Jump to content

Batumen

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

About Batumen

 • Rank
  Świeżak
 • Birthday 11/11/2002

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:168619694
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Dobrego Miasta (tak jest takie miasto)
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

215 profile views
 1. Batumen

  [Perm Ban] Żuczysław

  Jak ty byś sobie to wyobrażał że anticheat nie ma banować czyli robić to do czego został stworzony???
 2. Batumen

  [Perm Ban] Żuczysław

  Anticheat wykrył w twoich plikach gry plik cheata i cię zbanował.
 3. Batumen

  [Ban] Lizcon

  a co za drugim razem miał paluszkiem pogrozić czy co bo nie rozumiem. Wiedziałeś co piszesz i wiedziałeś że za to jest kara co do długości bana to zależy jak się poczuł Gerard i jeśli stwierdził że zasługujesz na perma to ci go dał. Jak dla mnie ban słuszny
 4. Batumen

  Propozycje i pomysły

  Znowu pisze o usunięcie punktu z regulaminu dotyczącego fake kosów. Ktoś cię zepchnie, obije granatem czy kogoś propkilluje ty dajesz na niego kosa, BAM okazuje się innocentem i zaraz się ktoś znajdzie kto nie da ci się wytłumaczyć (ekhem Kreciq) i cię zabija.
 5. Batumen

  Prośba o pomoc - TTT

  Bana nadaje automatycznie bot po spadku karmy poniżej 700 karmy. ban trwa 12 godzin, musisz go przeczekać.
 6. Batumen

  [TTT] Podanie o Operatora - Lighter

  Oczywiście że na NIE. Typowy troll internetowy który wbije raz na jakiś czas na serwer powyzywać się z ludźmi a jak on i jego przyjaciele dostaną po gagu to wyzywają administracje że przecież nic nie zrobili i to jest niesprawiedliwe po czym wychodzą z serwera.
 7. Batumen

  [ban] Zajuu

  Nie wiem co ma to wnieść do odwołania co napisałeś @TamrielH, ten filmik który wziąłeś to nie dotyczy zaja tylko tako. Szisz i Danken wrzucili te filmiki tylko po to żeby się pośmiać z tego jak czasami jest opóźniony spec w gmodzie i nic nie wnoszą do odwołania. A co do odwołania jak najbardziej na tak, nic podejrzanego nie widać na tym "demku".
 8. Batumen

  [BAN] StopRasizm

  Jako że nie wiadomo jaka była dokładnie sytuacja a od bana minął już tydzień to go zdejmuje. Do zamknięcia.
 9. Batumen

  ban OneTapOneKill

  Jako że pamiętam tą sytuację i to ja dałem dla januszka dowody (wtedy jeszcze nie byłem operatorem) na Ciebie to się wypowiem. Od bana minęły już 3 miesiące to myślę że można dać mu szanse i miejmy nadzieję że już więcej razy nie wpadnie mu taki durnowaty pomysł.
 10. Batumen

  [TTT] LupoFajnie

  Trudno być tu na TAK. Naprawdę chciałbym znaleźć jakiś pozytywny aspekt oprócz tego że jest mało konfliktowy. Nie wiem skąd wziąłeś to że preferowany wiek jest > = 12 bo we wzorze widocznie pisze o > = 16.
 11. Batumen

  [BAN] StopRasizm

  Na serwerze wtedy mnie nie było ale dostałem informacje o tym że jeden typ rdm'uje a drugi obija ludzi to wszedłem na serwer sprawdziłem reporty i zbanowałem. O resztę sytuacji pytać się @edzio72 , Setrax'a i Mordulca ( nie mogę ich kont znaleźć )
 12. Batumen

  [ban] VirusBob

  Wszystko myślę że zostało opisane w TYM odwołaniu więc zapewne nie dostaniesz ub
 13. Batumen

  Ban LPzdzichu

  Ban zostaje. Myślę że osoby wyżej wyjaśniły sytuację, a że nie widać skruchy u Ciebie to nie skracam bana. Do zamknięcia .
 14. Batumen

  [skarga] Januszek

  Według mnie ta skarga jest bezsensowna. Rekord powinien pokazywać ile dany grasz przegrał na serwerze a nie ile czasu afczył na spectach. Januszek widocznie uznał że tylko slota zajmujesz i ci kicka dał. Poza tym jak ja byłem na serwerze to mi specjalnie pisałeś żeby cię nie kickować z serwera bo sobie rekord w afczeniu na serwerze chcesz pobić....
 15. Batumen

  Ban LPzdzichu

  Dostałeś bana o ile pamiętam po 3 reportach podobnych do 3 screena.Piszesz że masz sporo godzin przegranych na serwerze czyli powinieneś wiedzieć że za takie zachowanie jakie pokazałeś sypią się bany, i tak nie dostałeś długiego bana bo jakby inny admin dawał bana (nie mówię kto ) to myślę że się na roku by nie skończyło. Gdybyś chociaż trochę przyznał się trochę do winy to może i bym skrócił bana ale że nic takiego nie widzę to jestem na zostawieniu bana taki jaki jest. Tyle ode mnie Batumen.
×