Jump to content

Im ProRock

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Im ProRock

 • Rank
  Świeżak
 • Birthday October 28

Metody kontaktu

 • ICQ
  IQ? No tak z 3

Informacje

 • Steam ID
  Im ProRock
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  ⁤︎ ⁥︎Stąd
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

304 profile views
 1. Nick, na który została nałożona kara: Im ProRock Steam ID: STEAM_0:0:124770760 Opis sytuacji: W ogromnym skrócie : Bawiłem się z graczami , wyzywałem znajomych/innych graczy , ogólnie byłem "głośny" i problematyczny dla administracji (i NIE byłem toksyczny). Administracji się to nie podobało i dostałem perm gaga. Później dostałem jeszcze perm bana za omijanie pgaga , ale już dostałem unbana. Coś od siebie: Po paru miesiącach (i wielu rozmowach z różnymi osobami na temat mojego zachowania) , mogę powiedzieć że wiem co było złe w moim zachowaniu. Teraz wiem jak się zachowywać i postaram się kontrolować aby nie stać się znowu "kontrowersyjną figurą" i nie sprawiać administracji problemów. p.s. Czy mógłbym też otrzymać unbana na discordzie SG?
 2. BAN Nick , na który została nałożona kara : Im ProRock Steam ID: STEAM_0:0:124770760 Link do bana na Sourcebans http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Im+ProRock&Submit=Search Opis sytuacji : Dostałem pgaga , ominąłem go za pomocą multikonta. Pogadałem sobie trochę , pośmieszkowałem z innymi (tylko playboya zwyzywałem) , przyszedł alucard i dostałem bana na mk i na głównym. Coś od siebie : No cóż mogę napisać... Nie opłacało się omijać pgaga. Minęło trochę czasu , przemyślałem co zrobiłem źle. Żałuje że tego pgaga ominąłem. Tyle mogę zrobić. Na przyszłość będę wiedział :^) PGAG Nick , na który została nałożona kara : Im ProRock Steam ID: STEAM_0:0:124770760 Opis sytuacji : Dobra... opisze to najkrócej jak mogę. Grałem bardzo często na breach , wyzywałem się z znajomymi i z innymi (w celach humorystycznych oczywiście) , jajcowałem non stop. Administracji sie to nie podobało. Dostałem pgaga (z tego co wiem) to za : Toksyczność - Nie byłem toksyczny , jak ktoś toksyczny może mieć znajomych? Jakbym był taki toksyczny jak mnie opisują , to bym nie miał raczej życia na serwerze. Wyzywanie - Głównie najgorsze wyzwiska leciały w stronę playboya , nikogo nie wyzywałem na poważnie. Nikt nie napisał na mnie skargi za to że go zwyzywałem. (prócz anielicy ,ale to się już wyjaśniło i do tej pory jej nie zwyzywałem). Ogólne zachowanie - Starałem się nie łamać regulamin. Nie RDMowałem , grałem zgodnie z zasadami i nikomu krzywdy nie robiłem. Na tych trzech głównych zarzutach skończę. Oczywiście było też głosowanie wśród administracji czy mam dostać pgaga czy nie. Coś od siebie :Patrząc na to wszystko co robiłem to mogę się przyznać że moje zachowanie było… inne. Ogromnych zmian w moim zachowaniu nie widzę , lecz teraz wiem jak się zachowywać aby administracja nie została “urażona” za mój brak kultury. Rozumiem że administracja jest po to aby pilnować porządku , ale ja aż takiego chaosu nie robiłem. Bardziej rozbawiałem graczy niż ich odstraszałem. Z tego co pamiętam to jak grałem na multikoncie (za co przepraszam) to nie zostałem wygnany z serwera , tylko zostałem normalnie przyjęty i jakby nigdy nic żartowaliśmy sobie. Oczywiście piszę te oba odwołania najkrócej jak mogę. Nie wszystko tu opisałem , zaczekam na odpowiedzi innych i wtedy rozwinę temat.
 3. 7 miesięcy... Najwyraźniej nie tylko to. Jest to nawet w opisie bana.
 4. Wielokrotnie mu mówiłem żeby przestał , że to już przestało być zabawne i że będą z tego dalsze konsekwencje. (ravik i verse mi świadkiem) Do tej pory was wyzywa , a my nic dalej z tym nie możemy zrobić. No nieśmieszny żarcik i już "nie potrzebujemy cie tu". Nikt inny tak nie napisał. + Uzasadniałeś też mojego bana na discordzie moim permem , wiec nie tylko o trolling chodzi... nie leży ci to że z permem na serwerze udzielałem się na discordzie. Nawet o to mi nie chodzi , tylko bardziej z tymi "debilami i pajacami" Wybacz ... mogliśmy strzelać po tym jak zostaliśmy nazwani też debilami. A debilami nas nazwałeś w jakim znaczeniu? Jakbym nazwał kogokolwiek z administracji na admin site debilem bądź/i pajacem to wyleciałbym z banem na minimum miesiąc. ( oczywiście jakby teraz perma nie miał : D )
 5. Też się wypowiem. Nie do końca Zaczęło się to wszystko gdy zostaliśmy nazwani debilami. -Nie mogę wstawić obrazka wiec wkleję tu tekst- (jest on widoczny trochę nad tym jak zostaliśmy nazwani pajacami) "Jezu Oni serio są debilami" - Było to użyte podczas głownie mojej rozmowy z administracją Później dopiero kubica się przyłączył W sumie to nie wiem co tu napisać. Mogę tylko napisać proste XD "trochę" Według mnie ban trochę zbyt surowy. Perm ban za kłótnie z administratorem , która była przez niego sprowokowana. Oczywiście kubica nie jest też bez winy... polecał bez hamulców. Ostatnio zauważyłem że natsuki wobec osób na moim discordzie i mnie zrobił się wrogi. Mnie to osobiście nie boli że jakiś 14-sto letni administrator sieci serwerów garrys mod mnie obraża , ale najwyraźniej kubice to chyba zabolało. Oczywiście może czegoś tu nie widzę... może coś źle zrozumiałem. Lecz jak na razie tak to dla mnie wygląda.
 6. I tak dostałeś bana 17 stycznia wiec trochę poczekałeś Chłop zasługuje na unbana. A i tak jakby chciał ponownie oszukiwać w gry to antycheat znowu go złapie.
×
×
 • Create New...