Jump to content

dom125 pl

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About dom125 pl

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Liczę że w końcu będzie można nosić karabin i pistolet jednocześnie bo to naprawdę by się przydało, a poza tym dałoby się wprowadzić że jak coś podnosisz to nie wyjmujesz tego od razu?
 2. Według mnie Bodzio nadaje się do administracji brecha bo zna regulamin, ma doświadczenie, wchodzi na serwer, kiedy trzeba to da kopa w dupę i do tego mam dość ludzi nie przestrzegających regulaminu. Obecnie na brechu jest zdecydowany deficyt administracji i nadwyżka nowych graczy którym trzeba jakoś zasady wytłumaczyć. Gram na brechu codziennie i widzę że sytuacja jest słaba. Jeśli chodzi o tą sprawę na discordzie to jej nie znam i nie chce się wypowiadać, ale czy nie warto dać komuś drugiej szansy każdy ma prawo się zmienić. Poza tym naprawdę mam dość ludzi którzy cię zabijają zaraz po respie dlatego jestem na Tak bo potrzebni są admini na brecha a dwóch regularnie wchodzących to za mało. I do reszty jakbyście bez przerwy grali to też byście chcieli żeby ktoś zapanował nad ludźmi a wybór jest niewielki z ogarniętych graczy, a i neker o szkalowaniu nie wspominaj bo pamiętam tą sytuacje gdy ty mnie obrażałeś ale nie mam ci tego za złe bo każdy jest człowiekiem i czasem hamulce mogą puścić.
 3. Pograłem i mam parę elementów w nowym brechu które trzeba zmienić aby grało się lepiej. 1. Usunąć zabieranie expa po śmierci bo na brechu ginie się co rundę np.: Jesteś personelem d respi się 173 i od razu cię zabija bo nie masz szans na zwianie, a do tego gra cię za to karze. Raczej nie zachęca to do grania dalej na brechu. 2. Zwiększenie staminy i usuniecie efektu patrzenie się w ziemie tylko to przeszkadza lepiej zastąpić lekkim spowolnieniem. 3. Dodanie czegoś co zatrzyma na dłużej mtf za szybko wchodzą do light i d niema szans myśle że zbrojownia dodatkowa w hevy lub entrenc może coś zmienić 4. Zwiekszyć o 2 dodatkowe scp za 0 poziom (według mnie motywacją żeby grać dalej było właśnie dostanie fajnego scp a teraz nie mam tej zachęty) 5. Lekko powiększyć zdobywanie expa bo jest to bardzo żmudne. 6. Ułatwić gre nowym graczom (obecnie na brechu jest bardzo wysoki próg wejścia dla nowych co może ich odpychać, a w rezultacie nie bedą grać). Bez nowych graczy gry umierają więc potrzeba skutecznego sposobu na ich przyciąganie. 7. Większy kontakt ze społecznością np.: Przywrócić coś takiego jak propozycje gdzie gracze mogą ocenić czy nowa zawartość jest dobra Są to moje przemyślenia i porady które moga coś zmienić. Obecnie jak to pisze w brecha gra często jeszcze mniej graczy niż przed update remaster2 więc zmiany są potrzebne aby przyciągnąć graczy. Przykład w poniedziałek do 19:40 grało około 6 graczy wcześniej jeszcze mniej. Pozdrawiam dom
 4. Będzie dało się dać tylko błagam nie dodawaj losowego komputerka zamykającego drzwi. Bardzo jest wkurzający. P.S. Po kij dodałeś limit sprintu, wiesz jak to ułatwi scp gre?
 5. SCP-106 znowu nie działa przechodzenie przez drzwi jak z innymi klasami tego typu nie wiem ale podejrzewam że sytuacja jest taka sama.
 6. Dobry gracz który nie sprawia problemów i jest gotowy do pomocy więc jestem na TAK
×
×
 • Create New...