Jump to content

RavikPL

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

7 Followers

About RavikPL

 • Rank
  Początkujący poster

Metody kontaktu

 • ICQ
  Discord
 • Gadu Gadu
  Discord
 • Jabber
  Discord
 • Skype
  Discord

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:110078998
 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Antarktyda
 • O mnie
  Pingwiny <3
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

954 profile views
 1. Odwołanie nawet jak napisane ze wzorem, to i tak dość mało napisałeś, ale no cóż. Zacznijmy od tego, że z mojego "wywiadu" wynika, że cały czas (nawet chyba codziennie) piszesz do @VerSe, że minął miesiąc i żeby się wypowiedział. Spoko, tylko, że to nie tak działa Jak dla mnie, to sprawa wygląda jasno, ghostowałeś, dostałeś perma, nauczyłeś się, że nie wolno, to powinieneś dostać ostatnią szansę na serwerze. Jestem za skróceniem bana do ~3 miesięcy
 2. Westii nie sprawia problemów na serwerze, co najmniej nie zauważyłem, że takowe sprawia. Regulamin dobrze zna, reportuje graczy za łamanie regulaminu itp. wszyscy wiemy jak to działa. Punkt 5. średnio rozpisany i jest o podstawowych informacjach, które podaje prawie każdy, ale no cóż. Jeśli chodzi o aktywność, to jest niesamowita! Są malutkie dziury, ale nie da się być codziennie bez przerwy ;3 Jak narazie jestem na TAK i mam nadzieję, że nie zmienisz swojego zachowania na gorsze
 3. Ostatnio przyjęliśmy osobę z takim wiekiem i źle to się skończyło, ale mam nadzieję, że to się nie powtórzy. Aktywność masz dobrą poza małymi dziurami. Na serwerze rzeczywiście widzę cię często i z tego co zauważyłem nie łamiesz regulaminu. Nie masz żadnych banów. Niestety nie rozwinąłeś za bardzo tego 5 punktu, więc sam nie wiem co więcej napisać, ale jestem na TAK. Niestety z racji, że kandydat dziś dostał bana na dwa tygodnie za MASS RDM muszę zmienić swoje na NIE. Powodzenia w przyszłości.
 4. Tak, przyznaję się, że to zrobiłem. Zdjęcia wysłane na jednym z kanałów na discordzie. Wysłałem dwa zdjęcia, z pokazaniem twarzy, której zapomniałem zakryć, a zrobiłem to, ponieważ były to kolejne obraźliwe treści względem serwera Breach. To co zrobiłem było złe i przepraszam za to. Zdjęcia zostały już dawno usunięte, a was bardzo przepraszam, ale raczej mogę pomarzyć o wybaczeniu.
 5. Cześć! Na serwerze mnie nie ma teraz tak często jak kiedyś, ale ciebie ciężko przeoczyć (może dlatego, że na serwerze grają Master_Demon i Demon_Master ale to taki szczegół. Samo podanie jest napisane ... tak jak każde, czyli zawarte jakieś podstawowe informacje. Hmm, no tak, z tego co zauważyłem przez swoją przerwą, to komend używałeś tylko w momentach, kiedy były potrzebne. Nie żeby coś, ale mam pytanie, co to znaczy? Może moje IQ jest jednak zbyt niskie, ale z tego co rozumiem, porównujesz serwer i graczy do ... serwera minecraft i bachorów grających na nim?
 6. Soooo good. Od czegoś trzeba zacząć, a skoro to był MC, to teraz pora na admina gmod'a. To dobrze, że masz zaufanego, nie widziałem żebyś nadużywał komend lub źle się zachowywał. Na serwerze jesteś naprawdę często, co jest dużym plusem. To też zauważyłem, że nie dostajesz reportów, bo znasz regulamin, a często też reportujesz innych za ich złe zachowanie. Tylko, że jest jeszcze zdanie którego nie rozumiem. Administracja>gracze? Naprawdę uważasz, że administracja jest bardziej wartościowa od graczy? Gdyby nie gracze, to po co administracja?
