Skocz do zawartości

Batumen

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Batumen

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny 11/11/2002

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:168619694
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z Dobrego Miasta (tak jest takie miasto)
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

118 wyświetleń profilu
 1. Batumen

  [BAN] StopRasizm

  Jako że nie wiadomo jaka była dokładnie sytuacja a od bana minął już tydzień to go zdejmuje. Do zamknięcia.
 2. Batumen

  ban OneTapOneKill

  Jako że pamiętam tą sytuację i to ja dałem dla januszka dowody (wtedy jeszcze nie byłem operatorem) na Ciebie to się wypowiem. Od bana minęły już 3 miesiące to myślę że można dać mu szanse i miejmy nadzieję że już więcej razy nie wpadnie mu taki durnowaty pomysł.
 3. Batumen

  [TTT] LupoFajnie

  Trudno być tu na TAK. Naprawdę chciałbym znaleźć jakiś pozytywny aspekt oprócz tego że jest mało konfliktowy. Nie wiem skąd wziąłeś to że preferowany wiek jest > = 12 bo we wzorze widocznie pisze o > = 16.
 4. Batumen

  [BAN] StopRasizm

  Na serwerze wtedy mnie nie było ale dostałem informacje o tym że jeden typ rdm'uje a drugi obija ludzi to wszedłem na serwer sprawdziłem reporty i zbanowałem. O resztę sytuacji pytać się @edzio72 , Setrax'a i Mordulca ( nie mogę ich kont znaleźć )
 5. Batumen

  [ban] VirusBob

  Wszystko myślę że zostało opisane w TYM odwołaniu więc zapewne nie dostaniesz ub
 6. Batumen

  Ban LPzdzichu

  Ban zostaje. Myślę że osoby wyżej wyjaśniły sytuację, a że nie widać skruchy u Ciebie to nie skracam bana. Do zamknięcia .
 7. Batumen

  [skarga] Januszek

  Według mnie ta skarga jest bezsensowna. Rekord powinien pokazywać ile dany grasz przegrał na serwerze a nie ile czasu afczył na spectach. Januszek widocznie uznał że tylko slota zajmujesz i ci kicka dał. Poza tym jak ja byłem na serwerze to mi specjalnie pisałeś żeby cię nie kickować z serwera bo sobie rekord w afczeniu na serwerze chcesz pobić....
 8. Batumen

  Ban LPzdzichu

  Dostałeś bana o ile pamiętam po 3 reportach podobnych do 3 screena.Piszesz że masz sporo godzin przegranych na serwerze czyli powinieneś wiedzieć że za takie zachowanie jakie pokazałeś sypią się bany, i tak nie dostałeś długiego bana bo jakby inny admin dawał bana (nie mówię kto ) to myślę że się na roku by nie skończyło. Gdybyś chociaż trochę przyznał się trochę do winy to może i bym skrócił bana ale że nic takiego nie widzę to jestem na zostawieniu bana taki jaki jest. Tyle ode mnie Batumen.
 9. Batumen

  [ban] ϢolnY

  Bana dostałeś na Breach a nie na TTT.
 10. Batumen

  [TTT] Cezary_PL

  Myślę że się sprawdzi. Jestem na TAK
 11. Batumen

  [TTT] Snajpero

  nie sprawia jakiś większych problemów na serwerze. Można dać mu szanse. Jestem na TAK
 12. Batumen

  Propozycje i pomysły

  Dodatkowo proponuje usunąć z regulaminu punkt 5. "W momencie zabójstwa niewinnego z powodu fałszywego kosa wina spoczywa na osobie, która go wydała. Wydawanie kosów i celowe nie zabijanie takich osób uznawane jest za trollowanie." Większości przypadków zabijana jest osoba niewinna która dała kosa za to że ktoś rzucił granatem a był innocentem. Prowadzi to do złej atmosfery, reportów oraz slay'i
 13. Batumen

  Ban na strefa gier :< Gmod

  myśle że ban jest słuszny. mnie też wyzywa na psay rzadko bo rzadko ale wyzywa może jak ban minie to ochłonie i zacznie myśleć co pisze i do kogo
 14. Batumen

  [TTT]Puta to Kozak

  Jestem na TAK: +Ogarnia +Da się z nim normalnie rozmawiać
 15. Batumen

  [TTT] Batumen

  Treść podania: 1. Wiek (preferowany >= 16). - 16 2. Adres e-mail. - [email protected] 3. Steam ID oraz namiary. - STEAM_0:0:168619694 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. - prawie rok byłem adminem JB w CS:GO 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. - Coraz więcej osób 13> wchodzi na serwer i RDM-ują oraz często nie ma adminów na serwerze. Dużo osób zdążyło mnie poznać, większość z tej dobrej strony. Nie mam konfliktów z graczami na serwerze.
×