Jump to content

kreciq198

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

About kreciq198

 • Rank
  Forumowicz

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

487 profile views
 1. kreciq198

  <TTT> RUdY

  Podanie przyjęte decyzją administracji. Pozdrawiam, witamy na pokładzie.
 2. kreciq198

  <TTT> Snajpero

  Podanie przyjęte decyzją administracji. Pozdrawiam, witam ponownie.
 3. kreciq198

  [TTT] LupoFajnie

  Podanie decyzją administracji odrzucone. Pozdrawiam.
 4. kreciq198

  <TTT>Szyne

  Podanie decyzją administracji odrzucone. Pozdrawiam.
 5. kreciq198

  [ban] sznetke

  Ban już ma 4 lata, więc zdecydowanie odczekałeś swoje (zasłużone czy nie). Ban zdjęty. Pozdrawiam.
 6. kreciq198

  [Perm] Sevler

  Ban zdjęty. Pozdrawiam.
 7. kreciq198

  Ban z przed 2 lat

  Ban zdjęty. Pozdrawiam.
 8. kreciq198

  [ban] Twentyn

  Witam, Twoje zachowanie było poniżej jakiejkolwiek krytyki. Zamiast zreportować osobę, która zabiła Cię bezpodstawnie to Ty robisz revange, a zaraz po tym jeszcze obrażasz tą osobę na voice chacie (nie pamiętam dokładnych słów). Postanowiłem Cię zbanować aby dać Ci nauczkę na przyszłość. Ban zostanie zdjęty po tygodniu (taka miała być początkowa długość bana, ale coś się zepsuło (?)). Mam nadzieję, że będzie to pierwsze i ostatnie wykroczenie z Twojej strony. Pozdrawiam, Kreciq.
 9. kreciq198

  [skarga] Batumen

  !MOTD -> "jak pisać reporty". Polecam, czytanie tego pójdzie Ci znacznie lepiej niż pisanie tej bezsensownej skargi.
 10. kreciq198

  Don't Starve Together

  Jak znacie się na tej gierce bardziej niż ja to chętnie, bo zawsze umieram w okolicach 10 dnia w dziwnych okolicznościach :^)!
 11. kreciq198

  [perm} Moreno

  Pod jednym z Twoich banów nadanych przez jednego z adminów widnieje "przeprosił i obiecał, że więcej nie będzie :v" po czym równe dwa miesiące po tym wydarzeniu dostajesz perma. Hmm... coś tu mi się nie zgadza. W przeciwieństwie do drugiego ze znanych banicjuszy z Tobą dało się normalnie porozmawiać czasem, co jest na Twoją korzyść. Odczekałeś już sporo czasu i nie męczysz dupy innym o to aby Ci dali wreszcie unbana, nie namawiasz osób trzecich do wstawiania się za Tobą etc. Jednak Twoje zachowanie było karygodne i niestety przez całą Twoją historię grania na tym serwerze nie zmieniłeś się in plus. Mimo tych wszystkich wad proponowałbym zdjęcie ów bana 10 października 2019roku, czyli w światowy dzień przeciw karze śmierci. To tylko propozycja, którą proponuję graczom spędzającym czas na serwerze, sam jestem neutralny, ponieważ wiem, że swego czasu moje zachowanie zasługiwało na bana. Pozdrawiam.
 12. Witam, dam Ci ostatnią szansę, ponieważ nazywanie gracza "kurwą jebaną" jest niedopuszczalne. Szczególnie gdy jest to taka głupota jak rzucenie granatem. Kara zostanie zdjęta w weekend. Pozdrawiam.
 13. Co tu dużo mówić 1000IQ, a potem... -1000IQ (chciałem zabrać kredyty z ciała, a złapało sami zobaczycie :D)
 14. kreciq198

  [TTT] LupoFajnie

  Witam, ostatnio doszli nowi operatorzy i aktualnie w 90% na serwerze jest jakaś administracja. Co do podania to tak jak wcześniej wspomniałem bądź co bądź 11letni admin/operator moim zdaniem przez wielu graczy będzie lekceważony lub ignorowany. Na Twój plus jest fakt, że znasz regulamin i zazwyczaj go przestrzegasz, jednak w moim odczuciu wszelkiej maści konflikty na serwerze dla tak młodej osoby będą trudne do rozstrzygnięcia. Na serwerze potrzeba twardej ręki, która potrafi zapanować nad zoo, które czasem panuje. Nie zrozum mnie źle nic do Ciebie nie mam, po prostu uważam, że w administracji nie ma miejsca na osoby bez przebicia. Na NIE. Edit : osoby dające smutne reakcje, którym brakuje sensownych argumentów by napisać coś POZYTYWNEGO pod podaniem są poniżej krytki.
 15. kreciq198

  [skarga] Kreciq

  Witam, każesz ziomkowi się zabić w odpowiedzi na reporta i dziwisz się, że dostajesz slayie? Piszesz raport o treści rdm na t i dziwisz się, że "winny" nie otrzymał slayi? Następnie robisz REVANGE RDMA i masz czelność pisać skargę? Fakt, że po moim wyjściu z serwer jakieś kilkadziesiąt minut później dostałeś bana od innego admina powinien mnie dziwić? Tak wiele pytań, a odpowiedź nasuwa się sama. Nie przeczytałeś regulaminu lub go nie zrozumiałeś, wchodzisz jako nowa osoba na serwer i jestes bardzo toksyczny, nie potrafisz napisac poprawnie reporta a następnie wylewasz swe żale na forum. Równie szybko jak zacząłeś tu grać to tak samo szybko skończyłeś. Nie pozdrawiam, Kreciq.
×