Jump to content

Król Snajperów

Świeżak
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Król Snajperów

  1. Siema, Podanie jak to już ujął Vip240 dosyć skromne ale widziałem też krótsze. Więc przejdźmy do konkretów: 1) Widziałem jak pomagałeś graczom więc + 2) Masz rangę zaufany więc kolejny + 3) Z tego co mi wiadomo masz dużą aktywność więc kolejny + 4) Wiek nieco mniejszy ale i tak 16 jest tylko preferowany. Minusów u Ciebie jest tak mało że praktycznie ich nie ma więc mój głos jest na TAK.
  2. Limbo a może zamkniesz to podanie? Bo wiem od dawna że to już nie ma sensu. Z moją sławą to będzie mi ciężko dostać jakąkolwiek rangę. Ale powiem tylko tyle że wiele innych adminów i operatorów nie powinno mieć swoich rang ze względu na gorsze zachowanie na Discordzie niż ja miałem. Vargas mi kilka dni temu groził.
  3. 1.Wiek - 15 2.Adres e-mail - [email protected] 3.Steam ID oraz namiary - STEAM_0:0:151785759 / Discord: ER Król snajperów#7732 4.Czy byłeś kiedyś administratorem, doświadczenie jako admin - Tak, byłem operatorem na upadłym serwerze TTT. 5.Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty - Chcę zostać operatorem, (a później może i administratorem Breach) ponieważ mam mnóstwo wolnego czasu i sądzę, że nadaję się na funkcję operatora, ponieważ tak jak niektórym operatorom często odbija od władzy mi to się jeszcze nie zdarzyło. Traktuję stanowisko
×
×
  • Create New...