Skocz do zawartości

kreciq198

Użytkownik
 • Zawartość

  46
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

O kreciq198

 • Tytuł
  Początkujący poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kreciq198

  Seriale

  mr robot, legion
 2. kreciq198

  [ban] Miio

  Jestem za UB, grał tu sporo nie stwarzał nigdy większych problemów, jeden dzień słabości może zdarzyć się każdemu, a czas który odczekał jest wystarczający.
 3. kreciq198

  [ban] adrian.kopec

  Witam. Zatem przybliżę sytuację bana na ten DŁUGI okres. Byłeś traitorem użyłeś jihada nie informując wcześniej o tym swoich kolegów traitorów. Co się stało dalej dwóch Twoich kolegów zginęło od tej broni. Uznałem to za przejaw trollingu. Jeśli tak uwielbiasz ten serwer to te dwa dni wytrzymasz. Na przyszłość informuj kolegów z drużyny o swoich działaniach. Do zamknięcia. "kara" oczywiście zostaje.
 4. kreciq198

  [skarga] Kreciq

  @Sir. Danken Lore zgadza się postąpiłem źle no cóż zdarza się, popełniłem błąd. Co do Twojego punktu pierwszego, Wiele razy słyszałem od kolegów z administracji,że jak są reporty nawet nie wybaczone i dany operator/administrator uważa,że żadna ze stron nie zasługuję na karę to uwaga mogę zakończyć dane zgłoszenie bez ukarania żadnej strony, jeśli i tu się mylę to moje IQ spadło do tak niskiego poziomu,że nie potrafię słuchać. Miejmy nadzieję jednak,że dobrze słyszałem. Co do sytuacji z Twoim banem wkurzenie wynikało z psucia rozgrywki innym graczom, chciałem ukarać gracza jak najszybciej by kolejna runda nie była zepsuta. Niestety mój pospiech przyniosl nieoczekiwane skutki. Tyle ode mnie pozdrawiam. UPDATE 22:22 tutaj przykład reportu, w ktorym zadna ze stron nie zostala ukarana i tu kolejny Pozdrawiam v2
 5. kreciq198

  [skarga] Kreciq

  Nie ma co ukrywać dokonałem tego czynu [w tym momencie możecie mi odebrać wszystkie prawa jeśli uznacie to za stosowne]. Jednak chciałbym się wytłumaczyć i niejako uzasadnić moją decyzję ta wypowiedź sugeruje,że na serwerze znajdowało się dwóch innych operatorów poza mną.. otóż nie było nas dwóch z czego jeden mianowicie puta afczył już od dobrych 5-6 rund,następnie wszedł januszek zawołany przez ów wielce zbulwersowanego gracza jeśli było tak wcześniej to poproszę o dowód w postaci screena, jeśli takowego nie posiadasz to najwidoczniej jeśli do czegoś takiego wcześniej doszło to Ci to nie przeszkadzało... no tak przecież nie było na Ciebie to co mnie to obchodzi Nie ma co ukrywać postąpiłem nieodpowiednio. Zrobiłem to tylko dlatego,ponieważ był to oczywisty przypadek RDM-u na traitorze i zrobiłbym to samo gdyby to było w drugą stronę (tj. wymierzył karę sobie). W odpowiedzi na report było zawarte kłamstwo i nie było żadnej próby wytłumaczenia ów czynnu. Uznałem,że skoro drugi operator jest niekatywny to krzywdzącym faktem byłby ten gdyby ten wybryk uszedł użytkownikowi na sucho. Postąpiłem sprzecznie z regulaminem i się do tego przyznaję. Uznałem to jedynie za oczywistą winę osoby, na którą ów report byłby złożony. Nie mam zamiaru wyciągać zachowań zgłaszającego, ponieważ mam choć trochę ogłady i nie będę używał przeszłych zachowań w celu złagodzenia własnego błędu. Dziękuję za uwagę wszystkim zainteresowanym. Proszę mnie zlinczować.
 6. kreciq198

  Ban LPzdzichu

  @LPzdzichu owszem zrobił to ale gdybyś uważnie czytał, bądź też czytał ze zrozumieniem (wybierz właściwą odpowiedź) no tak to co w nawiasie jest w sumie nieważne, zapomniałem, lepiej to pomińmy to edzio będzie winny. HMMM gdybyś ten nawias zauważył to mój drogi są tam napisane dwa dość ważne słowa BYŁEM ZDRAJCĄ. Twoja irytacja sprowadza się do tego,że @edzio72 zabił Cię jeden raz za podejrzenia i podał w miarę sensowną argumentację tego czynu. Ty natomiast oskarżasz go w tamtej sytuacji o ghosting... cóz mamy dwie opcje: 1. edzio jest bogatym człowiekiem i opłaca całą administrację tak aby mógł spokojnie ghostować 2. edzio jest stałym graczem i zabił Cię, bo po prostu intuicja podpowiedziała mu,że to Ty możesz być traitorem, ale tym razem zawiodła Odpocznij od tego serwera na jakiś czas. To Ci dobrze zrobi, bo zbyt łatwo zostajesz wyprowadzony z równowagi.
 7. kreciq198

