Jump to content

ENCIK

Świeżak
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About ENCIK

 • Rank
  Świeżak totalny

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem

Recent Profile Visitors

177 profile views
 1. Mówi to osoba, która już 2 razy miała permabana na strefie O.o. Myślę, że mówiąc o toksyku i rdm mam na myśli nie tą jedną sytuację a całokształt ;). Btw. nikogo nie nakłaniałem do złego, a tym bardziej nie nękałem. Nikt mi nic nie mówił co mam robić, ale widzę, że Ty wiesz lepiej co się działo . A tak w ogóle to pomyliłeś chyba osoby, bo to mateuko się wyzywał z akise, nie ja. A i żyłem tylko z tymi źle, którzy również nie byli aniołkami i często łamali regulamin.
 2. 1. Nick, na który została nałożona kara: ENCIK2. Steam ID: STEAM_0:0:175726433. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=+ STEAM_0%3A0%3A17572643+&Submit=Search4. Opis sytuacji: Rok temu perm, za rdm i toxic.5. Coś od siebie: Dzień dobry, wracam po prawie roku, zresocjalizowany, przyjaźnie nastawiony, chętny powrotu na serwer, aby znów się dobrze bawić, tylko tym razem bez łamania regulaminu. Myślę, że przez ten rok poprawiłem swoje zachowanie i dostanę drugą szansę, ponieważ był to mój jedyny ban. Pozdrawiam serdecznie i liczę na dobroć adminów.
 3. ENCIK

  ENCIK

  1. Nick, na który została nałożona kara: ENCIK 2. Steam ID: STEAM_0:0:17572643 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=+ STEAM_0%3A0%3A17572643+&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Zrobiłem w jeden dzień trochę RDM'ów, niektóre z nich były z BECZEK, niektóre przez fake info graczy albo trafienie w zła osobę, a niektóre specjalnie. Toxic, był kiedyś od dłuższego czasu jest raczej spokój. 5. Coś od siebie: RDM'ów żałuję co tu więcej mówic. Co do mojego TOXICA, to tak dostałem ostrzeżenie, jedno w sumie po którym już się uspokoiłem, dlatego dziwię się, że mimo poprawy i tak został wlepiony ban za TOXIC. Jest to mój pierwszy ban i od razu perm? Każdego też ponosi i nawet admini do niektórych zwracają się "Frajerze, zamknij morde" a ja w sumie jakichś innych wulgaryzmów również nie używałem, a na serwerze wciąż graja ludzie którzy wyzywają rodziców, papieża itd. Liczę, że może uda się skrócić/zdjąć bana ze względu iż to jest mój pierwszy ban + toksyczny już nie jestem od jakiegoś czasu. Pozdrawiam, Snoop Dog ENCIK.
 4. Musze z bólem przyznać ale @Akise w tej sprawie ma racje. Ja od upomnień tez przestałem toksyczyć, jedynie na filmiku to powiedziałem żeby "zamknał morde". Dziwi mnie też, że Ander jako admin nie ma banów za rdm, tłumaczy się że robi je z beczek, ale zrobienie +/- 25 rdm w jeden dzień? Trochę cieżko + beczki nie zawsze dają rdm. Moje rdmy, też nie były tylko z broni ale również jak u Mateuka, beczki, czasami fake info graczy ale no coż. Pozdrawiam cieplutko.
×
×
 • Create New...