Jump to content

(L)obert Kubica

Świeżak
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About (L)obert Kubica

 • Rank
  Świeżak totalny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. (L)obert Kubica

  [Perm Ban] [#2] (L)obert Kubica

  1. Nick, na który została nałożona kara: (L)obert Kurwica 2. Steam ID: STEAM_0:1:1804674023. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=(L)&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Wszystko zaczęło się na discordzie, gdzie Natsuki napisał do Prorocka, VerSe, Ravika, że są pajacami, przy tym obrażając mnie - Gdyż również uczestniczyłem w sytuacji na DSC Prorocka. Poczułem się urażony, oraz zniesmaczony, jak osoba na tak wysokim stanowisku może bezkarnie wyzywać graczy, oraz kłócić się, że to co napisała, nie jest obraźliwe; dołączyłem się do rozmowy, zaczynając ją coś w stylu "Jak ty się wyrażasz..." itp. Potem pojechałem trochę mocniej. Wcześniej dostałem bana za wyzwiska, które moim skromnym zdaniem nie były obraźliwe. Kilka godzin potem trzy dniowy ban zmienił się na perma. 5. Coś od siebie: Według mnie, kara jest za surowa, permban na SERWERZE, za napisanie dwóch zdań do admina na Discordzie? Nie wiem kto nadawał tą kare, jeśli był to Żelazko, który też nie jest święty, to bije brawo. Jeżeli osoby, które zawarłem w moim odwołaniu, nie życzą sobie, żeby w nim być, nie ma problemu, momentalnie usunę ich nicki. (Choć pytałem świadków - Ravik, VerSe, Prorock i się zgodzili, nie wiem jak z Navym, który został zacytowany przez Billiego).
 2. (L)obert Kubica

  BR#2 RavikPL

  Ravik to chyba (aktualnie) najbardziej rozpoznawalna, oraz najpopularniejsza persona na Breachu #2, każdy zna go z dobrej strony, jako miłego, pomocnego oraz dobrego gracza, bo drugiej nigdy nie ukazał. Zawszę zachowuje się jak przystoi, mimo tego lubi sobie ironicznie pośmieszkować, między innymi ze mną, ale to chyba nie jest żaden powód, aby skreślać go od razu. Chyba każdy od razu wyczuje sarkazm w wcześniej wymienionych "żarcikach". Ravik to bardzo pozytywna, energiczna oraz mile nastawiona osoba do nowych, nie raz widziałem, oraz słyszałem jak pomagał nowym (i nie koniecznie), przedstawiał im zasady gry, regulamin. Jak dla mnie Ravik, mimo stosunkowego młodego wieku to dobry kandydat do ekipy, który zasilając jej szeregi, na pewno wprowadzi jakąś nowość, oraz pomoże, jak to napisał w podaniu. Nie muszę chyba dodawać, iż mój głos jest za kandydaturą, pozdrawiam.
 3. (L)obert Kubica

  BR#2 Just Billy

  Billy to znana mi persona na serwerach Breacha od plus minus miesiąca, od tamtego czasu kandydat nigdy nie sprawiał kłopotów, zawsze był uprzejmy dla nowych graczy i nie tylko. Stara się nauczać nowych graczy na serwerze, chętnie tłumaczy im zasady gry oraz przedstawia im najważniejsze punkty w regulaminie, przykłady? Proszę bardzo, dzisiaj na serwer dołączyła osoba, która na pewno nie była polakiem, przywitała się po angielsku, oraz popytała o kilka rzeczy, a Billy od razu jej odpowiadał, w dodatku posługiwał się naprawdę dobrze językiem angielskim, co według mnie również jest na plus, gdyż osoba znająca inny język na takim poziomie może z każdym się dogadać, a gracz, który na breachu nie mówi po polsku, to jakieś odświeżenie, coś nowego (Za pewne coś nowego dla świeżych graczy, pewnie dochodziło do takich sytuacji nie raz). Podobnie było z rosyjskim graczem, który po otrzymaniu bana na... A jakże rosyjskim serwerze dołączył do nas (o dziwo przestrzegał zasad) Zapytał się o kilka rzeczy, a Billy mu je przedstawił. Nie będę wywodził się tu nad jego wiekiem, ponieważ jest to wiadomy plus, zawsze przyda się starszy gracz w ekipie, trzeźwo myślący, niekierujący się tym, że dostał rangę i pozwala sobie na wszystko, a na pewno Billy by tak nie zrobił, poznałem go dość dobrze, przez ostatni okres czasu. Co mogę jeszcze dodać? Podanie jest według mnie kompletne, oczywiście treść zawiera w sobie błędy, które wypisał Navy, ale jest to jedno z lepszych (aktualnie) podań do ekipy breacha #2. Pozdrawiam, oczywiście mój głos jest pozytywny, za kandydaturą.
×