  Ban LPzdzichu

  Mam nadzieję,że masz jakieś argumenty na swoją niewinność, bo po tym co mi pisałeś nie wyglądało to tak źle. Screeny Edzia pokazują dokładnie Twoje zachowanie. Po ponad 140 godzinach na serwerze nie powinieneś zachowywać się w ten sposób. Osobiście nic do Ciebie nie mam,ale nie jest to pierwszy przypadek kiedy obrażasz innego gracza. Jeśli nie masz żadnych dowodów na to,że to jednak w jakimś chociaż stopniu wina @edzio72 to ban powinien pozostać. Nie pokazałeś tu niczego co mogłoby świadczyć o tym,że to on Cię sprowokował do takowego zachowania.
 8. kreciq198

  [Ban] Zangery

  Tak się składa,że byłem wtedy na serwerze i zdziwiłem się zarówno Twoją obecnością jak i tym,że miałeś cheaty. Za głupotę się płaci. Co prawda każdemu zdarzają się błędy, a myślę,że ten Twój mogłby być rozpatrzony za kilka miesięcy. Miłego cheatowania.
 9. kreciq198

  [TTT] Snajpero

  Nawet tak patologiczny admin jak ja zna Snajpero i nie ma co do niego zastrzeżeń. Wykazuje się on dużą aktywnością i ma spory staż na serwerze z tego co mi wiadomo. Nie ma z nim większych problemów. Jedynym, małym zastrzeżeniem może być to,że przez to,że rzadko go słychać część graczy może go nie kojarzyć(nie wiem czy tak to działa, ale zakładam,że może). Jestem na TAK.
 10. kreciq198

  |Skarga| RaKNeT

  Od siebie dodam,że ten gracz również mi podpadł wyzywając mnie osobiście po tym jak dostał slayia za śmieciowe zgłoszenie, następnie otrzymał kolejne za wyzwiska w stronę administracji. Jednak po odczekaniu kary przeprosił i postanowiłem nie karać go bardziej, jednak jak widzę nie tylko ja miałem z nim "problemy".
 11. kreciq198

  [TTT] Cezary_PL

  Jest dobrym, niekonfliktowym graczem. Jego staż na serwerze jest ogromny i z pewnością wielu z Was go bardziej lub mniej kojarzy. Myślę,że przydałby się taka osoba, szczególnie jeśli Waszym zdaniem poprzednio się sprawdzał. Jestem na tak.
 12. kreciq198

  Propozycje i pomysły

  Jeśli te bronie znalazłyby sensowne zastępstwo jestem jak najbardziej za. Jedynie nie jestem za pomysłem z HE granatem, ponieważ moim zdaniem nie jest jakoś często używany w SKUTECZNY sposób, a po drugie zazwyczaj osoba rzucająca taki granat jest 2 3/4 przypadków odrazu wyłpaywana przez innocentów. Co do innych broni, moim zdaniem Lee Enfield nie jest najprostszy w użyciu[przynajmniej dla mnie :))))] i ogarnięcie tej broni jest nagradzane jej wysoką skutecznością co jest jej plusem. Co do lugera byłbym za jakimś nerfem po prostu jeśli istnieje taka możliwość. Falcon jest używany przez nikogo,więc jak najbardziej można się go pozbyć. A M-24 wypadałoby jakoś zmienić ale nie mam w tej chwili pomysłu, uważam,że wypadałoby ułatwić rozpoznawanie skąd dana osoba strzela przynajmniej w małym stopniu. Co do innych broni mp5 oraz mac10 mogłyby choć trochę zostać polepszone, może w końcu trzy-cztery bronie przestały być 100%, gdy na serwerze jest ponad 20 graczy.
 13. kreciq198

  Kółko koneserów herbaty

  Ja uwielbiam herbatkę o smaku pomarańczowym ze smakowych, a takto zwykłą z 2,5 łyżeczkami cukru.
 14. kreciq198

  List otwarty :(

  Cóz problem z ludźmi bez mutacji lub takimi, którzy zagłuszają rozgrywkę jest codziennością niestety, dlatego też im więcej porządkowych tym w teorii lepiej, prawda? [Gorzej jak Ci porządkowi po otrzymaniu kolorka wcale nie korzystają z tego trybu]. Wiem osoby z administracji nie mają wpływu na to w jakich godzinach grają, ale zdarza się, że przez kilka godzin nie ma nikogo po czym przez kolejnych parę jest 4-5. Najlepszym rozwiązaniem moim zdaniem byłoby zwiększyć liczbę do takiej, w której te sytuacje będą na tyle rzadkie,że praktycznie znikną. A inteligencja na serwerze jest czynnikiem losowy to już naprawdę zależy na kogo natrafisz. Są momenty w których naprawdę poziom jest wysoki oraz takie, w których 3/4 osób nie ogarnia funkcji detektywa czy też samej gry.
 15. kreciq198

  PermGag

  Amazing notorycznie spamuje bindami, nie mowie tu o wyslaniu jednego czy dwoch,ale o faktycznym spamie. Czasowy pgag [Np. tydzień] mu nie zaszkodzi.
×