Jump to content

RavikPL

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

3 Followers

About RavikPL

 • Rank
  Świeżak

Metody kontaktu

 • ICQ
  Nope
 • Gadu Gadu
  To jeszcze jest?
 • Skype
  Zapomniałem hasła

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:110078998
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Antarktyda
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

164 profile views
 1. RavikPL

  [Perm Gag]Slotek

  Kiedy dostałeś pgaga byłem na serwerze. Bardzo trułeś adminom o to, że chcesz Gaga po tym jak zagrałeś (na flecie czy harmonijce). Dużo czasu minęło, a po tobie widzę, że poprawiłeś zachowanie. Ja jestem za unpgagowaniem ciebie.
 2. RavikPL

  [PBAN] [#2] pawvlus

  W twoim poprzednim... nazwijmy to poście, napisałeś trochę o mnie. Znowu były to wyzwiska. Początkowo o ile mnie pamięć nie myli miałeś pgaga, a przez to zaczęła się moja znajomość z tobą. Pierwsze było odwołanie od pgaga, potem dostałeś perma za kuzyna, po czym napisałeś odwołanie w którym (nawet sam na discordzie prorocka napisałeś) okłamałeś wszystkich. Potem normalnie grałeś, a nagle ci coś odwaliło, że spróbujesz się popisać i wyróżnić wchodząc i wychodząc na serwer (nie mając jeszcze bana) przez co spamowałeś czat. Po tym dostałeś bana na jakiś okres czasu, przez co zmieniałeś nick, żeby wyzywać ludzi, a ilość prób twoich wejść wyniosła około 700. Często na Multikoncie wchodziłeś na serwer. Jesteś bardzo ambitny pisząc dwa odwołania z dnia na dzień. Nawet po takim okresie chowasz uraze do mnie i kilku innych osob. Więcej się nie będę rozpisywał, bo wszystko jest wyżej. Wiadomo, że będę przeciwny odbanowaniu ciebie.
 3. RavikPL

  <BR#2> Bodzio

  Bodzio na serwerze nie sprawia problemów. Nie ma się o co przyczepić w jego zachowaniu na serwerze, ani w podaniu. Jak już miniorek wspomniał, na serwerze często jest trochę osób, przez co administratorzy się przydadzą. Jestem na TAK.
 4. RavikPL

  [Perm Ban] [#2] (L)obert Kurwica

  Więc, Lobert był bardzo energicznym graczem bricza, przez co często lubił (a najczęściej młodszych) wyzywać/kłócić się z nimi. Noo, co najmniej okropne. Wyzywanie administratora na discordzie, wyzywanie niektórych osób na serwerze + częste kłótnie z Prorockiem. To jest taki przykład (chociaż bywało gorzej). Nie wiem na czym miało polegać to całe popisywanie, wyzywaniem nas? Masz 2 bany za obrazę graczy. Jak dla mnie nie powinieneś dostać unbana.
 5. RavikPL

  <BR#2> logiś

  Logiś na serwerze br gra jakiś czas i jego aktywność jest dobra. W podaniu nie ma dużo informacji. Na serwerze logiś ma zaufanego, a to coś znaczy. Gdy rozmawialiśmy na discordzie (wcześniej o wiele częściej), często np. obrażał graczy najczęściej młodszych, będących wtedy na serwerze, więc z tą twoją neutralnością nie wiadomo. Życzę ci samych na tak, ale sam będę na razie Neutralny.
 6. RavikPL

  [Perm Ban] Żuczysław

  Dobra, pora się wypowiedzieć :) Antycheat wykrył u ciebie pliki których nie powinieneś mieć. Po co ci one? Bo kiedyś chciałeś pograć i mieć przewagę, ale jednak zdecydowałeś, że masz to gdzieś i to zostawiłeś. Dlaczego przez dwa lata miałeś ten plik? Dlaczego go nie usunąłeś? Więc lecimy na breacha :). Ja się na ciebie uwziąłem, no tak, gadanie o polityce z jedną osobą jak wszyscy mają to gdzieś i ich irytujesz? To ja się uwziąłem? Gagi dostawałeś np. za wspomniane wcześniej gadanie o polityce, śpiewanie, czytanie tekstu piosenek, pomimo tego, że mówiłem, żebyś przestał, tak to jest jak się ma zmutowaną osobę która się na ciebie uwzięła. Jestem PRZECIWNY odbanowaniu gracza.
 7. RavikPL

  <BR> NeCkeR

  Podanie dobrze napisane w porównaniu do mojego :). Necker na serwerze jest pomocny, deportuje graczy łamiących regulamin. Kandydat na doświadczenie z bycia administratorem więc nie będzie miał problemów z komendami. Uważam że powinien on zostać jednym z nas.
 8. RavikPL

  Nerf do SCP-062DE (Nazista)

