Jump to content

dom125 pl

Świeżak
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About dom125 pl

 • Rank
  Świeżak totalny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pograłem i mam parę elementów w nowym brechu które trzeba zmienić aby grało się lepiej. 1. Usunąć zabieranie expa po śmierci bo na brechu ginie się co rundę np.: Jesteś personelem d respi się 173 i od razu cię zabija bo nie masz szans na zwianie, a do tego gra cię za to karze. Raczej nie zachęca to do grania dalej na brechu. 2. Zwiększenie staminy i usuniecie efektu patrzenie się w ziemie tylko to przeszkadza lepiej zastąpić lekkim spowolnieniem. 3. Dodanie czegoś co zatrzyma na dłużej mtf za szybko wchodzą do light i d niema szans myśle że zbrojownia dodatkowa w hevy lub entrenc może coś zmienić 4. Zwiekszyć o 2 dodatkowe scp za 0 poziom (według mnie motywacją żeby grać dalej było właśnie dostanie fajnego scp a teraz nie mam tej zachęty) 5. Lekko powiększyć zdobywanie expa bo jest to bardzo żmudne. 6. Ułatwić gre nowym graczom (obecnie na brechu jest bardzo wysoki próg wejścia dla nowych co może ich odpychać, a w rezultacie nie bedą grać). Bez nowych graczy gry umierają więc potrzeba skutecznego sposobu na ich przyciąganie. 7. Większy kontakt ze społecznością np.: Przywrócić coś takiego jak propozycje gdzie gracze mogą ocenić czy nowa zawartość jest dobra Są to moje przemyślenia i porady które moga coś zmienić. Obecnie jak to pisze w brecha gra często jeszcze mniej graczy niż przed update remaster2 więc zmiany są potrzebne aby przyciągnąć graczy. Przykład w poniedziałek do 19:40 grało około 6 graczy wcześniej jeszcze mniej. Pozdrawiam dom
 2. Będzie dało się dać tylko błagam nie dodawaj losowego komputerka zamykającego drzwi. Bardzo jest wkurzający. P.S. Po kij dodałeś limit sprintu, wiesz jak to ułatwi scp gre?
 3. SCP-106 znowu nie działa przechodzenie przez drzwi jak z innymi klasami tego typu nie wiem ale podejrzewam że sytuacja jest taka sama.
 4. Dobry gracz który nie sprawia problemów i jest gotowy do pomocy więc jestem na TAK
×
×
 • Create New...