Jump to content

Zajuu

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About Zajuu

Informacje

 • Steam ID
  76561198206898579
 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Ze smogu
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

226 profile views
 1. Zajuu

  [Ban] Kyle

  Jako że to ja posiadam część tych udokumentowanych propkillów to je dorzucam. Również jestem za nie skracaniem bana.
 2. Zajuu

  [Skarga Wizi] [odwołanie od bana]

  @kreciq198 Na pewno nie było mnie wtedy, ponieważ o godzinie 13:43(wtedy ban został nadany) nie byłem w domu na 101%. Co do odwołania to ban jak najbardziej słuszny.
 3. Zajuu

  [ban] Zajuu

  Widać do dobrze jeżeli film zwolnimy do 0.5. Jak widać celownik nie jest nawet na przeciwniku podczas strzału, tylko zostało to zostało skorygowane po zabójstwie. Ten filmik nie dotyczy mojej osoby. Nie wiem czy pojawił się kolejny niedowidzący, ale jak zwolnisz sobie filmik do 0.25 to możesz zauważyć ze po strzale celownik odskakuje do góry.
 4. Zajuu

  [ban] Zajuu

  Okej, na podstawie jednej sytuacji wyciągnąłeś wnioski ze mam aimbota? Ja dodam tylko że to byl zwyczajny flickshot.
 5. Zajuu

  [ban] Zajuu

  1. Nick, na który została nałożona kara: Zajuu 2. Steam ID: STEAM_0:1:123316425 3. Administrator, który nałożył karę: Cezary_PL 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:123316425&advType=steamid&Submit 5. Opis sytuacji: Pewnego razu gdy byłem T moi kompani zginęli, wiec zostałem sam. Ugrałem rundę, mój kolega T pogratulował mi itd. Zaczęła się kolejna runda pobiegałem trochę, zatrzymałem się by poprawić sobie stanowisko, po chwili wywaliło mi Garry's Mod'a, więc pomyślałem ze to zwyczajny crash. Kiedy odpaliłem na nowo GM i chciałem wejść na serwer okazało się ze dostałem Bana za AIMBOT'a. 6. Coś od siebie: Nie wiem gdzie banujący administrator dopatrzył się sytuacji gdzie było widać aimbot'a, ponieważ nie gram na tej serwerowni od wczoraj i raczej nie dopuścił się takiego czynu na serwerze, gdzie bardzo przyjemnie mi się gra. ^^
×