Jump to content

Rothen

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About Rothen

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Steam ID
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198356509497/
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  A kogo to obchodzi?
 • O mnie
  Niczego ty nie będzie o mnie więc wynoś się stąd.
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Recent Profile Visitors

300 profile views
 1. 1. Wiek: 16 lat 2. Kontakt e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:198121884 https://steamcommunity.com/profiles/76561198356509497/ 4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=198 5. Coś o sobie: Witam ponownie Mam na imię Kacper i pochodzę z Zabrza. Postanowiłem napisać ponowną kandydaturę na administratora, ponieważ od tamtego czasu wiele się zmieniło. Pod moim poprzednim podaniem głównym zarzutem w stosunku do mnie był brak komunikacji z graczami na serwerze, a co za tym idzie brak nawiązania z nimi "więzi". Uważam, że w ciągu ostatniego miesiąca o dużo bardziej zżyłem się z graczami (co mam nadzieje, że potwierdzą to w komentarzach pod tym postem). Poza tym słucham zazwyczaj starszej muzyki niż mam lat, interesuję się jazdą na deskorolce i oczywiście grami komputerowymi. Na serwerze gram już od bardzo dawna (bodajże 2 lata) i doskonale orientuję się jakie zasady na nim obowiązują. Przesiaduję z wami co najmniej po parę godzin w tygodniu i można powiedzieć, że jestem na serwerze zawsze gdy mam wolny czas. Chciałbym zostać administratorem serwera, bo przecież ktoś musi pilnować "placu zabaw", aby dzieciaczki nie opuściły jego ogrodzenia i nie wpadły pod samochód.
 2. Pare osób upomniało się o mój głos (nie znają głosu). W najbliższym czasie wszystko się poprawi i będę używał czatu głosowego. Obiecuję
 3. 1. Wiek: 16 lat 2. Kontakt e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:198121884 https://steamcommunity.com/profiles/76561198356509497/ 4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=198 5. Coś o sobie: Siemka! Jestem Kacper i pochodzę z województwa Górno Śląskiego. Interesuje się grami komputerowymi, jeżdżeniu na deskorolce, ale najbardziej muzyką. W wolnym czasie (którego jest dużo) mogę słuchać muzyki ciągle. Na placu gram już prawie dwa lata a zaglądam na niego codziennie po kilka godzin. Chcę zostać administratorem placu zabaw, ponieważ mam na to mnóstwo czasu co równa się ze strzeżeniem porządku na naszym kochanym serwerze.
 4. A wiec tak. Rzuf ma 100 procentową racje co do śnieżnych kulek. Mundial nie ma sensu jak jakiś gracz posiada takie kulki. USUNĄĆ ŚNIEŻNE KULKI!! pozdrawiam, Rothen
 5. Uważam, że surf bez takiego weterana jak Rzuf to nie jest to samo. Nie ma takiej rywalizacji z nim o to kto będzie pierwszy w tabeli. Poza tym był bardzo zabawny i umiał rozbawić osoby na serwerze. Proszę o danie mu drugiej szansy. Pozdro!
×
×
 • Create New...