Jump to content

Ezanas

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Ezanas

 • Rank
  Świeżak

Metody kontaktu

 • ICQ
  nie posiadam
 • Gadu Gadu
  nie posiadam
 • Skype
  lukaszek120.pl

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:171189659
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Polska
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jednak mam prośbę czy jest jaka kolwiek szansa na to że otrzymałbym unbana. Albo czy można by było poprosić kogoś, co mam zrobić, aby chociaż coś z tym zrobić, bo nie chciałbym bym wychodzić z tego w ten sposób. Jednak dużo czasu spędzałem na tym serwerze GM. Nie chciałbym bym tego tak kończyć.
 2. Dobrze niech będzie. Szkoda. Przepraszam za kłopot. Pewnie macie racje ale dobrze niech będzie.
 3. Jeśli tak uważasz mówi się trudno. Po prostu miałem nadzieję na dodatkową rozmowę na ten temat, gdyż nie wiem czy kupować drugiem GM czy dać sobie spokój. Często grałem na tym serwerze. PS0 1. Odnośnie Zeusa, tak dostałem ghosta ale zginąłem od niego, gdyż ten nie oddalił się od zbrojowni dlatego o tym mówiłem. 2. Wyszedłem gdyż musiałem iść, a Necker(a) nie widziałem na serwerze dlatego nic nie zrobiłem, więc przepraszam. 3. Podejście Necker(a) do mnie było: Cytuję: Jesteś osobą którą na tym serwerze mam najbardziej gdzieś. Już tłumaczę przykład: Gdy z nim grałem to albo mnie teleportował żeby cały serwer się śmiał bo teleportował mnie na śmierć np. dach i slapował żebym spadł, albo poprostu szukał sposobu na zbanowanie mnie przez najgłupszą rzecz. np. miesiąc za zbagowanie drzwi od ulepszarki, choć on nie był pewien nawet czy to ja, ponieważ było nas tam 4 to i tak ja dostałem bana bo on wiedział że ja tam jestem ale trudno się mówi. więc wiesz mówiłem o podejściu jego do mnie.
 4. 1. Nick, na który została nałożona kara: Ezanas Neco 2. Steam ID: STEAM_0:1:171189659 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:1:171189659&Submit 4. Opis sytuacji: Otrzymałem blokadę konta do serwisu Strefa Gier za to, że dostałem Ghosta( informacje w tym przypadku ) od gracza bo myślał że dzięki temu szybciej skończy się runda, powiedziałem o tym na chacie po śmierci. Admin posądził mnie za to że to JA ghostowałem (podpowiadałem) oraz powiedział, że mam upomnienie wyszedłęm po tym z serwera mówiąc że nic nie zrobiłem oraz mówiąc że administracja jest ( często lub czasem - nie pamiętam) hamska a na następny dzień ban. 5. Coś od siebie: Zostałem źle potraktowany przez administratora i Sądzę że dostałem bana niesłusznie.
 5. Ezanas

  Permban

  Otrzymałem blokadę konta do serwisu Strefa Gier za to, że dostałem Ghosta( informacje w tym przypadku ) od gracza bo myślał że dzięki temu szybciej skończy się runda, powiedziałem o tym na chacie po śmierci. Admin posądził mnie za to że to JA ghostowałem (podpowiadałem) oraz powiedział, że mam upomnienie wyszedłęm po tym z serwera mówiąc że nic nie zrobiłem oraz mówiąc że administracja jest ( często lub czasem - nie pamiętam) hamska a na następny dzień ban.Proszę o pomoc.
×