Jump to content

(L)obert Kubica

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About (L)obert Kubica

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

393 profile views
 1. Nie wiem, po co piszesz ponownie podanie, na wstępie prezentuje się spoczko, dużo napisałeś, jak uwzględnił to Ezral, jednak cała ta treść to tylko lanie wody, wszędzie widzę to samo, w każdym podaniu na breacha. Samo podanie ogólnie zawiera błędy, ale to chyba każdy widzi, nawet nie będę poruszał kwestii tego, że bierzesz jakieś melisy itp. na breacha, jest to totalnie niepotrzebne w podaniu, bezsensowny zapychacz treści. Miałeś szansę podobno "sam odszedłeś", nie wiem, po co pchasz się na to drugi raz, skoro tak bardzo cisnąłeś breacha, to tylko pokazuje i bardziej uświadamia mnie, jakim hipokryta jesteś. Mam nadzieję, że te ziółka, które sobie bierzesz (XD) naprawdę podreperują Ci trochę psyche, bo po tym, co odstawiasz na discordach, to troszkę żal mi Ciebie. Poprzednie podanie zostało odrzucone, to też powinno zostać rozpatrzone, ale podobnie jak poprzednie — negatywnie. Dajcie szansę komuś innemu, nie renegatom z breacha, którzy nagle magicznie chcą na niego wracać, pozdrawiam. Jakby ktoś jeszcze nie wywnioskował z mojej wypowiedzi, jestem przeciwko tzw. Głos na Nie.
 2. Bodzia znam jakiś czas, na prawdę bardzo przyjemna osóbka, miło się z nim gra, rozmawia, da się z nim pośmiać, ale też wie jak zachować się w odpowiednich sytuacjach. Ogólnie, to bardzo dobry gracz i podejrzewam, że będzie to bardzo dobry administrator, mój głos jest oczywiście za, pozdrawiam.
 3. Verse, znam gościa kilka miesięcy, sympatyczny ogólnie cud miód człowiek, bardzo miły, otwarty na nowe znajomości i otwarty na nowe wyzwania, jestem przekonany, że poradzi sobie jako administrator. Jest bardzo aktywnym graczem, co chyba widać i ta jego aktywność trwa takie kilka dobre miesięcy, codziennie widzimy go na serwerze, nie jest wulgarny, jak Ravik napisał, często pomaga nowym graczom, jak dla mnie dobry kandydat na nowego admina. Oczywiście mój głos jest pozytywny, powodzenia.
 4. Zauważyłem, że odkąd minęło -/+ 2 miesiące od mojego bana, stałeś się dla mnie straaaasznie chamski, to tylko potwierdza, że jesteś fałszywym człowiekiem. Dobrze pamiętam jak rozmawialiśmy na discordzie prorocka, jeszcze wtedy z pawvlusem. Baaardzo was to bawiło i wcale nie czułem się nakręcany. Jakie kłótnie z ProRockiem? Nigdy czegoś takiego nie było, nigdy nie pokłóciłem się z ProRockiem, nie wiem; prześmiewcze wyzwiska od niego w moją stronę i na odwrót to są według ciebie kłótnie? widzę, że poruszenie waszego tematu w moim odwołaniem bardzo cię zabolało, skoro z dawnego kumpla teraz piszesz takie bzdury na mój temat. Jedyne co zjebałem to ta cała sytuacja na Discordzie Strefy Gier. W ogóle nie rozumiem co ty teraz piszesz, kiedy ja was obrażałem? Zaraz pewnie poleci milion ssów z discorda prorocka, no tak, bo wcale nie było to prześmiewczo, jeszcze raz... Kiedy wyzywałem was na POWAŻNIE? Nigdy, ponieważ byliście jedynymi osobami z breacha, z którymi dalej miałem jako taki kontakt i chciałem go podtrzymać. Wkurwiłeś mnie ostatnio dlatego wyszedłem z tego discorda i od tamtej pory widzę, że stałem się tym najgorszym. Mam dwa bany za obrazę, ani jednego za jakieś przewinienia w grze, wiem, że zjebałem wyzywając Natsukiego, ale jakoś teraz potrafię odpisać Ci normalnie. Nigdy do was nic nie miałem, nie wiem skąd nagle taka zmiana u Ciebie. Ogólnie, tak na zakończenie, choć nic do chłopa nie mam, to Chciałbym podkreślić dość istotną rzecz, iż cała sytuacja ta, z wyzywaniem została zapoczątkowana przez samego Natsukiego, większość szczegółów jest w poprzednim odwołaniu, które niestety zostało odrzucona. To tyle.
 5. 1. Nick, na który została nałożona kara: (L)obert Kurwica2. Steam ID: STEAM_0:1:1804674023. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=(L)&Submit=Search4. Opis sytuacji: Cóż, było to trzy miesiące temu, niepotrzebnie wtrąciłem się do dyskusji, wyzywając przy tym administratora Natsuki, po tym zostałem permamentnie zbanowany. Po czasie zrozumiałem, że moje zachowanie było co najmniej niestosowne. 