Jump to content

Nex17

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Nex17

 1. Otóż obejrzałem demko i stwierdzam, iż rak więc nie patrz złamał regulamin poprzez zabicie gracza z tzw. "free day'em" za co zostanie w najbliższym czasie ukarany banem na CT w wysokości 30 minut. Z mojej strony wina była taka, iż żartowałem sobie z opcji popełnienia samobójstwa przez ct co oczywiście było nie na miejscu. O zabijaniu Cię przez antyterrorystów nie było tam nic z mojej strony, nakłaniali go do tego inne osoby takie jak np.: @Don Al Bercikone, @Mr.horse.Przepraszam, więc Ciebie Marin w szczególności, a za razem wszystkich graczy Placu Zabaw. Taka sytuacja się więcej nie
 2. Whereareyou był już wiele razy upominiany za clantag jak cała ich grupka, a ban 30 min to tylko kolejne ostrzeżenie, następnym razem będą dłuższe. Co do votebanów chcę mieć pewność, że są one niesłuszne. Najpewniej dzisiaj po południu obejrzę demko i zobaczę jak bardzo przesadzili z tą komendą.
 3. To nie było zalecenie, dodałem tam, iż był to jedynie żart. Zakazałem mu tego robić, a następnie przestałem zwracać uwagę co się działo na serwerze, gdyż szykowałem się na wyjazd, który był powodem tak późnej odpowiedzi. Niestety nie mam również demka z tej mapy i oto jest prośba, aby ktoś, kto pobrał nagranie z owej sytuacji udostępnił mi je w wiadomości prywatnej lub innej formie przekazu.
 4. Dlatego przed napisaniem skargi powinno się sprawdzić na kogo się ją pisze.
 5. Ja to tylko tutaj zostawie :
 6. A więc tak, @supp po pierwsze przy owej sytuacji nie było Cię na serwerze, więc nie wiesz o co tak naprawdę chodziło, a sprawa toczyła się o podpowiadanie po śmierci. Po drugie napisałem to , gdyż dostał informację, że obejrzę demko i zobaczę, czy voteban byl bezpodstawny, czy był prawidłowy, a on mimo to pisał mi na pv, żebym coś z nimi zrobił. Nie miałem możliwości sprawdzić, czy był poprawny na serwerze, gdyż nie mam permisji do czatu drużyny przeciwnej. Po obejrzeniu demka stwierdzam, iż voteban był bezpodstawny, a @BoguS zostanie ukarany, za namawianie i bezpodstawne banowan
 7. 1. Unknown to nie ja wprowadziłem graczy w błąd, gdyż spytałem się czy był fk. Usłyszałem ,,raczej nie"
 8. Podczas gdy grałem zazwyczaj regulaminu przestrzegał. Jednak w tym przypadku voteban był bezpodstawne i pragnę przypomnieć spike'a który stwierdził, że był on z powodu namowienia do rtv, które nie nastąpiło.
 9. Mimo to namawianie nie jest zgodne z regulaminem
 10. Rozumiem, że jesteś poszkodowany bo tylko ty i Spike dostaliście bana. Są jednak 2 rzeczy, których w tej sytuacji żałuję : -Ban tylko dla was -Tak krótki ban Nie banowałem ich bo zajmowaliśmy się sprawą w ogóle dlaczego krix otrzymał bana i czy powinien dostać unbana. Chwilę potem musiałem kończyć a nie chciałem siedzieć kolejne 10 minut na szukaniu osób i odpowiednim ich banowania. Po prostu nie mogłem. Chcę tylko przypomnieć iż nie byłem jedynym adminem na serwerze.
 11. Pisałem kolo 20 minut odpowiedź, ale z powodu zmiany wątku nie została opublikowana. Z tego powodu nie będę się rozpisywał 1.Gracz Bot Krix podczas mapy jb_arcade_b4 kiedy zobaczył, że kilka osób mu uciekło zaprowadził terrorystów na zabawę z której nie da się wyjść, w tym wypadku csgo.io (to nie był climb) i poszedł sprawdzić czy ktoś z przeciwnej drużyny nie chce się uzbroić. Według mnie nie było to ghostowanie tylko zwykła rutyna, gdyż kilka rund wcześniej zabił mnie właśnie w zbrojowni. 2.Temat grania ,,pod fragi" jest kwestią sporną, ale pragnę zauważyć, że ten gr
 12. Nex17

