Jump to content

RavikPL

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

6 Followers

About RavikPL

 • Rank
  Początkujący poster

Metody kontaktu

 • ICQ
  Discord
 • Gadu Gadu
  Discord
 • Jabber
  Discord
 • Skype
  Discord

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:110078998
 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Antarktyda
 • O mnie
  Pingwiny <3
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

274 profile views
 1. RavikPL

  <BR#2>MASTER_DEMON

  Soooo good. Od czegoś trzeba zacząć, a skoro to był MC, to teraz pora na admina gmod'a. To dobrze, że masz zaufanego, nie widziałem żebyś nadużywał komend lub źle się zachowywał. Na serwerze jesteś naprawdę często, co jest dużym plusem. To też zauważyłem, że nie dostajesz reportów, bo znasz regulamin, a często też reportujesz innych za ich złe zachowanie. Tylko, że jest jeszcze zdanie którego nie rozumiem. Administracja>gracze? Naprawdę uważasz, że administracja jest bardziej wartościowa od graczy? Gdyby nie gracze, to po co administracja? Wszyscy są sobie równi, a administracja po prostu pomaga graczom, którzy dostępu do komend nie mają. Widziałem wiele przypadków admina, który nie był zbyt dobry dla graczy, czy jest on wartościowy dla nich? Ale cóż, jestem na TAK! Jak ci się nie uda, to zapraszam do mojej pingwiniej antarktydy ;3.
 2. RavikPL

  <Br#2> xDLeszekxD

  Dobra, podanie jest krótkie, ale zwięzłe i na temat. 1. Wiek spoko. 4. I tak się wszystkiego nauczysz. 5. Bardzo często widzę jak piszesz reporty na osoby łamiące regulamin. Nie widziałem nadużywania przez ciebie permisji. Aktywność dobra, zaufany też na plus. Na serwerze często pomagasz nowym graczom oraz zgłaszasz do mnie problemy np. osoby w ścianie. Jestem na tak ;3.
 3. RavikPL

  [PBAN] [#2] T.C

  Rozpisałeś się tak, jak ja w moim podaniu xD. Chcesz unbana, bo chcesz grać na HL2RP? Samo odwołanie skromne. Na serwerze kłopotów nie sprawiałeś, poza nadużywaniem mikrofonu. Zdarzało się, że po śmierci się wydzierałeś, lubiłeś się kłócić z graczami, przez co kilka osób naprawdę cię nie lubi. Ghosting w regulaminie który powinieneś znać będąc na serwerze jest zabroniony. Dużo grałeś, bo naprawdę często widziałem cię na serwerze, więc nie widzę problemu w przeczytaniu regulaminu. Reporty na ciebie też się zdarzały, ale nie za często. Skoro to ban Miniorka, to on powinien się wypowiedzieć (czy tylko ja nie dałem nigdy perma?). Jestem przeciw unbanowi dla ciebie.
 4. RavikPL

  Unban Oli

  Rly? Wystarczy napisać na "@tekst", ale ok. Dlaczego ma się uczyć kto jest adminem, a kto nie? Przecież widać rangi na TAB'ie oraz w menu. Dlaczego nic nie napisałeś na asay? Czekałeś na serwerze po tym, jak dostałeś connection problem (oczywiście dopiero jak dostałeś info żeby nie wychodzić i jak umarłeś) i się słowem do admina nie odezwałeś, a ten dał ci bana? Trzeba było od razu dać mu info, bo my jako administratorzy nie dostajemy +135246 do IQ oraz 5 nowych par oczu żeby wszystko widzieć, oraz uszu żeby wszystko słyszeć. Emm, !report i ich nicki? Skoro też kampili na ciebie, to trzeba było ich zreportować, bo nie mogłeś się ruszyć, a tak to wyszło, że to ty dostałeś reporta za kampienie, a potem bana. A według mnie jednak słuszny. Skoro 4 osoby ci to napisały, to mogłeś już go zmienić. Jak dla mnie, ban powinien zostać ;3.
 5. RavikPL

  <Br#2> Król snajperów

  Jak dla mnie, król snajperów jest miłym graczem, kiedy może, to pomaga administracji pisząc reporty, tłumacząc graczom zasady gry itp. Wada wymowy, to nie jest jak dla mnie duży problem, przecież, pewien admin nigdy na serwerze się nie odezwał, a rolę pełnił dobrze co najmniej do czasu. Często słyszę na serwerze (i nie tylko tam), że jest on obrażany i poniżany właśnie przez to, że używa mikrofonu i muszę powiedzieć, że używa go dość często. Twoje ostatnie zachowanie na Discordzie SG, było ... nooo, słabe. NeCkeR już o tym mówił, ja na serwerze to samo . Jak mogłeś to usunąć, to powiedziałeś, że jeszcze możesz za miesiąc spróbować. Na serwerze o godzinie ~11:30, powiedziałeś mi, że chodzi ci tu o neckera, nie chcę nic mówić, ale sam rozumiesz. EDIT: Niestety, ale na discordzie SG wydurniałeś się w taki sposób, że muszę zmienić zdanie. Jestem na duże NIE.
 6. RavikPL