5. Coś od siebie: Tak jak mówię, przemyślałem sobie kilka rzeczy, wiem, że to co wypisywałem było głupie i niepotrzebne, dałem ponieść się emocją oraz po prostu chciałem się popisać przed proroczkiem i raviczkiem (XD). Chciałbym dostać tego unbana, gdyż prócz bana za wyzywanie, nigdy nie zostałem ukarany za jakieś przewinienia w grze, zawsze grałem zgodnie z zasadami i nikt się na mnie nie skarżył, a jak ktoś już mnie zreportował, to zazwyczaj nie było żadnych podstaw żebym dostał jakąś kare, po za tym chciałbym znowu pograć sobie na breachu bo trochę przyzwyczaiłem się do graczy z tego środowiska, oraz do całego trybu. Zdaję mi się, że byłem "dobrym" graczem, moje zachowanie było stosowne, prócz właśnie tego, że po pewnym czasie poczułem się zbyt pewnie wśród graczy i dawałem upust emocją wyklinając osoby, zostałem za to ukarany, przemyślałem swoje zachowanie, zrozumiałem parę spraw - Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania. Na koniec chcę dodać, że naturalnie przeprosiłem wszystkie osoby, (oczywiście, do których miałem jakąkolwiek możliwość kontaktu) które jakkolwiek wcześniej uraziłem. Pozdrawiam
 6. 1. Nick, na który została nałożona kara: (L)obert Kurwica 2. Steam ID: STEAM_0:1:1804674023. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=(L)&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Wszystko zaczęło się na discordzie, gdzie Natsuki napisał do Prorocka, VerSe, Ravika, że są pajacami, przy tym obrażając mnie - Gdyż również uczestniczyłem w sytuacji na DSC Prorocka. Poczułem się urażony, oraz zniesmaczony, jak osoba na tak wysokim stanowisku może bezkarnie wyzywać graczy, oraz kłócić się, że to co napisała, nie jest obraźliwe; dołączyłem się do rozmowy, zaczynając ją coś w stylu "Jak ty się wyrażasz..." itp. Potem pojechałem trochę mocniej. Wcześniej dostałem bana za wyzwiska, które moim skromnym zdaniem nie były obraźliwe. Kilka godzin potem trzy dniowy ban zmienił się na perma. 5. Coś od siebie: Według mnie, kara jest za surowa, permban na SERWERZE, za napisanie dwóch zdań do admina na Discordzie? Nie wiem kto nadawał tą kare, jeśli był to Żelazko, który też nie jest święty, to bije brawo. Jeżeli osoby, które zawarłem w moim odwołaniu, nie życzą sobie, żeby w nim być, nie ma problemu, momentalnie usunę ich nicki. (Choć pytałem świadków - Ravik, VerSe, Prorock i się zgodzili, nie wiem jak z Navym, który został zacytowany przez Billiego).
 7. Ravik to chyba (aktualnie) najbardziej rozpoznawalna, oraz najpopularniejsza persona na Breachu #2, każdy zna go z dobrej strony, jako miłego, pomocnego oraz dobrego gracza, bo drugiej nigdy nie ukazał. Zawszę zachowuje się jak przystoi, mimo tego lubi sobie ironicznie pośmieszkować, między innymi ze mną, ale to chyba nie jest żaden powód, aby skreślać go od razu. Chyba każdy od razu wyczuje sarkazm w wcześniej wymienionych "żarcikach". Ravik to bardzo pozytywna, energiczna oraz mile nastawiona osoba do nowych, nie raz widziałem, oraz słyszałem jak pomagał nowym (i nie koniecznie), przedstawiał im zasady gry, regulamin. Jak dla mnie Ravik, mimo stosunkowego młodego wieku to dobry kandydat do ekipy, który zasilając jej szeregi, na pewno wprowadzi jakąś nowość, oraz pomoże, jak to napisał w podaniu. Nie muszę chyba dodawać, iż mój głos jest za kandydaturą, pozdrawiam.
 8. Billy to znana mi persona na serwerach Breacha od plus minus miesiąca, od tamtego czasu kandydat nigdy nie sprawiał kłopotów, zawsze był uprzejmy dla nowych graczy i nie tylko. Stara się nauczać nowych graczy na serwerze, chętnie tłumaczy im zasady gry oraz przedstawia im najważniejsze punkty w regulaminie, przykłady? Proszę bardzo, dzisiaj na serwer dołączyła osoba, która na pewno nie była polakiem, przywitała się po angielsku, oraz popytała o kilka rzeczy, a Billy od razu jej odpowiadał, w dodatku posługiwał się naprawdę dobrze językiem angielskim, co według mnie również jest na plus, gdyż osoba znająca inny język na takim poziomie może z każdym się dogadać, a gracz, który na breachu nie mówi po polsku, to jakieś odświeżenie, coś nowego (Za pewne coś nowego dla świeżych graczy, pewnie dochodziło do takich sytuacji nie raz). Podobnie było z rosyjskim graczem, który po otrzymaniu bana na... A jakże rosyjskim serwerze dołączył do nas (o dziwo przestrzegał zasad) Zapytał się o kilka rzeczy, a Billy mu je przedstawił. Nie będę wywodził się tu nad jego wiekiem, ponieważ jest to wiadomy plus, zawsze przyda się starszy gracz w ekipie, trzeźwo myślący, niekierujący się tym, że dostał rangę i pozwala sobie na wszystko, a na pewno Billy by tak nie zrobił, poznałem go dość dobrze, przez ostatni okres czasu. Co mogę jeszcze dodać? Podanie jest według mnie kompletne, oczywiście treść zawiera w sobie błędy, które wypisał Navy, ale jest to jedno z lepszych (aktualnie) podań do ekipy breacha #2. Pozdrawiam, oczywiście mój głos jest pozytywny, za kandydaturą.
×
×
 • Create New...