  Seriale

  Poszukuję jakiegoś ciekawego serialu typu brickleberry/Rick and morty/deep space 69/egzorcysta. Może ktoś coś polecić, bo nie mam co oglądać ? Najbardziej z wymienionych podobał mi się chyba brickleberry i egzorcysta. Wam też je polecam. Seriale mocno poj***** są mile widziane.
 13. Ban był za wh i autobh, a dostałeś go bo podczas przeskakiwania przez okno podskoczyłeś ponad 6 razy w ciągu kilku sekund. Oglądaliśmy Cię również wcześniej i też wyglądałeś podejrzanie.
 14. Don tylko ja w nic nie wchodziłem wtedy a w pewnym momencie poprostu się nie mogłem zalogować
 15. Czekaj cierpliwie. Ja konto po 3 dniach odzyskałem. Mojemu koledze ukradli właśnie konto 4 raz i za każdym razem ruskie.
 16. Pisz do supporta. Sam zostałem w ten sposób okradziony, a po 3 dniach mogłem znów naparzać w moje ulubione gry.
 17. Obejrzałem demko i było wyraźnie słychać komendę: ,,Bezruch na kucaka potylicą na południe". Zostałeś zabity jak najbardziej słusznie.
 18. Jaka jest różnica napisania komuś niemiłych słów przy kolegach, a w prywatnej wiadomości. Napisałeś mu ten komentarz pod profilem ze względu na to, że zabił cię na serwerze. Dostałeś tam gaga to obraziłeś go na jego profilu. Według mnie było to chamskie. Admin nie nadużywał, według mnie swoich mocy aż tak drastycznie, by pisać na niego skargę.
 19. Oto kilka fajnych mapek course: mg_minecraft_adventure https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=405530541 //Przez to że nazwa tej mapy jest tak długa nie działa ona na serwerze (Plugin się wywala, nazwy map mają X max znaków) mg_nebo2 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=160691563 //Dodam, wygląda ok mg_metal_course_2 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=134729805 //?? Nie wiem czym ta mapa ma się różnić od obecnego metal_course Proponuję też zmianę surf_mai_remix na jej lepsza wersję surf_mai_redone polepszoną o
 20. Mimo to, dużo osób na serwerze poznałem łącznie z Tobą. Widywalem Cię na serwerze przez około tygodnia a potem się mijaliśmy, mimo to przeprowadziłeś że mną nie jeden dialog. Po drugie przeczytałem regulamin kilka razy i wiem jak go interpretować. Po trzecie mam duży staż bycia adminem, a dokładniej: -Admin na serwerze 4fun ponad miesiąc, bo został zamknięty -Admin na serwerze mg_course 2 miesiące. Nie jestem nim z powodu różnych zdań o właścicielu, dowodem były screeny jak oscamował innego gracza tego serwera. -Admin na serwerze deathrun prawie rok. Na serwerze zmi
 21. Jestem na TAK, pomaga innym, przestrzega regulaminu, a dodatkowo często bywa na serwerze.
 22. Gracz jest bardzo przyjazny i pozytywnie nastawiony do innych graczy. Jestem na TAK.
 23. 1. Wiek: 16 2. Kontakt e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_1:0:238764832 4. Link do profilu hlstatsx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=24395 5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd.:Nazywam się Adam i chodzę do 1. klasy matematyczno fizycznej. Moją pasją są gry oraz sporty wszelkiego rodzaju. W wolnej chwili gram w cs go, gta V oraz inne tego typu gry. Przed dołączeniem na serwer byłem adminem na deathrunie, a jeszcze wcześniej pomagałem w zarządzaniu serwera minigames (oba serwery już
 24. Jestem nowym graczem i dzięki, np. temu graczowi mam zamiar grać na tym serwerze częściej, a może nawet kiedyś napisze podanie o administratora by móc wspomóc ta społeczność. Jestem na TAK.
×
×
 • Create New...