 7. Dobra, podanie jest krótkie, ale zwięzłe i na temat. 1. Wiek spoko. 4. I tak się wszystkiego nauczysz. 5. Bardzo często widzę jak piszesz reporty na osoby łamiące regulamin. Nie widziałem nadużywania przez ciebie permisji. Aktywność dobra, zaufany też na plus. Na serwerze często pomagasz nowym graczom oraz zgłaszasz do mnie problemy np. osoby w ścianie. Jestem na tak ;3.
 8. Rozpisałeś się tak, jak ja w moim podaniu xD. Chcesz unbana, bo chcesz grać na HL2RP? Samo odwołanie skromne. Na serwerze kłopotów nie sprawiałeś, poza nadużywaniem mikrofonu. Zdarzało się, że po śmierci się wydzierałeś, lubiłeś się kłócić z graczami, przez co kilka osób naprawdę cię nie lubi. Ghosting w regulaminie który powinieneś znać będąc na serwerze jest zabroniony. Dużo grałeś, bo naprawdę często widziałem cię na serwerze, więc nie widzę problemu w przeczytaniu regulaminu. Reporty na ciebie też się zdarzały, ale nie za często. Skoro to ban Miniorka, to on powinien
 9. Rly? Wystarczy napisać na "@tekst", ale ok. Dlaczego ma się uczyć kto jest adminem, a kto nie? Przecież widać rangi na TAB'ie oraz w menu. Dlaczego nic nie napisałeś na asay? Czekałeś na serwerze po tym, jak dostałeś connection problem (oczywiście dopiero jak dostałeś info żeby nie wychodzić i jak umarłeś) i się słowem do admina nie odezwałeś, a ten dał ci bana? Trzeba było od razu dać mu info, bo my jako administratorzy nie dostajemy +135246 do IQ oraz 5 nowych par oczu żeby wszystko widzieć, oraz uszu żeby wszystko słyszeć. Emm, !report i ich nicki? Sko
 10. Jak dla mnie, król snajperów jest miłym graczem, kiedy może, to pomaga administracji pisząc reporty, tłumacząc graczom zasady gry itp. Wada wymowy, to nie jest jak dla mnie duży problem, przecież, pewien admin nigdy na serwerze się nie odezwał, a rolę pełnił dobrze co najmniej do czasu. Często słyszę na serwerze (i nie tylko tam), że jest on obrażany i poniżany właśnie przez to, że używa mikrofonu i muszę powiedzieć, że używa go dość często. Twoje ostatnie zachowanie na Discordzie SG, było ... nooo, słabe. NeCkeR już o tym mówił, ja na serwerze to samo . Jak mogłeś to usunąć,
 11. Emm, pokazałeś 0 skruchy. Uświadomiłeś sobie, że chcesz unbana, bo nie masz gdzie grać? Super, że to jest jedyny powód dla którego chcesz wrócić. Jak dla mnie, pisanie odwołania i pisanie w nim, że nie masz w co grać, a nie na jakim serwerze, jest bez sensu. Jak dla mnie, ban powinien zostać.
 12. Zolwak często bywa na serwerze, to, że na serwerze brakuje administracji, to słaby argument, bo administracji jest teraz dość dużo, ale skoro rekrutacja jest otwarta, to czemu by nie próbować. Samo podanie krótkie, bo pisałeś je w mniej niż 10 minut, gdy siedzieliśmy razem na discordzie xD. Zakolak często jak rozmawiamy wyzywa graczy jak go zabiją (na discordzie oczywiście) i jest trochę toksyczny. Jak dla mnie, taka osoba nie nadaje się na admina, zaufany dla niego raczej powinien wystarczyć. Jestem na nie.
 13. Kolejny co neckera wyzywał? Co się działo na zakończenie 2k18 xD. Jest skrucha, to powinien być i unban.
 14. Dla żartu? Ej, a może necker też dał ci bana dla żartu. Dlaczego wpadłeś na ten pomysł? Nudziło ci się i to bardzo. Czyli chcesz UB, bo nie ma innego dobrego serwera? Too, wiesz, słabo trochę. Chociaż perm mógłby być skrócony do 3 miesięcy.
 15. Ghosting jest przez regulamin zabroniony, dlaczego więc to zrobiłeś? Noo, ja myślę, że skoro za ghosting wszyscy dostają perma, to ciebie to też dotyczy. Bardzo szybko napisałeś odwołanie, noo, ban został nadany parę godzin temu, a odwołanie napisałeś 1. W ten sam dzień 2. ~godzinę (jeśli dobrze liczę) po otrzymaniu bana. Jak dla mnie, poczekaj jeszcze miesiąc - dwa, wtedy pogadamy o twoim unbanie.
×
×
 • Create New...