Skocz do zawartości

kreciq198

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

O kreciq198

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kreciq198

  Pomysły na skiny/czapki

  Oddam się jak ktoś znajdzie skina do krecika =D, ale chyba marne szanse
 2. kreciq198

  Pomysły na skiny/czapki

  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=104538509&searchtext=playermodel szkieletor https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=460211741&searchtext=playermodel jon snow https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1154384700&searchtext=playermodel spiderman https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=746214499&searchtext=playermodel goku kilka kolejnych propozycji
 3. kreciq198

  Kilka propozycji na mapy Jailbreak

  mapy wydają sie być okej w większości jestem za ich dodaniem, im większa różnorodność tym mniej narzekania =D
 4. kreciq198

  Pomysły na skiny/czapki

  Już zedytowałem pościk, bo ogarnąłem,że mogę z workshopu korzystać XD
 5. Myślę, że warto stworzyć osobny post przeznaczony wyłącznie do tego celu. Od siebie chciałbym zaproponować skiny takie jak :https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1222388614&searchtext=Playermodel mr robot fans, https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=810792923&searchtext=Playermodel big smoke, https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=452065494&searchtext=Playermodel papa vader i jeszcze jakby był jakiś fajny model krecika(tego z bajki) to byłbym w siódmym niebie gdyby udało się go dodać. Co do czapek to przepaska na oko piracka, kapelusz piracki, moherowy beret. Zapraszam do podawania własnych propozycji!
 6. kreciq198

  Skarga ghosting

  Grałem o 22:30 około i byli wtedy SND_k i sonix i również wydawali mi się podejrzani. Dopuszczali się RDMów w przypadku gdy jeden z nich był traitorem, a drugi innocentem, byleby tylko ułatwić sobie grę.
 7. kreciq198

  Reaktywacja - JailBreak v2

  TAAAAAK, nie wierzę. Oby nowy JB okazał się sukcesem!
 8. kreciq198

  JB serwer? Is it real?

  Mam nadzieję,że ta informacja nie będzie definitywnym zakończeniem dyskusji na temat serwera JB. Jednak cieszę się,że zbudziło to jakiekolwiek zainteresowanie i z niecierpliwością czekam(czekamy) na informację.
 9. kreciq198

  JB serwer? Is it real?

  Gundelf znasz kogoś takiego, bo zakładam,że masz większe znajomości niż ja w tym gronie?
 10. kreciq198

  JB serwer? Is it real?

  Gundelf jakby udało Ci się zwerbować jakąś stałą ekipę to myślę, że i dużo nowych osób by się dołączyło . Sadze,ze to nie byloby wcale takie martwe, szczegolnie,ze ludzie byliby tym zaciekawieni na samym starcie. Można tez jakas mala reklame zrobic etc.
 11. kreciq198

  JB serwer? Is it real?

  Okej dzięki za odpowiedź, cóż może kiedyś moda na JB powróci i nie będą do tego potrzebne osobne posty :D.
 12. kreciq198

  JB serwer? Is it real?

  Okej rozumiem.Jednak Panowie jeśli jakaś zwarta grupa będzie chętna na takowy serwer to dołożę wszelkich starań by nie świecił on pustkami.
 13. Witam, myślę że wsród nas jest wielu miłośników tego rodzaju gry. Czy istniałaby możliwość stworzenia jedynego polskiego serwera JB? Uważam,że z ogarniętą administracją z aktywnością nie byłoby problemu. Dodam tylko,że wiele osób spoza strefy zapewne chętnie by weszło gdyby takie coś ujrzało. Nie będę sie rozpisywał póki co ale zapraszam do dyskusji, czy byłyby osoby chętne i aktywnie uczęstniczące w "życiu" takiego serwera?
 14. kreciq198

  [TTT]Laki

  Sytuacja, którą przedstawia Mateło oraz OBECNY czas gry (nie liczę czasu sprzed X lat) dają jasny sygnał,że to jeszcze nie jest ten moment. Osobiście spotkałem Cię z 2-3 razy i wydawałeś się w miarę ogarnięty. Uważam jednak,że nie grasz na tyle długo by ubiegać się o admina czy też operatora. Może z czasem takie niekorzystne dla Ciebie sytuacje znikną i wtedy i moja decyzja się zmieni. Póki co NIE.
 15. kreciq198

  [TTT] DragonFly

  Hmm ciekawe, w ciągu ostatnich 20 dni byłem 5 razy i moja odpowiedź była negatywna i mam dostać warna za wyrażenie WŁASNEGO zdania. Pomijając fakt,że jesteś strasznie krótko na serwerze i odrazu składasz podanie o administratora nawet nie przeczekając tego miesiąca jest lekko lekceważące. Zamiast próbować zyskac głosy sam się pogążasz. Poza tym przez te dni przykładowo wszystkich stałych bywalców spotkałem za każdym razem tj. Mateło, Konwoy, Szisz etc.. Gdybyś był aż tak aktywny zapewne i na Ciebie bym natrafił. Dodam tylko,że jak wchodziłem to już na dłuższy okres czasu także nie rozumiem dlaczego moja opinia miałaby być gorsza. Przegrałem już tu trochę i mam prawo wyrazić zdanie o kimś kto jest nowy i przy pierwszym kontakcie na forum arogancki. Zdecydowanie NIE.
×