Jump to content

Zajuu

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Zajuu

 • Rank
  Świeżak
 • Birthday 09/01/1939

Informacje

 • Steam ID
  76561198206898579
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Ze smogu
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

274 profile views
 1. Zajuu

  [TTT] Zajuu

  1.Wiek (preferowany >= 16): 16. 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:123316425 4. Czy byłeś adminem, doświadczenie jako administrator: Doświadczenia nie mam. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałbym wesprzeć administracje, która aktualnie nadzoruje serwer. Zdarzają się sytuacje, kiedy jestem na serwerze i nie ma żadnego administratora, więc jak ktoś RDMuje, trolluje, nadmiernie używa mikrofonu, wtedy pisze do Admina, który jest Online aby wszedł choćby na chwile aby zrobić porządek. Jeśli nie ma żadnego dostępnego staram się upominać graczy którzy łamią regulamin, sam staram się go przestrzegać. Właśnie w takich sytuacjach chciałbym pomóc sobie i innym. Nie używam mikrofonu w grze, ale to chyba nie problem, przykład: Mr.Edzio72. Graczem jestem aktywnym, raczej nie wchodzę w kłótnie z innymi. Na serwerze gram prawie rok, więc dałem się poznać w większości stałym graczom.
 2. Zajuu

  TiTiTi Putsi (Filip)

  Znany i lubiany gracz, potrafi z każdym nawiązać kontakt, zna regulamin i potrzebne komendy na rolę do której startuje. Ogólnie powinien zostać przyjęty na stanowisko operatora.
 3. Zajuu

  [Ban] Kyle

  Jako że to ja posiadam część tych udokumentowanych propkillów to je dorzucam. Również jestem za nie skracaniem bana.
 4. Zajuu

  [Skarga Wizi] [odwołanie od bana]

  @kreciq198 Na pewno nie było mnie wtedy, ponieważ o godzinie 13:43(wtedy ban został nadany) nie byłem w domu na 101%. Co do odwołania to ban jak najbardziej słuszny.
 5. Zajuu

  [ban] Zajuu

  Widać do dobrze jeżeli film zwolnimy do 0.5. Jak widać celownik nie jest nawet na przeciwniku podczas strzału, tylko zostało to zostało skorygowane po zabójstwie. Ten filmik nie dotyczy mojej osoby. Nie wiem czy pojawił się kolejny niedowidzący, ale jak zwolnisz sobie filmik do 0.25 to możesz zauważyć ze po strzale celownik odskakuje do góry.
 6. Zajuu

  [ban] Zajuu

  Okej, na podstawie jednej sytuacji wyciągnąłeś wnioski ze mam aimbota? Ja dodam tylko że to byl zwyczajny flickshot.
 7. Zajuu

  [ban] Zajuu

  1. Nick, na który została nałożona kara: Zajuu 2. Steam ID: STEAM_0:1:123316425 3. Administrator, który nałożył karę: Cezary_PL 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:123316425&advType=steamid&Submit 5. Opis sytuacji: Pewnego razu gdy byłem T moi kompani zginęli, wiec zostałem sam. Ugrałem rundę, mój kolega T pogratulował mi itd. Zaczęła się kolejna runda pobiegałem trochę, zatrzymałem się by poprawić sobie stanowisko, po chwili wywaliło mi Garry's Mod'a, więc pomyślałem ze to zwyczajny crash. Kiedy odpaliłem na nowo GM i chciałem wejść na serwer okazało się ze dostałem Bana za AIMBOT'a. 6. Coś od siebie: Nie wiem gdzie banujący administrator dopatrzył się sytuacji gdzie było widać aimbot'a, ponieważ nie gram na tej serwerowni od wczoraj i raczej nie dopuścił się takiego czynu na serwerze, gdzie bardzo przyjemnie mi się gra. ^^
×