawiam.
 12. Jeśli masz kogoś kto może potwierdzić Twoje słowa to będzie świetnie jeśli się tu udzieli. Następnym razem spróbuj zrobić screeny jeśli dany gracz wyzywa kogoś lub trolluje pod nieobecność administracji. Dodamy go z pewnością na listę do obserwowania, a jeśli znajdą się osoby potwierdzające Twoje słowa to skończy z banem tak szybko jak tylko to możliwe. Jeśli ktoś coś ma do dodania to zostawiam ten post na 24h. Pozdrawiam.
 13. Gdyby zależało Ci na pozostaniu na serwerze to myślę, że nie starałbyś się doprowadzać do takiej sytuacji jak ta powyżej (zwłaszcza, że miałeś już wcześniej dwa bany). Mówią, że człowiek uczy się na błędach, ale w tym przypadku tak nie jest. W związku z tym Ban zostaje. Pozdrawiam.
 14. Przyjęty na okres próbny. Pozdrawiam.
 15. Jedynym przyjętym operatorem bez podania jest Bartosz, ale to było ustalone na specjalnym zebraniu z Wachem, a dodatkowo ta sama osoba obiecała Mr.edziowi powrót w szeregi administracji, więc tu nie miałem zbyt wiele do gadania. Pozostałe osoby złożyły stosowne podania, które zapewne przeoczyłeś lub nie zwróciłeś uwagi, więc tym samym pragnę skorygować te błędne informacje. Miałem się nie wypowiadać, ale no pewne informacje trzeba jednak wyjaśnić. A co do tego reporta to zapewne były moje początki, a na nich nieźle nie ogarniałem czasem tych podań. Pewnego dnia nawet zbanowałem tak znakomitą osobistość serwera jak Sir. Danken Lore (taka ciekawostka na koniec). Tyle ode mnie. Miłej nocki życzę
×
×
 • Create New...