  Nazista jest OP, ale nie w takim stopniu że nie da się go zabić. Ma on 600 HP co jest dużo, ale jest on SCP, więc nie może mieć 100 czy 150. Nerf broni jest też słabym pomysłem bo jest kilka zbrojowni w których są o wiele lepsze bronie. Z tego co wiem gdy respiratory się jeden 062DE to nie ma większych problemów z klasą D ale z MTF już gorzej. Ja sam raz nazistę prawie zabiłem zostawiając mu 200 HP. Powinien on jak dla mnie pozostać w takiej formie jakiej jest.
 9. RavikPL

  [ban] mozomenku

  Hmm, byłeś 049 i zamieniłeś 2 graczy ze wsparcia NTF od razu? Gdybyś czytał regulamin ze zrozumieniem to wiedziałbyś że atakowanie wsparcia w ciągu 30 sekund od ich wejścia jest zabronione (chyba że zaczną do ciebie strzelać wcześniej). Gdy admin To miał rację, bo gdybyś wyszedł z serwera to wliczona by została ucieczka, co pogarsza twoją sytuację. Ale jak na moje jeśli naprawdę na nich kampiłes to ban powinien pozostać.
 10. RavikPL

  ban na forum janek

  Za trolling dostał bana, a potem UB. Jak dla mnie powinien dostać UB też na forum, ponieważ jest ono częścią SG. Ważne że napisał do kogoś, a nie omijał bana na forum
 11. RavikPL

  [Perm Ban] [Perm Gag] Im ProRock

  Witam, Z prorockiem grałem długo i wiem jak gracz ten się zachowywał. Na serwerze Breach nie łamał regulaminu (przynajmniej wtedy kiedy byłem na serwerze), poza tymi wyzwiskami skierowanymi w stronę gracza Playboy. Prorock nie wyzywał innych graczy poważnie i dlatego nie widziałem żeby ktoś go reportował za toxic. Na serwerze discord który założył specjalnie do tego by móc się z nami porozumiewać i zauważyłem poprawę w jego zachowaniu, ale tutaj kończy się dobra strona kolegi. Prorock gdy dostał pgaga próbował go omijać poprzez multikonto przez co dostał perma co już jest napisane wyżej. Teraz nawet nie wiadomo czy jest on na serwerze w tym momencie na jednym ze swoich multikont. Ogólnie nie mam więcej pomysłów co tu dopisać, ale chciałem powiedzieć że jestem za odbanowaniem Prorocka lub skróceniem bana (co do usunięcia pgaga nie jestem pewien) .
 12. RavikPL

  [Perm gag] <Yato>

  Skoro o mnie wspomniałeś to się wypowiem . W regulaminie jest jasno i wyraźnie napisane, że ujawnianie metody wyjścia z wymiaru łuzowego (pocket dimension) jest zakazane. Słyszałem że ktoś się pytał się o to jak wyjść z łuzowego, po czym ja i kilka osób mówiliśmy o tym że nie wolno powiedzieć. Ty wyskoczyłeś z tym alt + F4 po czym dałem ci zwykłego gaga, a alucard dał ci po chwili pgaga. To nie był pierwszy raz jak trollowałeś innych, np. kilka dni temu kazałeś wpisać !horror na czacie graczom. Granie na serwerze bez mikrofonu nie jest takie straszne skoro połowa graczy go nie ma/nie używa. Jestem Przeciwny odgagowaniu gracza Yato.
 13. RavikPL

  BR#2 RavikPL

  1. Wiek: 15.4 lat 2. Adres E-mail: [email protected] 3. SteamID oraz namiary: STEAM_0:1:110078998 steam 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nigdy nie byłem Administratorem/Operatorem aczkolwiek myślę że patrząc na to co robią inni Administratorzy coś wiem o niektórych komendach. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Chciałbym zostać administratorem gdyż jestem na serwerze codziennie po kilka godzin i widzę jak często są operatorzy i administratorzy i chciałbym pomóc w tym. Kiedy widzę że niektórzy piszą reporty a nie ma żadnego administratora, to często mówię że to nie ma sensu bo nie ma administratora. Chętnie pomagałbym innym graczom którzy mają problemy z innymi. Jak wspominałem jestem bardzo często na serwerze i staram się jak najdłużej, a przez to słyszę kiedy gracze wyzywają innych, RDM'ują i łamią regulamin w inny sposób. Nie kłócę się z innymi graczami, ale gdy już się zacznie kłótnia to staram się nie odzywać lub po prostu unikać jej. Regulamin zawsze mam włączony w tle a w wolnym czasie go po prostu czytam. Gram od 3 miesięcy na serwerze codziennie i po kilka godzin bo gra mi się naprawdę przyjemnie a tym bardziej rozmawia z innymi. Mam nadzieję że zostanę przyjęty na Operatora serwera Breach. 6. GameTracker: https://cache4.gametracker.com/player/RavikPL/193.110.121.82:2302/ jeśli tu nie pisze że gram przez miesiąc codziennie to jest jeszcze opcja by wejść na serwer i zapytać którąś z osób które też są codziennie (ViP, Im Prorock, verSe) oni powinni potwierdzić że jestem codziennie. Dziękuje odgórnie za przeczytanie moich wypocin ale naprawdę moim marzeniem jest zostanie nawet operatorem serwera.
×