Jump to content

Nex17

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

About Nex17

 • Rank
  Początkujący poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Recent Profile Visitors

665 profile views
 1. Otóż obejrzałem demko i stwierdzam, iż rak więc nie patrz złamał regulamin poprzez zabicie gracza z tzw. "free day'em" za co zostanie w najbliższym czasie ukarany banem na CT w wysokości 30 minut. Z mojej strony wina była taka, iż żartowałem sobie z opcji popełnienia samobójstwa przez ct co oczywiście było nie na miejscu. O zabijaniu Cię przez antyterrorystów nie było tam nic z mojej strony, nakłaniali go do tego inne osoby takie jak np.: @Don Al Bercikone, @Mr.horse.Przepraszam, więc Ciebie Marin w szczególności, a za razem wszystkich graczy Placu Zabaw. Taka sytuacja się więcej nie
 2. Whereareyou był już wiele razy upominiany za clantag jak cała ich grupka, a ban 30 min to tylko kolejne ostrzeżenie, następnym razem będą dłuższe. Co do votebanów chcę mieć pewność, że są one niesłuszne. Najpewniej dzisiaj po południu obejrzę demko i zobaczę jak bardzo przesadzili z tą komendą.
 3. To nie było zalecenie, dodałem tam, iż był to jedynie żart. Zakazałem mu tego robić, a następnie przestałem zwracać uwagę co się działo na serwerze, gdyż szykowałem się na wyjazd, który był powodem tak późnej odpowiedzi. Niestety nie mam również demka z tej mapy i oto jest prośba, aby ktoś, kto pobrał nagranie z owej sytuacji udostępnił mi je w wiadomości prywatnej lub innej formie przekazu.
 4. Dlatego przed napisaniem skargi powinno się sprawdzić na kogo się ją pisze.
 5. Ja to tylko tutaj zostawie :
 6. A więc tak, @supp po pierwsze przy owej sytuacji nie było Cię na serwerze, więc nie wiesz o co tak naprawdę chodziło, a sprawa toczyła się o podpowiadanie po śmierci. Po drugie napisałem to , gdyż dostał informację, że obejrzę demko i zobaczę, czy voteban byl bezpodstawny, czy był prawidłowy, a on mimo to pisał mi na pv, żebym coś z nimi zrobił. Nie miałem możliwości sprawdzić, czy był poprawny na serwerze, gdyż nie mam permisji do czatu drużyny przeciwnej. Po obejrzeniu demka stwierdzam, iż voteban był bezpodstawny, a @BoguS zostanie ukarany, za namawianie i bezpodstawne banowan
 7. 1. Unknown to nie ja wprowadziłem graczy w błąd, gdyż spytałem się czy był fk. Usłyszałem ,,raczej nie"
 8. Podczas gdy grałem zazwyczaj regulaminu przestrzegał. Jednak w tym przypadku voteban był bezpodstawne i pragnę przypomnieć spike'a który stwierdził, że był on z powodu namowienia do rtv, które nie nastąpiło.
 9. Mimo to namawianie nie jest zgodne z regulaminem
 10. Rozumiem, że jesteś poszkodowany bo tylko ty i Spike dostaliście bana. Są jednak 2 rzeczy, których w tej sytuacji żałuję : -Ban tylko dla was -Tak krótki ban Nie banowałem ich bo zajmowaliśmy się sprawą w ogóle dlaczego krix otrzymał bana i czy powinien dostać unbana. Chwilę potem musiałem kończyć a nie chciałem siedzieć kolejne 10 minut na szukaniu osób i odpowiednim ich banowania. Po prostu nie mogłem. Chcę tylko przypomnieć iż nie byłem jedynym adminem na serwerze.
 11. Pisałem kolo 20 minut odpowiedź, ale z powodu zmiany wątku nie została opublikowana. Z tego powodu nie będę się rozpisywał 1.Gracz Bot Krix podczas mapy jb_arcade_b4 kiedy zobaczył, że kilka osób mu uciekło zaprowadził terrorystów na zabawę z której nie da się wyjść, w tym wypadku csgo.io (to nie był climb) i poszedł sprawdzić czy ktoś z przeciwnej drużyny nie chce się uzbroić. Według mnie nie było to ghostowanie tylko zwykła rutyna, gdyż kilka rund wcześniej zabił mnie właśnie w zbrojowni. 2.Temat grania ,,pod fragi" jest kwestią sporną, ale pragnę zauważyć, że ten gr
 12. Nex17

  Seriale

  Poszukuję jakiegoś ciekawego serialu typu brickleberry/Rick and morty/deep space 69/egzorcysta. Może ktoś coś polecić, bo nie mam co oglądać ? Najbardziej z wymienionych podobał mi się chyba brickleberry i egzorcysta. Wam też je polecam. Seriale mocno poj***** są mile widziane.
 13. Ban był za wh i autobh, a dostałeś go bo podczas przeskakiwania przez okno podskoczyłeś ponad 6 razy w ciągu kilku sekund. Oglądaliśmy Cię również wcześniej i też wyglądałeś podejrzanie.
 14. Don tylko ja w nic nie wchodziłem wtedy a w pewnym momencie poprostu się nie mogłem zalogować
 15. Czekaj cierpliwie. Ja konto po 3 dniach odzyskałem. Mojemu koledze ukradli właśnie konto 4 raz i za każdym razem ruskie.
×
×
 • Create New...