Jump to content

qbas

Admin Placu Zabaw
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About qbas

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrze , że się przyznałeś , ale nie podoba mi się to, że pisząc to odwołanie okłamałeś nas.
 2. Wyjaśnijcie sobie to na pv , ustawcie się na mieście cokolwiek, bo te wasze "przepychanki" znudziły się chyba większości graczy.
 3. 1. Wiek:162. Kontakt e-mail: [email protected] Steam ID oraz namiary :STEAM_0:1:124667173 https://steamcommunity.com/profiles/76561198209600075/4. Link do profilu hlstatx http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=102065. Coś o sobie: Jestem Kuba, na placu gram dosyć długo (może nie tyle co " Starzy wyjadacze" , choć dalej uważam że okres ~2 lat to wcale nie tak mało). Zawsze chciałem być bezkonfliktowy i mam wrażenie, że żadnemu z graczy Placu nie działam na nerwach. Być może składam to podanie można by rzec "na fali mody admina" , jednak od dłuższego czasu zas
 4. Myślę, że przyda się kolejna "młoda krew", a w szczególności w administracji.
 5. Nie wiem alchemik czy przez ból dolnej części pleców go aż tak bardzo nie trawisz, czy może rzuf "sortował" sobie graczy i tylko dla Ciebie taki był, gdyż (podam swój przykład , tak będzie najprościej) jak zaczynałem swoją przygodę z PZ to właśnie On w głównej mierze pomagał mi z nauką surfowania lub bh (a byłem w tym mierny). A co do reszty graczy też nie przypominam sobie sytuacji w której rzuf ot tak wyzywał sobie jakiegoś gracza. PS : Skoro zaczęliśmy oceniać innych to nie bójmy się swej tożsamości, prawda "alchemiku"?
 6. kolejna osoba jest na TAK! Chyba jeden z nie wielu graczy który potrafił zrobić dobrą atmosferę bez względu na to czy na serwerze jest 3 czy 30 graczy. Oczywiście swoje za uszami ma , ale czy my wszyscy jestesmy idealni?
×
×
 • Create New...