  [ban] Human Dev. ︻デ┳═ー

  Emm, pokazałeś 0 skruchy. Uświadomiłeś sobie, że chcesz unbana, bo nie masz gdzie grać? Super, że to jest jedyny powód dla którego chcesz wrócić. Jak dla mnie, pisanie odwołania i pisanie w nim, że nie masz w co grać, a nie na jakim serwerze, jest bez sensu. Jak dla mnie, ban powinien zostać.
 7. RavikPL

  <BR#2> Zolak :) DK

  Zolwak często bywa na serwerze, to, że na serwerze brakuje administracji, to słaby argument, bo administracji jest teraz dość dużo, ale skoro rekrutacja jest otwarta, to czemu by nie próbować. Samo podanie krótkie, bo pisałeś je w mniej niż 10 minut, gdy siedzieliśmy razem na discordzie xD. Zakolak często jak rozmawiamy wyzywa graczy jak go zabiją (na discordzie oczywiście) i jest trochę toksyczny. Jak dla mnie, taka osoba nie nadaje się na admina, zaufany dla niego raczej powinien wystarczyć. Jestem na nie.
 8. RavikPL

  [ban] Norbert59

  Kolejny co neckera wyzywał? Co się działo na zakończenie 2k18 xD. Jest skrucha, to powinien być i unban.
 9. RavikPL

  [ban] kacper1234545

  Dla żartu? Ej, a może necker też dał ci bana dla żartu. Dlaczego wpadłeś na ten pomysł? Nudziło ci się i to bardzo. Czyli chcesz UB, bo nie ma innego dobrego serwera? Too, wiesz, słabo trochę. Chociaż perm mógłby być skrócony do 3 miesięcy.
 10. RavikPL

  [ban] Menelek

  Ghosting jest przez regulamin zabroniony, dlaczego więc to zrobiłeś? Noo, ja myślę, że skoro za ghosting wszyscy dostają perma, to ciebie to też dotyczy. Bardzo szybko napisałeś odwołanie, noo, ban został nadany parę godzin temu, a odwołanie napisałeś 1. W ten sam dzień 2. ~godzinę (jeśli dobrze liczę) po otrzymaniu bana. Jak dla mnie, poczekaj jeszcze miesiąc - dwa, wtedy pogadamy o twoim unbanie.
 11. RavikPL

  Unban PlayBoy

  Widać, że pisałeś to na szybko. Cała sytuacja miała miejsce parę dni po tym, jak prorock dostał pgaga. Zawsze gdy razem z nim byliście na serwerze, to dogryzaliście sobie nawzajem. Jak dla mnie, skoro prorock dostał unbana, to dla ciebie też powinna czekać druga szansa .
 12. RavikPL

  <BR#2> Netii

  Netii często bywa na serwerze, jest miły, pomocny, nie sprawia problemów administracji. Ma zaufanego na serwerze (to coś w końcu znaczy) i często składa reporty na graczy łamiących regulamin, który bardzo dobrze zna. Jestem na tak .
 13. RavikPL

  <BR#2> VerSe

  Z VerSem znamy się dłuuugo. Na admina się jak najbardziej nadaje . Nigdy nie zdarzyło mi się zobaczyć go łamiącego regulamin (co najmniej umyślnie). Z tego co wiem, to nie było problemu jak Tamrielowi i Miniorkowi brakowało kilku dni do 30, nie ma co się przejmować . Na serwerze jest kilku adminów którzy są codziennie, a inni wchodzą troszkę rzadziej, przez co (jak dla mnie) ręce do pomocy się przydadzą. Kiedy jesteśmy razem na serwerze, często pomagasz/kierujesz nowych i starszych graczy. Masz od niedawna zaufanego, co oznacza, że nie ma z tobą problemów. Nie widziałem żebyś kiedyś kogoś wyzywał na serwerze, nie jesteś toxic w stosunku do innych. Jestem na TAK.
 14. RavikPL

  [Perm Gag]Slotek

  Kiedy dostałeś pgaga byłem na serwerze. Bardzo trułeś adminom o to, że chcesz Gaga po tym jak zagrałeś (na flecie czy harmonijce). Dużo czasu minęło, a po tobie widzę, że poprawiłeś zachowanie. Ja jestem za unpgagowaniem ciebie.
 15. RavikPL

  [PBAN] [#2] pawvlus

  W twoim poprzednim... nazwijmy to poście, napisałeś trochę o mnie. Znowu były to wyzwiska. Początkowo o ile mnie pamięć nie myli miałeś pgaga, a przez to zaczęła się moja znajomość z tobą. Pierwsze było odwołanie od pgaga, potem dostałeś perma za kuzyna, po czym napisałeś odwołanie w którym (nawet sam na discordzie prorocka napisałeś) okłamałeś wszystkich. Potem normalnie grałeś, a nagle ci coś odwaliło, że spróbujesz się popisać i wyróżnić wchodząc i wychodząc na serwer (nie mając jeszcze bana) przez co spamowałeś czat. Po tym dostałeś bana na jakiś okres czasu, przez co zmieniałeś nick, żeby wyzywać ludzi, a ilość prób twoich wejść wyniosła około 700. Często na Multikoncie wchodziłeś na serwer. Jesteś bardzo ambitny pisząc dwa odwołania z dnia na dzień. Nawet po takim okresie chowasz uraze do mnie i kilku innych osob. Więcej się nie będę rozpisywał, bo wszystko jest wyżej. Wiadomo, że będę przeciwny odbanowaniu ciebie.
×