Jump to content

LupoFajnie

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About LupoFajnie

 • Rank
  Początkujący poster
 • Birthday 12/10/2007

Metody kontaktu

 • ICQ
  Co to
 • Gadu Gadu
  Ktoś kto zna ?
 • Skype
  Ktoś tego używa ?

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:128541194
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Nie ważne
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

408 profile views
 1. LupoFajnie

  [TTT] LupoFajnie

  1.Wiek (preferowany >= 16). 11 2.Adres e-mail. > [email protected] 3.Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:128541194 4.Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Nie nie byłem 5.Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Jestem dosyć aktywnym graczem i próbuje pomagać dla innych graczy, a że zdarzają się sytuacje kiedy nie ma adminów a ktoś na przykład nadużywa mikrofony. Drugi jest powód rezygnacji części administratorów i jest ich co raz mniej. Na serwerze mam zagrane ponad 500 godzin więc znam regulamin. Spora część graczy mnie przynajmniej kojarzy.
 2. LupoFajnie

  Propozycje i pomysły

  Większość chciała, więc to te rundy to zrobił. Tak zwana demokracja
 3. LupoFajnie

  [TTT] Zajuu

  Zajuu jest aktywnym graczem i zna regulamin, często przebywa na serwerze. Jestem na TAK .
 4. Jestem z siebie dumny
 5. LupoFajnie

  <TTT> Januszek

  Januszek, Januszek, Januszek. Od piwa ma duży brzuszek, Skarpetki i sandały, Na admina idealny.
 6. LupoFajnie

  Propozycje i pomysły

  Wow. To jeden z najgorszych pomysłów jak dla mnie
 7. LupoFajnie

  mute [Perm Mute] ☆☆ ado111 ☆☆

  Krótkie ,ale nie rozumiem .Prawdopodobnie dostałeś gaga (Gag - nikt cię nie słyszy na czacie głosowym do następnej mapy, Perm Gag to Zaklejone usta- Nikt nie będzie cię słyszał do un Pgaga. Mute - Nie możosz pisać na czacie pisemnym do następnej mapy. Perm Mute - Nie możesz pisać na czacie pisemnym puki admin ci tego nie zdejmie) Nie podałeś sourse bana więc jest jeszcze mniej informacji a tego raczej bez powodu nie dostałeś może się nie słuchałeś admina by nie nadurzywać mikrofonu ? Niech Pan Administrator który dał tego Muta/Gaga się wypowie.
 8. Chodzi o to że typo mnie zreportował że mu siostra wbiła
 9. Wyszystko w celach humorystycznych
 10. LupoFajnie

  Dołączenie Serwera DarkRP

  Dodajcie możliwość latania za 150zł i nieskończone hp za 200zł i git A tak serio to po co nam to
 11. LupoFajnie

  [Skarga] Maciek8181

  Byłem na tej akcji. Zrobił on to specjalnie. Jak dostał Major KB się śmieli i przezywali go wraz z kamilem i chyba jeszcze kimś.
 12. LupoFajnie

  [Perm Ban] Żuczysław

  Światków nie ma ale się przyznałeś że w większości przypadków nie czitowałeś. Czyli nas oszukałeś ? Sam siebie przeczysz pisałeś że w większości przypadków nie czitowałeś, czyli były takie przypadki. W 3. punkcie piszesz że nie wyrazisz za to skruchy bo nie czitowałeś. Jestem za banem.
 13. LupoFajnie

  Propozycje i pomysły

  To prawda. Ja kilka razy się pomyliłem i kupiłem zepsutą broń a nie tego co chciałem. Pozatym broń nawet nie zadaje obrażeń.
 14. LupoFajnie

  [Ban] Lizcon

  Nadal moja wypowiedzi jest dobra skrucha jest niczym innym niż ŻAL ZA GRZECHY W SPOWIEDZI. Tylko to ŻAL ZA OBRAŻANIE, w twoim przypadku, Ty jej nawet nie chcesz wyznać więc nie żałujesz tego. Nie tylko admina źle obrazić nawet ZWYKŁEGO GRACZA STAREGO I NOWEGO jest źle NADAL ZA BANEM. //Usunąłem zbędną tęczę i sformatowałem tekst //Arczi
 15. LupoFajnie

  [TTT] LupoFajnie

  Ślepy Kruk z Bartosz.Korz założyli grupe głównie ot tak i dla beki Dołączyłem bo pompy nie używam a lubie grupy znajomych I tylko grupa tak się nazywa a tematów na niej nie ma (No jeden ale pomp nie dotyczy) Więc nie wiem czy zrobione grupy ot tak i dla beki nie jest nic złym nie ?
×